Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

1 IV (sob.), g.14:00 > LECHIA - Zagłębie

strona 1/5

22 marca 2006, 16:58 / środa
Już nidługo pierwszy mecz u siebie ,wiadomo o której godzinie ??
Może przydałaby się akcja plakatowania miasta zapraszając ludzi na mecz??
22 marca 2006, 22:21 / środa
Lechia - Zagłębie Sosnowiec 01.04, 14.00

odnośnik
23 marca 2006, 14:52 / czwartek
tu jest ze na 16 odnośnik i na 90minut.pl tez
23 marca 2006, 16:43 / czwartek
ok na 14 juz jest zmienione
23 marca 2006, 22:07 / czwartek
ku..a!!!!! jaja se robia.od miesiecy czekam na ten meczyk a tu mi taki numer odstawiaja.pracuje do pietnastej i h..ale lipa
24 marca 2006, 14:17 / piątek
czy mogl by ktos napisac czy razem z zaglebiem wpadna na mecz TB
i olimpia elblag ale przede wszystkim TB
25 marca 2006, 12:38 / sobota
Godzina meczu beznadziejna :-/ dużo osób pracuje w tym czasie. Zmienione na wniosek policji, nosensowny wniosek.
25 marca 2006, 13:06 / sobota
Wychodzi na to ze najwazniejsza jest policja a nie kibice .Ja tez pracuje w sobote i trza bezdzie zakombinowac zeby sie wczesniej urwac.Alr nie o to nawet chodzi.
Najgorsze jest to,ze znowu powraca stare na Traugutta.Meczu nie robi sie pod kibicow,bo to przeciez dla nich graja pilkarze i to oni placa za bilety,tylko dla "wygody" policji.A kurwa mac ze tak powiem zarzad nic nie ma do gadania?To moze na wniosek policji Lechia ma zagrać w pomaranczowaych strojach dla lepszej widocznosci?Jest jeszce kilka dni i mam nadzieje ze na wniosek kibiców
mecz zostanie rozegrany zgodnie z wczesniejszym terminem.
25 marca 2006, 13:07 / sobota
jureczek ... wpadną TB - CBŚ - PO - PiS i jeszcze kilka konkretnych ekip

Matti ... przestań lamentować. Jednemu odpowiada to innemu coś innego. Jakbyś miał np do pracy na 18 i pracował byś np w Gdynii to byś płakał czemu mecz tak późno. piszesz że wniosek nonsensowny ... czemu nonsensowny ? wiesz jak go uargumentowali ?
25 marca 2006, 13:19 / sobota
Dokładnie, przestańcie lamentować zacznijcie kombinować! żygać się chce!
jak babeczka ma majtki to pewnie też sobie nie poruchacie :)))

Szacuneczek Zagłębie!

LECHIA KLUBEM NASZYCH SERC
25 marca 2006, 13:20 / sobota
No właśnie zna ktoś powód przesunięcia meczu na godzinę 14 ?
25 marca 2006, 13:35 / sobota
oficjalny powód przesunięcia: "...o g. 16:30 na stadionie gdańskiej Lechii odbędą się wybory miss mokrego podkoszulka..."
więc jak ktoś pracuje do 15:00 to niech wali na Traugutt'a, a nie pożałuje :)
25 marca 2006, 13:59 / sobota
Jak tam Sosnowiec, czy juz zrobili zapytanie o bilety??? Jaka ilosc?? chyba sie dobra ekipa stawia.
25 marca 2006, 15:26 / sobota
Mi osobiście bardzo pasuje ta godzina :D i tak musze wstać o 6 rano(PKP) ,żeby znaleźć się na Traugutta
25 marca 2006, 20:31 / sobota
Lechia_Gdansk : ale sie usmialem jestes tak dowcipny ze japierdole qrwa spytalem sie normalnie to po co pierdolisz takie bzdury nie wiesz nie pisz bo tacy jak ty mnie wqrwiaja najbardziej twoje zarty sa na poziomie gry grzegoza rasiaka
25 marca 2006, 21:01 / sobota
Jureczek co się tak unosisz. Bardzo dobrze Ci odpowiedział. Czy Ty oczekujesz że takie rzeczy ktoś Ci na necie napisze? Zastanów się czasem.
25 marca 2006, 22:41 / sobota
qrwa japierdole no nie moge ja sie pytalem czy przyjezdzaja ekipy zaprzyjaznione z zaglebiem a wy pierdolicie od rzeczy zreszta to ze olimpia bedzie to wiem nie z netu ale na necie tez o tym bylo wiec co to za pierdolenie
i nie gadaj mi zebym sie nie unosil a potem ze nie mysle bo sam prowokujesz
26 marca 2006, 01:54 / niedziela
Jureczek proponuje pytanie skierowac na forum Legii tam zawsze dyzur pełni oficjalny przedstawiciel TB on udzieli Ci niezbednych informacji o planowanych akcjach
Jezeli bedziesz miał watpliwosci jest jeszcze forum Zagłebia Sosnowiec

Jezu niech ta liga wystartuje bo chyba zwariuje
26 marca 2006, 10:47 / niedziela
dzieki romano i to byla odpowiedz ktora mnie satysfakcjonuje a nie bzdurne pieprzenie thx
26 marca 2006, 12:51 / niedziela
Jureczek rozbawiłeś mnie do łez ( szczególnie swoją ostatnią wypowiedzią). Ciekawy jestem też jakiej odpowiedzi udzielił Ci oficjalny rzecznik TB . Bardzo bym Cie prosił o zamieszczenie jej tutaj .
26 marca 2006, 12:59 / niedziela
no diakomo teraz to już przegiełeś pałe i to na całej lini ... nasmiewanie sięz kumatego (no jak by na to nie patrzeć chłopak ma pojęcie bo wie już coś nie z netu ale na necie chce też to potwierdzić ... 100% kumatości) jureczka to lekko nie na miejscu jest. Wiesz co za to grozi? Zaraz tu jureczek wpadnie i pogoni Cie jakimś dowcipem na poziomie w stylu "rasialdo" i wtedy już nie bedzie Ci tak wesoło. ps no chyba że odpowiesz mu satysfakcjonująco ... ale to strasznie ciężka sprawa jest bo chłop ma naprawde konkretne podejście więc niewiem czy ktokolwiek będzie potrafił sprostać takiemu zadaniu ;-)

pzdr
26 marca 2006, 13:01 / niedziela
Cicho!

Dajmy Jureczkowi działać
Kurde tylko nie wiem czy oficjalny przedstawiciel TB pracuje w niedziele?
26 marca 2006, 19:58 / niedziela
Może przed tym meczem powinniśmy minutą ciszy I rocznice śmierci Jana Pawła II która będzie dzień później?
26 marca 2006, 22:14 / niedziela
do Ad1- o to pewnie zadbaja organizatorzy...
a co do meczu... to juz nie moge się doczekać. Najpierw Powalczymy z Widzewem o 3pkt. a 3 dni później o nastepne 3pkt. Ciezkie mecz jak na poczatek z cieżkim przeciwnikiem. No ale jesienia dalismy rade! To i damy rade teraz:)
Chmury są białe, zielone liście, jestem na Lechii jest zajebiscie!!
pozdro
27 marca 2006, 16:59 / poniedziałek
oby pogoda się poprawiła ,bo na dzień dzisiejjszy nie zapowiada się dobrze :/
Jakie są prognzy na sobotę ??

AVE LECHIA
27 marca 2006, 17:36 / poniedziałek
Na onecie 8 stopni i ulewa :/
28 marca 2006, 12:21 / wtorek
w 2. polowie pewnie zaswieci slonce, jak zwykle:)
od kiedy przedsprzedaz biletow??
28 marca 2006, 15:47 / wtorek
Byłem przed godziną na stadionie i zrobiłem 4 fotki ze stanu murawy. Sory ale jakość telefoniczna.

odnośnik

odnośnik

odnośnik

odnośnik
28 marca 2006, 15:54 / wtorek
A.H => Wielkie dzieki..
czytalem w prasie ze woda zalega pod trybuna kryta... na bocznej plycie boiska... Wczoraj ja wypopowywali.. Zreszta jak pamietam tam zawsze sie ona zbierala.. Boisko wyglada Ok. Moze malo ta murawa zielona:) I mam nadzieje ze nie bedzie pileczka chlopakom odskakiwala.... W takim razie zapowiada sie mecz bez niespodzianek... sniegu nie ma a to cieszy!!:) Czekam na komplet punktow z Łodzi... i kolejny komplecik z Zagłębiem! CHociaz oba macze beda ciezkie:/ ale damy rade!!!!

Jeszcze raz dzieki za fotki!!
28 marca 2006, 15:55 / wtorek
Jak na polskie warunki to murawa w standardowym stanie, nie jest najlepiej ale też nie najgorzej :) Do meczu jeszcze 5 dni więc będzie dobrze.
28 marca 2006, 18:23 / wtorek
Dla mnie bomba!!!!Byłem na stadionie jakieś 4 dni temu i wyglądało to kiepsko ale teraz to SUPER!!!Wtedy trawa była...żółta a teraz jakby już lekko ...dochodziła!!
Dzieki za fotki!!
29 marca 2006, 11:08 / środa
Przy takim słońcu i takiej temperaturze to jeszcze będą musieli przed sobotą tą trawę skosić, tak pójdzie do góry;) O jej kolor bym się już nie martwił:)
29 marca 2006, 12:12 / środa
Oby tylko w sobote pogoda dopisała. Ja juz sie nie moge doczekac meczyku , wydaje mi sie ze jak bedzie slonecznie to te 7tyś głow murowane.
;))
pozdr
29 marca 2006, 12:21 / środa
Gdyby pogoda jak dzisiaj utrzymała się do soboty to byłoby pięknie, boję się, że może jeszcze być deszcz, oby nie w sobotę, bo wtedy murawa grząska i spada poziom widowiska. Niech sobie leje i nawet burza ale w sobotę o 16:00 dopiero.
29 marca 2006, 13:38 / środa
wiadome ile bedzie sosnowca i legi??
29 marca 2006, 13:59 / środa
Matti... dla Twojej wiadomości, żebyś nie przegapił meczu.. to jest on o 14... bo jakies 2 tyg temu przesuneli o 2 godzinki..
a co do pogody to szkoda widowiska jakby padalo.. ale ja na tym meczu bede na pewno.. Jesli pogoda dopisze to mysle ze bedzie full!! Czyli 8 tys. Bo natyle zatwierdzila Policja nasz obiekt! Nawet jak bedzie 10 tys.. to i tak nie moga napisac ze bylo wiecej niz 8tys:) nie wiem jak inni, ale ja nie moge sie doczekac soboty. WIec namawiać przyjaciól znajomych... Bo naprawde bedzie warto przyjsc na inauguracje rundy wiosennej w Gdańsku!!
Pozdrawiam
i jak ktos ma mozliwosc zrobienia fotek obecnej murawy to byłbym wdzieczny o umieszczenie ich tutaj:)
29 marca 2006, 14:55 / środa
bossbis....Matti raczej wie na ktora jest mecz...dlatego mowi ze o 16 juz moze padac bo bedzie po ;)
29 marca 2006, 15:37 / środa
a jak z biletami na mecz dla lechistek ? :-]
29 marca 2006, 16:08 / środa
do 2fast4u: Mam nadzieję, że bez zmian. Znaczy zakup biuletynu meczowego wystarczy.
29 marca 2006, 21:45 / środa
Zapomnijmy juz o Widzewie! 4:0 i koniec tematu. Teraz najważniejsze aby 3 pkt. w meczu z Zagłębiem zostały przy Traugutta. Wszyscy w sobote o 14 na stadion !!
29 marca 2006, 22:25 / środa
Porażka z Widzewem to nie wstyd, boli styl porażki :(
Mam jednak przeczucie, że w Gdańsku pokażą się od lepszej strony.
30 marca 2006, 09:08 / czwartek
Jak słysze takie gatki typu"chłopcy dobrze przepracowali zime""alumulatory naładowane"będziemy walczyć"Tryskamy humorami" to od razu wiem że będzie DUPA!!!!!Ten Kaczmarek to jest dobry na IV czy III lige ale tu trzeba atakować strzelać bramki bo walczymy o utrzymanie a nie o status-qwo!!!Taktyka do bani.Wszyscy grają minimum 2 napastnikami a my ...może jednym!!!!
30 marca 2006, 09:47 / czwartek
a ja mam takie pytanko...
nie orientuje sie nikt od kiedy ma byc przedsprzedaż biletów na sobotni meczyk?bo dzisiaj juz czwartek a na ten temat jak narazie cicho.
pozdro
30 marca 2006, 10:34 / czwartek
Brede i Sierpiński na środek obrony
30 marca 2006, 10:46 / czwartek
Na wyjazdach gra sie inna taktyka, ale u siebie trzeba grac do przodu i mam nadzieje ze kaczmarek tak ustawi zespol.U siebie to my mamy atakowac i to nas maja sie bac przeciwnicy.Tylko lechia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
30 marca 2006, 11:03 / czwartek
Może po prostu zrezygnowano z przedsprzedaży biletów poza klubem?
30 marca 2006, 11:59 / czwartek
Przy takim układzie tabeli tylko zwyciestwo wchodzi w gre ten mecz , mozna powiedziec ze jest za 6 punktów.
W sobote przyjdzmy na stadion jak najwieksza liczba ,mysle ze to moze jedynie wplynac na gre naszych.
30 marca 2006, 12:27 / czwartek
no miejmy nadzieje ze wygrana bedzie i chciałbym tak chociaz 3:0 zeby chłopaczki udowodnili ze to tylko wypadek przy pracy, ale jesli nie daj Boże cos by nie wypaliło to zarząd powinien sie zastanowic nad nowym trenerem!!
30 marca 2006, 13:09 / czwartek
W sobote wszyscy na stadion i nie ma kurwa zmiłuj się !! A MY SWOJE !!
30 marca 2006, 15:24 / czwartek
O której godzinie jest mecz z Zagłębiem w sobotę, o godz. 14 czy o 16-tej jak podaje www.lechia.net????
 
1 2 3 4 5
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.414