Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Środa - sobota - środa

strona 1/1

23 marca 2006, 14:49 / czwartek
Wszystkich drugoligowców czeka swoisty typowo angielski maraton, często w systemie 3-dniowym. Ciekawe jak wypadnie w nim Nasza Ukochana Lechijka. Ja wierze, że będzie dobrze, mamy szeroką kadrę. Zespoły bez takiej wypompują się w połowie drogi. Zobaczycie.:)
23 marca 2006, 15:25 / czwartek
Moze to jest jakas wieksza szansa... liderzy z mniejszymi kadrami(jesli sa takie :) ) nie wytrzymaja takiego tempa a nasza Lechijka bedzie piaaac sie w gore, po sam szczyt :D
23 marca 2006, 18:08 / czwartek
Ooo tak !!! Właśnie tak to widzę, właśnie tak !!!
Damy radę, damy radę !!! Wiosna Nasza - Ekstraklasa Nasza !!! ;-D

Pozdro Trawa

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K ! ! !
23 marca 2006, 18:17 / czwartek
Siemasz Raf_Old_Town
Nie mówmy od razu o awansie :), ale by było.
Jadnak polscy grajkowie wielokrotnie po paru kolejkach rozgrywek na łamach jakichkolwiek mediów narzekają na brak kondycji, co śmieszniejsze nie są w stanie wytrzymać nawet 90. Zespoły z licznym zapleczem są z góry na lepszej pozycji.
Pozdro
23 marca 2006, 18:46 / czwartek
Ależ żeś profesjonalnie napisał Trawa... :)
Gdzie Twoja Wiara, gdzie marzenia? Wzywam Cię do pożądku!!!
Nie pamiętasz jak przy browarku mówiłeś : "jak nie teraz to nigdy!" :) ...no ale wtedy to już troche chmielu przefiltrowane mieliśmy...

Pozdro, no i jakieś bro trzeba odbezpieczyć !!!

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K ! ! !
23 marca 2006, 20:58 / czwartek
Hehe, masz rację rzeczywiście wypadałoby coś przefiltrować, napisz mi na trajar@poczta.onet.pl, bo ja zmieniłem tele trza się zdzwonić przed meczykiem. A skoro już przywołujesz mnie do pożądku to pamiętaj powiedziałem nie mówmy od razu, poczekajmy pare kolejek :).
Za Lechię.
24 marca 2006, 10:52 / piątek
Tegoroczna sytuacja to rzeczywiście paranoja. Drużyny przygotowują się od początku stycznia do rundy która będzie trwać niewiele ponad 2 miesiące a w ekstraklasie aż 1,5 miesiąca.
24 kwietnia 2006, 15:13 / poniedziałek
narescie tydzien przerwy dawno tyle wolnego grajki nie mieli ale w sumie co to jest w angli graja np co 3 dni nieraz przez 3 -4 mc i nie narzekaja
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.484