Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

29 III (śr.), g.18:00 > Widzew - LECHIA

strona 6/15

23 marca 2006, 15:40 / czwartek
To jest cyrk, jak oni mogą z nas robić idiotów? Mecz będzie, meczu nie bedzie a jednak będzie za chwilę znowu nie będzie cyrk i nic wiecej.
23 marca 2006, 15:57 / czwartek
Kurwa mac az huj strzela. Mam pomysl. moze sie zbuntujmy i niech nikt nie jedzie .
pozdrawiam
23 marca 2006, 16:01 / czwartek
Bartek, taki bunt to mi się kojarzy z tekstem "za złość babci uszy sobie odmrożę". Nic nie poradzimy.
23 marca 2006, 16:11 / czwartek
Panowie- pal licho, że środa, bo setka by się uzbierała, ale... jak dostac się z powrotem do Gdańska ? Przeglądałem strony PKP, PKS-ów Łodzi oraz Bydgoszczy, i wychodzi na to, że ostatni pociąg do Gdańska odchodzi o 18:55 (czyli w trakcie meczu), natomiast następny... 02:58, a w Gdańsku jest o 9 rano... o autobusach wolę nie wspominac... i co teraz ?
23 marca 2006, 16:26 / czwartek
Jak dla mnie to manipulacja ludzka psychika . Przekladanie takie meczy .
NIEDAWNO BYLO PEWNE ,ZE JEDZIEMY.... przed wczoraj bylo pewne ,ze nie jedziemy.... wczoraj znow ,ze jedziemy, natomiast dzisiaj zapadla decyzja, iz mecz przelozony na srode - a co sie z tym wiaze , wielka lipa.

Jebać Widzew Łodz - jak dla mnie powinien byc walkower dla nas 3:0 skoro nie zdazyli boiska przygotowac na sobote , podczas ,gdy PZPN nakazał grac w ten dzien .
Delegat mógł przelozyc ,ale nie na srode ,tylko weekend jakis.
Jagiellonia tez na srode przelozona,wiec najlepsze 2 wyjazdy dla polowych ludzi odpadną .
Niestety praca nie pozwoli sie "zwolnic" ,podobnie jest ze szkoła .
I jak tu sie nie wkurwić ......
23 marca 2006, 16:36 / czwartek
No i pewnie ogolnie wyjazd chuj strzelil, o specjalu w srode pewnie mozna zapominac bo nie bedzie takiej ilosci osob a z powrotem z Lodzi jest problem jak napisal ktos wyzej :|

Jebani.... wiecie kto.

Pozdro <zima - spierdalaj do Rosji>
23 marca 2006, 16:40 / czwartek
Lipa na maxa. Z tego co napisał Kowal_LG wychodzi, że trzeba dwa dni załatwic wolne, ale trudno. Jak trzeba to trzeba :)
Pusty śmiech mnie ogrania, że tacy frajerzy sa działaczmi klubu, który ma aspiracje pierwszoligowe. Niech się do ligi halowej przeniosą, ale coż my z drugiej strony tez całe lata do działaczy nie mieliśmy szczęścia. Poza tym walenie w huja z terminami co ciekawszych kibicowsko meczy nie jest chyba przypadkiem i to też trzeba mieć na uwadze.
A rudzielcowi trzeba będzie pojechać konkretnie w środę za ten frajerski numer. Jednak JP II miał rację z tą Łodzią i jej klubami, a właściwie klubem:)
23 marca 2006, 16:55 / czwartek
nie no ku**wa ręce opadajo...co to sie kurde dzieje..ale nic w srode tez trza bedzie jechac...
23 marca 2006, 17:03 / czwartek
CZY W TUNELU DWORCA PKP MOZNA ZWROCIC BILET???
23 marca 2006, 17:08 / czwartek
damy rade! bylem dzis po bilecik i koles mi mowi ze godzinie sprzedaje bilety i zeszlo 20 wiec moze nic straconego;-)))
23 marca 2006, 17:11 / czwartek
juz widze smiech wszystkich: hahaa a widzieliscie w ile osob Lechia pojechała do Łodzi? do Bialegostoku?

szkoda ze mnie tam zabraknie... tyle czekałem na mecz z Jaga.. i jak przełozyli to mnie chuj strzelil... a teraz Widzew.. i znowu lipa...

mam tylko nadzieje ze Lechia wygra ten mecz

LECHIJKO TYLKO ZWYCIESTWO!
23 marca 2006, 17:21 / czwartek
jeszcze jedno:

dlaczego zarzad Lechii zgodził sie na taki termin? nie mozna zagrac np w długii weekend???

nagle kurwa mac dali 550 biletow skurwysyny!

a PIŁKA NOZNA DLA KIBICOW PODOBNO!!!

ale mam wkurwa :/
23 marca 2006, 17:36 / czwartek
Witam
Z Gdańska Gł. pociąg o 11.11 o 18.15 dociera do Łodzi(Niciarnia) ! a mecz jest o 18.00... . A dojście?i wejscie?. Jest tez pociag o 8.46 z gd. i dociera do Łodzi o 16.33 - normalny bilet kosztuje 42 zeta. Z powrotem mozna o 22.36 z lodzi ,lądujemy o 9.20 w gdansku - normalny 42 zl . Albo 21.12 z lodzi, w Gd 04.56 ale tu normalny 66 zeta. Ale chyba mozna kupic grupowy? Ja mam znizke studencka.

Nigdy nie bylem "na wyjeździe", teraz chce jeździć. Mam bilet na specjal , zastanawiam się czy go nie zwrócić.Bo nawet nie wiem czy wróce na nim i spoznie sie na mecz.

Do boju Lechia!!!
23 marca 2006, 17:42 / czwartek
"Powodem takiej decyzji jest opinia, iż stadionu Widzewa nie da się należycie przygotować do soboty." - zdanie z glownego newsu.

Co za pierdolenie.... przeciez widzew chyba mial inaugorwac u siebie prawda? 3 tygodnie czy 2 temu? Bo to juz trzecia kolejka wiec z tego wnioskuje... to za to chyba nalezy sie walkower kurwa ze nie umieja odsniezyc stadionu... czy to nasza wina ze chujom z Łodzi nei chce sie ruszyc dup na stadion , wziasc jebana lopate w reke i wyjebac ten snieg w pizdu? ... jakos wszyscy sobie radza ,tylko nie Widzew. Dla mnie to jest jebanie w bambus ze stadionem ,widzew poprostu jest slabo przygotowany do meczu z nami i tyle :/ ... jedna wielka chujnia.

Sorry , jezeli sie myle.
23 marca 2006, 17:47 / czwartek
Tasior "obiema rencami" sie podpisuje pod tym co napisałes.

Walkower dla Lechii, nie ma rownych i rowniejszcych :/
23 marca 2006, 18:10 / czwartek
Nie jest tak źle.

Gdańsk Główny -Łódź Kaliska odjazd: 11:11 przyjazd: 17:18

Łódź Widzew -Gdańsk Główny odjzad: 20:31 przyjazd: 04:56

Same pośpiechy i osobowe. W każdą stronę po jednej przesiadce.
23 marca 2006, 18:15 / czwartek
Fakt nie jest tak źle, przeoczyłem te połączenia, bo szukałem tylko na linii Kaliska-Główny. Tylko jak to będzie wyglądało z biletami powrotnymi ? Możnaby się jeszcze zastanowic nad wynajęciem 2-3 autokarów w drogę powrotną- ale to tylko moja skromna sugestia. Pozdro
23 marca 2006, 18:31 / czwartek
Wydaje mi sie że w tych okolicznościach wynajecie autokarów było by najrozsadniejszym rozwiązaniem. Po meczu od razu bysmy sie zapakowali do autokarów i +/- o godzinie 01:00 byli bysmy w Gdańsku ( ja jak zapewne wielu wyjazdowiczów dało by rade wziąść wolne w środe, ale w czwartek to to juz było by chyba nie możliwe). Prosze mnie poprawic jeśli sie myle, pozdro.
23 marca 2006, 18:32 / czwartek
no
ciekawe
ilu asów z tego tematu kopnie się w środe do Łodzi :D
23 marca 2006, 18:43 / czwartek
Dzwoniłem przed chwilą do przewoźnika... już na wstępie babka kapnęła się o co chodzi :) Cena za 1 kilometr to 2,80 + 7% VAT więc ~ 3 zł za kilometr x 800 (zawyżając) = 2400 zł : 50 = 48 zł (w obie strony). Jakby nie patrząc, oddając bilet na specjala, zyskamy na tym jeszcze 2 zł, i zyskamy dobre 4 h, dzięki czemu w czwartek będzie można już śmiało iśc do szkoły/pracy :) Ale decyzja nie należy do mnie, bye.
23 marca 2006, 18:46 / czwartek
Mam pytanie. czy bilet na specjala ktorego nie ma obowiazuje w dwie strony na srodowy mecz czy tylko w jedna??
pozdrawiam
23 marca 2006, 18:47 / czwartek
Słuchaj verde prosta sprawa, poprostu ide jutro do szefowej "błagam":) ją o wolną środe (mam 50% szans) i jak sie uda to jade do Łodzi, tylko w czwartek musze juz być w pracy, bo jak nie to, to może byc mój ostatni wyjazd ;)
23 marca 2006, 18:59 / czwartek
to są jaja !!! mam tylko nadzieje ze wszystkie mecze które rozegramy w środe wygramy i pokażemy wszystkim że przekładanie nic im nie dało :) bo oczywiście wszystkie sobotnie mecze które u nas bedą wygramy :) hm a moze tak powalczyć by o to np 3 miejsce :) - ale najważniejsze by chłopaki walczyli do 93 minuty kazdego meczu to bedzie wszystko ok !!! LECHIA GDAŃSK
23 marca 2006, 19:06 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
23 marca 2006, 19:18 / czwartek
Kowal LG, to dawaj namiar na ten autokar lechisci@lechia.net Ja staram się o jeszcze jeden. Warto przeanalizować oba warianty. Cena faktycznie zbliżona do speca, ale przesadzasz z tą oszczędnością czasu. Średnią autokaru liczy się jako 50 km/h, czyli w Gdańsku bylibyśmy ok. g. 4. Zyskujemy ok. godziny w stosunku do pociągu. W przypadku pociągu wskazane byłoby przełożenie meczu o pół godziny. Ten, który startuje o 11:11 jest pod Widzewem o 18:15, powrót również spod stadionu o 21:12, w Gdańsku 4:56. Każdy wariant ma swoje plusy.

P.S. ktos o to pytał. Bilet na pociąg specjalny zamieniony na grupówkę lub bilet na autokar, obowiązuje oczywiście w obie strony.
23 marca 2006, 19:33 / czwartek
Toc to sie nadaje kurwa do smiechu warte.Takiego cyrku to niema chyba w zadnej lidze swiata.Przed chwila wysmialem kolesia przez telefon jak mi powiedzial o jakims srodowym terminie a jak zajrzalem na stronie to juz mi sie smiac nie chcialo.To jest paranoja i jawne kpienie z Nas Kibicow Lechii.Powinien teraz jakis chuj co jest odpowiedzialny za ten balagan zaplacic za pociag specjalny.Odechcialo by sie jakichs kretynskich zmian.Rozumie aura aura ale zeby zmieniac decyzje co chwile??!!Brak slow..
23 marca 2006, 19:36 / czwartek
Do Łodzi jest 330km no dajmy 350km, mecz skończy sie około godziny 20:00 Autokar bedzie wracał w godzinach, w których na drodze prawie nie ma ruchu, wydaje mi sie że o 2 najpuzniej powinniśmy byc juz w domu. Kierowcom tez będzie zależało żeby jak najszybciej dotrzeć do Gdańska, także jak driver depnie szrota to bedzie dobrze.
23 marca 2006, 20:08 / czwartek
skomentuje to wydarzenie jednym 5 literowym slowem :

-------------------------------------------KURWA-- ------------------------------------------
23 marca 2006, 20:13 / czwartek
Aha i jeszcze jedno :

Nie Dalo sie kurwa wynajac zadnego stadionu na mecz ?? Polonia kase potrzebuje a Polonia Warszawa boisko ma odsniezone (bynajmniej sie do gry nadaje) a kasy potrzebują to by dali im kase zagrali mecz i wszyscy zadowoleni no , i moze w weekend byl by mecz tak jak planowano i bylo by ok !!
23 marca 2006, 20:13 / czwartek
a ja mam takie pytanko.
w wypadku jechania tym pociągiem rejsowym to będzie doczepiany wagon dla kibiców, czy normalnie jako pasazerowie? i jak wtedy byłoby egzekwowane sprawdzanie biletów?? bo np niektórzy maja znizki kolejowe itp., wiec mnie to ciekawi.
pozdrawiam
23 marca 2006, 20:21 / czwartek
Nie ma to tamto- jedziemy na złość rudej kurwie!
Kto może niech jedzie- albo rejsem albo autokarami.
23 marca 2006, 20:59 / czwartek
Moim zdaniem autokary chybiony pomysl.
Watpie, zeby autokar ktory ew. zostal wynajety byl szybciej niz pociag, do podrozy autokarem doliczyc trzeba postoje na siusianie itp.
Pociagiem bedzie wygodniej, pewniej i szybciej.
23 marca 2006, 21:30 / czwartek
Autokar to zły pomysł! Obawiam się ze może się powtórzyć sytuacja z Włocławka Pociąg to pociąg jedzie i jest na czas a autokar może i tez, ale trzeba się liczyć ze psy nam nie ułatwia zadania !Pozdro !
23 marca 2006, 21:58 / czwartek
do łódź widzew jest też takie połączenie- 8:40 z Wrzeszcza do bydgoszczy osobowy jest o 11:15, a o 11:50 pospieszny do łodzi i na miejscu jest coś ok 16.

-----------------------KDV-----------------------
23 marca 2006, 21:59 / czwartek
Mecz Widzew -Lechia Gdańsk przełożony na 29 marca

Departament Rozgrywek informuje, że na skutek utrzymujących się trudnych warunków atmosferycznych oraz złego stanu boiska, z terminu 25.03.2006 r. przełożone zostaje spotkanie Widzew - Lechia Gdańsk.

Mecz zostanie rozegrany 29 marca 2006 r. o godzinie 18. za www.widzew.lodz.pl
23 marca 2006, 22:11 / czwartek
Mam coraz większe obawy że wsród nas są żydzi... Kurwa jak tylko powiem coś złego na to tałatajstwo wylatują moje wpisy... Bo jakoś nie zauważyłem że ktoś wyleciał za przeklinanie... :>
A jesli chodzi o mecz to poraz kolejny wychodzi nieudolność PZPNu,te kurwy nigdy nie miały swojego zdania.CHWD PZPN!!!
Tylko LECHIA!!!
23 marca 2006, 22:25 / czwartek
na układy nie ma rady
23 marca 2006, 22:30 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
23 marca 2006, 23:50 / czwartek
Matad to trochę nie tak jak podajesz " . . . Ten, który startuje o 11:11 jest pod Widzewem o 18:15, powrót również spod stadionu o 21:12, w Gdańsku 4:56. Każdy wariant ma swoje plusy. . . "

primo po pierwsze . . . 18.15 to zdecydowanie za późno
byłem jesieiną ze Ślaskiem na Widzewie i policja chciała spisywać każdego z dowodu osobno (ma do tego prawo niezaleznie od list imiennych)

czyli . . . weszlibysmy na pocz drugiej połowy (nawet przy ilosci ca 100-180 )

trza by kompinowac w klubie przesuniecie na później meczu ok - 19.00 ale . . wtedy istnieje duże ryzyko ze . .nie zdążymy na powrotny

ALE ! ! ! ! . . . . i to warto zaznaczyć, nie wiem czy masz świadomość
ten 11,11 z gda na niciarnianej jest 18.15 ale ! ! ! by tak to . . . trza wysiąąść w kaliskiej o 17.18 potem trzeba z buta przez całą Łódź m astacje Widzew by się cofnąć na niciarnianą
kto zaliczył świński trucht, marszobieg w 95 na Widzew wie o co kaman

to już wtedy w Łodzi nie ma sensu najmniejszego pakowac się w jakies pociągi by się utrzymac rozkładu i tego 18.15
bo śmiesznie i nonsensowne byłoby przejść koło stadionu, zrobić przesiadkę "z rozkładu jazdy" i . . wrócić pod stadion od drugiej strony

jeśli czyta to kto z klubu to . . powinien sprawdzić czy . . policja ? organizator ? nie zastosuje od Łodzi Kaliskiej komunikacji zastepczej w postaci autobusów pod stadion
wtedy jesteśmy na Kaliskiej 17.18, pakujemy się w autobusy, jestesmy pod bramami . . 17.40 -18.00
o 18.30 mozna by rozpocząć mecz

koniec 20.20 i . . mała godzina do pociągu z Niciarnianej który zawiezie nas na przesiadke do Skierniewic

a więc . . podpowiadam . . jak zwykle nieśmiało ;-) :

w drodze na stadion nie pchac się w peron na Niciarnianej bo nie ma po co !
tylko, sprawdzic czy dadzą nam pod Kaliską autobusy to raz

ustawic mecz na 18.30 to dwa

spokojnie ogladac zwyciestwo Lechii to trzy

ps. jak zawszem malkontentem, teraz jestem . .zaskakująco dla samego siebie pewien efektownego zwyciestwa Lechii
jakoś tak . . no mam :)))))))))))
24 marca 2006, 00:00 / piątek
chyba że . . .faktycznie autokary . .nie sa szybsze ani wygodniejsze,
wiecej zasadzek w postaci blokad dróg przez policje
]ale . . mozna planowac elastycznie . . . .
co do połaczeń kolejowych szału nie ma

no i jest jeszcze pociąg z gda godz 9 z hakiem, na w Łodzi przed godz 17 z przesiadka w . . . . Warszawie :D
24 marca 2006, 07:25 / piątek
Verde
pozwól na osobistą dygresję: czy Ty z racji wykonywanej pracy nie miałbyś prościej o transport "nadziemny" :) ? Może wyczarterować jakąś linie :) Dobrze Cię kojarzę z Rębiechowa ?
Pozdrawiam
24 marca 2006, 07:27 / piątek
Gdańsk Główny
Łódź Kaliska
odjazd 08:46
przyjazd 15:30
24 marca 2006, 10:32 / piątek
Mi sie wydaje ,ze lepsze byly by autokary od pociagu .
24 marca 2006, 10:57 / piątek
Verde, na razie tylko rozważamy, nic nie jest ustalone.
Dojazd pociągiem na Niciarnianą odpada.
Czekam właśnie na informacje z Łodzi na temat sposobu przetransportowania nas z Kaliskiej na stadion.
Przesunięcie meczu też jeszcze nie jest wykluczone.
24 marca 2006, 12:18 / piątek
Niejako podsumowując godzine wyjazdu, chciałbym przedstawić moje argumenty "za" odnośnie pociągu odjeżdżającego z Gdańska o godzinie 8:46 (Bydgoszcz Główna 11:15 - tam przesiadka na pospieszny - odj. 11:57 , przyjazd na stację Łódź Widzew o godz. 15:54):
1. Wcześniejsza godzina przybycia do Łodzi daje nam niejako gwarancję, że na mecz wejdziemy planowo - znamy przecież przypadki (Radom, Włocławek), że Policja robiła wszystko, aby opóźnić nasze uczestnictwo w oglądaniu Lechii. W Łodzi będzie na 1000% identycznie - i każdy wie dlaczego!
2. Nawet mimo zapewnień (jeżeli takowe będą) ze strony Policji, że przewiozą nas autobusami ze stacji Łódź Kaliska pod stadion - budzi to moje obawy - tak po prostu mam i nie wierzę Policji:) Może powtórzyć się sytuacja, że poprowadzą nas "z kopyta" przez cała Łódź, tylko po to, abysmy nie zdążyli na rozpoczęcie meczu.
3. Ewentualna godzina przesuniecia meczu na godz. 19:00 jest co prawda jakims tam rozwiązaniem ,ale to z kolei rzutuje niejako na nasz powrót - co prawda godzina przybycia do Gdańska jest jednakowa, co przy meczu rozpoczetym o godz. 18:00 - róznica tkwi w "szczegółach". Zakończenie meczu o godz. 19:45 pozwala nam na powrót pociagiem pośpiesznym odjeżdzajacym ze stacji Widzew o godz. 20:31 - przyjazd do Warszawy Zach. o godz. 22:24 - tam czekamy troche ponad godzinke i o 23:35 mamy bezpośredni pociąg do Gdanska. Zakonczenie meczu o godz. 20:45 pozwala nam na podróż pociagiem osobowym odjeżdżającym z Widzewa o godz. 21:16 do Skierniewic - tam przesiadka na kolejny osobowy o godz. 22:42 do Warszawy Wsch. - przyjazd na tą stacje o godz. 0:11 - odjazd ze Wsch. do Gdanska o godz. 0:17. Niepokój mój budzi pociag osobowy ze Skierniewic do Warszawy obsługiwany przez Koleje Mazowieckie - które niewiele maja wspólnego ze Spółka Koleje Regionalne :)
Troche sie rozpisałem, ale mimo wszystko apeluję oto aby wyjazd nastapił o godz. 8:46 !!!
Pozdrawiam
24 marca 2006, 12:51 / piątek
Japan moim zdaniem wybral najlepsze polaczenie!znamy tez przypadki ze autokary sie psuly albo pieski nam robily mega pod gorke!wiec moim zdaniem powinismy odrazu odrzucic opcje autokarow!!i jechac pociagiem!!
POZDRO!!
24 marca 2006, 13:00 / piątek
W Łodzi kaliskiej o 17.18 jestesmy , stamtad przez srodmiescie(mozna miasto poogladac) marsz na Widzew .Wracamy 21.12 z niciarnianej - jestesmy o 4.56.Tak mi sie wydaje ze byloby najlepiej. Dzis w biurze wejsciowke kupilem nr 25 .
24 marca 2006, 13:03 / piątek
Co do autokarów to proponuje sobie przypomnieć chociażby "szopki" podczas wyjazdu do Chojny (awaria, nieplanowany "postój" pod Wałczem połaczony z legitymowaniem :), i przyjazd pod stadion w 10 min. meczu - mimo, że wyjazd z Gdanska nastapił ze sporym zapasem czasowym). Analogiczna sytuacja podczas wyjazdu autokarowy do Włocławka, w którym co prawda nie uczestniczyłem (jechałem pociągiem), ale z opowiadan uczestniczacych to wiem , że "wesoło" nie było.
Pozdrawiam
24 marca 2006, 13:10 / piątek
dokladnie ja jechalem do Chojny i do Wloclawka autokarem i naprawde nie bylo wesolo!wiec radze sie zastanowic i wybrac najlepsze rozwiazanie jakim jest jazda na wyjazd pociagiem!!!
24 marca 2006, 13:22 / piątek
Popieram w 100% wyjazd o 8.46!!!
Najkorzystniej.....najpewniej że zdąrzymy na początek meczu!!
1 ..... 4 5 6 7 8 ..... 15
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.481