Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Nowy trener Lechii

strona 2/2

11 kwietnia 2006, 10:05 / wtorek
Sytuacja jaka jest każdy widzi.Po pierwsze - kilka osób ,które się tu wypowiadają nie wie nawet z kim gramy najbliższe trzy mecze.Są to pewnie małoletnie dresy, które nie mają pojęcia o piłce.Po drugie - trener poleci bo tych 11 pedałów + ławka nie potrafi grać w piłkę.wygrają u siebie a wyjazdy prognozuje 2 razy po 0-2 (OBY NIE WIĘCEJ).Nie mówie,że trener jest bez winy ,tylko dlaczego ten sam skład gra bardzo dobrze na początku sezonu a podobny a nawet wzmocniony pół roku pózniej zapomina jak się gra w piłke?Podsumowując mam większy żal do tych pajacy biegających na boisku niz do trenera.Każdy kto podchodzi do sprawy racjonalnie widział jacy do dupy sa piłkarze podczas zimowych sparingów.DO PIŁKARZY LECHII GDAŃSK!!! NIE RÓBCIE OBCIACHU TEMU WSPANIAŁEMU KLUBOWI Z TRADYCJAMI BO DZIĘKI WAM BĘDZIEMY NADAL PROWINCJĄ PIŁKARSKĄ!!!.
11 kwietnia 2006, 10:13 / wtorek
Szczerze mówiąc fajniebybylo, gdyby Lechijkę objął Łazarek. Gość ma doświadczenie <prowadził reprę i naszą Lechijkę><ma 68 lat>, także wzbudzilby szacunek u zawodników. Odniósł już sukces <mistrzostwo Polski, puchar Polski> Poza tym do dzisiaj pamiętam jego teksty, gdy komentowal mecz <o ile się nie mylę to z Jagą> typu:
-Wojciechowski to mógłby tą swoją lewą nogą świniaczki ubijać w rzeźni. itd.
Teraz pracuje w Narwi Ostrołęka i jest tak trenerem i dyrektorem sportowym. Uważam, że chcialb się przenieść z funkcji trenera zespołu IV-ligowego na trenera zespołu II-ligowego
Jego Narew jest liderem IV ligi w grupie Mazowieckiej. Sądzę, że byłby to najlepszy szkoleniowiec, którego możem pozyskać za Kaczmarka.
11 kwietnia 2006, 10:16 / wtorek
Radix idź się przewietrzyć, bo tym wpisem się skompromitowałeś.
11 kwietnia 2006, 10:24 / wtorek
Radix.pl - piszesz do innych żeby nie kompromitowali tak wspaniałego klubu a sam wyzywając piłkarzy Lechii od pedałów to co niby robisz?!
Chyba troche przesadziłeś gościu.
11 kwietnia 2006, 10:46 / wtorek
Trochę ???!!!
Niepisz więcej gościu bo na ciebie prądu szkoda !!!
11 kwietnia 2006, 10:48 / wtorek
Radix.pl:

1. Co niektórzy- w tym i ja- zasugerowali się terminarzem podanym na stronie odnośnik , gdzie jeszcze wczoraj mecz z jagą był 26.IV a nie 19.IV. Z trenerem było inaczej- Łukasza Kubika pomylił z jego bratem, kiedy w jednym z wywiadów stwierdził że sprowadził Medalistę Olimpijskiego, zawodnika który ma międzynarodowe doświadczenie.
Nie uważasz, że to znacząca różnica ??

2. Ze składu który grał w Chorzowie {Bąk - Pęczak, Janus, Brede, Siklić - Piątek (67' Kubik), Szczepiński (67' Wiśniewski), Mysiak, Kalkowski - Rusinek (79' Dzienis), Król.} Kaczmarek sprowadził następujących zawodników:
Pęczak, Janus, Siklić, Piątek, Kubik, Szczepiński, Wiśniewski, Mysiak, Dzienis, Król. Gdzie jest umiejętność oceny przydatności gracza do drużyny ??
Stary "Bobo" w jednym z wywiadów wzmocnienia Lechii ocenił, jako "piłkarski złom".

3. "Nie mówie,że trener jest bez winy ,tylko dlaczego ten sam skład gra bardzo dobrze na początku sezonu a podobny a nawet wzmocniony pół roku pózniej zapomina jak się gra w piłke?Podsumowując mam większy żal do tych pajacy biegających na boisku niz do trenera.Każdy kto podchodzi do sprawy racjonalnie widział jacy do dupy sa piłkarze podczas zimowych sparingów."

Zapytaj trenera, on wie najlepiej dlaczego tak jest. To on jest najbliżej drużyny. Okres zimowy podobno został przepracowany odpowiednio (wypowiedź trenera). Tylko że nikt nie zauważył, że kiedy Lechia ogrywała prowincjonalne klubiki, inne drużyny szlifowały formę w Turcji. wyniki 0-4 i 0-3 chyba najlepiej pokazuję różnicę w przygotowaniach.

4. Wytłumacz mi radixie.pl, dlaczego kompromitujący się Janus jedzie do Chorzowa, a Sierpiński gra przy Zielonogórskiej ?? Dlaczego jeszcze ani jednej minuty nie zagrał sprowadzony zimą Kosznik ? Za to Silklić, którego umiejętności trener ocenił na odległość (Siklić przebywał w Chorwacji) zawalił juz drugi mecz ?? Dlaczego w ataku obok Króla nie zagrał jeszcze Hirsz ?? Dlaczego "super" wzmocnienie Kubik częściej siedzi na ławie, a my oglądamy supergwiazdy Szczepińskiego i Mysiaka ??
Czy w tym wypadku winę ponoszą zawodnicy, czy raczej jest to brak umiejetności trenerskich ??

5. Mam 33 lata (nie wiem, czy w twoim mniemaniu to dużo czy mało), na Lechię jeżdżę od 23 lat. Więc proszę ciebie, nie wyjeżdżaj z tekstem o "małoletnich dresach", bo w ten sposób kompromitujesz sam siebie. Chyba że nazywasz się MK, a radix.pl to tylko dwój nick na forum . W takiej sytuacji całkowicie rozumiem twoją wypowiedź.
11 kwietnia 2006, 11:04 / wtorek
Z tym "gościem" nie ma co dyskutować!! Ciekawi mnie troszkę inna kwestia.Jak w obecnej sytuacji (mocno postawiona poprzeczka no może plan a"wykonalny) zachowa się trener.Noc mineła ,ma jakieś przemyślenia i czy dziś o 15.00 powie "dziękuje" czy "gramy dalej"??Jego ojciec mówi że Marcin jest jak "Statuła Wolności" -rozumiem to jako "twardy","dumny","pewny swego" no to chyba podejmie walke.Lepiej by też było by Zarząd miał jakiś plan awaryjny gdyby ta "Statuła" podziękowała!!!!Bo realnie patrząc to może 4 pkt uzbieramy-MOZE!!!!ale 5 to chyba marne szanse!!!Wole 9 ale i 4 będą dobre na dobry koniec Kaczmarka!!
11 kwietnia 2006, 12:27 / wtorek
Statuła Wolności to jest ONA-czyli bez jaj !
To pasuje do trenera !
Tylko że ja nie chcę takiej STATUŁY na ławce
trenerskiej Lechii !!!
11 kwietnia 2006, 13:03 / wtorek
Trener przyjął ultimatum odnośnik
11 kwietnia 2006, 13:13 / wtorek
choc jestemjuz teraz za zmiana TO SZACUNEK DLA MARCINA ZA PODJECIE SIE CIEZKIEJ SPRAWY
11 kwietnia 2006, 13:28 / wtorek
Bo nie miał innego wyjścia !!!
12 kwietnia 2006, 12:35 / środa
Zeto:

4. O tym że Siklic będzie grał w każdym meczu niezależnie od swojej gry było w komentarzu zaraz po dokonanym transferze.
12 kwietnia 2006, 13:40 / środa
Jest tylko jedno ale !
Czy zarząd już szuka nowego trenera?
12 kwietnia 2006, 14:11 / środa
kongo- niestety nie tylko Siklić ma "pewne" miejsce w składzie.
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023