Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

29 III (śr.), g.18:00 > Widzew - LECHIA

strona 3/15

12 marca 2006, 10:45 / niedziela
na pociąg napewno a na mecz niedługo będą a jak to? zapraszam jutro do roko. P.S.a do poznania na LechII miałeś?? a może do kościanu miałeś? Zaznaczam nethools że to nie tylko 2 wyjazdy na jakich byłem
12 marca 2006, 13:40 / niedziela
widzisz matti możei podchodze emocjonalnie bo jak czytam niektóre wpisy (bez urazy ale między innymi i Twoje) to mnie chuj strzela ... jak już ci ktoś wyżej napisał ... piszesz że troche lat już masz ale pytania zadajesz takie jakbyś na Lechia miał jechać pierwszy raz :| ... teraz zadałeś pytanie o bilet na mecz .... weź chłopie se odpal ten temat od pierwszej strony i poczytaj i jak jesteś chociaż trocherozumny to nie będziesz więcej zadawał takich głupich (jak dla mnie) pytań.
12 marca 2006, 16:22 / niedziela
Matti, ja Ciebie nie oceniam. Odniosłem się jedynie do określenia, jakiego użyłeś. To forum nie jest właściwym miejscem na takie porównania. Mówię to bez unoszenia się.
Na pewno nie pochwalam atakowania obcych aut. Uważam to za zwykłe przestępstwo, wyraz bezsilności wobec mocniejszej ekipy, sam doświadczyłem tego w Toruniu. Musisz wiedzieć, że bywają okoliczności, w których samo jeżdżenie na gdańskich blachach traktowane jest jak prowokacja. Taka jest piłka i to nie dotyczy tylko Polski.

Wracając do tematu. Tutaj odnośnik znaleźć można aktualne informacje dotyczące wyjazdu do Łodzi.
Zapraszam
13 marca 2006, 08:51 / poniedziałek
Ok, Matad ale jeśli ja z rodziną wyjadę sobie do Łodzi samochodem odwiedzić kolegę, to już nie mój problem, że jacyś Łodzianie traktują to jako prowokację. To jest dla mnie absurdem, gdyż ja nie mam nic przeciwko samochodom z łodzką rejestracją w Gdańsku, może być ich nawet 1000 i przejdę obok nich obojętnie. Jakkolwiek rozumiem problem jaki naświetliłeś.
Pozdrawiam
17 marca 2006, 09:14 / piątek
Jakieś wieści na temat wejściówek na Widzew?? Był ktoś może na dworcu, albo w Roko?
17 marca 2006, 12:04 / piątek
Na Widzewie już usuwają śnieg z trybun.

odnośnik
17 marca 2006, 12:21 / piątek
a ja skąd inąd mam świerze info że . . . . podobno . . zobaczymy czy się potwierdzi

Widzew juz wysłał pismo do PZPN z prośba o przełożenie meczu z nami ze względu na zły stan murawy - zmrożony grunt
17 marca 2006, 13:06 / piątek
verde, a ja mam stad nikad info, bardzo swiezutkie.... ze....

Dostajemy 450biletow (z tym ze jest szansa na dobicie do 500)...

Do tego Widzew chce bardzo rozegrac spotkanie, nawet kosztem murawy wiec...

NIE PIERDOLIC TYLKO KUPOWAC BILETY!
17 marca 2006, 13:28 / piątek
pozdro dla kumatych ... :D:D
17 marca 2006, 13:47 / piątek
nie bój, nie bój,
zejdzie 500
zeszłoby i 600

chcieć a móc to niekoinecznie zawsze to samo
ale . . co prawda to prawda . . . samo "chcą" jest dobra informacją
a pismo do PZPN podobno jednak pchnęli
17 marca 2006, 14:23 / piątek
Ale na Widzew trzeba uważać bo Boniek mówi że się wzmocnili:P:P pan Zbysiu ma zawsze racje:D:P
17 marca 2006, 20:00 / piątek
ma ktos informacje ile zeszlo biletow ?? dzieki pozdro
tYlKo BkS
17 marca 2006, 20:39 / piątek
Oj tam nie marudzimy tylko bielty wszyscy kupować.Dziwna jest ta Nasza mentalność zawsze wszycsy krzyczą że na wyjazd mało ludzi jeździ ,że ja bym pojechał ale... i zawsze jakieś wymówki.Jak już się ktoś postara i specjala orgamnizuje to znowu nikt biletów nie kupuje.Panowie tak nie może być.Potem będzie płakanie że specjal nie jest organizowany.Ja tam wierzę że wyjazd na widzew dojdzie do skutku bo nie ma innej opcji już za długo czekamy na te rozpoczęcie rundy wiosennej że już nie wytrzymuje,i penwie nie tylko ja :) A więc kto nie ma biletu to niech szybciutko kupuje bo szkoda czasu a na taki wyjazd(jak i każdy inny) trzeba poprostu jechać !!!
17 marca 2006, 23:13 / piątek
Hihi : szykuje sie nam kwietniowy "maraton" - ciekawe ilu z nas dobiegnie do mety?? Pozdrawiam tych co mają wiedzieć.... i wiedzą :)
18 marca 2006, 06:56 / sobota
Widzę, że ciężko o konkretną odpowiedź. Z niektórych wpisów można wywnioskować, że mecz znowu nie odbędzie się w terminie, a więc bilet na pociąg chyba oddaję bo nie wiadomo jaki będzie następny termin (ten mi pasował idealnie). Kto ma wiedzieć ten wie; Pozdro dla kumatych; itp.; itd. Na razie.
18 marca 2006, 09:46 / sobota
Nie wpisujcie się już tak durnymi wpisami bo to bez sensu pi****** a "chyba ide oddać bilet" "a chyba skocze do babci K*** na pączki zamiast pojade do Łodzi"

Wyjazd Jest!!...w tygodniu w klubie będa dostępne wejściówki na stadion i heja...
18 marca 2006, 16:44 / sobota
dokładnie. Co za durne wpisy. Twierdzi że mu termin pasuje ale idzie oddać bilet. Głupota!!! Jak mecz odwołają to se wtedy oddasz! Nikt ci nie każe jechać na powtórke meczu! Toż to chyba logiczne! Tak samo było z Białymstokiem. Mecz odwołano- można było oddać bilet albo trzymać na Widzew. Takie pieprzenie nie ma sensu. Jest coraz cieplej i mecz zapewne się odbędzie!
18 marca 2006, 16:53 / sobota
Mam pewne info z... niewazne skad,ze meczyk sie odbedzie:-)
Malo tego-mam jeszcze pewniejsze info,ze Lechijka wygra z Widzewem:-)
Do zobaczenia za tydzien w poludnie na dworcu.
18 marca 2006, 23:53 / sobota
mi termin nie pasuje ale i tak jade
19 marca 2006, 01:19 / niedziela
Oby tylko więcej biletów dali.... Bo nas tam musi być z 500 conajmniej!! a tak wogule to marzy mi się powtórka z Torunia... ale ciężko będzie i chyba musimy na takie coś jeszcze poczkać sporo.... tak czy inaczej, sobota pijemy śpiewamy jedziemy!! i nie może być inaczej!!
19 marca 2006, 08:52 / niedziela
Mam pewne info z... niewazne skad,ze meczyk sie odbedzie:-)
TO TWOJE PEWNE INFO TO LIPA NIKT NAWET U NAS NIE WIE CZY MECZ SIE ODBĘDZIE ,PISMO POSZŁO ALE MOZNA JE ODWOŁAC WSZYSTKO ZALEŻY OD POGODY ,JUTRO ZAPADNIE DECYZJIA ::::

"Na pięć dni przed meczem stadion wizytować będzie policja, która dopuszcza obiekt do organizacji spotkania. To normalna procedura. - Zgodę na organizowanie imprezy masowej dodejma organizatorzy w poniedziałek.

w poniedziałek na tej stronie odnośnik bedzie już wszystko jasne ...mam nadzieje że mecz sie odbedzie i was dużo przybedzie.. Only WIDZEW.....
19 marca 2006, 22:34 / niedziela
a psiarnia bedzie w pociagu??
20 marca 2006, 07:57 / poniedziałek
Zadzwoń na Komendę, czy kupili już sobie bilety na SPECJALA, jeśli tak to jadą z
NAMI......a jeśli nie to nawet na bufory się nie załapią......
A tak poważnie to ile razy można o tym mówić, że jedziemy sami......
Poadrawiam....Matuzalem.
20 marca 2006, 10:18 / poniedziałek
Siema,kiedy bedzie wiadomo czy jest mecz?bo ja juz nie moge wytrzymac!!!!
20 marca 2006, 14:08 / poniedziałek
MECZU NIE BĘDZIE!!!!!!!!!! INFO PEWNE!!!!!!!!!!
20 marca 2006, 14:12 / poniedziałek
Kurwa Mać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rozpierdala mnie już to wszystko !!!! sory za te słowa ale juz nie wytrzymuje do chuja Pana !!!!!!!!!!!!!!!
20 marca 2006, 14:23 / poniedziałek
ale skad te info? nigdzie na zadnej stronie rts-u ani innych nic nie ma... ;/
20 marca 2006, 14:24 / poniedziałek
Do Wydziału Gier Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło dzisiaj pismo sygnowane przez prezesa Widzewa Władysława Puchalskiego, w którym łódzki klub zwraca się z prośbą o wyznaczenie nowego terminu drugoligowego meczu Widzew - Lechia.

Jak czytamy w dokumencie, pomimo ogromnego zaangażowania i użycia ciężkiego sprzętu stan boiska uniemożliwia rozegranie zaplanowanego na sobotę spotkania, a na podstawie prognoz pogody polepszenie warunków atmosferycznych ma nastąpić dopiero 24 marca. Według stanu na dzisiaj, na murawie zalega kilka centymetrów lodu, natomiast trybuny stadionu pokrywa dużo wyższa warstwa śniegu.

za www.lechia.pl
20 marca 2006, 14:30 / poniedziałek
Tu nie ma informacji ze mecz zostal odwołany.Pismo moga składac ale decyzje podejmuje pzpn.A takiej na dzien dzisiejszy jeszcze chyba nie ma?
20 marca 2006, 14:31 / poniedziałek
Moje info jest pewne. Niebawem powinno zostać ogłoszone na stronach Lechijki
20 marca 2006, 15:02 / poniedziałek
Dzwoniłem do widzewa i w sekretariacie powiedziano mi że jutro ma byc podjęta decyzja !!! Ale mam złe przeczucia.... oby się nie sprawdziły!!!! Pozdro dla wszystkich zniecierpliwionych
20 marca 2006, 15:10 / poniedziałek
Mam nadzieję że owca se robi jaja.
Mam już dosyć tego czekania co za pogoda pojebana !!!
20 marca 2006, 16:07 / poniedziałek
i tak jedziemy wszyscy!!!!!!
chuj z działaczami kurwa co oni odpierdalaja!
Wszyscy do Łodzi!!
Hej Lechioooo!!!!
20 marca 2006, 16:36 / poniedziałek
Newska. Jaki sens jest jechania do Lodzi jak mecz odwolaja? ja rozumiem rozgoryczenie przekladaniem juz 3 meczu, ale zastanow sie co piszesz. Poza tym jesli faktycznie mecz zostanie przelozony to stowarzyszenie odwoluje specjala. A tak jak ktos pisal raczej niestety przeloza o czym juz jest zreszta wzmianka na stronie.

LECHIA GDANSK !!
20 marca 2006, 17:29 / poniedziałek
ta pogoda wpedza mnie w czarna rozpacz mialy byc juz 2 mecze i odwolali a teraz trzeci no nie ja nie wyrobie co my mamy biegun polnocny
Ja juz chce Lechijke w akcji a nie dzialaczy i pzpn
20 marca 2006, 18:12 / poniedziałek
fanie zastanow sie co piszesz :-)
przecieerz wiadomo ze niepojade jak mecz odwołają ale takie dywagacje czy mecz bedzie czy nie doprowadzaja mnie do bialej gorączki!
cisnienie jest wielkie i co znowu?
mecz we srode czy jakis inny wtorek!
co to kurwa ma byc!
z drugiej strony to narazie dzialacze nie chca grac !a jak pZPN rozkaże to i tak mecz bedzie musiał sie odbyc!
moim zdaniem na dzien dzisiejszy nic jeszcze nie wiadomo...
niestety...
WSZYSCY NA WIDZEW!
20 marca 2006, 21:15 / poniedziałek
Nie ma wyjazdu do Łodzi ...;] jaka zwała , ciekawe czy chociaz w nastepna sobote u siebie zagramy z Zagłebiem. Ten mecz takze pod znakiem zapytania.
20 marca 2006, 22:09 / poniedziałek
a co ze speckiem jesli wyjazd nie wyjdzie?gdzies czytalem ze wtedy jest odwolany...a wczesniej gdzies czytalem ze jesli sie odwola specka to sie placi jakas kare,czy moze mam mylne informacje?
21 marca 2006, 13:40 / wtorek
Decyzja zapadła taka !!!!!!!! PZPN nakazuje grac widzewowi w sobote z nasza złota druzyna !!!! :))))) ALE...... WIDZEW NA TO ZE NIE MA WARUNKÓW :( Czekamy na rozstrzygniecie sporu widzew kontra pzpn !!!! musze powiedziec ze to jest juz dobra decyzja dla nas kibiców z tej strony ze pzpn kaze przygotowac boisko !!!!
21 marca 2006, 14:06 / wtorek
boje sie tylko jednego, pzpn kaze grac, my i pilkarze pojedziemy, a na godzine przed spotkanie sedzia powie, ze boisko nie nadaje sie do gry i wielki ch.. bedzie.
ogolnie to jest skandal!!!!!
21 marca 2006, 14:11 / wtorek
Moze widzew ma jakies klopoty kadrowe (ukryte) i poprostu boi sie naszej LECHII

TYLKO LECHIA !!!!!
21 marca 2006, 14:15 / wtorek
z tego co ja wiem, to meczu nie bedzie info sprawdzone, Widzew zostanie natomiast ukarany przez PZPN, ogolnie to skandal co sie dzieje
21 marca 2006, 14:18 / wtorek
Jakto ukarany jak niegraja to co wtedy 3pkt dla nas czy tylko kara jakas tam
21 marca 2006, 14:42 / wtorek
Widzew bedzie ukarany ale wydaje mi sie ze w postaci walkowera dla nas !!!! Nie widze innej opcji !!! jak bedzie inaczej to wiadomo ze poszła kasa !!!
21 marca 2006, 15:58 / wtorek
już nic z tego nie rozumiem ???? Chodzi mi o opis na głownej stronie. Napisane jest ze pzpn po 16.00 podejmie decyzje, kiedy powiedziano mi ze juz jest podjęta. Bez sensu...... No tak , pewnie jest awantura którą wygra układ albo siano !!!! Co za syf :( Jak wchodze do domu pierwsze co robie to odpalam kompa i oczywiscie wchodze na tą stronke, to samo jak jestem w pracy, już mnie to męczy!!! najarany na jage i nic teraz na widzew i nic !!! Juz obojętnie gdzie i z kim ale chce widziec jak nasza Lechijka gra i oczywiscie WYGRYWA !!!
21 marca 2006, 16:19 / wtorek
Już jest po 16 godzinie i jaka zapadła decyzja? Mam nadzieję, że PZPN nakazał im rozegrać spotkanie w terminie.
21 marca 2006, 17:26 / wtorek
ja tez mam nadzieje ze zagraja. ile mozna czekac. oby pzpn zrobil cos dobrze wkoncu i nakazal im przygotowanie boiska.
21 marca 2006, 17:29 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 marca 2006, 17:33 / wtorek
boleslaw ty 10 letni buraku!!!napisz Widzew miej troche honoru patafianie!!!
TYLKO LECHIA
21 marca 2006, 17:44 / wtorek
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.580