Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

12 IV (śr.), g.16:30 > LECHIA - Podbeskidzie

strona 1/3

3 marca 2006, 16:24 / piątek
No więc znów zainaugurujemy rozgrywki u siebie. oby 3 pkt. pozostały w Gdańsku. Do meczu pozostało 14 dni
3 marca 2006, 21:25 / piątek
No nie wiem Panowie nie wiem czy do 18.03 nasz stadion zostanie przygotowany jak się dłużej taka pogoda utrzyma byłem wczoraj na stadionie a tam zima na całego a do inauguracji 15 dni.
3 marca 2006, 21:41 / piątek
Znajac zycie my bedziemy musieli miec stadion gotowy w terminie ! ... wiec nie ma innego wyjscia trzeba bedzie przygotowac sie i pierwszy mecz z podbeskidziem u nas !!
9 marca 2006, 17:23 / czwartek
jeszcze tylko 9 dni xD juz nie moge sie doczekac ;)
9 marca 2006, 17:31 / czwartek
A jak wygląda boisko i jego odśnieżanie? Niestety nie mogę zawitać na stadion obecnie.
9 marca 2006, 18:41 / czwartek
na dzien dzisiejszy stadion caly przykryty sniegiem :/ chyba moze byc ciezko z odsniezeniem, bo skorupa twarda i calkiem pokazna. miejmy nadzieje, ze uda sie wszystko doprowadzic do porzadku.
pozdr
9 marca 2006, 20:30 / czwartek
Witam
Byłem w dniu dzisiejszym na stadionie i trudno powiedzieć czy jest on odśnieżony na pewno gruba warstwa śniegu została usunięta ale nadal płyta jest biała i mocno zmrożona.
Jedna połowa zgarnięta jest przez coś w stylu spychacz ( wnioskuję po śladach) a na drugiej połowie śnieg w części usunięto a w części zgarnięto na gromadę w kilku miejscach i z pewnością jutro zostanie usunięty z płyty.
Ogólnie wygląda to raczej kiepsko i jak się nie poprawi pogoda to marnie to widzę.
10 marca 2006, 09:44 / piątek
wiec jak meczu raczej nie bedzie??
w sumie jest jeszcze troche czasu no i sloneczko sie teraz pokazuje :)

TYLKO LECHIA !!!!
10 marca 2006, 13:09 / piątek
No niestety i tu musze wam powiedziec ze mecz z Belskim Bialym sie nie odbedyie, bo zima nie da za wygrana. Ma sie teraz jeszcze bardziej mroznie zrobic. To oznacza ze plyta na 100% nie bedzie do gry gotowa i dalej musimy czekac na pierwszy mecz Lechijki!
10 marca 2006, 13:31 / piątek
Najprawdopodobniej inauguracja w Łodzi z Widzewem.
W sumie mi sie podoba ;)
10 marca 2006, 14:42 / piątek
Z tego co wiem od poniedziałku ma być ocieplenie a we wtorek aż 8 stopni więc może się uda rozegrać u nas mecz. Obym się nie mylił.
10 marca 2006, 15:28 / piątek
trzeba odsnierzac i bedzie mecz
10 marca 2006, 15:47 / piątek
ja chyba jutro przyjde odsniezac !! mozecie na mnie liczyc ;] nawet niechce tego biletu . chce poprostu zebysmy mieli u nas inauguracje tylko BkS
10 marca 2006, 15:56 / piątek
10 marca 2006, 18:35 / piątek
Boże oby ten mecz był xD juz tyle na niego czekam :) musza zagrac ;]
10 marca 2006, 21:39 / piątek
Do mazi: tobie sie chyba w majtkach ogrzeje! zima do konca marca! moze tydzien przed kwietniem i to jest najbardziej rozsadny termin. Nic na to nikt nie poradzi dopuki nie bedzie ogrzewanej murawy to tak sie liga bedzie przesuwac!
11 marca 2006, 09:40 / sobota
No niestety. Może dużych mrozów to nie ma ale w nocy jest pare stopni poniżej zera. W tej sytuacji boisko nie ma szans na rozmrożenie. Zresztą większość chyba zdaje sobie sprawę z tego bo widzę że temat o Widzewie jest bardziej popularny :-) I chyba inauguracja będzie właśnie w Łodzi. Oczywiście pod warunkiem że zima znowu nie przeszkodzi :-)
12 marca 2006, 10:08 / niedziela
I właśnie mamy taki burdel w tej polskiej lidze! Wystarczy że zima potrzyma to już nie ma gdzie grać.Zamiast montowaniu krzesełek trzeba było pomyśleć o podgrzewanej murawie.Wiadomo że koszty są inne no ale murawa a tym wypadku jest priorytetem.
Pozdrawiam wszystkich!!!
12 marca 2006, 11:31 / niedziela
A może zastanowić się nad systemem wiosna jesień ? Tak gra całkiem spora część Europy (Szwecja, Norwegia, Finlandia, Rosja, Ukraina, Dania, kraje bałtyckie).Podgrzewane płyty nie rozwiążą problemu. W wyżej wymienionych krajach sa podgrzewane murawy. W Polsce na podgrzewane płyty stać (może???) kluby I i II ligowe, a problem dotyczy całej polskiej piłki ( III-VI, liga, rozgrywki młodzieżowe ).Poza tym oglądanie meczu przy -3 i przy padającym śniegu to średnia przyjemność. W istniejącym systemie to nasze piłkarzyki, grają trochę na wiosnę i trochę na jesieni, a cale lato gdy jest najlepsza pora do grania i oglądania to się przygotowuję do nowego sezonu. Jest jeszcze jeden plus za systemem wiosna jesień, do eliminacji w LM nasze drużyny przystępowałyby w pełni sezonu i miały by pewną przewagę nad drużynami z systemu jesień -wiosna, może dlatego norweski Rosenborg od 11 lat regularnie gra w lidze mistrzów.
12 marca 2006, 11:35 / niedziela
Mądrze piszesz Olavp, tyle tylko że to się w Polsce nie ma szans przyjąć. Bynajmniej nie za władzy PZPN i Listkiewicza Michała.
12 marca 2006, 11:46 / niedziela
Kiedy mają zapaść oficjalne decyzje, co do tego czy mecz się odbędzie?
12 marca 2006, 13:29 / niedziela
Olavp- niestety nie masz racji. System wiosna- jesień nie pozwoliłaby osiągnąć sukcesu w LM. Rosenborg występował w LM dlatego że Norwegia miala 1 miejsce bezpośrednio a Rosenborg od lat zdobywał mistrzostwo. Teraz musiał się bronić przed spadkiem. Zdobywając mistrzostwo w październiku/listopadzie trzeba czekać na udział w europejskich pucharach aż 9-10 miesięcy!!! Zanim do tego dojdzie trzeba się martwić o lige i o zapewnienie występów w następnej edycji. Przystępując do LM zespół jest w końcowej fazie swojego sezonu i jest bardzo przemęczony. Nie wspomnę już że po zakończeniu sezonu krajowego a przed rozpoczęciem LM (10 miesięcy) zespół może być zupełnie inny. Dobrzy piłkarze mogą być już sprzedani. niekażdy chce tyle czekać aby zagrać w pucharach- jak jest dobry to kupi go inny, lepszy klub. żaden klub z tego systemu nie osiągnął niczego w pucharach. Wyjątek- CSKA zdobyła puchar UEFA ale miała kupę kasy a także w PUEFA nie ma potęg piłkarskich.
Sorrki za of topic. Co do meczu z Podbeskidziem lekkie mrozy mają być do 19.03 także na mecz nie ma szans
12 marca 2006, 14:06 / niedziela
Juziu Rosenborg zawsze grał w eliminacjach do LM ( wiem bo od 1992r. bardzo często chodzę na mecze) a w zeszłym roku kiedy rzeczywiście grał dość słabo, zdołał pogonić Stieuę Bukareszt. Na sprzedaży wypromowanych w LM zawodników, zarobił bardzo wiele milionów Euro, a polskie kluby jakoś od 1996 roku (Boże to już 10 lat) nie mogą się do LM załapać, a i tak się wyprzedają.
14 marca 2006, 16:50 / wtorek
z podbeskidziem zagramy dopiero 12kwietnia :/
14 marca 2006, 17:06 / wtorek
I bardzo dobrze, gdyby mecz rozegano w tę sobotę, trawa byłaby tak zmasakrowana że do lata by jej nie odratowano.
14 marca 2006, 17:49 / wtorek
z jedenj strony szkoda, bo się teskni już za meczami o punkty ale... najważniejsze jest zdrowie zawodników. Zresztą można ich w sobotę zobaczyć w akcji bo jest sparing ;-)
14 marca 2006, 20:15 / wtorek
Dzięki temu, że przełożyli nie będzie dwóch wyjazdów w ciągu tygodnia. Dla kibiców to lepiej, ale piłkarze się trochę najeżdżą po kraju.
5 kwietnia 2006, 21:23 / środa
czas przypomnieć sobie o tym meczu.
7 kwietnia 2006, 20:48 / piątek
Ciekawe jaki będzie wynik bo przy obecnym trenerze to niezapowiada się ciekawie:( 1:0 dla LECHII
7 kwietnia 2006, 22:36 / piątek
2-0 gol Cetnarowicza i Króla.
8 kwietnia 2006, 17:37 / sobota
Podbeskidzie - Drwęca 3-0
8 kwietnia 2006, 18:10 / sobota
Jak nasz szanowny trener nie zmieni taktyki moze byc podzial punktow! Chociaz ja ZAWSZE wierze ze Lechia u sibie wygra z kazdym:) TYLKO BKSSSSSSSSSS
8 kwietnia 2006, 19:59 / sobota
W środe trzeba wygrac !!! A jakim skladem ?? Proponuje ten ( bez napink jak ktos pauzuje)

Bramkarz : Bączek trzeba zdecydowanie pokazać niekturym jak sie broni.

Obrońcy : Pęczak,Brede,Fechner (Siklic)

Pomocnicy - (od prawej) Rusinek(jak moze to Biskup),Szczepiński(Defensywnie)Manuszewski , Kubik ( Kubik bardziej z przodu , Manuszewski (typowy Muzg Drużyny , starajac sie wracać do defensywy , uczestnicząc w akcjach ofensywnych) Kalkowski ( jak zwykle rajdy i wrzutki w pole karne )

Napastnicy -Król i Wiśniewski (ewentualnie Cetnarowicz) od napastników trzeba oczekiwać dużo strzałów na bramke , strzałów z dystansu.

Jak widać moim zdaniem powinniśmy zagrać ustawieniem 3-5-2 ze względu na obrone a bardziej profesjonalnie rozbudując moje ustawienie systemem 3-1-3-1-2 .

Wiadomo ze nie zagramy takim ustawieniem dlatego zrobilem to bardziej ze względu na sytuacije w której jest drużyna a przede wszystkim obrońcy a to jest moja druga propozycja :

Bramka: Bąk

Obrona: Pęczak , Brede , Manuszewski,Siklic(Fechner)

Pomoc:Rusinek - Szczepiński ( Defensywny ) Kubik (Ofensywny ) Biskup jak nie może to wtedy Kalka

Napastnicy:Król , Kalkowski

Ustawienie 4-4-2 albo bardziej profesjonalnie 4-1-2-1-2 ze względu na pomocników ofensywnych i defensywnych . Ewentualnie jeżeli Kuba nie może grac Kalka schodzi
do pomocy a w jego miejscie Cetnarowicz (jak nie pauzuje a jak pauzuje to Wiśnia)

Czekam na propozycje wasze składu na mecz Lechia-Podbeskidzie Bielsko Biala
8 kwietnia 2006, 21:17 / sobota
Według mnie skład powinien być taki < i oby był taki już we środę za innego trenera>
Bączek- Pęki,Heniu, Manuszewski,Siklić- Rusinek <Biskup>,Mysiak <Szczepiński>,Kubik,Kalkowski- Cetnarowicz,Król
8 kwietnia 2006, 21:38 / sobota
Mój skład:
Bąk - Pęczak, Brede, Sierpiński, Kosznik - Biskup/Rusinek, Manuszewski, Kubik, Kalkowski - Król, Cetnarowicz

Trzeba dać szansę Sierpińskiemu, który nie wiem czemu jest sukcesywnie pomijany przez trenera (o ile wiem Robert zimą odrzucił propozycję z Kartuz - więc widać, że jest ambitny i chce walczyć), tym samym do środka przeniósłby się Manuszewski.
Zagrać moim zdaniem powinni również młody Kosznik i Cetnar.
8 kwietnia 2006, 21:41 / sobota
Bąk- Pęczak,Heniu, Manuszewski,Fechner- Biskup, Rusinek Szczepiński,Kubik,Kalkowski- Cetnarowicz,Wiśniewski (Król)
8 kwietnia 2006, 22:03 / sobota
Piro - w twoim składzie jest 12 zawodników:P

moja "11"

Bąk - Pęczak , Brede , Manuszewski , Siklić - Rusinek , Kubik , Mysiak , Kalkowski - Cetnarowicz, Król

pozdro
8 kwietnia 2006, 23:53 / sobota
od składu to trener jest,powinien sie nie sugrowac w zadnym wypadku nikim.W koncu to on zna pilkarzy najlepiej,wie jakie ustawienie bedzie optymalne zeby wywalczyc jakies ptk i wie kto jest w najlepszej dyspozycji.Czy sie myle?
9 kwietnia 2006, 14:36 / niedziela
Ta masz racje po co wy te sklady wypisujecie bawicie sie w trenerów czy nie macie o czym pisac??

TYLKO LECHIA !!!!!
9 kwietnia 2006, 15:47 / niedziela
Hubi pamientasz News "Marcin Kaczmarek : Chyba przestane czytać forum!" ??

Bo ja pamientam a to oznacza ze trener czyta i można mu podsunąć myśl bo mam nadzieje że niektórzy znają sie na piłce nożnej na tym forum i podsuną coś mądrego naszemu trenerowi , bo ja znam niektórych trenerów którzy czytają forum na którym jest jeden - dwóch profesjonalistów i podsuną mu myśl on przeanalizuje to i ustawi zespół dobrze i on wygra ten mecz.Naprawde są ligi w których tak sie dzieje. A po zatym ( ja to tak odbieram ) forum jest po to żeby sie wypowiedzieć , więc radze pomyślcie troche nad tym Hubi i KodzieńBks.
11 kwietnia 2006, 15:21 / wtorek
Proponuje skład na jutro
Bąk(Sobański) - Pęczak , Manuszewski , Brede , Siklic ------ Kalka , Kubik , Mysiak , Piatek (Biskup w II polowie o ile jest juz zdrowy) ----- Król , WIŚNIEWSKI

Co do zmian w II polowie to proponuje wprowadzic Cetnarowicza , jak wspomniałem Biskupa i ew. Fechner lub Szczepiński(prze prowadzeniu min. 2;0 !!!!!!!!!!!!!!)
11 kwietnia 2006, 15:49 / wtorek
o ktorej zacznie sie sprzedaz biletow??
11 kwietnia 2006, 15:53 / wtorek
Jutro oczywiście wszyscy na mecz aby wspomóc naszych dopingiem!!

A co do składu to wydaje mi się że powinniśmy podziękować Siklicowi...
11 kwietnia 2006, 15:58 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
11 kwietnia 2006, 16:05 / wtorek
buahs jeb ac lechie tos sie popisal..gratuluje inteligencji... buahha
11 kwietnia 2006, 16:14 / wtorek
Dobrze że to twoja mama nie widziała,bo byś takie wpierdol
dostał że wątpie żeby sie zagoiło do maja
do twojej pierwszej komunii !!!
11 kwietnia 2006, 16:51 / wtorek
3:1 dla bialo zielonych Zobaczycie!!!!!!!!
11 kwietnia 2006, 18:05 / wtorek
Goscie planuja jakis wyjazd do Gdanska?
11 kwietnia 2006, 19:20 / wtorek
Kto jutro wygra mecz...?:>>>>
LECHIA!!!!!!!
11 kwietnia 2006, 21:15 / wtorek
Cetnar w przewidywanych składach. rzyczymy powodzenia w debiucie !
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.427