Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

7 IV (p.), g.18:00 > Ruch - LECHIA

strona 6/6

7 kwietnia 2006, 23:23 / piątek
Niech szanowni działacze i trener Kaczmarek spojrzą prawdzie w oczy.Gorzej już byc nie może! i żeby klub nie spadł w przepaść z której tak ciężko było się wydostać.
7 kwietnia 2006, 23:25 / piątek
Pozdrawiam Cię Pawle!!!!!!Trzeba iść do "szatni" coś "przeczytać!!!!!!!!!!!!!!!!!
7 kwietnia 2006, 23:31 / piątek
Masz rację Bolek na smutki najlepsza jest dobra ksiązka np.Pan Tadeusz czy opowieści z łódki Bols.A my swoje.....!!!!!
7 kwietnia 2006, 23:34 / piątek
tylko to nam zostało.KAWAŁ DOBREJ LEKTURY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7 kwietnia 2006, 23:58 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 kwietnia 2006, 00:20 / sobota
Z całym szacunkiem dla was , ale jak przeczytałem post o sprzedanym meczu tu musiałem sie zrejestrować i Was wyśmiać - wygląda mi na to że niektórzy wasi userzy nie mają pojęcia o piłce nożnej , a już napewno nie znają sytuacji finansowej Ruchu. warto czasmi pomyśleć ( to nie boli) , przestudiować prasę , a potem pisać takie głupoty. Rozumia że porażka boli tym bardziej , że byliście o nieeeeeebo słabsi i że tonący "brzytwy się chwyta " , ale troszkę obiektywizmu i skromności niy zaszkodziło jeszcze nikomu. A teroz napisza wom po naszymu bo mi ta polsko godka jakoś niy za fest pasuje - targocie sam 800 km , co by siedzieć na życi jak te mamlasy i ani roz paploka niy łotworzycie - gańba . Potym zaczynocie szkamrać że szpil sprzedany , a jo wom powiym że jak wto pływać niy poradzi to pado że woda je za gynsto . Amyn.
OBERSCHLESIN KS RUCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8 kwietnia 2006, 01:21 / sobota
To jest forum Lechii Gdansk,tu sie pisze po polsku!Czym bardziej ze jestes gosciem tu.
Powiem tak>Ruch i tak nie wejdzie do Ekstraklasy,my sie utrzymamy w drugiej lidze i za rok spotkamy sie ponownie.
Potem wam pokazemy na co nas stac pilkarsko i kibicowsko!!
Lechisci glowa do gory!!
8 kwietnia 2006, 06:56 / sobota
Ehh
Tego to się niespodziewałem :(
Mam nadzieje że rząd zobaczy jaką mamy sytuacje i zaeraguje...Tak nie morze byc !!
8 kwietnia 2006, 09:07 / sobota
jo ino mom jedno pytanie po co przyjeżdżaliście 800km do nos ?? jak nawet nie śpiewaliście??
8 kwietnia 2006, 09:46 / sobota
MaTTiX- chcieliśmy zobaczyć ciebie i tobie podobnych.
8 kwietnia 2006, 10:00 / sobota
Wróciłem właśnie z Chorzowa... niestety musze powiedzieć że nasi cienko się zaprezentowali, początek meczu jakby mieli związane nogi, nikt nie umiał wziąśc na siebie ciężaru gry i wymienić kilka celnych podań... do przerwy było 1-0 i wtedy Kaczmarek powinien zmiany już zrobić a poczekał do 2-0 i po meczu było... Trzeba jeszcze napisać że mogło być 4-0 tylko nasi piłke z bramki wybili, z naszej strony było kilka akcji... niestety także brakowało skuteczności... ehhh.... szkoda że tak wyszło.... Tródno się mówi, zobaczymy co nasi pokażą w środę, po jak pokarzą nie za wiele to chyba z Kaczmarkiem się rozstaniemy...
8 kwietnia 2006, 10:16 / sobota
Powinny byc zmiany juz po pierwszej polowie, albo chociaz na poczatku drugiej, bo wtedy jeszcze byla szansa na remis... Wisniewski wszedl, odrazu z przodu zaczelo sie cos dziac.

MaTTiX, lepiej nie spiewac, niz spiewac tak nie wyraznie jak wy :) Po 2-3razie dopiero zrozumielismy to "eRka eRka eRka" na poczatku byly slyszane inne wersje, ale lepiej nie napisze o nich :)
8 kwietnia 2006, 10:40 / sobota
A mi sie wydawało ze HKS spiewał " wielka wielka wielka!!! niebieska eRka " :P

Troszku szkoda ze nasi nic nie pokazali w tym meczu.Po przejechaniu całej Polski myslałem ze humor bedzie dobry ze nasi wywioza chociaz punkt.No co zrobic wyszło jak wyszło :/

CHUJ Z WYNIKAMI!! LECHIJKO JESTEMY Z WAMI!! :]
8 kwietnia 2006, 10:52 / sobota
Ogólnie zonk straszny....
Mógł wpuścić od początku drugiej Kubika a nie po stracie drugiej bramki....
8 kwietnia 2006, 12:11 / sobota
Kodzio :

Ty to już masz chyba dość "niebieskiej eRki" do końca życia [pociąg powrotny] a ja już przez Ciebie to na pewno =/ Ehh..

Uważaj, bo zaraz zaczniesz "Slonsko" gwarą mówić =D

CZY WYGRYWASZ CZY NIE
JA I TAK KOCHAM CIĘ !!
W SERCU MOIM LECHIA !!
NAJWSPANIALSZYM KLUBEM JEST !!

SOPOT ZAWSZE Z LECHIĄ !!
8 kwietnia 2006, 14:42 / sobota
ta jechać 800km żeby sobie popatrzec na ukochana druzyne co dostaje w dupsko TYLKO 3:0 hahah. jesteście denni ... WIELKA WIELKA WIELKA NIEBIESKA eRka!!
8 kwietnia 2006, 15:10 / sobota
a wiec jednak bylo "Wielka" :)

wiec cos w tym co pisalem jest...

Zobaczymy co pokaza nasi kopacze w srode
8 kwietnia 2006, 18:52 / sobota
Wyjazd dośc pozytywny mimo postawy grajków i wyniku, na który trzeba spuścić zasłonę milczenia. Wszyscy grający oraz treneiro powinni mieć kaca po tym meczu i to nie mniejszego niż 2 łbów z Rudy Śląskiej (fani Górnika co starali się to ukryć jak mogli). Ci pierwsi z powodu wyczynów boiskowych drudzy z powodu tempa w jakim przyszło im wyłoić Balsam pomorski bez zapitki.
Żabolom pomoże dziś duża ilośc wody, a co naszym orłom to nie mam pojęcia.
8 kwietnia 2006, 18:53 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 kwietnia 2006, 19:02 / sobota
Obszerna relacja filmowa.

odnośnik
8 kwietnia 2006, 19:05 / sobota
Phantom...uświadom to sobie...jesteś prostakiem...cieszysz się ze swojej głupoty?
8 kwietnia 2006, 19:41 / sobota
MaTTiX : tym sie roznimy od Ciebie ze jestesmy ze swoja druzyna gdziekolwiek ona gra i jakkolwiek gra.

ciekaw jestem czy Ty bys pojechał tyle kilo nawet jesli Ruch miałby wygrac.

Siwa: ooooooo..... :P

obiecuje ze nastepnym razem nie bede z Marcinem spiewał o niebieskiej eRce ,do jakiejs innej druzyny sie przyczepim :D

a zabol rzadził :D:D:D
8 kwietnia 2006, 21:19 / sobota
Żabol.. =D tak, tak rządzili obydwaj =D

Tylko ja tego nie rozumiem, bo do mnie mogłoby podejść nawet i dwieście osób z jakiejś drużyny, która nie miałaby układu żadnego ani zgody z Lechią.. I jeżeli zapytaliby się to odpowiedziałabym "LECHIA" bez żadnego zawahania.

Bo swojej Drużyny nie wyprę się nigdy, chociażbym miała umrzeć.

Kodzio :

Ty się lepiej porządnie LECHII piosenek naucz, a nie "jakiejś innej drużyny" jak Ty to określiłeś =]

SOPOT ZAWSZE Z LECHIĄ !!
8 kwietnia 2006, 21:27 / sobota
No ale Siwa nie powiesz ze nam zle wychodziło :D:D

co mielismy zrobic jak po przejechaniu całej Polski zadengo okrzyku na stadionie zero dopingu

trza bylo sie wykrzyczec ;]

PS.nie boj zaby(hahahaha zabol zabol :>) piosenki Lechii znam i to bardzo dobrze ;]
8 kwietnia 2006, 21:32 / sobota
To trzeba było śpiewać o LECHII a nio o "niebieskiej eRce" .. =]
Bo to było troszke wkurzające, że tak powiem =)

Jak znasz, to mi wszystkie zaśpiewasz przy następnej okazji =D

SOPOT ZAWSZE Z LECHIĄ !!
8 kwietnia 2006, 21:37 / sobota
Wyscie byli tak zamuleni ze jak o Lechii bysmy pospiewali to wszyscy by spali! :D a tak chociaz nie dalismy Wam pospac;] ( ciekawe ktory z klubow pominelismy.. w drodze do Wrocka sie poprawimy! :] )

pozdrawiam ekipe z przedziału :D

niech ten temat umrze smiercia naturalna juz ;]

teraz czas na Podbeskidzie i 3 ptk !
8 kwietnia 2006, 21:49 / sobota
Najwięcej do powiedzenia mają ci co nie byli... Szkoda wyniku bardzo, jestem ciekawa co zaprezentujemy w środę, chyba będzie tylko lepiej bo gorej być nie może. Szkoda że trafiliśmy taki termin, gdyby mecz byl dziś może by się to potoczyło inaczej. Relacja z wyjazdu na www.lechistki.blog.pl ;)
9 kwietnia 2006, 21:28 / niedziela
Hmm ja nie wiem kto tutaj jest denny ja za moja druzyna pojechalbym nawet na koniec swiata i mam to gleboko w dupie jaki bedzie wynik ja nie jade tylko dla wyniku jade zeby byc z nia na dobre i na zle a nie tylok w tedy kiedy pogoda ladna i graja dobrze !!! to nienazywa sie kibicowanie prawdziwy kibic jezdzi i niezwraca uwagi na wynik jezdzi zeby byc ze swoja druzyna !! ale to u was chyba na Śląsku nieznane pojęcie wy tylko do kopalni i w węglu robić to jest wasza miłość a tak ogulem jeszcze jedno

Co Wy spiewacie ??
Ja wy polskiego nie znacie !!!!!
9 kwietnia 2006, 21:37 / niedziela
A tak ogulem nie wiem kto robił ciastka ale cos mało było tekstów mozna by troche wiecej opracowac taka drobna rada ale pomysl nie powiem calkiem fajny ciastka tez zajebiste !!!! najfajniejsze bylo w zdrowym ciele zdrowe Ziele szczegulnie do jednego takiego co to w drodze do Katowic troche zaszalal :D
9 kwietnia 2006, 23:45 / niedziela
krótka relacja z naszego sektora - link do filmu poniżej

odnośnik

filmek ok 53Mb - 3min 30 sek jakość internetowa
1 2 3 4 5 6
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026