Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

7 IV (p.), g.18:00 > Ruch - LECHIA

strona 1/6

1 kwietnia 2006, 22:06 / sobota
W Chorzowie trzeba powalczyć.
1 kwietnia 2006, 22:26 / sobota
Mecz w Chorzowie jest w piątek 7 kwietnia 2006 r. o godz.18.00. TYLKO LECHIA BKS!!!!
1 kwietnia 2006, 23:38 / sobota
JAZDA Z HANYSAMII !!!!!!!
2 kwietnia 2006, 01:09 / niedziela
CZAS NA RUCH I ODWET ZA BOLESNA PORAZKE OD KTOREJ SPADLO WIELE NIESZCZESC PECZAK CZERWONA KARTKA , GRA W 10 , TRZA RACHUNKI WYROWNAC SKORO ZAGLEBIE TAM ZREMISOWALO TO MY MUSIMY WYGRAC NIE MA INNEJ ALTERNATYWY JAZDA Z HANYSAMI LECHIA DO BOJU POKAZ LWI PAZUR I ZALATW RUCH :)))
2 kwietnia 2006, 01:53 / niedziela
Jak będą widome jakieś szczegóły na temat wyjazdu to dajcie znać, piątek to nie sobota ale kilka osób napewno pojedzie.... Według mnie nasi mają szanse na 3ptk w tym meczu... Tylko trzeba rozsądnie zagrać!! i nie zapadać w nadmierny optymizm po dzisiejszym meczu...
2 kwietnia 2006, 13:21 / niedziela
piątek nie piątek, trzeba jechać. dla pracujących w systemie pon - pt termin zapewnie nie urządza, ale wystarczy jeden dzień urlopiku by zameldować się na Cichej. czy Cicha będzie Cichą, okaże się w piątek. bądźmy tam w sporej liczbie i naróbmy trochę hałasu...

zna jusz ktoś godzinę odjazdu i przyjazdu. mamy jakiś dogodny dojazd?
2 kwietnia 2006, 14:21 / niedziela
oby Piątek strzelił w piątek! :)

pozdr
2 kwietnia 2006, 14:22 / niedziela
Gdansk Glowny 5:55
Katowice 15:12

Katowice 15:21
Chorzow Miasto 15:36

Mysle ze te polaczenia bedzie najdogodniejsze uwzgledniajac ostatnia sytuacje w Lodzi.

jest jeszcze pozniejszy pociag ok 9 z gdanska, w chorzowie 17:17 z dwoma przesiadkami, Warszawa i Katowice
2 kwietnia 2006, 18:37 / niedziela
Przepraszam ze nie na temacik , ale kto poda kiedy lechia gra z Jagiellonia i z Podbeskidziem ??

A teraz juz na temat i przekonująco : Wygramy
2 kwietnia 2006, 18:42 / niedziela
Lechia - Podbeskidzie 12 kwietnia, 16:30
Lechia - Jagiellonia 19 kwietnia, 17:00
2 kwietnia 2006, 21:40 / niedziela
2 kwietnia 2006r. godzina 21;37 [*] pamiętajmy
3 kwietnia 2006, 17:47 / poniedziałek
W piątkowym wyjazdowym meczu z Ruchem Chorzów obrona Lechii zapewne zagra więc w tym samym zestawieniu. - Odbudowaliśmy morale, piłkarze znów są uśmiechnięci - powiedział trener Lechii Marcin Kaczmarek. Wczoraj lechiści mieli odnowę biologiczną i trening regeneracyjny. Do Chorzowa wyjeżdżają już w czwartek, tego dnia wieczorem trenować będą na Stadionie Śląskim. Mecz z Ruchem może mieć kluczowe znaczenie dla losów obydwu drużyn. Drużyna z Chorzowa ukarana została przez PZPN karą odjęcia sześciu punktów, przez co spadła z tabeli za Lechię. - Zdajemy sobie sprawę z wagi tego meczu. Ponownie obejrzymy kasetę z meczu Zagłębie - Ruch. Pomogła nam ona dobrze przygotować się do meczu z sosnowiczanami, teraz obejrzymy ją pod innym kątem. Poszukamy słabych stron Ruchu - tłumaczy Kaczmarek, który, podobnie jak kibice, czeka na powrót do gry Jakuba Biskupa. Dzisiaj pomocnik Lechii idzie na USG - wynik zadecyduje, czy pojedzie do Chorzowa.

odnośnik
3 kwietnia 2006, 17:59 / poniedziałek
Będzie dobrze. Oby tylko "Pęki" wytrzymał i nie dał sie sprowokować. Powinien pamiętać przypadek z jesieni. Panowie pełna koncentracja i jazda z hanysami.
3 kwietnia 2006, 22:27 / poniedziałek
... nie żebym się nabijał zaraz ale... zresztą sami poczytajcie.

odnośnik

nie ma jak Slonska gworo.
3 kwietnia 2006, 23:01 / poniedziałek
człowieku wyjebane :D ale działy pomyliłes trzeba było wrzucić do uśmiechnij się :P a tak całkiem serio to nieźle wydygani są przed Lechią w sumie
4 kwietnia 2006, 06:55 / wtorek
powyższy link tyczy meczu Ruch - Lechia, więc wszystko w temacie.
nie wysmiewaj gwar, to kultura narodowa.
4 kwietnia 2006, 08:12 / wtorek
Ten hanyski bełkot to żadne dobro narodowe, tylko jakiś dialekt zuluski. Banda buraków którzy nawet nie umieją mówić po polsku i jeszcze się tym szczycą. Dla mnie to zakały, które myślą że są jakimś śmiesznym narodem śląskim-poprostu żenada, są strasznie żałośni.
4 kwietnia 2006, 10:04 / wtorek
rozumiem rozumiem, chociaż dla mnie akurat ten polsko brzmiący niemiecki na kulturę narodową się średnio kwalifikuje, bo jak czytam ich wpisy to mam wrażenie, że jestem na lekcjach z niemca i ktoś mi pisze fonetycznie jak dane wyrazy mam wymawiać; że mam z tego bekę nic już nie poradzę wybacz, śmieszy mnie to tak samo jak śmieszy cały język pepiczków, bo smieszyć mnie ma prawo i nie widze w tym braku szacunku

pozdrawiam

Ruch - Lechia 1:2
4 kwietnia 2006, 10:16 / wtorek
Heh... śmieszny jest ich ten język ja byum go nazwał niepełnosprytny polski a tak ogółem w piątek 0:2 a cichą zamienimy na najgłośniejszą. Ja już o gardło dbam !!!
4 kwietnia 2006, 10:21 / wtorek
Od dzisiaj w siedzibie OSP Lechia można nabywać bilety na piątkowy mecz Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk. Wejściówkę w cenie 10 zł zakupić można tylko za okazaniem dokumentu tożsamości. Przedsprzedaż prowadzona będzie do godziny 16.00 w czwartek. Klub z Chorzowa przekazał do dyspozycji gdańskich kibiców 500 kart wstępu.
4 kwietnia 2006, 10:39 / wtorek
Tylko się za bardzo nie rozpędzajmy. Jeden punkt wywalczony z Ruchem będzie już dużym sukcesem. Tak się jakoś zawsze składa, że im głośniej krzyczymy o wyjazdowym zwycięstwie tym większe dostajemy baty. Ruch ma nóż na gardle i pewne jest, że będą "gryźli murawę". Oby tylko nasi zawodnicy chcieli podjąć walkę.
4 kwietnia 2006, 10:56 / wtorek
Ale tak czy inaczej nie możemy być znowu złej myśli albo najlepiej wogule stwierdzić że nie jedziemy żeby na baty nie patrzeć musimy tam być w dużej liczbie i musimy wieżyć w zwycięstwo !!
!!! Wiosna Nasza !!!
4 kwietnia 2006, 11:52 / wtorek
Trochę się dostało Ślązakom za ich gwarę, oni mogliby wyśmiewać się Kaszubów.

Po przeczytaniu ich wypowiedzi uważam, że należy szanować inne drużyny a szczególnie te które czują przed Lechią respekt :))

Swojego "tormana" dalej wspominają!!
4 kwietnia 2006, 14:46 / wtorek
JA osobiscie czuje nienawisc do slazkow z Chorzowa.Czesto obrazali nas jako gorali i ich gwara to tylko zlebek polskich,niemieckich i czeskich slow.
NIe rozumiem ich idelogie zwlacza z tym ze jeszcze maja zgody wsrod polskich klubow.
Jazda Z Hanysami....
LECHIA GDANSK
4 kwietnia 2006, 16:44 / wtorek
Najgorsze jest to,że drugi ciekawy wyjazd,a przez terminy(mecze w środku tygodnia)nie możemy wybrać w odpowiedniej liczbie.Przesrane
4 kwietnia 2006, 17:15 / wtorek
Dokładnie. Zna ktoś powód dlaczego mecz nie odbywa się w normalnym terminie sobotnio-niedzielnym tylko w piątek?
Poza tym o ile wiem na taki termin musi być zgoda drużyny przyjezdnej czyli w tym przypadku Lechii. Rozumiem że mecze przekładane są na środę bo po prostu nie ma wolnych terminów ale w tym przypadku to decyzja niezrozumiała chyba że jest jakieś rozsądne wyjaśnienie
4 kwietnia 2006, 17:52 / wtorek
może dlatego że w środe gramu z Podbeskidziem jak dobrze pamietam.
a powrót też trwa kilkanascie godzin wiec zawsze to 1 dzien wiecej regeneracji sił...
:)
tak mi sie wydaje.
4 kwietnia 2006, 19:06 / wtorek
Rzadko zabieram głos na forum, ale jak czytam typa o ksywie Lechiahb: "ich gwara to tylko zlebek polskich,niemieckich i czeskich słów", to co powiecie o jego "wypowiedzi:
Ostatnio kumpel mi mowil ze Lechii Gdansk kibicuje duzo ludzi kaszubskich i on sam mowil o sobie ze jest kaszubem..
To co ja wiem moja rodzina tez pochodzi wlasnie z kaszubskich terenow ale ja nigdy nie czujem sie az tak mocno Kaszubem zeby mowic ze nie jestem Polakiem jak moj kumpel pragnie mowic...
Jak to u was wyglada??
... to szlag mnie trafia. Co to jest za gwara? To jest bełkot!
Jestem wiernym kibicem Lechii od wielu lat, a Ruch mi lata, ale dlaczego w tym wątku tak wielu ludzi obraża Ślązaków?
Ślązacy, przez wiele lat germanizowani, zachowali polskość w sercach. Niektórzy Polacy, szczególnie mieszkający w Niemczech i USA, po 5 - 10 latach już nie mówią po polsku.
Może ktoś z was, mówiących źle o Ślązakach, słyszał o powstaniach śląskich? Albo o dzieciach-polskich harcerzach, zrzuconych w 1939 przez Niemców z wieży spadochronowej?
Znam wielu Ślązaków (prawdziwych, a nie tych którzy z wiosek wyjechali do pracy w kopalniach), którzy z dziada pradziada byli Polakami.
Na koniec coś śmiesznego:
Gdy wychodziłem z moimi dziećmi (są już duże) na mecz z Zagłębiem, to moja żona (Ślązaczka z Chorzowa), która nie przeklina, nie przepada też za piłką nożną ( jak chyba większość żon), powiedziała do mnie: jedźcie z kurwami!. W reakcji na moją zdziwioną minę powiedziała: Zagłębie dla nas, to jak Arka dla Lechistów. Coś ją chyba przez te lata nauczyłem.
4 kwietnia 2006, 19:18 / wtorek
Ja pierd... może zmieńmy temat tego forum na "tolerancja dla mniejszości"....
O czym wy tu piszecie? Przecież najwazniejsza rzecz to zwyciestwo Lechijki w Chorzowie a nie jakieś gadanie o dupie maryny.Reszte można o kant dupy jeb...ć
To jak wygramy z Ruchem czy nie???? :>>
LECHIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4 kwietnia 2006, 20:41 / wtorek
co tu dużo godoć jodymy na Ślonsk:) hehehehe
4 kwietnia 2006, 21:00 / wtorek
Do miboja:Nie wiem co ty chcesz powiedziec przez to, ze cytujesz moje slowa ale to tylko chyba ty rozumiesz...Jak bys uwaznie czytaj to bys conajmniej zrozumial ze nie chodzi mi o wszystkich Slazakow tylko o wiekszosci kibicow Rucha.
I te porownanie ze Zaglebie i Ruch to tak samo jak Lechia i Arka to absoltuna bzdura.
Ale nie bedziemy teraz bawic sie polemike,kazdy ma rozny stosunek do Ruchu.
4 kwietnia 2006, 21:27 / wtorek
Słuchaj Miboj kibice Załębia sa dumnii że sa Polakami śpiewaja hymn Polski na meczach a nie wygwizduje jak Ruch
Części ślązaków wydaje sie że sa odrębnym narodem(co jest brednia)
lizą dupe Niemca który sie z nich smieje a w stosunku do nas chyba maja kompleks niższości.Najbardziej mnie śmieszy ten tekst ,,Gorolom godomy Raus''czy jakoś tak:)
4 kwietnia 2006, 21:35 / wtorek
miboj- o powstaniach śląskich napisz na forum rucha z hajduków wielkich, wydobywacza wóngla z zabrza, albo gieksy ze stalingrodu. To im się we łbach p******o i myślą że są "ślónskim narodem". Dla mnie Górny Śląsk był, jest i będzie Polski.

I na koniec. Kiedyś wjeżdżając do Bytomia, nie można było nie zauważyć napisu "honor ślązaka, zabić Polaka". Więc przestań bronić te czarne paznokcie.
4 kwietnia 2006, 22:04 / wtorek
Do Zeto
Po pierwsze:
Pieprzę Ruch Chorzów
Po drugie:
Nie mylmy historii Polski z kibicowaniem Naszemu klubowi.
Co to znaczy:
o powstaniach śląskich napisz na forum rucha z hajduków wielkich, wydobywacza wóngla z zabrza, albo gieksy ze stalingrodu. To im się we łbach p******o i myślą że są "ślónskim narodem",
w stosunku do tego:
Dla mnie Górny Śląsk był, jest i będzie Polski.
O co Tobie chodzi? Dlaczego Śląsk był, jest i będzie Polski? Dzięki Tobie? Nie. Dzięki powstańcom śląskim i ich dziadom i pradziadom.
A o napisie przed Bytomiem: widziałem w, chyba, 1996 roku napis w Poznaniu: Polacy do ziemi, lub do piachu. Idioci są wszdzie, nawet u nas (Hess).
Zeto zawsze kojarzyłeś mi się z bardziej przemyślanymi wypowiedziami.
Do Romano:
Nie chce mi się z tobą polemizować. To bez sensu.
4 kwietnia 2006, 22:07 / wtorek
Ja pierd*** Miboj (bez napinki jak przekrecilem nick) to forum jest o meczu ruch-Lechia a nie o "Wywodze sie z Kaszub ale nie czuje sie Kaszubem" a po drugie to sobie pomyślcie ze jak się kłucicie to taka pi*** z Chorzowskiego czyta to forum i sie z nas smieje !!!
4 kwietnia 2006, 22:16 / wtorek
Saned!!
Ja też to pierdolę!!
Najważniejsza jest wygrana z Ruchem!!!
Ale wkurwia mnie to, że ludzie mieszają z błotem Kaszubów, Ślązaków i innych, choć niewiele o nich wiedzą.
4 kwietnia 2006, 22:48 / wtorek
temat o meczu Ruch-Lechia zamienia sie powoli w bezsensowna dyskusje..

Czy organizowany jest jakis wspolny wyjazd?( bilety grupowe beda chyba tansze..)Czt tez bilety na pociag we własnym zakresie?
5 kwietnia 2006, 07:59 / środa
Witam!
Czy może mi ktoś podać szczegóły piątkowego wyjazdu. Do piątku zostało mało czasu a trzeba jeszcze zaklepać sobie wolne!
mój e- mail: darekg@op.pl
5 kwietnia 2006, 08:10 / środa
Witam!
Czy może mi ktoś podać szczegóły piątkowego wyjazdu. Do piątku zostało mało czasu a trzeba jeszcze zaklepać sobie wolne!
porawka adresu!
mój e- mail: darekg14@op.pl
5 kwietnia 2006, 08:36 / środa
Słuchaj miboj masz dużo racji w tym że nie wszyscy hanysy to zera i ja się z tym zgadzam(znam takich za których dał bym się......), ale niezapominaj że oni (obecnie-niewiem jak kiedyś) pragną zrobić z górnego śląska autonomie albo osobne państwo, że mówią na nas gorole (czy jakoś tak), a u nich to jest najgorsza obelga, za którą dostaje się nuż w plecy, mówiąc faterland(ojczyzna) mają na myśli Niemcy, a jak jadą do Częstochowy to mówią że jadą do polski. Pozatym to nie my mamy jakieś uprzedzenia tylko oni, są zakompleksieni, i całom wine za swój ciężki los zrzucają na "goroli", jak by tego było mało to oni jeszcze myślą że są lepsi od nas(we wszystkim). I wiem co pisze bo troche zmarnowałem życia w toważystwie tych hanyskich świń (z przymusu), i byłem uważany przez nich za obcego, gorszego bo byłem z Gdańska( mógłbym jeszcze długo pisać na ich temat, tylko szkoda siły). Na koniec chciałbym tylko dodać że wyjątek potwierdza regółe.
5 kwietnia 2006, 09:43 / środa
miboj- czytaj ze zrozumieniem, to nie będziesz wrzucał kolejnych postów. Ja rozumiem, że Śląsk jest Polski. Gorzej z hanysami, którzy w dupie mają historię i pojebało im się we łbach, że są odrębnym narodem. Twoje wywody o Powstańcach Śląskich, nadają się bardziej na forum hanyskie, niż Biało- Zielone. Przykro mi, że tego nie zrozumiałeś.
5 kwietnia 2006, 10:27 / środa
no to wracamy do szarej rzeczywistości

po harcach, dokazywaniu co to nie bedzie na inaugurację w Bialym później Łodzi
wracamy do zycia codziennego
juz na Ruch pojadą te same co zwykle stałe "mordy"
ca 50 ? może 55 ?
reszta "fanatyków" zamilknie do następnego "święta hałasu"
a część zapewne z fotela jeszcze będzie się "wymądrzała" co też powinni lub nie piowinni byli zrobic Ci co pojechali
Ci co jeżdżą zawsze i mimo wszystko juz teraz zapewne wiedza na kogo mozna liczyć a na kogo nie

swoją szosą . . nie jest tak że klub Lechia musi przesłac listę imienną do organizatora z 48 godzinnym wyprzedzeniem ? ?
jeśli tak to . . dzisiaj powinni ją zamknąć
bedzie mozliwość kupowania biletów jeszcze jutro ? ?
pojutrze skor świt wyjazd
dubeltowy . . nazajutrz nieopoda WKSl Śląsk gra w Sosnowcu
5 kwietnia 2006, 10:49 / środa
Ponawiam pytanie odnośnie szczegółów piatkowego wyjazdu. Dziś mam ostatni dzień kiedy mogę powalczyć w pracy o wolny piątek!

mój e- mail: darekg14@op.pl
5 kwietnia 2006, 11:15 / środa
jakich info potrzebujesz ? ?
mecz jest w ten pt o godz 18
landauer podał najdogodniejszy piciąg
masz na niego kupić bilet jak i na mecz
co jeszcze jest potrzebne do wiedzenia by pojechać do Chorzowa za Lechią ? ? ?
ile osób pojedzie ? ? za pewne mało, zgaduję: góra 5 dych
jeśli dla Ciebie za mało zostań w domu
5 kwietnia 2006, 13:38 / środa
Kurwa !!!! Stwórzcie sobie forum "Hanysy i golore" czy jak to tam zwiecie i tam gadajcie o takich tematach ja proponuje skupić sie na meczu w Chorzowie a nie na
temat Hanysów
5 kwietnia 2006, 13:42 / środa
Ze względu na to, że kasa biletowa sprzedająca bilety grupowe czynna jest od g. 7, bilety na przejazd do Chorzowa w cenie 30 zł będzie można nabywać w czwartek do g. 16 w siedzibie klubu Lechia Gdańsk. Bilety obowiązują na pociąg startujący z Gdańska Głównego o g. 5:55. Dodatkowe zapytania: lechisci@lechia.net
5 kwietnia 2006, 14:44 / środa
Panowie kupować bilety na mecz!! ja przed chwilą kupiłem bilet z numerem 7... Szczęśliwy może ale wolałbym z numerem 500... !!
5 kwietnia 2006, 15:05 / środa
No a ja kupiłem z nr 5.Jeszcze mam pytanie-czy ten bilet na pociag obowiazuje w jedna strona tylko?
5 kwietnia 2006, 15:14 / środa
KodzienBKS, Anonim i kolejni "chętni": zamknijcie mordy w sprawie ilości sprzedanych biletów - to taka mala dygresja z mojej strony!!!
Pozdrawiam
5 kwietnia 2006, 15:35 / środa
Japan weź troche wyluzuj.... forum każdy pisze co chce... wiem że zejdą jeszcze ale narazie pisze jak jest i już... no i tak czy inaczej chyba jakiś szacunek dla innych biało zielonych powinien być!!
 
1 2 3 4 5 6
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.455