Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Uwaga do Greengos

strona 1/1

3 kwietnia 2006, 20:49 / poniedziałek
Moja uwaga dotyczy piro podczas ostatniego meczu. Nigdy nie zwracałem uwagi na miejsce odpalania rakiet, ale to co zobaczyłem poraziło mnie . Mianowicie chodzi mi o max. 10 letnich chłopców którzy zaglądali do dopiero co odpalonych puszek. Nie będę dalej rozwijał tematu, ale osoby robiące oprawę proszę o rozwagę. i odpowiedzialność.
ps. jeśli nie widziałem wszystkiego przepraszam.
3 kwietnia 2006, 21:18 / poniedziałek
Tak, nie widziales wszystkiego, bo na meczu z Zaglebiem jedyna pirotechnika jaka posiadalo Greengos byla raca, ktora zrobila swiatlo w latarni

pozdrawiam
3 kwietnia 2006, 21:42 / poniedziałek
raczek to chyba masz skleroze :) a fajerwerki?
3 kwietnia 2006, 21:44 / poniedziałek
Ad1, a Ty chyba nie kojarzysz Greengosow ;-)

Nie byly nasze, chyba ze na meczu z Kszo :)
4 kwietnia 2006, 15:12 / wtorek
Oki nie che mi się polemizować czyje były fajerwerki, wydawalo mi się że oprawy robią Greengosi, nie mniej jeśli dzieciakowi coś wybuchnie w twarz, albo w co innego stanie się to na stadionie Lechii.
ps. wystarczy zabezpieczyć puszki po odpale.
4 kwietnia 2006, 16:24 / wtorek
raczek a stroboskopy nie byly Greengosow, zreszta bardzo mierne bo chyba az 4 :D ? skleroza nie boli ?? Aha apropo o co chodzilo z tym statkiem i latarnia..bo wedlug mnie i spoooro ludzi z prostej bylo to conajmniej bez sensu...
4 kwietnia 2006, 16:39 / wtorek
T-Mobile z calym szacunkiem, ale jak tam umiejetnosc czytania? Napisalem wyraznie, ze jedyna pirotechnika to raca z latarni. Storoboskopy, fajerwerki, petardy i raca na krytej to juz nie nasze...

Co do zrozumienia oprawy... tlumaczylo ja haslo, ktore wywiesilismy zaraz po skonczeniu sie palenia racy. "pierwsza przystan-ekstraklasa". Tam wlasnie plynal statek :)
4 kwietnia 2006, 17:37 / wtorek
aby napis był cztelny należało wybrać bardziej czytelną czcionkę lub nie stosować liter tworzonych przez obrys - z dalszej odległości nie było ich prawie widać
4 kwietnia 2006, 18:34 / wtorek
Nie wiedziałem do jakiego wątku swój post wpisać, ale chciałem nawiązać do Greengos-ów, to jest w temacie więc miejsce odpowiednie.
Poza całą polemiką dotyczącą tego co się nie podobało a co się podobało uważam że odwalacie kawał dobrej roboty.
Owszem zawsze można zrobić lepiej, więcej, efektowniej ale efekty Waszej pracy widać i moim zdaniem są coraz bardziej przemyślane.
Zawsze się znajdą ludzie, którzy jak wujek dobra rada będą udzielać cennych wskazówek jak to świetnie uchwycił Bareja gdzie dwóch kolesi wiesza transparent a cała reszta ekipy prowadzi debatę.
Myślę że tu jest bardzo podobnie.
Martwi trochę pasywna postawa pokolenia '80 czyli tych ludzi, którzy w latach 80-tych zdzierali gardła w młynie. Sam się zaliczam do tej ekipy i większość ludzi, których pamiętam teraz siedzi z boku i woli komentować.
Nie piszę tego jako krytykę (bo byłaby to w pewnym sensie samokrytyka) bo Ci ludzie są całym sercem za Lechią o czym świadczy fakt że ciągle przychodzą na mecze.

Raczek róbcie swoje. Róbcie to coraz lepiej a ja mam tylko nadzieję że reszta będzie Wam w tym pomagać - na tyle ile i jak potrafi.
Bez Was doping byłby nudny.

Ok a teraz bez wazeliny moim zdaniem skopaliście .... :))
Więcej dystansu do pewnych wypowiedzi..

Drodzy forumowicze nie chłostajcie tak mocno naszych młodych bo się zniechęcą i zaczną jeździć na koncerty techno.

PS: Wracając do 1 postu. Ja to bardziej odbieram jako sugestię, aby reagować na to co się dzieje wokół nas. Czy to ważne kto odpalił racę ? Ważne jest to, aby nikomu się nic nie stało - szczególnie tym najmłodszym

Pozdrawiam
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.427