Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

7 IV (p.), g.18:00 > Ruch - LECHIA

strona 2/6

5 kwietnia 2006, 15:53 / środa
Czy w meczu z Ruchem bedzie mogl juz zagrac Bąk??
5 kwietnia 2006, 16:01 / środa
Tak, Bączek będzie mógł zagrać. Dostał tylko jeden mecz kary.
5 kwietnia 2006, 16:04 / środa
Anonim- ty jesteś anonim, a nie Biało-Zielony ;-) Japan ma rację, nie wysztkie wiadomości powinny być na forum.
5 kwietnia 2006, 16:48 / środa
Matad - 30 ziła ? ? ?
w jedną stronę jak rozumiem ? ? ? ?
5 kwietnia 2006, 17:53 / środa
jadę z kumplami jutro po bilety. w pracy udało się załatwić wolne. zapewne osoba mająca troche chęci i miłości do biało - zielonej Lechijki też by sobie takowy dzień zaklepała. pamiętajmy o dniu wolnego na żadanie!

najłatwiej jest komentować i pouczać na necie. notabene ktoś mądry już to wcześniej napisał. ruszmy tyłki i na Górny Śląsk!
5 kwietnia 2006, 18:32 / środa
Do tych wczesniejszych postów... wy o nos źle myślicie,ale to jest wosz problem,i wos prosza...nie próbujcie tu pisać coś po ślonsku,bo i tak wom to nie wyjdzie, wy sie módlcie tam w gdańsku żebu tu(w Chorzowie) przestoł padać śnieg,bo cały dzień już sypie jak pojebany,jak tak dalej pójdzie to mecz sie nie odbędzie.
5 kwietnia 2006, 19:18 / środa
odnośnik
damy rade akurat o 18 ma byc słoneczko :-)
5 kwietnia 2006, 19:20 / środa
Wy sie łodpierdolcie łod ślonzoków. Co wos to wszystko łobchodzi??? W dupie momy goroli i gitara. A jak nie rozumiecie noszego jynzyka to znaczy żeście som mało inteligentni
>>>>>>>>>> OBERSCHLEISEN - TO MY NARÓD ŚLĄSKI <<<<<<<<<<<
5 kwietnia 2006, 19:24 / środa
jo nie jada na slonsk !!! przeston honysie jeden obrazac tutoj BIALO-ZIELONĄ RODZINE !! josne ????
5 kwietnia 2006, 20:31 / środa
psychol1920 w niemieckim nie ma Ł, Ś i Ó. Albo jesteś niemcem, albo Polakiem, a napewno skończonym debilem !!!

PS. Pó ślónskó pówinneś napisóć psyszól1920 (bo "ch" wymawia się jak "sz")
5 kwietnia 2006, 20:40 / środa
Zeto...skad wiesz ze psychol1920 jest skonczonym debilem?...takie pytanie z czystej ciekawosci...pewnie sie znacie albo cos bo bezpodstawnie bys tego nie napisal dla czystej napinki

zauwazylem ze ostatnio duza frajde sprawia Ci wrzucanie na innych...
5 kwietnia 2006, 21:37 / środa
Co Zielone Gorole sie czepiacie NIEBIESKICH??!!
Poccie na zajebisty szpil z którego pojedziecie na Gorolisko ze spószczonymi łabami

Gorole Raus Gorole Won Gorole Wypierdalać z Tąd:D!!
5 kwietnia 2006, 21:45 / środa
myślałem że ten topic jako jeden z niewielu będzie bez napinek i głupich txt. do rana był umiarkowany spokój.

cóż im bliżej meczu tym więcej bezsensowych postów.
5 kwietnia 2006, 22:03 / środa
gosc- wiem że jest skończonym debilem, bo tylko debil może mieć w dupie "gitara" i nie tylko ;-)))
5 kwietnia 2006, 22:12 / środa
ZETO trzim ryj bo som żes jest skończony debil. Niy wiesz ło co łazi a bydziesz sie wpieprzoł. K...a znaloz sie znawca jynzyka. Patrzcie no. Gorol żes jest i tyle. z CIEBIE JEST TAKI ZNAWCA JYNZYKA JAK Z KOZIYJ DUPY TROMBA

GOROLE RAUS GOROLE WON GOROLE WYPIERDALAĆ STĄD!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5 kwietnia 2006, 22:21 / środa
Buhahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Ślązaki wpierdalać stąd!!! Szanuje was, ale na dziś już wystarczy bo to się robi nudne.
W piątek wszystko się roztrzygnie:>
Tylko LECHIA!!!
6 kwietnia 2006, 00:00 / czwartek
kto pamieta ostatni mecz gdzie obylo sie bez napinek i wysmiewania druzyny przeciwnej na forum ?:D (nie liczac zgod oczywiscie :) )
6 kwietnia 2006, 01:59 / czwartek
Kurwa mać =/ I po jaki chuj ta bezsensowna napinka =(

Jedziemy na Chorzów !!

Tam im pokażemy na co NAS stać, a nie tutaj na forum, gdzie nawet głupi dziesięciolatek może napisać co mu się żewnie [nie wiem czy dobrze napisałam to słowo, nie mam pod ręką słownika, jeżeli jest błąd to trzeba wybaczyć =]] podoba.

Jakie to jest gówniarskie i puste podejście.

W Chorzowie się przekonają jacy jesteśmy, że nie dadzą nam rady.. A napinka nic nie da, tylko psuje radość z jaką czekamy na mecz.

Ja jutro tzn już dzisiaj jadę po bilet, mam nadzieję, że się nie spóźnię.

Pozdro

SOPOT ZAWSZE Z LECHIĄ !!
6 kwietnia 2006, 08:39 / czwartek
Skład na Ruch, jak myślicie??
Bąk - Pęczak , Brede , Manuszewski , Siklić - Piątek , Kubik , Kalkowski - Rusinek - Król , Wiśniewski
nie wiem czy Wiśniewski zagra od początku, ale wydaje mi się, że jutro zagra.
6 kwietnia 2006, 09:29 / czwartek
Japan z szacunkiem do Bialo-Zielonych !!! Zamknijcie mordy to sobie możesz mówić do Arki a nie do Kibiców Lechi !!
6 kwietnia 2006, 09:36 / czwartek
Maciekk ja bym proponował tak :

----------------------------------Król------------ ------Cetnarowicz-------------------------

Kalka------------Szczepiński--------------Kubik--- -------------------------Dzienis-------

------------Fechner---------------Manuszewski----- -----Brede------------Pęczak--------

--------------------------------------Bąk--------- ---------------------------------------
6 kwietnia 2006, 09:48 / czwartek
Saned z całym szacunkiem ale:
Cetnar jeszcze jeden mecz wisi za czerwoną kartkę z jesieni w barwach turków,
Fechner jest bez formy, a w dodatku lewa obrona to nie miejsce dla niego,
Dzienis jest cieniutki jak bibuła, na tej pozycji mamy Piątka (coś strzeli w piątek na 100%) albo Rusina.
Gdzieś przeczytałem, że treneiro Mourinho Kaczmarek zastanawia się czy zagrać jednym czy dwoma napastnikami....chyba wiem jakie bedzie rozwiązanie tej zagadki....
pozdrowienia
6 kwietnia 2006, 09:48 / czwartek
Saned:
a) Fechner stracił zaufanie trenera
b) Dzienis jest strasznie słaby
c) Cetnarowicz jeszcze grać nie może (kartki)

Pewnie Kaczmarek zastanowi się przy Bąku i Kubiku. Zobaczymy na ile im ufa.
6 kwietnia 2006, 09:48 / czwartek
a skad ta pewnosc ze Bączek w bramce??:)mimo iz ostatnio Sobański nie miał zbyt duzo pracy to jednak pokazał sie przyzwoicie wiec ja bym nie był taki pewien kto w bramce oczywiscie to tylko moje skromne zdanie:)
6 kwietnia 2006, 10:02 / czwartek
Uwaga chanyskie buraki, codziennie dziękuje Bogu że nie urodziłem się na tym śmiesznym górnym śląsku, i że dane mi było widzieć i słyszeć jak bardzo jesteście zjebaną, zakompleksioną, fałszywą i ułomną nacją prostaków. Napawa mnie dumą fakt, że jestem biało-zielonym "gorolem" z nadmorza. A co do meczu to uważam że ciężko będzie naszym grajką wywieść jakieś punkty.
6 kwietnia 2006, 10:22 / czwartek
Dziwna sprawa z Fechnerem niby stracił zaufanie trenera ale w meczu z Zagłębie w przeciwieństwie do Sierpińskiego zasiadł na ławce rezerwowych i na dodatek wszedł na boisko w końcówce.

Co do bramkarza:
- Ja to już wiem, ale zawodnicy moją decyzję poznają dzień przed meczem - mówi Marcin Kaczmarek, trener Lechii. - Bramkarz musi mieć czas, żeby przygotować się do meczu.

Co do ustawienia:
- Zastanawiam się jeszcze czy w Chorzowie zagramy jednym czy dwoma napastnikami - kończy trener Kaczmarek.
6 kwietnia 2006, 10:24 / czwartek
6 kwietnia 2006, 11:54 / czwartek
cholera nie wiem czy wygramy ale trzeba wierzyć..
6 kwietnia 2006, 12:48 / czwartek
hehehe wychodzi ze mam nie swieze informacje i jeszcze jestem w jesieni :D
6 kwietnia 2006, 12:54 / czwartek
A mógłby mi ktoś zorientowany powiedzieć jak wygląda sytuacja kibiców z Krakowa chcących się udać do Chorzowa? Jak to jest z biletami, czy bedzie coś dostępne w kasach?
6 kwietnia 2006, 12:58 / czwartek
Składzik: Sobański-Pęczak,Piątek,Brede,Siklić-Kalkowski,Kubi k,Manuszewski,Rusinek-Król,Wiśniewski
6 kwietnia 2006, 16:51 / czwartek
Bardzo dobrze ze Bączek ma rywalizacje na swojej pozycji a co do meczu to wiadomo :

MY WIERZYMY....

TYLKO LECHIA !!!!!!
6 kwietnia 2006, 16:57 / czwartek
kaiser: tutaj nikt ci nie odpowie na to pytanie.
napisz na e-mail do matada.
6 kwietnia 2006, 17:19 / czwartek
Skoro wy jedziecie na hanysów to my jedziemy na goroli i odwrotnie. Trochę szacunku do siebie samych
HKS RUCH CHORZÓW
6 kwietnia 2006, 17:28 / czwartek
dokładnie, szacunek.
do zobaczenia za dobe. jaka pogoda u was?
6 kwietnia 2006, 17:33 / czwartek
U nas całkiem ładnie, idealna pogoda do grania w "fusbal" Mam nadzieję że jutro wygramy.
HKS RUCH CHORZÓW
6 kwietnia 2006, 17:36 / czwartek
bezbramkowy remis, do jutra.
6 kwietnia 2006, 17:50 / czwartek
Składzik powinien być taki:

Sobański<ew.Bączek, ale jestem przeciwny, bo wtedy Kaczmarek by pokazał Dominikowi, że rywalizacja między bramkarzami jest nierówna. Sobański nie puścił żadnej bramki rał pewnie, toteż według mnie powinien grać>
Pęki-Brede-Manuszewski-Siklić <Tu nic nie zmieniam po meczu z Zaglębiem, bo choć było strasznie słabe w ofensywie, to jednak naszej obronie trzeba oddać, że grała pewnie>
Piątek-Szczepiński <ew.Mysiak, bo występ Michała w meczu z Zagłębiem według mnie był mocno poniżej oczekiwań>-Kubik<tu się nie zgodzę, że źle grał, bardzo ładnie wychodził na pozycje, tylko pozostali Lechiści coś go nie dostrzegali>-Kalka
Król-Hirsz <ew. Wiśniewski, choć wątpię, żeby starczyło mu sił na cały mecz>
Ogółem pisząc:

Sobański-Pęki,Brede,Manuszewski,Siklić-Piątek,Szcz epiński<Mysiak>,Kubik,Kalka- Król,Hirsz<ew.Wiśnia>
6 kwietnia 2006, 18:25 / czwartek
jeeeeeeeee siva jedzie z nami :))) siva wpadniesz do nas do przedziału na chmure ?:)))
6 kwietnia 2006, 18:28 / czwartek
knapik czy to Ty? knapik z Sopotu? z Lechią od wielu lat?

niemożliwe....
6 kwietnia 2006, 18:30 / czwartek
Bąk (ew. Sobański) cięzka sprawa kogo wybrać ;)

Pęczak --- Brede --- Manuszewski --- Siklić

Piątek ---- Kubik ----- Mysiak (ew. Szczepiński) --- Kalka

Król ------- Wiśnia
6 kwietnia 2006, 19:08 / czwartek
Wie ktos moze na jakiej stacji w Chorzowie wysiadamy ??? i wsiadamy ??? proszę o szybką odp. !!!! My wierzymy tylko w BKS.... !!!!!! Jutro do przodu !!!!!
6 kwietnia 2006, 19:10 / czwartek
chyba hozuf miasto
6 kwietnia 2006, 19:16 / czwartek
Ej Antylg nie musisz sie chwalic co oznacza skrót HKS ( kumaci wiedzą o co chodzi)
6 kwietnia 2006, 19:20 / czwartek
blizniak a my sie znamy ?
6 kwietnia 2006, 19:24 / czwartek
jeśli myślę, że to Ty, to tak. nie raz w przedziale siedzieliśmy. lata 90 przeważnie...
6 kwietnia 2006, 19:27 / czwartek
tak to Ja i czasami mnie ponosi jakie tu bzdury pisza szczeniaki i takie tam :)) jak cos moje gg 1691176
6 kwietnia 2006, 19:33 / czwartek
Forza Lechia: Sobański na szczęście nie miał okazji się wykazać. W drugiej połowie zaliczył kiks przy wyjściu do piłki, dobrze że nie było powtórki z Werderu.
6 kwietnia 2006, 20:02 / czwartek
Kongo, Sobański w tej sytuacji miał już piłkę w rękach, a wypuścił ją przez to, że staranował go Szczepiński. Co do tego, że nie miał specjalnych okazji do wykazania się to w pełni się z Tobą zgadzam.Ale nie puścił gola i oprócz w/w sytuacji nie popełnił żadnego błędu ( choć twierdzę, że i tak nie popełnił żadnego błędu). Pozdro
6 kwietnia 2006, 20:22 / czwartek
Hyhyhy =D

Sivek wpadnie na chmurke =D Jak mogłabym nie wpasc =P

Do zobaczonka jutro w pociagu =) Ajjćśś.. Już sie nie moge doczekać =D

SOPOT ZAWSZE Z LECHIĄ !!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.450