Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
FORUM
Podstrony:

Gryf Słupsk - Bałtyk Gdynia --- środa, 17.00

strona 1/1

1

16 kwietnia 2006, 18:45 / niedziela
CHCIAŁBYM W IMIENIU FANÓW GRYFA SŁUPSK ORAZ MOIM Z OKAZJI WOLNEGO TERMINU DLA NAS LECHISTÓW ZAPROSIĆ WSZYSTKICH WE SRODE DO SŁUPSKA BY POMOC GRYFITOM W DOPINGU, ZAPRASZAM WSZYSTKICH, TYCH CO UWAŻAJĄ GRYF ZA ZGODE JAK I FC:) PRZYJACIELE SĄ JEDNI I TRZEBA IM POMÓC W TAK WAŻNYM DLA NICH MECZU

POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA W SŁUPSKU
16 kwietnia 2006, 19:04 / niedziela
Ja chetnie sie wybiore prosze o dokładne info
16 kwietnia 2006, 19:09 / niedziela
jakie info?? masz w temacie, kazdy na własną rekę bez barw:) co ty myslales ze ja autorkar albo speca na ten mecz organizuje??
16 kwietnia 2006, 21:46 / niedziela
mam 3 miejsca w aucie wiecej pod gg4295574
17 kwietnia 2006, 11:59 / poniedziałek
pisałem do ciebie na gg ale nie odzywasz się
17 kwietnia 2006, 13:31 / poniedziałek
Zapraszamy oczywiscie na mecz wszystkich chetnych.Pozdrawiam
17 kwietnia 2006, 17:24 / poniedziałek
CHETNIE SIE ZABIORE,DAJ NUMER NA KOMORKE ALBO ZADZWON DO MNIE 600288147
19 kwietnia 2006, 23:29 / środa
Własnie wróciłem ze Słupska, Ciorus byłes?? mecz ogolnie sredni przegrany przez Gryfa 5:1, Gryfici troche ultrasowali, było ich chyba ze 100 moze wiecej sam nie wiem , Bałtyk z dwiema flagami w jakies 60 osob. Na meczu widziałem kilka znajomych twarzyczek z Gdańska.Na forum Gryfa znalazłem te o to foty:

kilka fotek.

odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik

Goście

odnośnik
odnośnik
20 kwietnia 2006, 11:11 / czwartek
fajna oprawa gryfa
20 kwietnia 2006, 12:02 / czwartek
Nie bylem niestety na meczu.Musze przyznac ze przyjaciele z Gryfa maja zajebista flage-n8e widzialem jej do tej pory.Pozdro GRYF!
21 kwietnia 2006, 00:18 / piątek
Wielkie dzięki za wsparcie na tym meczu dla całej Biało - Zielonej rodziny.
23 kwietnia 2006, 19:28 / niedziela
Mecz z pretendentem do III ligi w środowe popołudnie zgromadził na Zielonej ok 500 widzów. W sektorze najwierniejszych kibiców Gryfa zebrało się ok. 130 fanów. Zanim jednak to nastąpiło doszło do standardowej akcji czyli napinka, huki i pierdy z obu stron pod płotem w pobliżu kas stadionowych, gdzie właśnie w eskorcie pojawili się goście z Gdyni i Lęborka w 66 osób. Po zabiegach kilku osób od nas, odpuszczamy. Jeszcze by się powtórzyła ostatnia podobna sytuacja, kiedy goście nie weszli na stadion, bo przy kasach dla przyjezdnych awanturował się Gryf i przyjaciele z milicją. Tak więc fani Bałtyku spokojnie weszli na sektor dla gości, a młyn Gryfa już prowadził głośny doping. Na płocie wisiało 5 flag w tym jedna Lechii. Wspomnieć należy o ok. 40 osobowej grupce która usadowiła się na trybunie prostej. Grupa "Ultras 90 Minut" przygotowała na ten mecz kilka ciekawych opraw, min. sporo pirotechniki, napis z folii, kartony i kilkadziesiąt flag na kijach. Goście rozwiesili od wewnętrznej strony 2 flagi Bałtyku, barwówkę Pogoni i 2 celtyckie, ograniczyli się do sporadycznych okrzyków, a z obu stron poleciało delikatnie kilka bluzgów. Tego dnia dość dobrze zorganizowała się ekipa w niebieskich mundurkach, która po zakończonym meczu, przegranym przez Gryfa 5:1, postanowiła najpierw wyprowadzić przyjezdnych, a gospodarzy zatrzymać chwilę na obiekcie. Ten pomysł milicji, bardzo nam się nie spodobał, co doprowadziło do małej awanturki przy kasach,gdzie uszkodziliśmy trochę bramę. Goście w silnej eskorcie zostali odprowadzeni na dworzec, gdzie ciężko było się przecinąć. Tego dnia licznie wsparli nas nasi przyjaciele: 11 osób z Lechii Gdańsk, 15 fanów Chojniczanki, 5 osób ze Starogardu Gd., 16 kibiców Czarnych, oraz nasze Fan Cluby min. Dębnica Kasz., Dąbki, Redzikowo, Kobylnica. Za wsparcie dla naszej drużyny wielkie dzięki i pozdro.
23 kwietnia 2006, 20:39 / niedziela
no jak na te liczby to całkiem nieźle ultrasowali rzekłbym, trochę tego piro było :) szacunek
23 kwietnia 2006, 22:09 / niedziela
No mam info że... Gryf najebał Arke ;) Robi sie ciekawie. :)
24 kwietnia 2006, 15:09 / poniedziałek
Ostry:a ja wlasnie slyszalem co innego :/ wiem ze bylo od nas 5 osob, moze ktos z obecnych tam sie wypowie?
24 kwietnia 2006, 16:19 / poniedziałek
prawda. wiecej informacji w najblizszym czasie. cierpliwosci ;)
pozdrawiam
24 kwietnia 2006, 17:07 / poniedziałek
prawda co?
24 kwietnia 2006, 18:26 / poniedziałek
30 gryfitów + 5 lechistów.
24 kwietnia 2006, 20:46 / poniedziałek
Z tego co ja wiem ,to niestety Gryf wyłapał od śledzi
24 kwietnia 2006, 21:09 / poniedziałek
nie skomentuje tego......
24 kwietnia 2006, 23:27 / poniedziałek
Orlęta Reda - Gryf Słupsk

Dla fanów Gryfa wyjazd do Redy był jednym z tych ciekawszych. Na tę pasjonującą wycieczkę wybrało się 30 kibiców Trójkolorowych (w tym 3 FC Dębnica Kasz.), droga do samej miejscowości docelowej była spokojniutka. Kiedy wchodzimy na stadion przez płot, od razu daje się zauważyć poruszenie u kilku typów którym zagotowały się telefony. Byliśmy można powiedzieć bardzo dobrze pilnowani, jak się później okazało nie tylko przez jedną ekipę. Prowadziliśmy sporadyczny doping a największe poruszenie wśród miejscowych dziadów wywoływał okrzyk Lechia Gdańsk. W drugiej połowie dołączyło do nas 5 fanów Lechii - wielkie dzięki. Mecz zakończył się remisem, co bardzo nas uradowało, gdyż drużyna Gryfa za bardzo nas nie rozpieszcza i spadek zagląda w oczy. Po meczu zapakowaliśmy się do autokaru i w drogę, jeszcze na trasie odstawiliśmy naszych biało-zielonych braci. W drodze powrotnej dowiadujemy się że za Lęborkiem ustawiło się na nas miejscowe towarzystwo w 50 osób. Postanawiamy się z nimi umówić w cywilizowany sposób. Zatrzymujemy się na stacji benzynowej, większość robi zakupy, wykonujemy też telefon do Lęborka. Sprawa jest prosta, my jesteśmy zainteresowani i bardzo chętni, ale osoba z drugiej strony (mimo że nieobecny w Lęborku, to jednak wydawało by się konkretny) śmieje się w twarz i ma generalnie wszystko w dupie. Oznajmiamy że jak tylko ich zobaczymy wyskakujemy na nich. Koniec rozmowy. W tej chwili na stację wjeżdża ekipa 15/20 osób, choć ciężko powiedzieć dokładnie. Na wyposażeniu mają badyle z lasu i jazda na nas. Krzyczymy do nich, a wręcz żądamy że mają te zabawki wyrzucić i do roboty. Walka trwa nie wiem ile, czas mi się zatrzymał, może 30 sekund może minutę ale nie dłużej. Nasze zwycięstwo, bezapelacyjnie. Kiedy ekipa wycofuje się do aut pytamy kim są, pada odpowiedź: Arka Gdynia. Warto dodać że cała walka odbyła się jak należy. Spierdalamy ze stacji paliw w obawie przed milicją. W drodze dociera do nas że jesteśmy zmęczeni i nie damy rady wyjść w Lęborku. Dzwonimy, przedstawiamy sytuacje. Najpierw jesteśmy potraktowani jak idioci, w końcu nie ma się co dziwić, jednak po kilku minutach dostajemy telefon że OK, że nie ma sprawy. Jedziemy przez Lębork, za Lęborkiem wyskakuje na drogę 50 osób i napierdalają nam w autokar, tłukąc przy tym lusterko. Kiero obsrany po pachy jedzie dalej, później w ogóle dzwoni na psy. My dzwonimy z pretensjami, gość jak już pisałem nieobecny w Lęborku, to jednak w temacie, pali głupa. Dostajemy telefon od ekipy z ulicy: bluzgi, bluzgi, bluzgi i pogróżki nawet. Po paru minutach telefon od gości z ulicy z przeprosinami i głębokim żalem. Dojeżdżamy do Słupska, mimo wszystko w zajebistych humorach, szkoda tylko że straciliśmy bardzo dobrego przewoźnika.
25 kwietnia 2006, 08:14 / wtorek
Barwo dla Gryfa!
25 kwietnia 2006, 10:48 / wtorek
Lukasik piszac o "nie bedacym w Leborku" chodzi Ci o p. B - nauczyciela z Gda? ;) Baltyk z Leborkiem w sobote zawitaja do Malborka....
25 kwietnia 2006, 13:19 / wtorek
tak, chodzi o B. nauczyciela z Gda. :)
25 kwietnia 2006, 13:48 / wtorek
Fuck the teacher!

Zanim w Malborku zagra Bałtyk w Słupsku mamy 60 urodziny Gryfa:

odnośnik
25 kwietnia 2006, 17:38 / wtorek
fajny weekend sie zbliza:)
25 kwietnia 2006, 19:04 / wtorek
chyle czoła oraz przepraszam za niepotrzebne brednie z mojej strony, szacunek dla Gryfa za wygraną walkę z Arą.
7 maja 2006, 04:38 / niedziela
Zostalo kilka kolejek 4 ligi, mamy w Slupsku nadzieje, ze Gryf nie spadnie. Szkoda naszych kibicow.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.235