Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Konkurs na flage polskiej reprezentacji

strona 1/1

17 kwietnia 2006, 17:44 / poniedziałek
Jestem zainteresowany zrobieniem flagi na Reprezentacje.Flaga ta ma miec gdanskie akcenty,takze Lechii akcenty mnoga w niej byc .Prosze chetnych i zdolnych o projekty flagi.Zwyciezca konkursu otrzyma 100 zl.czekam na projekty!
17 kwietnia 2006, 22:25 / poniedziałek
No to zaryzykuje pierwszy:

www.lechiagdansk.neostrada.pl

Jaka opinia?
18 kwietnia 2006, 10:20 / wtorek
Ładny projekt i hasełko tez oki.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
18 kwietnia 2006, 14:30 / wtorek
projekt fajny, prosty ale robi wrazenie
18 kwietnia 2006, 18:11 / wtorek
To pare wersji moich projektów :)
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik

czekam na oceny
18 kwietnia 2006, 18:17 / wtorek
Projekty Mateuszka są niczego sobie...dobra robota:)
18 kwietnia 2006, 18:43 / wtorek
To co zaprojektował Trawa odpowiada mi zajebiście!!! Konkretnie, rzeczowo i na temat. GDAŃSCY PATRIOCI - no pełna rewelacja. Czuję się patriotą, jestem kibicem Gdańskiej Lechii i taka flaga to jest właśnie najlepsze określenie Naszych korzeni! Jak będzie zbierane akurat na tą właśnie flagę to wpłacam bez dwóch zdań!

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K ! ! !
18 kwietnia 2006, 19:25 / wtorek
Projekt trawy najbardziej mi sie podoba.
18 kwietnia 2006, 20:41 / wtorek
No muszę przyznać że konkretne projekty jak narazie się pojawiły.
Ja też zmontowałem skromny projekcik.

odnośnik
18 kwietnia 2006, 23:07 / wtorek
Mientus twój projekcik w mojej skali 10/10.Jak narazie pomysłem wymiata pozostałe.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
19 kwietnia 2006, 10:57 / środa
Mi podoba się projekt Trawy, jest prosty i przejrzysty, "Gdańscy Patrioci" - super hasełko. Pozostałe też niezłe. Mientus projekt całkiem, całkiem, ale z całym szacunkiem kojarzy mi się on z radiem maryja :).
19 kwietnia 2006, 12:49 / środa
mientus nr 1
19 kwietnia 2006, 13:35 / środa
Moim skromnym zdaniem, fana reprezentacyjna powinna być prosta i treściwa. "Gdańscy Patrioci" - rewelacja, super chasło, krutko i na temat, bez rzadnych "udziwnień". A pomysł z trzema krzyżami i pomnikiem westerplatte na obu końcach, jak dla mnie miodzio (symbole gdańskiego patriotyzmu). I to wszystko na tle polskiej flagi (bez godła, bez cherbów panśtwa, miasta). Nie można przesadzać z "fajerwerkami" bo wtedy wychodzi troche tandetnie.Ja właśnie tak to widze.
19 kwietnia 2006, 15:33 / środa
Do tego tematu jest potrzebna ankieta:)
19 kwietnia 2006, 16:06 / środa
No to ja tez dorzuce projekt lecz hasło juz takie sie pokazało :

odnośnik
19 kwietnia 2006, 17:06 / środa
Widze kilka dobrych projektów, więc dorzucam małe co nieco od siebie żeby jeszcze zaostrzyć rywalizację i podnieść poziom:

odnośnik
odnośnik

Mam jeszcze kilka pomysłów, więc niebawem napewno coś od siebie dorzuce.
Przy okazji mam pytanie do osoby, która założyła ten topic, jak chcesz roztrzygnąć ten konkurs (wybierzesz samemu, ustawisz jakaś ankiete?)
Pozdrawiam!
19 kwietnia 2006, 23:40 / środa
Mientus - Świetny projekt, tak samo Ginter. Ale ja bym optował za flagą zarówno z godłem państwowym, jak i herbem Gdańska :-)
20 kwietnia 2006, 00:21 / czwartek
wg mnie Godło i herb Gdańska jakieś hasło patriotyczne i napis Gdańsk to podstawa ps fajny projekt z 3 krzyżami i pomnikiem na Westerplatte
20 kwietnia 2006, 11:06 / czwartek
Biało-czerwone barwy dałbym w kształcie fal, żeby symbolizowało jedność Gdańska z morzem.
20 kwietnia 2006, 11:39 / czwartek
<a href="http:\\student.zsl.gda.pl\~kwiergoliński\projekt1.jpg">projekt 1</a>
Co o tym sądzicie?
20 kwietnia 2006, 11:45 / czwartek
odnośnik to jest poprawny projekt 1 , niech ktoś usunie niepoprawny wpis jezeli jest to mozliwe.
20 kwietnia 2006, 12:19 / czwartek
Wielkie dzieki z fajne naprawde projekty,kazdy z projektow ma w sobie cos ciekawego.Jesli bedzie duze zainteresowanie wsrod kibicow taka flaga to zrobimy z czasem ankiete i zrobi sie takie cacko na Reprezentacje bo takiej porzadnej flagi na Repre szczerze mowiac nie mamy.Temat ten zalozylem dlatego zeby flaga taka w malym wymiarze udekorowac moj pokoj ktory pelen jest pilkarskich pamiatek.Ale jak juz wspomnialem przy duzym zainteresowaniu wszystkich kibicow mozna sie pokusic o wielko flage dla naszego Gdanska,dla wszystkich Lechistow.Jesli nasuwaja sie wam jakies hasla tak jak na jednej z flag to piszcie takze Wasze pomysly.Im wiecej propozycji tym lepszy bedzie efekt na koncu!Pozdro!
21 kwietnia 2006, 14:01 / piątek
Mateuszek......pierwsza flaga podoba mi sie najlepiej , z taka flaga bym polecial do Niemiec na mistrzostwa .
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.402