Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Jutro kultura!

strona 1/1

11 kwietnia 2006, 11:22 / wtorek
Nie wyzywajmy jutro Marcina bo to nic nie zmieni.
Zaznaczam że jestem za odejściem trenera !!!
11 kwietnia 2006, 11:36 / wtorek
a byl taki plan?...ja wierze ze kibice maja jeszcze troche taktu i szacunku dla tego co zrobil trener oraz potrafia sie zachowac...wiadomo ze jednak zawsze znajda sie jacys napalency wiec....POWSTRZYMAJCIE SIE
11 kwietnia 2006, 11:54 / wtorek
Każdy ma swój rozum to po pierwsze a po drugie ostatnie zachowanie na meczu z Zagłębiem też nie wystawia trenerowi dobrej cenzurki jak i inne jego wypowiedzi-typu ja wiem najlepiej!!!!Jest przysłowie "Jak Kuba Bogu........." ale oczywiście nie wolno dać "oręża" przeciwnikowi!!!
11 kwietnia 2006, 14:14 / wtorek
Też jestem za tym, aby jutro nie latały "k" i "ch" w kierunku trenera. Swoje dla Lechijki zrobił i czy chcemy czy nie, nie możemy o tym zapomnieć. Co innego np "białe chusteczki", czy kulturalne "dziękujemy trenerowi". Może jakiś transparent :" Dziękujemy za wszystko, Do zobaczenia" itp.
Myślę, że pomimo takiej a nie innej decyzji Zarządu, my kibice powinniśmy dać do zrozumienia trenerowi, że jego czas już minął.
11 kwietnia 2006, 14:25 / wtorek
Kultura musi być. Ale co do chusteczek czy napisów, to bym się wstrzymał. Żeby głupio nie wyszło jak zdobędziemy te 5 pkt. Specjalnie w to nie wierzę, ale... Nie takie rzeczy się zdarzały.
11 kwietnia 2006, 14:48 / wtorek
butthead- już głupio wyszło, bo Kaczmarek miał ultimatum z jesieni, 4 pkt w pierwszych 3 (chyba nawet w 2) meczach. I co ?? Już po klęsce z widzewem powinna być zmiana. To że Zarząd podjął taką a nie inną decyzję, nie znaczy, że my kibice musimy ją zaakceptować. Uważam że jutro w kulturalny sposób powinnismy dać do zrozumienia Kaczmarkowi, że go po prostu nie chcemy.
11 kwietnia 2006, 15:44 / wtorek
Kaczmarek juz minol szkoda czasu i tej całej zabawy w kotka i myszke za duzo niezdrowo wypadzik czas najwyzszy z całym szacunkiem za to co zrobił ale dobro Lechii jest w tym wypadku wazniejsze statua w koncu sie przewroci bay bay bay
11 kwietnia 2006, 16:08 / wtorek
To samo napisalem w innym temacie o MK:

Jutro wsyzscy bierzemy chusteczki do nosa...kto ma katar niech smarka..a kto nie niech macha w strone pana MK ;)
11 kwietnia 2006, 16:55 / wtorek
moze tak nie uprzedzajmy wydarzen...troche taktu
11 kwietnia 2006, 17:57 / wtorek
Święta racja; dajcie wreszcie spokój biednemu Marcinkowi co wy od niego wszyscy chcecie. A ten okrutny zarząd daje mu ultimamtum,przecież święta idą, tak sie nie godzi.Proponuje dla Marcinka 100% podwyżki i statut nietykalnego tzw.świetej krowy. Takie wyrazy na "k"i na "ch" sa tu zdecydowanie nie na miejscu.
11 kwietnia 2006, 18:21 / wtorek
To miało być śmieszne ?
Mam w dupie ICH układy !
Jeśli zapadła taka decyzja to chociaż MY zachowajmy się po ludzku !
11 kwietnia 2006, 18:29 / wtorek
Co jesli w tych meczach zespol Kaczmarka wypelni ultimatum. A potem bedzie przegrywal mecz za meczem...oczywiscie tego nie zycze naszej Lechii. Dla mnie to ultimatum to bzdura.
11 kwietnia 2006, 18:37 / wtorek
Na układy-nie ma rady !!!
11 kwietnia 2006, 18:56 / wtorek
oczywiscie ze po ludzku, ja tam zawsze uwielbiam trenera kaczmarka za koncepcje gry, za mysl szkoleniowa, za wprowadzanie mlodziezy Lechii do gry, za stosunek do Kibicow, a przede wszystkim za egoizm, butę, zarozumialosc; za to nie potrafi odejsc z klasą i chocby mi pokazywal jeszcze dziesiec razy "fuck" i tak go bede wielbił - tego wielkiego kreatora nowoczesnej piłki, ktorej jak dlugo ogladam mecze nie moge zrozumiec i nikt jej nie moze zrozumiec, bo jest to pilka nozna XXII wieku; mam w tym miejscu prosbe bo Zarzadu - jakie ultimatum - przebujajmy sie jeszcze przeciez w tym sporcie nie chodzi o wyniki i styl, ale o WIELKĄ WIZJĘ FUTBOLU tego WIELKIEGO CZŁOWIEKA, a niech ktos powie zle slowo na Marcina to dopiero uslyszy "k" i "ch" odemnie;

ZARZĄDZIE - JAKA LECHIA, KACZMAREK FOREVER!
11 kwietnia 2006, 20:16 / wtorek
Wkurwia mnie zarząd że broni od dłuższego czasu trenera-nieudacznika !
Nie trawię zadufanego w sobie trenera !
Piłkarze nie zawsze podchodzą do swojego zawodu !
PYTAM SIĘ ;
Czy to wszystko znaczy że jutro mamy ICH WSZYSTKICH wysadzić
w powietrze a Traugutta zaorać ???!!!

Dla mnie LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
12 kwietnia 2006, 08:23 / środa
Do Czarny0609: Ty chyba pomyliłes zamiłowania, ty nie jestes kibicem tylko rolnikiem ale proponuje na arke z odnośnik a od Lechii wara
12 kwietnia 2006, 10:28 / środa
Bardzo mi CIEBIE jest żal.
TY wiesz co piszesz ?
Jeśli nie czytasz między wierszami to nie zabieraj głosu.
12 kwietnia 2006, 12:19 / środa
szyderca1- wielkie dzięki, dopiero zrozumiałem o co w tym wszystkim chodzi. ;-) Rzuciłeś zupełnie inne światło, na obraz gry naszej drużyny.

Jednak cieszę się niezmiernie, że do XXII wieku nie dożyję. Bo jeśli tak będą wtedy grać w piłkę, to jak mawia Rzeźnik: "Na trzeźwo nie da się tego oglądać".
12 kwietnia 2006, 13:23 / środa
Do mariana 444
do szydercy 1;
Panowie!Po co ten sarkazm,nabijanie się?!
Wszystkim NAM leży na sercu dobro Lechii a nie to kto ma rację
na tym forum !
Wyśmiewacie się z nie których wpisów a sami swoim poziomem
nie grzeszycie.

Mimo wszystko pozdrawiam !

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
12 kwietnia 2006, 23:27 / środa
wyluzujcie troche dzieciakii jeden z drugim!bez obrazy po co wam jakies internetowe napiny!my jestesmy Z Gdanska nie z wioski rybackiej!
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.421