Gdańsk: czwartek, 4 marca 2021
FORUM
Podstrony:

29 III (śr.), g.18:00 > Widzew - LECHIA

strona 8/15

27 marca 2006, 11:25 / poniedziałek
spoko dacie rade naginajcie po bilety bo moze zabraknac!!
27 marca 2006, 11:31 / poniedziałek
Dobre Mysza :) Z tym wpisem proponowałbym przenieść sie do : "Uśmiechnijmy się" :)))))))
27 marca 2006, 12:20 / poniedziałek
jedziemy 11.11!info pewne.do godz 11.00 poszlo 54 bilety.powrot ok godz.4 rano
27 marca 2006, 12:21 / poniedziałek
TO ILU WAS JEDZIE DO LODZI ?????? TYLKO WIDZEW RTS!!!!
27 marca 2006, 12:46 / poniedziałek
Do Radwana:
no oprócz mnie to jeszcze słoń, żyrafa, hipopotam, lew, małpa, żbik, łoś, jeleń i w ogóle reszta całego stadka...
Pzdr Żółw
P.S. Tylko proszę wszystkie krzesełka starannie wymyć i wyczyścić, bo nie życzę sobie aby część towarzystwa Naszego stała, bo wam się nie chciało!!!
27 marca 2006, 12:50 / poniedziałek
Mysza tez jedzie:D
27 marca 2006, 12:55 / poniedziałek
I Grzybki z lasu też jadą :D
27 marca 2006, 12:59 / poniedziałek
Do Baton: o ktorej mamy pociag z łodzi do GD???
27 marca 2006, 13:03 / poniedziałek
Sivek też jedzie =D

Żeby pociąg powrotny był w miarę wcześnie, bo w czwartek o 14 muszę być w szkole już =)
27 marca 2006, 13:06 / poniedziałek
20:31 z Lodzi 4.48 w domku!!
27 marca 2006, 13:09 / poniedziałek
To SI =D

Taki pociąg mi pasuje, jeszcze się prześpię nawet przed pójściem do szkoły =]

Jeszcze tylko dwa dni !!
27 marca 2006, 13:25 / poniedziałek
no no da rade sie wyspać !! i w szkole jak nowo narodzony !! :]
27 marca 2006, 13:37 / poniedziałek
Proste =P

Do szkoły to bym mogła nawet prosto z pociągu jechać =) Tylko muszę się tam znaleźć =D Dla mnie LECHIA przede wszystkim

SOPOT ZAWSZE Z LECHIĄ !!
27 marca 2006, 14:07 / poniedziałek
mysza i siva jadą to też jedzie zygmuncik z nami !
27 marca 2006, 14:24 / poniedziałek
Władze Łodzi zapewniły udogodnienie dla kibiców biało-zielonych. Pod dworzec kolejowy podstawione będą autobusy komunikacji miejskiej, które przewiozą kibiców Lechii pod bramę wejściową obiektu Widzewa.
27 marca 2006, 14:43 / poniedziałek
Kaczor też jedzie ... :)
Przed chwilą zakupiłem bilet o numerze 81 :/ Spinać się chłopaki i jazda na Łódź !!!!
Pozdro
USLG !!!
27 marca 2006, 14:56 / poniedziałek
No pięknie. Ledwo Król zaczął strzelać bramki to złapał kontuzję :-(
Do kolegów z Łodzi: nie spinajcie się tak bo wam zwieracze pójdą. A ty radzik zamiast marzyć o karierze piłkarza powinieneś się wziąść za łopatę! Jakbyście to zrobili 2 dni wcześniej to mecz mógłby się odbyć w sobotę! Te przekręty wam na dobre nie wyjdą!
Zastanawiam się teraz jak zagramy z przodu...
27 marca 2006, 15:11 / poniedziałek
juzio: obawiam się powtórki z jesieni, czyli osamotniony Rusin w ataku. Nie chcę wyjść na krytykującego jeszcze przed meczem, ale nie wierzę żeby treneiro wystawił 2 napadziorow na mecz z aspirantem do awansu na wyjeździe.
a szkoda bo pierwszy mecz to zawsze niewiadoma i jest szansa zaskoczyć Widzew.
27 marca 2006, 15:19 / poniedziałek
Szkoda, że Król kontuzję złapał =(

Trzeba będzie jakoś zagrać bez niego... Ale i tak trzy punkty będą nasze !!

A ja za chwile z domku wychodzę po bilet na stadion =D Mam nadzieję, że jeszcze będą =] Nie może zabraknąć =)

SOPOT ZAWSZE Z LECHIĄ !!
27 marca 2006, 15:35 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
27 marca 2006, 15:43 / poniedziałek
radwan spadaj do ZOO :) tam twoje miejsce!!! A i odrób lekcje bo dostaniesz kare :)
27 marca 2006, 15:44 / poniedziałek
27 marca 2006, 15:48 / poniedziałek
HURAAA!!!!!!!!!! NETTTT HOOLLIGGAAANNNNSSSSSS WIDZEW ŁÓDŹ!!!!!!!!!

zdobywasz pierwsze miejsce w kategorii "najwieksi net chuligani"

po odbior nagrody niespodzianki prosimy zgłosic sie na sektor kibicow przyjezdnych w srode w przerwie meczu:D emocje gwatrantowane!

PS.Lechijko tylko zwyciestwo! niestety nie moge byc w srode w Łodzi(tak jak wielu ktorzy w sobote by mogli:/) ale mam nadzieje ze ci ktorzy jada swoim dopingiem wspomoza Lechie w odniesieniu zwyciestwa ;]
PS2.Siwa jak cus sie bedzie dziac informuj mnie na biezaco :>
27 marca 2006, 15:50 / poniedziałek
27 marca 2006, 15:52 / poniedziałek
Rydwan czy jak Ci tam, dostałes juz opiepsz na swoim forum za <uwaga nowe słowo> napinanie?? tak?? to traz bedziesz wiedział co to znaczy a to juz postep na kibicowskim szalku. Pozdrawiam Cię. :))
27 marca 2006, 15:54 / poniedziałek
mam dwa pytania najlepiej do Matada:
-ktorym pociagiem dokladnie jedziemy
-czy bilety na speca beda obowiazywac w pociagu rejsowym
27 marca 2006, 16:05 / poniedziałek
Na drugie pytanie odpowiedź padła już pare stron temu czyli że Tak
27 marca 2006, 16:12 / poniedziałek
Przepraszam radwaniku .... :( przepraszam, ale ja naprawde przepraszam.... :( już nie bede ci wrzucał :( Przepraszam. Tylko mnie nie bij jak przyjadę, co??? bardzo cie prosze!!! Kupiłem dzisiaj bileciki, ale teraz mnie wystraszyłes i nie wiem czy jechać ....... !!! jak zobaczysz gościa w Biało-Zielonym szaliku to go nie bij , bo to ja :) Prosze cie radwaniku !!!
27 marca 2006, 16:44 / poniedziałek
Przejazd grupowy organizowany przez stowarzyszenie dotyczy pociągu startującego z Gdańska o g. 11:11.
Bilety na specjal uprawniają do przejazdu w obie strony pociągiem rejsowym.
Taki bilet będzie można jeszcze kupić do 10:30 na dworcu w holu głównym u mnie.
Pamiętajcie o kupnie wejsciówek w klubie.
Prośba też o nie opóźnianie pociągu. Mamy zapewnienie z PKP, że pociąg poczeka w Kutnie, ale planowo mamy na to tylko 7 minut. Jak sami nic nie opóźnimy, to nie ma powodów, żebyśmy nie znaleźli się wszyscy na stadionie przed pierwszym gwizdkiem.
Jesteśmy o 4:54 spowrotem w Gdańsku Głównym.
27 marca 2006, 17:10 / poniedziałek
No to super :) cały czas czekalismy na ten opis od Ciebie !!! Takze Panowie!!!!!!! Załatwiac urlopik i do Łodzi :) A w czwartek do pracy czy szkoły !!!! Także jeden dzien wystarczy wolnego. Ja w czwartek wysiadam z pociągu i wsiadam w autko i jade na szkolenie do Poznania :) Bedzie ciezko ale czego sie nie robi dla Naszej Kochanej Lechii :) Mam byc na 9.00 w Poznaniu :)))) Damy rade!!!!!!!!!! Pozdro dla wszystkich :)
27 marca 2006, 17:38 / poniedziałek
żesz KURWA MAĆ

ile kurwa trzeba pisac

ten o godz 11.11 jest w łodzi o 17.18
zakładając że . . "standardowo" łapnie jakies opóźnienie

i że . . przepakowanie ludzi z pociągu do autobusów "trochę"potrwa
że . . śa to godziny szczytu w Łodzi
że . . policja kazdego zechce spisac przed wejściem na stadion

wejdziemy sobie elegancko na poczatek drugiej połowy jak dobrze pójdzie

bo się kurwa komus nie chce wstać o 8.46

to nie chodzi o to by czarnowidziec,
ale . . . . trzeba kalkulowac że gdzies można łapnąć opóźnienie
a w "planowanej" godzinie odjazdu 11.11 i bez obsówek jestesmy jakies 30 minut spóźnieni

już pomijając to że to połączenie które wynalazł Matad ma jedna przesiadkę
w Kutnie
i jest tam tylko 7 minut na przesiadkę ! ! ! !
o ile te pociągi nie sa powiązane . . . możemy nie dojechac na mecz wogóle
27 marca 2006, 17:41 / poniedziałek
czy to kurwa tak trudno zrozumiec ze przy przejazdach grup sto i wiecej osobowych współczynnik mozliwosci łapinecie oppóxnień jest niewspółmiernie większy jak kto sobie podle siebie tylko organizuje podróż ? ? ? ?
27 marca 2006, 17:50 / poniedziałek
Ajjćśś... =D Już mam bilecik z numerem 104 =D

Czyli już nic mi nie pokrzyżuje planów =P

LUDZIE KUPOWAĆ BILETY !!

Verde :

Nie panikuj, jakoś na pewno dojedziemy... Tylko żeby w drodze na mecz nie było żadnych krzywych akcji. Trzeba to wszystkim do głowy wbić!! Po meczu mogą sobie być =P Byle by na mecz trafić punktualnie.

Kodzio :

A z tym może być problem, Ty dzwoń do mnie =D bo ja nie wiem, czy na kartę wyharpunię od mamy =D Ostatnio za dużo kasy od niej biorę =D Jakbym miała dzwonić do każdego, kto nie pojedzie to bym chyba za 100 sobie konto doładować =]

Jeszcze tylko dwa dni ajjćśś... =D

Jaa... skąd ci napinacze się tu biorą =/ Co to za kretynizm wbijać się nie na swoje forum i się odgrażać =/ Rodzice chyba nie wiedzą co dzieciak wyrabia =/ Kary na neta chyba nigdy nie miał =D

SOPOT ZAWSZE Z LECHIĄ !!
27 marca 2006, 18:07 / poniedziałek
Co do składu na mecz, to moim zdaniem Rusin i Kalka powinni dalej grać w pomocy. Wiadomo że zagramy jednym napadziorem i w to miejsce wstawił był... Hirsza. Chłopak jest młody i w takim meczu dałby z siebie 120 %. A przypomnijmy sobie sparingi, kiedy pomoc świetnie grała a Król sobie i tak nie radził także niczym nie ryzykujemy. Ewentualnie wspomagać go mogą Rusin i Kubik, bo przecież grają dość ofensywnie. Moim zdaniem bez sensu jest teraz niszczyć taktykę, na którą pracowali tyle czasu. Niedaleko musimy sięgać pamięcią aby sobie przypomnieć że sam Rusin z przodu to było nieporozumienie. Chłopak biega walczy, ale nie miał komu podawać. Także jestem za opcją z Hirszem. Tylko czy trener to przeczyta :-)
27 marca 2006, 18:53 / poniedziałek
dzwoniłem sprawdzałem --- o ile nie łapniemy w Kutnie (przesiadka) opóźnienia wiekszego niż 10 - 15 minut to jest szansa że spóźnimy sie na mecz jakies 40 minut ale obejrzymy choc druga połowę
jesli . . . .w Kutnie będziemy 15 minut po czasie . . . możemy od razu wracac do Gdańska

jesli załozymy że . . . sto kilkadziesiąt osób zajedzie do Kaliskiej o czasie (dawno czegoś takiego nie widziałem0
no ale nawet jakby . . .to . . .

na wysiądinecie z pociągu grupa,
sformowanie szyku,
przejście i zapakowanie się do autobusów,
przejazd przez zakorkowaną Łódx (w godz 17-18 pora meczu - - nie da rady fruwac nie bedziemy)
przejazd przez kawał miasta,
spisanie przed bramą
wejscie przez brame

to . . "organizatorowi" na to wszystko wyszło razem . . 20 minut
jęsli wszystko pójdzie idealine 20 minut
ręce opadają

nawet nie chcęmyslec co bedzie jak nie zdążymy na ten w Kutnie
27 marca 2006, 19:13 / poniedziałek
verde-damy rade!!
27 marca 2006, 19:35 / poniedziałek
planowo wjeżdżamy do Kutna o godz 15.40

o godz 15.47 przelatuuje osobowy z Płocka do Łodzi
jest to ostatnie połaczenie którym na mecz moga udawac się kibice Widzewa z Łeczycy, Kutna, Ozorkowa

zakładając ze . . Łódzka policja zechce sobie zaoszczedzić kłopotów . . spowoduje że . . .nie zdążymy na ten w Kutnie i . . wtedy to już od razu możemy wracać do Gdańska

chyba że . . . łódzka policja dołozy wszelkich starań abysmy jechali na mecz z Kutna do Łodzi jednym pociągiem z Widzewiakami

aż mi się nie chce mysleć czy łódzkiej policji bedzie zalezało na tym by sobie samemu utrudniac sprawe czy żeby iść na łatwiznę

alternatywy dla tego 15.47 z Kutna nie ma . . od trazu powórt do domu

pomijając juz to że . . i ta osobówka do której mamy wsiąść relacji Płock-Kutno -Łódź może się obsunąć parę minut,
27 marca 2006, 19:46 / poniedziałek
Verde ma naprawdę dużo racji... Ja jadę już jutro tak więc nie spóźnię się napewno :) Będę dzwonił i zdawał relację z meczu Olowi, który mam nadzieję będzie przekazywał za forum.
Z tym połączeniem to naprawdę powinniście przyśpieszyć wyjazd, bo sam nie przekrzyczę widzewiaków :)
27 marca 2006, 20:03 / poniedziałek
pytanie jest proste:

czy łódzka policja ma interes w tym aby więźć Lechistów i Widzewiaków jednym pociągiem osobowym z Kutna do Łodzi ? ? ? ?

czy tez . . nie zechce sobie zadania ułatwic i . . spowodowac to iż grupa z gdańska na ten pociąg nie zdąży

Widzew z Kutna i innych wiosek pojedzie sobie tym pociegiem z Kutna do Łodzi

a Lechia "lekko" spóźniona, zawróci z Kutna do Gdańska (nie ma innej mozliwości dojazdu na mecz)

boję się że się obawiam iż . . psy w Kutnie pójda po najmniejszej linii oporu
żeby sobie nie komplikowac spóxnia nasz przyjazd i . . zawróca w droge powrotną (bo już i tak nie zdążymy na mecz)
27 marca 2006, 20:06 / poniedziałek
verde nie panikuj;
jesli organizacja z autobusami bedzie taka jak w Poznaniu w zeszlym sezonie to wszystko pojdzie ok.
skoro z dworca na stadion jest jakies 6km to jazda autobusem w eskorcie policjii na sygnale nie powinna zabrac wiecej niz 20min.
27 marca 2006, 20:13 / poniedziałek
Wyjazd na zasadzie zaufania do rzetelnosci PKP, Milicji i MPK:)

Oczy deba staja,nawet nie warto nic pisac.
27 marca 2006, 20:14 / poniedziałek
ale zrozum że My nawet Łodzi mozemy nie zobaczyć

jeśli policja uzna że . . . nie chce nas wieźć razem z Widzewiakamiz Kutna i okolic jednym pociągiem to

albo ich nie wpusci do pociagu

albo . . spowoduje nasze spóźnienie na ten z Kutna, a innej możliwości dojazdu już nie ma~! ! ! !

i cała ich robota ograniczy się wtedy do zawrócenia nas do domu

czy to takie nie mozliwe by takich działań policji nie brac pod uwagę ? ? ? ? ? ? ? ?
27 marca 2006, 20:16 / poniedziałek
Verde masz racje z jednej strony, ale z drugiej to tego wyjazdu nie załatwia jakis amator !!!! Widocznie jest pewien, ze nas tam dowiezie na czas. A tak po za tym to on sam pewnie tez mecz chce ogladnąć. Jak ci sie nie podoba to następnym razem Ty załatwiaj wyjazd, a jak cos bedzie nie tak to pretensje bedziemy mieli do organizatora. Pożyjemy zobaczymy !!! A teraz wszyscy spac bo rano po bilecik trzeba wstać !!!!! :) To do tych ktorzy jeszcze nie mają biletu !!!
27 marca 2006, 20:27 / poniedziałek
kurwa . . ale . . jeszcze ine jest za póxno by to odkrecić

z mego doświadczenia . . .

policja nie bedzie chciała się pierdolić i wozic nas razem z widzewiakami jadacymi z podŁódzkich wiosek

jak wykminią że opóxnieine pociągu z Gdańska o 10 minut spowoduje że . . nasza podróż dobiegła końca i możemy sobie wracać nad morze to

to spowodują opóxnieine naszego pociągu o 10 minut i . . beda mieli po herbacie

pomijając już to że . . . nasz, ten z gda w kutnie moze się opóxnic i tak i tak

to . . . policja bedzie miała w tym zywotny interes aby się opóźnił
głupia by była żeby nie
ten z Gdańska wjedzie 10 minut spóxniomny, Widzew z Kutna odjedzie do Łodzi
a my mozemy wracac do Gdańska bo nic innego nie ma ! ! ! !
27 marca 2006, 20:29 / poniedziałek
Nie panikujcie. To jest rejsowe połączenie i pociąg w Kutnie musi czekać aż przyjedzie ten z Gdańska. Pamiętajcie że nie jadą tylko kibice! Zwykli ludzie którzy jadą do Łodzi (nie tylko z Gdańska ale też ci co wsiądą po drodze) muszą tam dojechać. Nie wyobrażam sobie aby pkp powiedziało jakiemuś biznesmenowi: przykro mi ale z powodu opóźnienia tego pociągu odjechał ten do Łodzi! Takie rzeczy nie mają prawa się zdarzyć. Oni dobrze wiedzą ile osób kupiło bilety do Łodzi (niekoniecznie z Gdańska podkreślam) i muszą umożliwić tym osobom dojazd bo inaczej by poszli z torbami jakby mieli zwracać kasę! Jedyny problem to taki jeśli się spóźni pociąg ten do Łodzi np z 20 minut to można nie zdążyć na mecz ale oni moga to nadrobić na trasie. Tyle w temacie i bez paniki
27 marca 2006, 20:35 / poniedziałek
Dobrze by było jakby Matad wypowiedział sie w tej sprawie !!! Ewentualnie nas uspokoił, bo to co pisze Verde to racja !!!!! Ale Matad moze wie więcej i jest przekonany że to wypali dlatego tak zdecydował !!!! kazda uwaga jest mile widziana ale nie wierze w to zeby organizator mógł liczyc na przysłowiowe "a moze sie uda" musi byc pewien co robi. A ja wierze ze tak jest. Takze jakby organizator napisał pare słow to bym ja i napewno wielu innych spało dziś spokojniej :) Pozdro.....!!! 3 punkty beda nasze:) TYLKO LECHIA !!!
27 marca 2006, 20:38 / poniedziałek
w takim razie z przodu składu osobówki bedzie jechała Lechia z tyłu Widzew Kutno, a w środku policja :)
myślą ze ta ostatnia zrobi wszystko aby do tego nie doszło

pociąg bedzie stawał na wszystkich wioskach, wogóle wcale się nie spóźni

na Kalsiką planowo dojedziemy na czas,
tam w 6 minut przeskoczymy zakorkowana łódź i . . . . wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

kto to kurwa wymyslił ? ? ? ?
27 marca 2006, 20:50 / poniedziałek
W temacie godziny wyjazdu wypowiedziałem się już wcześniej - powtórzę jednak to, że nie mam zaufania do policji i miasta Łodzi jako całości (to odnośnie obiecanych autobusów) :)
Pozdrawiam

P.S. Godzin wyjazdu 8:46 wydaje sie najodpowiedniejsza - po drodze wszystko "może sie zdarzyć" - kto trochę jeździ po Polsce to wie co mam na myśli :)
27 marca 2006, 20:53 / poniedziałek
Pomysł na wyjazd o 11 nie daje żadnej gwarancji powodzenia wyjazdu.
Po pierwsze w kutnie jest od lat silny fan klub widzewa i z tamtego rejonu dużo osób jeździ na widzew.
po drugie pociąg pomiędzy kutnem a łodzią jest osobowy, osobówka jak będzie miała spóźnienie to później musi przepuścić wszystkie pośpiechy i co stacja mamy czekanie po 10-15 min, bo taka jest konieczność.
po trzecie ta osobówka staje na każdej stacji i wszystkie wiochy musi zaliczyć, jest to taka jazda jak osobówką na Hel.
po czwarte policja dołoży wszystkich starań byśmy nie dotarli na mecz - na jesieni przekonał się o tym Śląsk

Pozdrawiam
27 marca 2006, 21:23 / poniedziałek
verde dobrze gada tym pociogiem co mamy jechac to prawie napewno sie nie wyrobimy na poczotek meczu..trzeba uwzglednic "pewne"przypaly ze strony policji..wiec raczej ten wczesniejszy pociog byl by sensowniejszy..
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.388