Gdańsk: poniedziałek, 8 marca 2021
FORUM
Podstrony:

1 IV (sob.), g.14:00 > LECHIA - Zagłębie

strona 3/5

1 kwietnia 2006, 15:55 / sobota
2:0 KRÓL .BRAWO LECHIA!!!
1 kwietnia 2006, 15:56 / sobota
Lechia Gdansk! Lechia Gdansk!
pozdrowienia z bialo zielonego kraju, Lechiko tylko zwyciestwo!!
1 kwietnia 2006, 16:14 / sobota
BRAWO,BRAWO,BRAWO A MY SWOJE LECHIA GDANSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZDRO Z BIALO ZIELONEJ IRLANDII
HEJ LECHIA GOL...
1 kwietnia 2006, 16:39 / sobota
Piękny mecz ! gra lepsza od wyniku. zaglębie bez okacjii bramkowej. świetna gra Pęczaka i(mimo wszystko) Króla.ok. 400-500 kibiców gości przez caly mecz siedzialo cicho.
1 kwietnia 2006, 16:40 / sobota
Widzów 6000 - 7000 tak na moje oko. Gości dużo 500-600 moze wiecej. Dobry mecz Lechii mogło być więcej goli :) Wisełka własnie strzela gola Polonii :D

A MY SWOJE !!
1 kwietnia 2006, 16:44 / sobota
Piękny mecz? Napewno oglądaliśmy ten sam mecz? Momentami taki chaos w obranie ze szkoda gadac. Zaglębie nie grało nic, więc jak mogli zagrozić naszej bramce? Jedyne słowa pochwały dla Kalki, Pękiego i Królika.
1 kwietnia 2006, 16:48 / sobota
Własnie z meczyku wruciłem i wrażenia wyjebiste.
Ole!Super Lechia Gdańsk!!
Tylko jedno mnie irytuje współpraca z młynarzem ehh połowa młynu nie co robic i wogule niespiewa czasem :(
1 kwietnia 2006, 16:50 / sobota
Ad1 gdzie Ty chłopie byłes bo napewno nie na tragutta... Twoim zdaniem Zagłębie niemiało żadnych akcji bramkowych ? ... jakbyś niezauwazył to oni cały czas praktycznie prowadzili gre. Druga połowa delikatnie mówiąc była "nerwowa" ... co niezmienia faktu że wynik cieszy.

NG 05
1 kwietnia 2006, 17:09 / sobota
hej sialalaa hej silala Lechijka 3 punkty ma..:]]]] mecz mogl sie podobac, w 2 polowie dopingu gorszy i nerwowka ale Krolik uspokoil nasz wszystkich.:)))
1 kwietnia 2006, 17:10 / sobota
Najważniejszy jest wynik. Co do gry to słaba z obu stron. Widać, że zawodnicy uczą się od nowa grać w piłkę po 5 miesiącach przerwy. Jak się znowu nauczą to będzie wrzesień albo październik. Jak szybko nie wejdzie przepis o konieczności posiadania podgrzewanej murawy (przynajmniej w I i II lidze) to tak to będzie niestety wyglądało a nasze drużyny w pucharach nie przeskoczą pierwszej rundy. Ps. Najlepsze wrażenie zrobili na mnie: Pęczak i Król.
1 kwietnia 2006, 17:14 / sobota
P-LGD: A1 ma generalnie rację. Chodziło mu o "super" grę Lechii. W I połowie gra Lechii była ok. W II połowie sytuacje tworzyła obrona Lechii, a nie atak Zagłębia. Szczęśliwie że strzeliliśmy gola na początku meczu.
1 kwietnia 2006, 17:15 / sobota
Mecz moim zdaniem nudnawy !!! Szybko strzelona bramka, pare wyśmienitych sytuacji naszych piłkarzy,w samej końcówce bramka Królika,a przez reszte meczu mimo ze Zagłebie prawie nic niegrało, ciągła obawa o wynik !!! Naprawdę w obronie nieraz gramy taką nerwówke że wcale już się nie dziwie wynikowi z Łodzi.

Cieszyć może napewno frekwencja, choć już doping nie do końca. Ciagle te same proste piosenki, jakieś debilne nabiegi na płot, zupelnie bezmyślne okrzyki to wszystko sprawia czasami wrażenie że młynarz chyba nie do końca wie o co chodzi.
1 kwietnia 2006, 17:16 / sobota
No i doczekaliśmy sie meczu!!!!! Pierwsza połowa nawet dobra. Ale w drugiej to miałem deja vu z jesieni.Ta niepewnośc w obronie jest porażająca !!!!Królik w pełni zrehabilitował się za setke z pierwszej częsci.Chyba sam się nie spodziewał że trafi bo chwile mu zajęło skumanie co sie stało.Najważniejasze że są 3 punkty!!!
A MY SWOJE !!!!!!!!!!!! LECHIA GDAŃSK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 kwietnia 2006, 17:33 / sobota
Szacunek dla Sosnowca za liczbe przyjezdnych, obyło sie bez bluzgów z jednej i drugiej strony. Jeżeli chodzi o sam mecz to Grzechu Król chyba dawno nie był w "Mieście Aniołów" ani kasynie .. bo dziś naprawdę starał się tak jak i reszta naszych.

pzdr.
1 kwietnia 2006, 17:35 / sobota
naprawde dobra liczba Zaglebiakow...szkoda ze malo dopingowali,ale i tak niezle ze tylu ich przyjechalo...to sie im chwali
1 kwietnia 2006, 17:35 / sobota
BRAWO LECHIJKO KOCHANA !!! A MY SWOJE !!!LECHIA GDAŃSK !!! goscie tylko w liczbie sie pokazli ni cpozatym !!
1 kwietnia 2006, 17:52 / sobota
bravo i jeszcze raz bravo
AMS LG !!!
1 kwietnia 2006, 17:58 / sobota
kiko7 wyluzuj troche, a jesli coś Ci nie pasuje i jakieś rzeczy uwarzasz za debilne to powiedz to na meczu choćby do samego młynarza...

3 ptk. cieszą i to bardzo... a historia lubi się chyba powtarzać bo tak jak rok temu na początku rundy nasi muszą dostać zimny prysznic aby potem wygrywać tak jak dziś...!! no i mam nadzieje że ta historia się powtórzy do końca... Ładnie się zaprezentował Pęczak, Kalka no i Król, bramka szczególnie ta druga świetna...!! A śmiać mi się troche chciało z Kaczmarka biegnącego do kibiców ale podziwkowania dla niego!! oby tak dalej!!

A my swoje: Lechia Gdańsk!!
1 kwietnia 2006, 18:04 / sobota
i Wisła 2-0 :)
ŚWL !!!!
1 kwietnia 2006, 18:06 / sobota
Mecz zajebisty, szkoda ze oprawa taka skromna była. Doping mógł być lepszy ale nie było najgorzej jak po takiej przerwie. Ide opijać:)
1 kwietnia 2006, 18:21 / sobota
I tak miało być !! ŚLĄSK POMŚCIŁ LECHIE wygrywa 1:0 ! Lechia wygrywa z Zagłębiem 2:0 i takim samym wynikiem konczy sie mecz Wisła Kraków - Polonia Warszawa ! Oby więcej takich weekendów !!

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk !!
1 kwietnia 2006, 18:54 / sobota
P-LGD powiedz mi jedną groźną akcję Zagłębia to masz u mnie 5 zł.
1 kwietnia 2006, 19:06 / sobota
faktycznie to Zagłębie nie miało akcji...choć trzeba przyznać, że kilka razy niebezpiecznie strzelali..trochę irytowało ,że pozwalamy im na to..
ale ogólnie nie nudziłem się..wstyd przyznać wszedłem na prostą w 3 minucie ..(hańba tak się spóżnić, ale skm stało dłużej przed Przymorzem) i szlag mnie trafiał.. tłuc sie z Gdyni ;-) i nie być na czas...
jeszcze trzech takich Królów i będzie ok..to SOSNOWIEC ma ponoc większe aspiracje...
1 kwietnia 2006, 19:37 / sobota
Wynik o wiele lepszy niz poziom gry. Zaglebie nie istnialo i przy tak slabej postawie rywala wynik powinien byc o wiele lepszy. Jak zwykle pieta ahillesowa naszej druzyny jest skutecznosc. Niewykozystane setki wolaja o pomste do nieba, a dryblujacy przez pol boiska Kalkowski, czy Biskup ktorzy zamiast zakonczyc akcje strzalem przewracaja sie o wlasne nogi wrecz smiesza. Druga bramka to ewidentny prezent dla Krola od bramkarza gosci, ktory i tak wiedzial ze nie ma szans na wyrownanie i czy wpusci jeszcze jedna bramke nie bedzie mialo znaczenia. Nie ma sie co oszukiwac, w konfrontacji z silniejszym rywalem nie bedziemy mieli szans przy tak razacej nieporadnosci napastnikow. Cieszy na pewno ze Krol mimo duzych obaw pokazal ze jeszcze nie zapomnial jak sie gra. Byl widoczny, biegal, staral sie, co w koncu zostalo mu wynagrodzone bramka. Postawa kibicow z Sosnowca bardzo sympatyczna i kulturalna. Zero bluzgow na Lechie, zero gwizdow kiedy my pozdrawialismy Wisle (a wiadomo ze nie sa oni lubiani przez Zaglebiakow), a nawet klaskanie przy naszym przecz z komuna i reakcja na nasza fale ;) Niestety nasi kibice nie potrafia pokazac klasy i nie potrafia pozdrowic np. Slaska (poza 1 przypadkiem?) tylko dra sie 1 do 0 Lechia zegna frajera i dzisiaj sobota po meczu bedzie robota. Oczywiscie naglosniej mordy darli nastoletnie leszczyki z szalikami do kolan. Ponazekalem sobie, ale ciesze sie niezmiernie z wyniku i mam nadzieje ze takie wyniki bede juz do konca rundy przy Traugutta.
1 kwietnia 2006, 19:41 / sobota
Zagłębie potwornie słabe.
Nasza obrona przy "większym" nacisku - w rozsypce.
Pomoc trochę wolno wyprowadzała kontry.
Widać obycie Króla w polu karnym. Gdyby jeszcze miał trochę większą skuteczność w przejmowaniu podań, byłoby obiecująco.
Mam nadzieję że Kalka nie doznał jakieś poważniejszej kontuzji. Podoba mi się że biega i stara się trochę "pomieszać" na boisku.
Mam również nadzieję że pan trener nie usiądzie na laurach.
Zresztą powtórzę swoją tezę z jesieni - Kaczmarek musi odejść.
1 kwietnia 2006, 19:44 / sobota
Dzis cieszyc moze tylko wynik.
Szkoda tylko, ze majac 31 osobowa kadre grac musze takie talenty jak Szczepinski czy Mysiak.

Bardzo rozsmieszylo mnie jak trener Kaczmarek po ostatnim gwizdku podbiegl do kibicow. Ciekawi mnie czy gdyby to Zaglebie strzelilo w ostatniej minucie gola na 1:1 tez bys tak pajacowal.

Panie Kaczmarek czemu nie pofatygowales dupy w Lodzi do kibicow???
Powiem jedno jestes zalosny, zycze dobrej kariery trenerskiej ale nie w Lechii !!!!!
1 kwietnia 2006, 19:57 / sobota
Meczyk zajebisty, wynik jeszcze lepszy. Tutaj jest link do fotek z meczu; odnośnik Pozdro.
1 kwietnia 2006, 20:01 / sobota
W tym wypadku nie gra, zycietwo sie liczy, puntkty sa, akcje byly, Zaglebie nie i stnialo chociaz niby cisnelo zadnej setki nie mialo. No i koniec bramka Krola przytrzymaL, popatrzyl , Yesttt.
1 kwietnia 2006, 20:27 / sobota
Cieszą 3 pkt.mam pytanie jak grał Sikilić(chyba tak to się pisze) i Sobański.z góry dzięki.LECHIA !!!LECHIA!!!
1 kwietnia 2006, 20:31 / sobota
Mecz nudny, gra Lechii słaba i podobna do gry w Łodzi... obrona podczas ataku rywali ma pełne portki. Ale fajnie że wygrali, jeśli w taki sposób będą grali nadal to takich chwil wiele nie będzie.
Myślę, że trzeba zmienić trenera (brak koncepcji, zachowawcza-defensywna gra, nie jest autorytetem), a także zmienić młynarza. Doping nasz to jedna wielka lipa; parokrotnie "precz z komuną", "jeden do zera...", "jeszcze siedem", czy "jesteśmy najlepsi" to naprawdę bardzo ubogo wygląda. proponuję obejrzeć jakiś mecz na C+ (choćby wczoraj Legię) i wyciągnąć wnioski. Myślę, że trzeba poszerzyć repertuar...
1 kwietnia 2006, 20:38 / sobota
Zmienić młynarza.... dobre... prima aprilis ?? Chyba tak...

Robert jest najlepszą osobą na tym miejscu...
1 kwietnia 2006, 20:44 / sobota
Rombis przestań pierdolic głupoty młynarz jest ok.
Może chcesz zrobic zamianke ciekawe jak by Tobie to wyszło?
1 kwietnia 2006, 21:10 / sobota
Wreszcie po takiej długiej przerwie meczyk przy Traugutta. Super było.
Co mi dzisiaj zostało w pamięci to stałe fragmenty gry. Typowo angielskie mocne wrzutki stwarzające prawie zawsze duże zagrożenie naprawdę bardzo mi się podobały.
Szkoda tylko, że Kalka doznał kontuzji!! Jak ktoś będzie wiedział co mu jest to niech napisze.
LECHIA GDAŃSK LECHIA GDAŃSK LECHIA GDAŃSK
1 kwietnia 2006, 21:22 / sobota
Wydaje mi się że młynarz tęskni za zamierzchłymi czasami
bo "precz z komuną" było dobre 20 lat temu. Tego typu przyśpiewki
są dobre na B klase a nie na stadion na którym zasiada jedna lepszych
i liczniejszych widowni w Polsce. Brawo dla Greengos za pomysł z biało-zieloną
łodzią płynącą do ekstraklasty.Szacunek dla gości za liczną ekipę.
Tylko LECHIA!!!
1 kwietnia 2006, 21:30 / sobota
Napalm - hasło precz z komuną pojawiło się w związku z flagą "Czerwone Zagłębie" według mnie dobrze że to hasło zostało użyte!!

A co do zmiany młynarza..... rozumiem dziś 1 kwietnia..
Poważnie mówiąc to nie ma odpowiedniejszej osoby na beczke!!
1 kwietnia 2006, 21:34 / sobota
do napalm:
albo jesteś mlodym kibicem albo niezbyt "kumatym". Okrzyki "precz z komuna" były pod adresem "czerwonego Zagłębia" / zreszta taka flagę goście z Sosnowca wywiesili na meczu/. Tow. 1 sekretarz KC PZPR E.Gierek miał legitymację Klubu Kibica Zagłębia S. z nr. 1. TYLKO LECHIA BKS!!!!
1 kwietnia 2006, 21:40 / sobota
widzę że paru osobom komuna nie przeszkadza :)

ale jeżeli juz do czegoś się przyczepiać to wg mnie należałoby lepiej zgrać się z sytuacją na boisku. Czyli np. "jesteśmy z Wami" bardziej pasuje do meczu który przegrywamy. gdy się wygrywa powinno być "jeszcze jeden". Doping powinien być zgrany z sytuacja na boisku. Np. jeszcze jeden lub Lechia Gdańsk w trakcie ataku lub rożnego. Jeszce jedenen w trakcie np. oblężenia bramki Lechii byłoby bez sensu.

i pytanie z innej beczki, co oznacza biała gwiazda jazda jazda jazda.
1 kwietnia 2006, 21:40 / sobota
Dodam że długo czekałem na zwyciestwo z Zagłębiem S. Ostatnie było w marcu/ może na poczatku kwietnia/ 1983 r. w Starogardzie Gdańskim w Pucharze Polski. Lechia wygrała 1:0. Potem były remisy i porazki. W sierpniu 1984 r. w I Lidze w Sosnowcu LECHIA przegrała 2:4. Rewanż w Gdańsku i 1:3 chociaż prowadzilismy po bramce J.Kruszczyńskiego. TYLKO LECHIA BKS!!!!
1 kwietnia 2006, 21:45 / sobota
Piro jeżeli uważasz że oprawa była skromna to chyba oboje rozumiemy słowo "oprawa , prezentacja" inaczej. Uwież że nie jest klasa odpalić 100 rac , 50 stroboskopów i 40 świec dymnych tylko stworzyć coś bardziej skomplikowanego , w co trzeba włożyć pracę i zaangażowanie. Pozatym chyba nie zdajesz sobie sprawy ile zajelo przygotowanie tej jednej prezentacji ( wczoraj do 1 w nocy i dziś o 7.30 na stadionie ). Pozatym lepiej zrobić jedna porządnie niż 5 słabych. Czekam na opinie dotyczace oprawy. Pozdrawiam
1 kwietnia 2006, 22:02 / sobota
kongo, rozumiem ze "i pytanie z innej beczki, co oznacza biała gwiazda jazda jazda jazda" to z okazji Prima Aprillis ? Co do oprawy to byla....smieszna...
1 kwietnia 2006, 22:07 / sobota
Slaby i nudny mecz, tylko poczatek byl jako taki , bo i doping i akcje byly wtedy najlepsze.

To chyba wszystko...
1 kwietnia 2006, 22:14 / sobota
Ultima Thule: po prostu jedyny związek białej gwiady z Lechią widzę przez kolor biały. Gwiazda jest symbolem Wisły, tylko dlaczego symbol innej drużyny a nie Lechii ma napędzać Lechijkę? A może powstał symbol Lechii o którym nie wiem??
1 kwietnia 2006, 22:14 / sobota
Cytat
"dryblujacy przez pol boiska Kalkowski, czy Biskup ktorzy zamiast zakonczyc akcje strzalem przewracaja sie o wlasne nogi "

Gdzie ty Biskupa dziś widziałeś chyba na ławce rezerwowych.
1 kwietnia 2006, 22:48 / sobota
kongo a to zgód Lechii nie można pozdrawiać?
1 kwietnia 2006, 23:00 / sobota
LG Zaspa prawda też to zauważyłem:D CHyba ultima sobie wyobraża różne sytuacje:D
2 kwietnia 2006, 00:32 / niedziela
slowo o oprawie...jesli srodki na oprawe sa marne to i ta jest slaba...przestancie marudzic tylko kazdy níech cyknie zeta do puchy i bedzie jak trzeba....

pozdro dla ultras ossa dortmund
2 kwietnia 2006, 02:14 / niedziela
Ad1. ogarniaj z lekka ... jak byłęś na meczu i niewidziałeś co się dzieje i kto i jak grałto ja nie bede Cie uświadamiał ale powiem Ci że moim i nie tylko moim zdaniem się mylisz .. tyle w tym temacie ... a za piątaka to zakup sobie piwo czy tam dwa może ostorść się poprawi ;)

NG 05
2 kwietnia 2006, 09:09 / niedziela
Kongo napisał: " . . . ale jeżeli juz do czegoś się przyczepiać to wg mnie należałoby lepiej zgrać się z sytuacją na boisku. Czyli np. "jesteśmy z Wami" bardziej pasuje do meczu który przegrywamy. gdy się wygrywa powinno być "jeszcze jeden". Doping powinien być zgrany z sytuacja na boisku. . . . "

niom, cos w tym jest
nie je jest dobrze jak jedno ine przystaje do drugiego

pomijając już to że " jesteśmy z Wami, Lechiko jesteśmy z Wami " jest gruba pomyła . . .
bo na Traugutta ZAWSZE ŚPIEWANO " Lechio My z Wami, My za Was serca oddamy"
no ale pomijająć nawet to i kładąc na dramatytcznie niskie wyrobienio młya/młynarza
to . . . ten zaspiew na ogół szdł w momentach megadoliny . . kiedy duch walki w drużynie upadał przy mocno niekorzystnym wyniku, coś jak "czy wygrywasz czy nie"
przy prowadzeniu jeden do zera pasowuje to jak świni siodło . . . z trwogą czekałem na "nic się nie stało . . . " szczęściem tak nisko nie upadliśmy

"my chcemy gola . . . " zazwyczaj śpiewane było (w lepszych coby nie powiedzieć czasach) kiedy bezbramkowy wynik urzymywał się a publika rzeczywiście złakniona była goli
ale żeby w trzeciej minucie podczas gdy bramka padła w drugiej ? ? ? ? ?
pada gol w drugiej minucie . . to zawsze podkręcało publike (niezaleznie od minuty) na stadionie jakimkolwiek, to jest ta iskra która powoduje że . . doping jest żywiołowy, stadion tętni życiem, przypomina wulkan a ja . . . 40 sekund po strze;leniu gola słysze " My chcemy gola . . . " . . .trochę tak . . . ni w pizdę ni w oko

hyyyyyyy, "złote usta" należą się młynowi za jeden z meczy jesiennych, kiedy zaintonował "my chcemy gola" w sytucaji zdecydowanie brqmkowej dla . . gości . . . . w momencie wykonywania przez gości rzutu wolnego z 18 metór przed naszą bramką . . tak było, poważnie . . . . <szok>

"dzisiaj sobota po meczu będzie robota" bardziej jakby pasowało do czasów kiedy było się chuliganem, ultrasem szalikowcem wyjazdowcem . . było się wszystkim w jednym - - - tak kiedyś było, śpiewali to ludzie którzy tworzyli młyn a po meczu w sobote chodzili na robote
w ustach Greengosów, i przekroju obecnego młyna (bez winkania, każdy mniej więcej ma orient jaki jest u nas podział, a jest i to zdecydowany, kazdy sobie zdaje z tego sprawę) brzmi to . . . trochę jak chrząszcz w trzcinie, takie troche ni przypiął ni wypiął

co do estetyki wykonania oprawy . . . (nie wiem w którym przedszkolu było zamówione wykonanie) ja bym się zestanowił czy . . warto to ciągnąć
skoro nie wychodzi, (albo inaczej: wychodzi tak jak wychodzi) bo . . nie ma pieniędzy, bo to bo tamto bo sramto . . moze nie koniecznie warto przy tym trwać dla efektów takich jak z wczoraj ? ? ?

od siebie . . klask . . klask . . klask . . jest w mojej opinii monotonne, senne, usypiajace i nie mające nic wspólnego a zazwyczaj będące oczywiście wbrew dynamice akcji na boisku . . ale to moje zdanie i zdaję sobie sprawę że . . . tak musi byc, trochę takie klaski bardziej mi się kojarzą z teatrem czy iecami politycznymi gdzie . . interakcja z dynamiką wydarzeń na arenie jest najzupełniej zbędna

ps. do Kongo: w pełni się zgadzam z Toba co do jazdy gwiazdy . . .ale . . . wojowac z tym nie ma co, taka tam specyfika Greengosów

ps2. oczywiscie może ktoś napisac że jestem przeciw dopingowi jakiemukolwiek, że to, tamto i sramto, a może . . . ktoś się nad tym i owym zastanowi i . . . (strach) zweryfikuje swoje dotychczasowe (i pisząc to właśnie taką mam małą nadzieję)

pozdrawiam
2 kwietnia 2006, 10:10 / niedziela
Pozdrowienia dla Kalki i podziękowania za walkę. Ten facet włożył całe serce we wczorajszą grę. Dla mnie to własnie on nakręcił cały mecz.
Mocno zauważalny waleczny Paweł Pęczak i Królik (o dziwo).

Oprawa: :-) nieźle się ubawiłem, serialnie dawno niewidziałem tak zabawnej oprawy. Hheehe Zegar zadziałał !!!
Kurde udało siekomuś zrobić zdjęcie młyna w 88 minucie ? :-))))
2 kwietnia 2006, 10:30 / niedziela
do Verde:
duzo w tym co napisales jest prawdy ale mam tez swoje zastrzezenia...
np. do piesni my chcemy gola,mozna to rozumiec dwojako...moze rzeczywiscie bylo to troche za szybko spiewane tuz po strzeleniu bramki ale widzac ostatnia skutecznosc pilkarzy nic dziwnego ze publika domaga siewiecej goli...jedyny mankament to tak jak mowiles...za szybko

jesli chodzi o klask...stan sobie na beczce i wymysl taki uklad repertuaru zeby przez 90 minut nikomu sie nie nudzil,do tego dopinguj druzyne prawie ze non stop przez caly mecz...gardlo tez potrzebuje czasem chwili odpoczynku a taki klask(bo jesli dobrze zrozumialem mowisz o szkocji) pozwala odpoczac strunom glosowym,przy jednoczesmym trwaniu dopingu wprowadzajac pewne urozmaicenie

kolejna rzecz dotyczaca estetyki oprawy...troche szacunku do tych co ja wykonali...wyszlo jak wyszlo(moim zdaniem az tak zle jak piszesz nie wyszlo i oprawa ludziom sie nawet podobala),ale pracowali nad nia ludzie poswiecajac swoj wolny czas...nie wazne czy jestes za oprawa czy nie ale docen ich trud w nia wlozony ,a Ty od razu piszesz o jakims przedszkolu...krytyka jest dobra gdy jest konstruktywna...wystarczy ze napiszesz co bylo zle,jakies swoje uwagi i moze dodasz co by zmienic bez dorzucania jakis zlosliwosci(zauwazylem ze specjalnoscia tego forum jest wcisnac zlosliwa uwage gdzie tylko mozna)...zauwaz ze ultrasi to ludzie mlodzi i sie dopiero uczac robic oprawy,kazdy kiedys jakos zaczynal

niestety co do reszty wypowiedzi masz racje

zachecam zeby wiecej osob w odpowiednim wieku chodzilo do mlyna,razem stworzymy dobry jakosciowo i wiekowo mlyn
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.332