Gdańsk: czwartek, 28 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:

Stara zgoda - Piast Gliwice

strona 1/1

1

2 kwietnia 2006, 11:19 / niedziela
Zapraszamy do Gliwic 10 maja!!!! po tylu latach
2 kwietnia 2006, 12:29 / niedziela
Najprawdopodobniej sektor gosci jest w remoncie i chyba nie zostaniemy wpuszczeni? czy sie myle?
2 kwietnia 2006, 18:01 / niedziela
Jak coś to możecie wejść główną bramą na trybuny i zobaczyć mecz.

Pzdr
Czekamy na Lechie
2 kwietnia 2006, 21:39 / niedziela
Co tam slychac u Spiacego,Lechisty,Kijka,Cygana...
2 kwietnia 2006, 21:55 / niedziela
chodzą cały czas na Piasta, wyjazdy itp. ale to oni by się musieli wypowiedzieć.

Do zobaczenia w Gliwicach
13 kwietnia 2006, 08:56 / czwartek
witam.
"Stara zgoda - Piast Gliwice" - poprosze jakies infos w tym temacie, jaka zgoda, czemu stara, ile trawala, od kiedy do kiedy etc. Tangens? Hydro? Lechista HH?
z gory dzieki za uswiadomienie
pozdr
27 kwietnia 2006, 13:08 / czwartek
Piast kolejnym niegościnnym klubem - 27-04-2006

W związku z pracami dotyczącymi montażu oświetlenia na stadionie Piasta Gliwice, Wydział Bezpieczeństwa Polskiego Związku Piłki Nożnej wyraził zgodę na rozgrywanie przez gliwiczan meczów w roli gospodarza w rundzie wiosennej 2006 bez udziału sympatyków drużyn przyjezdnych.

lechia.pl
28 kwietnia 2006, 10:20 / piątek
ja bylem kiedys na Piascie a w rynku byla buda z bagietkami no iskroilismy tam pare sztuk a puzniej pojechalismy na Gks fajnie było
28 kwietnia 2006, 10:43 / piątek
Czyli o ile dobrze rozumiem możemy jechać do Gliwic ?? to byłoby bardzo wporządku z waszej strony ponieważ już w tej rundzie w 4 meczach wyjazdowych w 2 nie mogliśmy uczestniczyć !!

Pozdrowienia !!!
28 kwietnia 2006, 11:55 / piątek
z Piastem Gliwice jest kosa

jak ktos chce tam jechac to tylko na wlasna reke i nie jako "Lechia Gdansk",
za strate barw beda wyciagniete konsekwencje

ps. rozumiem sytuacje ze paru starszych kibicow Lechii jak i Piasta dobrze wspomina stare czasy...ale tak jak pisalem wyzej..
29 kwietnia 2006, 00:09 / sobota
heheehh zadnej kosy nie ma!!! jesli chodzi o nas.
skad te wiadomosci!!
z polonoa bytom nie ma sztamy, Arka nas snie lubi wiec nie mówmy o kosie !! no bez przesady!!
Tylko Piast Gliwice!!
no chyba ze Wy jaksa kose z nami macie ale nie wiem skad ??????????
Pzdr
29 kwietnia 2006, 00:21 / sobota
Oficjalne stanowisko - z naszej strony nie ma kosy albo jakichokwiek aluzji, jezeli z Waszej cos jest to napiszcie dlaczgo???
BYła kiedyś zgoda i nigdy nie została zerwana.....

Piast Gliwice
29 kwietnia 2006, 02:07 / sobota
W sumie top byłoby bardzo dobrze bo ja chciałem jechać do Gliwic i wieść że nie zobaczymy kolejnego meczu troche mnie dobiła ale skoro wpuscicie nas na swoje trybuny to bardzo fajnie z waszej strony z góry wielkie dzieki i chyba do zobaczenia w Gliwicach !!
P.S. Dużo osub wybiera się do Gliwic ??

Pozdrowienia
Do boju budowlani ......
29 kwietnia 2006, 02:45 / sobota
Piast Gliwice nie udawaj ze jest tak super i rozowo, juz nie pamietasz jak Was pogonilismy na kadrze w Warszawie?

ostatnio na meczu w Gdansku zostawiamy w spokoju pare osob z Piasta (mieli jeszcze zgode z Polonia B), ktore zawiniete siedzialy na naszym sektorze i chcialy sie dostac na trybunke dla gosci, ze wzgledu na mala ich ilosc i dziewczyne w ich szeregach nie robilismy popeliny. Ale nie mow o jakims ukladzie czy tym bardziej zgodzie, nie ma na Was nikt od nas jakiegos cisnienia, ale nie ma wobec Was zadnej taryfy ulgowej gdy bedzie sposobnosc

z Lechii nikt tam oficjalnie nie jedzie i ma nie jechac i tyle
29 kwietnia 2006, 15:47 / sobota
bez ksyw a kim ty jestes ze zakazujesz nam oficjalnie jechac bo wiem ze sporo osob sie wybiera LECHIA LATA 80 i 90 te . Pilka dla kibicow!!!!
29 kwietnia 2006, 16:59 / sobota
no kto sie wybiera? tych pare oslow co pojechalo mimo zakazu do Bytomia i dostalo po glowie i potem poszla fama ze dostala Lechia?

jedz sobie jako Witold Pietruszka z Gdanska, wyjebane w to - nie jako Lechia i tyle

jest zakaz wyjazdowy i nie jedziemy, jak ktos chce sie napierdolic winami z kims z Piasta to niech jedzie na wlasna reke i na wlasna odpowiedzialnosc
29 kwietnia 2006, 17:03 / sobota
bez_ksyw dobrze powiedziane.Niektorym najwidoczniej brak wyobrazni.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.298