Gdańsk: poniedziałek, 8 marca 2021
FORUM
Podstrony:

29 III (śr.), g.18:00 > Widzew - LECHIA

strona 5/15

22 marca 2006, 18:53 / środa
Jeśli jedzie się 5 godzin to dlaczego wyjazd jest już o 10:23?
Mam jeszcze pytanie do kiedy można ewentualnie zwrócić bilet? Właśnie przez tą wczesną porę wyjazdu mogę mieć pewne problemy, bynajmniej nie ze wstaniem ;)
Pozdrawiam
22 marca 2006, 18:59 / środa
nareszcie co za ulga tyle czekania ja juz prawie pewien bylem ze nie bedzie meczu a tu nagle niespodzianka heh jak to sie uklada czasami ale wszystko sie dobrze konczy w tym przypadku :D:D:D
22 marca 2006, 19:08 / środa
juz sie doczekac nie moge a z naszej strony bedzie jakas oprawa??
22 marca 2006, 20:21 / środa
gazeta.pl/trojmiasto
Piłkarze Lechii Gdańsk nie będą czekać na inaugurację wiosny do 1 kwietnia. Wszystko wskazuje na to, że w sobotę zagrają z Widzewem
Dwie kolejki rundy wiosennej II ligi już wcześniej zostały przełożone. Lechia nie zagrała w Białymstoku z Jagiellonią i u siebie z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Wydawało się, że do skutku nie dojdzie również planowany na najbliższą sobotę mecz z Widzewem w Łodzi. Działacze i trenerzy Widzewa, po obejrzeniu płyty boiska, a także trybun, stwierdzili, że nie zdążą przygotować obiektu do sobotniego meczu. Wysłali nawet do Polskiego Związku Piłki Nożnej wniosek o przełożenie meczu. Wydział Gier PZPN nakazał jednak rozegranie spotkania zgodnie z terminarzem. Mimo to mecz mógł zostać przełożony, gdyby Widzew i Lechia doszły do porozumienia bez względu na decyzję PZPN.

We wtorek wieczorem stadion obejrzał przedstawiciel Lechii.
- Okazuje się, że wbrew temu, co mówili działacze Widzewa, na boisku wcale nie ma lodu i niewiele brakuje, żeby murawa nadawała się do gry - mówi dyrektor Lechii Błażej Jenek. - Dlatego dostosujemy się do wytycznych PZPN i pojedziemy na mecz do Łodzi.
Na spotkanie z Widzewem specjalnym pociągiem wybierają się także kibice Lechii (Widzew przysłał do Gdańska 450 wejściówek).
O przełożeniu meczu może zdecydować już tylko sędzia spotkania, tuż przed jego rozpoczęciem. Wtedy podróż piłkarzy i kibiców poszłaby na marne. Do takiej sytuacji doszło niedawno w Orange Ekstraklasie, kiedy sędzia, po obejrzeniu boiska w Kielcach, odwołał mecz Kolportera Korony z Lechem Poznań.
Na stadionie Widzewa trwały wczoraj intensywne prace, w których udział wzięli kibice wyposażeni w 80 nowych łopat, zakupionych przez działaczy.
- Myślę, że boisko uda się doprowadzić do stanu używalności. Gorzej będzie z trybunami, gdzie zalega wiele zmrożonego śniegu - mówi prezes Widzewa Władysław Puchalski.
Przed sobotnim meczem pojawia się jeszcze jeden problem. Łódzka policja nie wydała na razie zgody na przeprowadzenie na stadionie Widzewa imprezy masowej. Klub już się odwołał, ale nie wiadomo, czy przyniesie to skutek.
- Jesteśmy między młotem a kowadłem. Chcemy, aby mecz obejrzeli kibice, ale jednocześnie obawiamy się, żeby nie doszło np. do obrzucania się lodowymi bryłami. Jeśli policja nie zmieni zdania, być może będziemy zmuszeni do niewpuszczenia na stadion kibiców z Gdańska - mówi Puchalski. Nie byłby to pierwszy taki przypadek. W zeszłym roku spod stadionu Widzewa zawróceni zostali kibice Śląska Wrocław. Widzewowi za niewpuszczenie kibiców Lechii grozić będzie jednak kara finansowa.
Piłkarze Lechii w rundzie jesiennej, po świetnym meczu, pokonali Widzew 2:1. Teraz, choć łodzianie są liderem i jednym z głównych kandydatów do awansu do ekstraklasy, także nie stoją na straconej pozycji. Tym bardziej że Widzew kiepsko spisywał się w meczach sparingowych, a Lechia korzystnie prezentuje się także pod względem dokonanych transferów.
Trenerzy Widzewa, także ze względu na kontuzje kilku ważnych piłkarzy, woleliby grać z Lechią w późniejszym terminie, ale decyzja PZPN pokrzyżowała im plany. Drużyny z Gdańska także nie ominęły jednak kontuzje, ale zespół ma już dosyć gry i treningów na sztucznej trawie gdańskiej AWFiS.
Ponieważ nie było wiadomo, czy gdańszczanie mają jechać do Łodzi, na wszelki wypadek zorganizowali sobie sparing na trawiastym boisku w Połchowie. Wygląda jednak na to, że po raz pierwszy w tym roku zagrają w meczu ligowym.

Liczba Lechii

123
już tyle dni czekają piłkarze z Gdańska na kolejny mecz ligowy. Ostatni raz grali w II lidze 20 listopada 2005 roku. W wyjazdowym spotkaniu z Kujawiakiem Włocławek (obecnie jego miejsca zajął Zawisza Bydgoszcz) gdańszczanie przegrali 0:2
22 marca 2006, 20:29 / środa
El-G - :)))))))))))))))))))) pociecha z Ciebie

odpowiadam: moze na przykład dlatego że . . pociąg to nie taksówka,
i PKP nie zgodził się na poprzerabianie wszystkich kolejowych regionalnych i ogólnopolskich rozkładów jazdy kolidujacych z "bardziej Ci pasowną godziną" na tej własnie trasie? ? ?

satysfakcjonuje Cie taka odpowiedź ? ? ?
22 marca 2006, 21:06 / środa
verde no mnie nie za bardzo satysfakcjonuje ta wypowiedź, no ale troche wyjaśnia. Mam takie pytanka: o której ruszamy z Gdańska, i o której lądujemy w Łodzi (jeśli można to prosze o konkrety) pozdro.
22 marca 2006, 21:28 / środa
tego nikt chyba dokladnie nie wie okturej bedzie tam bo to nie jest samolot;p;p
pozdro
22 marca 2006, 22:04 / środa
Mi sie wydaje ,ze poprostu Lech skopiował nasza pieśń , bo spiewają ją od zeszłego sezonu bodajze. Z drugiej strony to w sumie żaden wielki hymn nie jest ,bo piesn powinna byc dluzsza, Wisla Kraków ma swoja " Jak dlugo na Wawelu..."
Lechowi poprostu nie pasowało:
" My wierzymy Tylko w Lech" ,wiec troche tam pozmieniali ,niemniej piosnka jest podobna.
22 marca 2006, 22:09 / środa
Ups.... tematy mi sie pomyliły, myslalem ,ze w tamtym pisze ;) Prosze o skasowanie tego i poprzedniego postu.
22 marca 2006, 22:18 / środa
W razie gdyby mecz został odwołany Lechia powinna wziąść przykład z Lecha który domaga się odszkodowania od Korony za nierozegrany mecz z powodu złego stanu murawy.
22 marca 2006, 22:20 / środa
dostana odszkodowanie a my pojedziemy i sianko w błoto
22 marca 2006, 22:21 / środa
kur..a co za roznica o ktorej jedziemy i o ktorej powrot???kto chce jechac to pojedzie to nie jest wtorek czy sroda ze macie szkoly itp.a jak wam niepasuje to wypad!!!!!!!3 miesiace piepszenia ze jedziemy,jedziemy,najazd na lodz itp a jak przychodzi dzien wyjazdu to nie bo mi niepasuje,bo mam szkole .bo mam ami niepozwala....dzieciaki....NIE DLA DZIECIAKOW Z NETU!!!!!!!1
22 marca 2006, 22:29 / środa
BATON --dobrze napisal kazdy na forum gada ze jedzie u mnnie a osiedlu tez gadaja jedziemy jedziemy bylo chyba z 10 osób i juz mieli bilety a teraz połowa oddała.I gadaja mama mi nie pozwala a to to a to sramto to po huj gadaja.Kazdy gada jedziemy jedziemy a tu z 500 osób pojedzie 400 to jest smieszne!!
22 marca 2006, 22:39 / środa
spokojnie, po co te nerwy. Mnie też to irytuje ale jestem dobrej myśli. A więc pokolei:
Wyjazd jest bodajże 10.23 (na lechia.net są wszystkie szczegóły)
Bilety można było zwracać do dzisiaj także jeśli specjał pojedzie to musisz jechać albo jesteś w plecy! Musicie w końcu zrozumieć ze to nie caritas i ktoś musi za pociąg zapłacić a pkp nie czeka do soboty!!! Termin oddawania biletó był wiele razy podawany także koniec tego tematu! Teraz już trzeba jechać! W przypadku odwołania spotkania przed meczem my również możemy się domagać odszkodowania, a właściwie kompensaty- po prostu zwrot kosztów pociągu. Najlepiej wystąpić przez Stowarzyszenie (lecz w nim nie jestem i też nie chce wszystkiego na nich zwalać aczkolwiek wydaje mi się że to najlepsze wyjście). Dlaczego moim zdaniem możemy się tego domagać?? Otóż nie przygotowanie trybun jest tylko i wyłącznie z winy organizatora. Poważnych opadów nie było tak od długiego czasu także mieli sporo tygodni na zrobienie tego. I tu nie moga się tłumaczyć że nie chcieli zniszczyć murawy. Najpierw myślę że interwencja przez pzpn a jak to nie poskutkuje to zwykła skarga do sądu cywilnego. Winę ponosiłby Widzew i myslę że byliby obowiązani do zwrotu kosztów przejazdu kibiców. No ale to tylko hipotetyczne rozważania bo myślę iż przygotują te trybuny.
22 marca 2006, 22:58 / środa
a niewydaje sia wam ze 400 osob to wstyd???!!!!na widzew powinno jechac z 700-900 !!!!!!!!!!!!!ale tak to jest internetowi napinacze i hools!!!zenada kiedys bylo inacze wy baby ktore odpuszczaja!!!!TYLKO LECHIA!!!!NA LODZ!!!!!!!!!!!!!!
22 marca 2006, 23:50 / środa
co jest k... tym razem? odnośnik ile razy w ostatnim czasie mozna zmieniac,kombinowac,wysylac pism do pzpn itp itd. NIe mozna raz podjac decyzji i nam zaoszczedzic nerwow.

jebac pzpn ! Lechia Gdansk !!
23 marca 2006, 07:37 / czwartek
ale ten pzpn piesza kurwa nie zaklepia ten mecz i bedzie wszystko si
23 marca 2006, 08:11 / czwartek
Witam Kolegów,
Również ja chciałbym się podzielić radością z pierwszego wyjazdu w tej rundzie. Mam jednak pytanko: wraz z koleżkami wybieramy się na ten wyjazd samochodem. Czy jest więcej takich osób, które korzystają z tego środka komunikacji? Jeżeli znajdzie się nas więcej mozna by zorganizować jakąś małą "biało-zieloną" kolumnę? Dziękuję za ewentualne odpowiedzi. Pozdro!
Tylko Lechia!
23 marca 2006, 08:15 / czwartek
mi sie wydaje ze powinni wszyscy jechac pociagiem juz kiedys bylo pisane ze po to jest zamiawiany specjal zeby wszyscy jechali pociagiem.

Musi byc jednosc Bialo Zielona Rodzina

Lechia Gdańsk
23 marca 2006, 08:36 / czwartek
Keanoo, Adsek ma rację. po to jest specjal aby nim jechać.
23 marca 2006, 08:36 / czwartek
Keanoo ... proponuje poprostu pomysleć... nie musze Ci chyba mówić że w Łodzi mogą ci zrobić z dupska biało - zieloną kolumne, ale jeśli jesteś kozak to jedź, tylko żeby na necie nie napisali później "dojebaliśmy Lechię" bo netowcy nie napisza że było was czterech w tym dwie panny. Napisza, że było was 100 serdecznie pozdrawiam. A co do meczu to widze że do ostatniej chwili nic nie jest pewne !!!
23 marca 2006, 08:52 / czwartek
Keanoo kupcie sobie bilet na specjal i bedzie git.bo po meczu porzesz wracac pociagiem normalnym albo laweta.Wiec wybiesz sam czy wolisz jechac ze wszystkimi ziomami czy ....!!To juz sam powinienes wiedziec pozdro
23 marca 2006, 09:15 / czwartek
orietuje sie ktos czy juz sa bilety na mecz w klubie??
23 marca 2006, 09:20 / czwartek
ja dzwonilem i maja byc dzis kolo 14 albo jutro
23 marca 2006, 09:44 / czwartek
23 marca 2006, 10:56 / czwartek
Baton lepiej żeby Nas było 400 "normalnych" osób a nie 900 w tym 300-sta 13-sto latków.....zresztą Ja chce wejść na stadion obejrzeć mecz podobingować Lechijke i se wrócić spokojnie do Gda....a nie tak jak mieli Nasi Bracia......
To nie jest pierwszy i ostatnii mecz z Widzewem..może kiedyś dadzą Nam i 4.500 biletów:)
23 marca 2006, 11:21 / czwartek
Rzeczywiście pewnie lepiej byłoby jechać specjalem ale w naszym przypadku niestety nie ma mozliwości. Poprostu po meczu jedziemy furą dalej na południe. Pozostaje nam mieć oczy dookoła głowy i szukać jakiegoś bezpiecznej miejscówki dla samochodu. Jeżeli jednak ktoś również z tych czy innych powodów udaje się tam furą to proponuję spotkanie w sobotę ok 10 pod Maxem. Dzięki za ostrzeżenia, pozdro for all!
Tylko Lechia!
23 marca 2006, 12:15 / czwartek
Witam Keanoo nie pisz takich żeczy na forum człowieku ogólno dostepnmy niekt nie jedzie samochodam jedziemy wszyscy pociagiem to po piersze.
Chcialbym przypomnieć żeby kupować bilety na specjal bo nikt nie wsiadzie do pociagu bez biletu będa to sprawdzali Ci od szybkiego reagowania i nikt nam nie przejdzie niezuwarzony.
POZDRAWIAM >CHULIGANI WOLNEGO MIASTA<
23 marca 2006, 13:09 / czwartek
INFO Z KLUBU: Mecz z Widzewem przełożony na środę 29 marca
Wiecej szczegółów niebawem niedługo sie dowiemy!!!
Pozdrawiam
23 marca 2006, 13:20 / czwartek
No co ty stary gadasz !!! Z jakiego klubu??? o ktorej dowiedziałes sie o tym !!! Jak piszesz takie rzeczy to pisz wiecej szczegułow, ja to odbieram jako wkurwianie ucha !!! pozdro
23 marca 2006, 13:22 / czwartek
Grzybek 1: daruj sobie dobrze?? jest juz zresztą info na 90 minut: odnośnik
Pozdrawiam

P.S> dziwne pytanie: jakiego klubu ?? hehe - dobre
23 marca 2006, 13:23 / czwartek
na 90minut jest info. niestety to prawda :/
23 marca 2006, 13:24 / czwartek
To ja trochę z innej beczki....
Mam nadzieję, że zdecydowana większość ma PASIAK BIAŁO-ZIELONY.
.....byłoby miło, gdyby mieli wszyscy......
Biorę ze sobą dodatkowy PASIAK.....pożyczę komuś kto nie ma.......
JEŚLI KTOŚ MOŻE NIECH WEŹMIE - JEŚLI MA - DRUGI ........
A na marginesie - to można jeszcze zakupić.......
Przecież NASZE PASIAKI są naprawdę PIĘKNE.................
Pozdrawiam.......Matuzalem.
23 marca 2006, 13:31 / czwartek
No to pięknie, wyjazd przełożony na środę! Co za lipa! Widzew w środę, Jaga w srodę, Ruch w piątek, Łks w środę, kur... może jeden wyjazd da się zaliczyć! Chyba rzucę pracę:)
23 marca 2006, 13:31 / czwartek
Do : Japan. To pisz wiecej takich informacji na temat(szczególnie na taki) jeszcze przed godzina dzwoniłem do Lechii i wszystko ok. Dlatego sie zdenerwowałem. Jak cos to sory. Co za kurwa burdel jebany !!!!! Z tymi meczami :(
23 marca 2006, 13:34 / czwartek
A nie mówiłem, że meczu nie będzie? Info miałem z pierwszej ręki, no i się potwierdziło!!!
TYLKO BKS
23 marca 2006, 13:46 / czwartek
sorry za zamieszania - to do tych co dzwonili do klubu 2 godziny temu. po prostu ta wiadomosc spadla na nas tak samo niezpodziewanie jak na wszystkich. mecz bedzie w srode o 18. to wiadomosc z Łodzi.
23 marca 2006, 13:51 / czwartek
aha . jeszcze jedno biletów jest 450.
23 marca 2006, 14:04 / czwartek
teraz pewnie wiekszosc nie bedzie mogla pojechac i nici ze specjala:( ja pierdo.....
23 marca 2006, 14:06 / czwartek
no to pojedzie nas 5 milionów. skandal!
23 marca 2006, 14:07 / czwartek
Osoby, które kupiły już bilet na pociąg specjalny, będą mogły zwrócić go w miejscu zakupu, lub w poniedziałek o g. 20 w hotelu Roko. Ostateczny termin oddawana biletów to wtorek 28 marca g. 12:00.
Osoby zdecydowane na wyjazd we środę nie muszą zwracać biletu. Będzie on uprawniał do przejazdu grupowego pociągiem startującym o g. 11:11 z Gdańska Głównego.
23 marca 2006, 14:15 / czwartek
Witam mam pytanie do Ola albo kogoś innego z klubu. Na spotkaniu w poniedziałek była mowa że jest mozliwość przełożenia meczu z Widzewem na 2 maja czyli długi wekend. Termin 29 marca ograniczy w duzym stopniu liczbe osób chetnych na wyjazd w przeciwieństwie do terminu majowego. I tu moje pytanie dlaczego My jako klub przystaliśmy na tak ch..... termin ?.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
23 marca 2006, 14:21 / czwartek
PZPN wyznaczył ten termin i jest on obligatoryjny - nie mielismy w tej kwestii nic do powiedzenia.
23 marca 2006, 14:54 / czwartek
Szkoda słów....
23 marca 2006, 14:56 / czwartek
Dzieki Olo.
Pozdro.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
23 marca 2006, 15:09 / czwartek
Widzewowi nie pasowal ten termin , a nie pier***enie o stadionie . kurwa.

I znow czekac....
23 marca 2006, 15:16 / czwartek
Tasior, zgadzam się z tobą w 100 procentach. Widzew jest w beznadziejnej formie i robi wszystko, by jeszcze odczekać jakiś czas. A poza tym organizatorzy się boją kibiców z Gdańska, więc wolą robić mecze w środku tygodnia, bo wtedy przyjedzie ich znacznie mniej. Jakoś ŁKS ma stadion ok, a Widzew chuja. Zgroza!!!!
23 marca 2006, 15:28 / czwartek
Kpina kurwa mac i tyle :/ gratuluje ich zarzadowi za przygotowanie stadionu na czas

ŁKS ma stadion gites a Widzew jakos nie mogł...inna strefa klimatyczna czy jak? ja pierdole kolejny wyjazd sie poszedł jebac :/

Jaga sie poszła jebac teraz Widzew... a potem sie dziwia ze Lechia ma takie małe liczby wyjazdowe... no a jak mecze sa w srode to sie nie dziwie... kpina!

przepraszam za takie słownictwo ale mnie juz chuj strzelil po prostu.
23 marca 2006, 15:33 / czwartek
Widzew w srode, Jagiellonia w srode... jedne z najlepszych wyjazdow dla mnie raczej juz odpadly :/ Chociaz Lodz i tak nadal kuszaca...

Nie zmienia to faktu ze prezesi Widzewa i PZPN..

zreszta nie wazne, a moglo nas tylu pojechac...
23 marca 2006, 15:37 / czwartek
i ten pierdolony w dupe boniek
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.441