Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

gosc? nie specjalnie...

strona 1/1

8 marca 2006, 18:44 / środa
czytam 06.03 ze gosciem specjalnym przy okazji wyboru nowych wladz w Lechii byl niejaki Jacek Kurski
dla kogo on byl specjalny? dla autora tekstu?
a co takiego zrobil dla Lechii by tak go tytulowac? (szuka taniej promocji i zasluzyl sie radakcji?)
pomijajac wszelkie polityczne sympatie, to chyba strona Lechii jest strona wszystkich jej sympatykow a J. Kurski sympatia onych raczej sie nie cieszy, a tylko na fali sukcesow klubu chce sie niezasluzenie promowac, ktory to juz raz?
Taki tekst moze zrazic - nie tylko nas ale rowniez innych - np. potencjalnych przyszlych sponsorow i trzeba to tez brac pod uwage

pozdrawiam /Przymorze/
8 marca 2006, 21:28 / środa
Fan popieram twoje słowa Lechia to nie reklamówka dla polityka
8 marca 2006, 22:15 / środa
Podobno swego czasu Kurski był szalikowcem Lechii - ale nic wiecej bliżej nie wiem na ten temat . Jak ktoś wie coś więcej to niech napisze czy Kurski brał udział w awanturach :)
9 marca 2006, 00:36 / czwartek
Panowie.
Jacek Kurski przez wiele osob jest spostrzegany jak zlo.
Ale czy moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego?
Czy ktos wie jakie byly sytuacje finansowe klubu , ktory staral sie prowadzic pan Kurski?
To byLy bardzo trudne czasy!
Osobiście nie mam pojecia co robi pan Jacek( i jak to mowili w "Przeminelo z wiatrem"szczerze to nic to mnie nie obchodzi}ale wiem jedno gdyby Mu nie zalezalo na losie naszej Lechii, nie interesowal by sie tym tak bardzo.
czy Wy myslicie ze zalezy mu na glosach wyborców....
Jestem przekonany ze nie robi tego dla rozglosu , a dlatego bo tak chce!
Wierzcie lub nie , to jest stanowisko obiektywnego obserwatora.
9 marca 2006, 00:42 / czwartek
P.S.
i nie pieprzcie mi tutaj ze bedąc z nami na wyjezdzie np. w Toruniu szukal wyborcow....
poprostu facet lubi to co my , tylko nie zawsze mu wypada.
a jak to niektorzy mu zarzucaja ze zmienia partie.......
poprostu jest krnąbrny i nieprzekupny jak my wszyscy Lechisci!!
Pozdrawiam serdecznie!!!!
9 marca 2006, 01:21 / czwartek
Rozumiem że go lubisz GLG ale czy nie za szybko mu ufasz? Ja myślę, że dopiero jak zobaczę wymierny efekt pomocy Jacka Kurskiego to wtedy tu osobiście na forum pierwszy mu podziękuję...
9 marca 2006, 08:35 / czwartek
GLG napisał: "Panowie. Jacek Kurski przez wiele osob jest spostrzegany jak zlo. Ale czy moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego?"

heh, mi JK kojarzy sie z hasłem sprzed kilku lat "Lechia w pierwszej lidze!" a wiem, ze to się nie stało. drugie skojarzenie z nim, to sianie fermentu politycznego. po trzecie jakos nie wierze w intencje politykow krecących sie przy Traugutta 29.

pozdr
9 marca 2006, 08:45 / czwartek
glg sluchaj czemu politycy a w szczegolnosci Kurski nie interesowal sie jak Lechia byla w a klasie albo w 5,4 lidze?? teraz gdy Lechia moze odniesc jakis sukes przylancza sie wileu politykow my jako kibice nie mozemy na to pozwolic!!! LECHIA WOLNA OD POLITYKOW!!! CHLG!!
9 marca 2006, 08:58 / czwartek
Akurat nie jest prawdą, że się nie interesował, bo regularnie płacił na BPK 100 zł miesięcznie- tak można było wyczytac z biuletynów meczowych.
Ale swoją drogą jest to niewątpliwie polityczny awanturnik, z którym cięzko się coś buduje- lepszy jest w destrukcji. A my w tej chwili rewolucji żadnej nie potrzebujemy, także Kurskiego widzę jedynie w roli jednego z wielu kibiców.
9 marca 2006, 09:21 / czwartek
Ja się pytam gdzie był KURSKI JAK GRALIŚMY W A KLASIE (CZYT, 6 LIGA) czemu wtedy nie interesował sie Lechijką, tylko teraz jak już ciasto jest "upieczone". Teraz to każdy dobry.
Poza tym Kurski nadaje się na polityka jak ja do baletu
9 marca 2006, 09:50 / czwartek
Co niektórzy powinni poczytać biuletyny meczowe z niższych lig, albo za bardzo sugerują się jego działalnością polityczną.

Co by nie powiedzieć o Kurskim, to jest on Biało- Zielony i tyle. Praktycznie każdy mecz oglądam z trybuny krytej, i bardzo często widzę na niej Kurskiego.

Pewnie ktoś zaraz napisze w spiskowej teorii, że on przychodzi po głosy wyborców ;-)))
9 marca 2006, 13:18 / czwartek
Starszy Baron a TY byłeś i wspomagałeś Lechie w 6lidze? Kazdy pisze i mowi - gdzie ktos był w 6, 5, 4 czy nawet w 3 lidze? Z tego co ja pamietam - to nie zawsze nas duzo było... Ot co. Nie lubie Kurskiego, ale jezeli coś dobrego zrobi i chce coś dobrego zrobic to okey. A argumenty w stylu 6,5,4, czy 3 liga zostawmy dla siebie...
Mniej podziałów - a wiecej działania!
Pozdrawiam Biało-Zieloną Brać.
9 marca 2006, 14:43 / czwartek
ja tam Kurskiemu nie ufam ani zadnym politykom,którzy maczaja swoje łapy w sporcie.
ostatnio Kurski chciał się "wypromować?" w gdańskim zużlu..nie wyszło i teraz pcha sie do Lechii.
precz z dziadem!!!
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.524