Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Nowe antyrasistowskie przepisy

strona 1/2

20 kwietnia 2006, 11:41 / czwartek
Nowe antyrasistowskie przepisy i kary za ich naruszenie wejdą w życie we wszystkich ligach Europy od przyszłego sezonu. Przewidują odjęcie trzech punktów za pierwszy incydent rasistowski, sześciu za kolejny i relegację z ligi za trzeci. Drużynom grozi też zakaz rozgrywania meczów na swoich stadionach. Jeśli federacje krajowe nie będą egzekwować tych przepisów, zespoły klubowe nie będą mogły występować w europejskich pucharach, a reprezentacja nie weźmie udziału w rozgrywkach międzynarodowych.

- FIFA postanowiła, że pierwsza z kar będzie obowiązywać już podczas mistrzostw świata - oznajmił Blatter w wywiadzie dla telewizji Sky.

To znając naszych kibiców ,liga wystartuje z ujemnymi punktami.
20 kwietnia 2006, 18:40 / czwartek
No cóż, cel szczytny, ale sankcje, że tak powiem, "lekko" przesadzone =]
20 kwietnia 2006, 18:59 / czwartek
Chyba ich troszke poniosło ;], zobaczymy jak wprowadzą te przepisy w życie. Lazio to chyba spadnie do serie C ...
20 kwietnia 2006, 19:25 / czwartek
no i ch..j a chciałem na mecz z murzynem na smyczy....nastepny krok to zakaz noszenia lonsów, freddów i innych hoolsów.nastepnie zakaz wstępu łysym a na końcu mecze bedą oglądac tylko geje i lesbijki oraz sld i platforma i bedzie fajnie sex analny na trybunach itp paranoja ?
20 kwietnia 2006, 19:56 / czwartek
Panie badolog, pana wpis porządnie mnie rozbawił xD
20 kwietnia 2006, 21:26 / czwartek
Ciekawe jak w Polsce to się sprawdzi. Taki trzeci świat jak jest u nas pod tym względem pewnie będzie miał jakiś okres przejściowy ;)
20 kwietnia 2006, 22:17 / czwartek
no to huj strzelił w nastepnym sezonie walke o awans jak nas zdegraduje hehehehe
20 kwietnia 2006, 23:53 / czwartek
A czy już słynne uhuhuhuhuhuhuh też będzie karane czyto spokojnie będzie można krzyczeć ??
21 kwietnia 2006, 00:02 / piątek
A jak będzie ktoś od nas krzyczał biało - czerwoni do boju to też będzie źle , bo Fifa to zinterpretuje że biali i czerwoni (indianie) są ok a murzyni (czarni) już nie do boju tylko przegrać mają ?

Pierdoły wymyślają , siedział jeden pedał z drugim w jajach se grzebał i takie zakazy wymyślił.
21 kwietnia 2006, 08:08 / piątek
Sankcje są rzeczywiście przesadzone. Przez kilku kretynów Lechia może być relegowana do niższej klasy rozgrywkowej. Większość rasistów mnie śmieszy przeważnie to jakieś dzieciaki , które słuachaja hip hopu. Badolog jeżeli twój wpis to nie sarkazm i ironia to współczuje
21 kwietnia 2006, 08:58 / piątek
Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest zatrudnienie u nas czarnoskórego, który będzie zbierał nam po 3 pkt. na każdym meczu.
Kto ma murzyna ten rządzi.
21 kwietnia 2006, 09:00 / piątek
Polecam Henry'ego albo Eto'o :)

A tak na poważnie to sankcje wyrąbane w kosmos... połowa drużyn sezonu nie skonczy ...
21 kwietnia 2006, 09:40 / piątek
michałgdansk czy ty czasem niejestes murzynem ? ciagle sie czepiasz ,bronisz czarnych zaczyna byc to podejrzane . rasisci słuchający hip hopu ???? chłopie co ty palisz za towar ze tak niezle kręci ????
21 kwietnia 2006, 10:15 / piątek
michalgdansk
21 kwietnia 2006, 08:08
Sankcje są rzeczywiście przesadzone. Przez kilku kretynów Lechia może być relegowana do niższej klasy rozgrywkowej. Większość rasistów mnie śmieszy przeważnie to jakieś dzieciaki , które słuachaja hip hopu. Badolog jeżeli twój wpis to nie sarkazm i ironia to współczuje
WIEKSZOSC TYCH RASISTOW TO DOROSLI JAK JA CO SIE LEJA PO MORDACH ZA KLUB A NIE JAK TY SPIERDALAJA W KRZAKI !
21 kwietnia 2006, 10:49 / piątek
Powinni jeszcze wprowadzić obligatoryjnie, jedne tęczowe barwy dla wszystkich klubów.

Za pół roku najwyższą ligą w Polsce będzie serie "A", bo w I, II, III, IV i V nie będzie komu grać ;-)))))
21 kwietnia 2006, 11:23 / piątek
rasizm jest ok.!!!zadnych kar...!!!
21 kwietnia 2006, 11:31 / piątek
no moze byc ciezko z utrzymaniem sie w 2 lidze ale licze, ze nasi kochani rasisci przemysla te przepisy, jesli oczywiscie wejda w zycie :] pzdr
22 kwietnia 2006, 23:22 / sobota
Rasizm to Keff, Rasizm to choroba, i trzeba z nią walczyć!! Popieram antyrasistów i dobrze mi z tym! Wszyscy jesteśmy tacy sami, mamy 2 nogi, 2 ręce, i głowe, wszyscy jesteśmy tacy sami...kolor pigmentu skóry nie ma tu nic do rzeczy...tylko spaczona psyche, co niektórych łysych głów...Wykopmy rasizm ze stadionów!! pozdrawiam Stowarzyszenie "Nigdy więcej"
23 kwietnia 2006, 07:40 / niedziela
Wykopmy tolerancje ze stadionów.
23 kwietnia 2006, 08:52 / niedziela
Wykopmy Butka ze stadionów.
23 kwietnia 2006, 09:45 / niedziela
Badolog tak jestem murzynem , zapewne mnie widziałes pod zegarem wyrózniam sie kolorem skóry. Pewnie jak gra Barcelona a Eto jest przy pilce to udajesz małpe ? To ty masz pewnie jakis kompleks, ze probujesz swoja frustracje na kogos wyładowac. Nic nie mam przeciwko murzynowi jak dobrze gra i bedzie strzelał bramki to moze grac w Lechii. Kolor skory nie jest dla mnie zadna furora i nie robie z tego powodu sensacji
23 kwietnia 2006, 09:48 / niedziela
znów małolaci sie prężą na necie.Kopcie kopcie ale rasizmu ze stadionów nigdy nie wykopiecie.pozdrawiam moich białych braci!!!!!!!
23 kwietnia 2006, 14:07 / niedziela
hahaha, a ja pozdrawiam niebieskich, fioletowych i pomaranczowych! KKK to ku klux klan? gratuluje wzorowania sie na amerykanskich wsiunach :] coz, ja wiem, ze tolerancja boli... pewnie chcialbys mnie za to co napisalem zabic? czy moze takiego smiecia nie ruszysz? peace

btw. wierzysz gleboko w boga mam nadzieje? pamietaj co masz robic

1. Miłość do ludzi dobrych i złych z wyjątkiem wrogów wiary.
2. Miłować Boga nad życie / Bóg jest moją siłą.
3. Nie szczycić się zwycięstwem.
4. Nie przyjmować znaków bestii na ciało i dusze.
5. Żyć dla Boga i tylko dla Boga.
6. Przestrzegać przykazań Bożych.
7. Jeden dobry uczynek dziennie dla zbawienia duszy.
8. Odwaga, Honor, jeden z ważnych celów.
9. Nie brać rad ze świata duchów (spirytyzm).
10. Nie należy postępować wbrew woli Boga.
23 kwietnia 2006, 14:37 / niedziela
No coraz zabawniej się tu robi xD. przynajmniej coś się dzieje :))
23 kwietnia 2006, 14:43 / niedziela
Allure_Ck a może wykopiemy Ciebie i tobie podobnych?
23 kwietnia 2006, 15:25 / niedziela
Proszę Cię Butek, wybacz, ale w ten sposób już nie mielibyśmy wysokich frekwencji. A mówiąc teksty w stylu "wykopmy tolerancję ze stadionów" wydajesz sie pokazywać pewne braki w szeroko pojetym rozumowaniu.
23 kwietnia 2006, 15:44 / niedziela
Z frekwencją może i masz racje że nie była by bardzo wysoka, ale wole aby była niższa frekwencja, niż aby było 15 tysięcy i wszyscy ślepo oklaskiwali murzynów tylko dlatego że ci by strzelali bramki dla Lechii.
A co do mojego rozumowania to możesz być spokojny bo nie mam z tym żadnych problemów.
Mój post był odpowiedzią na posta poprzednika który pisał wykopmy rasizm ze stadionów.
Niech każdy pilnuje swojego interesu i nie wpieprza się z tekstami wkopmy rasizm... chcesz być tolerancyjny? masz do tego prawo i tyle, tak samo Ja mam prawo być nie tolerancyjnym i tyle.
23 kwietnia 2006, 16:00 / niedziela
Butek...a w czym czarni sa gorsi od innych?pytam z ciekawosci...jak juz mi odpowiesz to odpowiedz na kolejne pyatnie:czemu uwazasz ze sa w tym co podasz gorsi?jaka jest tego przyczyna?czy kolor skory moze byc przyczyna ze ktos jest w czyms gorszy?to tak jak bym powiedzial ze ktos nie umie lowic ryb bo ma w domu taboret
23 kwietnia 2006, 16:19 / niedziela
Butek nie ma co z nimi gadac i sie meczyc, oni umieja tylko pobiadolic po necie, afro polacy...

kto chodzi na Lechie nie od sezonu czy dwoch wie co i jak, dopoki my zyjemy bedzie tak i basta, szkoda czasu na polemike z tymi internetowymi szczurkami

pozdrawiam
23 kwietnia 2006, 16:22 / niedziela
Poprostu nie uwarzam aby jakiś czarny był równy białemu, nie musze ich tolerować i nie musze ich lubić, a jakie mam powody do tego aby ich nie tolerować to moja prywatna sprawa i nie będe jej przytaczać na forum.
Wiem zę nie odpowiada się pytaniem na pytanie ale pozwól że Cie spytam czy chciałbyś aby twoja córka wyszła za mąż za czarnego?

To tyle ode mnie...
23 kwietnia 2006, 16:51 / niedziela
juz Ci mowie...jesli nie mialbym zastrzezen co do jego kultury osobistej i co do jego pozycji spolecznej(chodzi o to zeby nie byl jakims zulem ani obdartusem i mial jakas prace oraz wizje przyszlosci) i wiedzialbym ze moja corka chce z nim byc to na dzisiejsza chwile nie mialbym pewnie nic przeciwko...przynajmniej tak mi sie wydaje

do bez_ksyw ...jesli uwazasz to za konieczne mozemy na temat tego watku porozmawiac na stadionie jesli tak bardzo Cie razi forum...ba...przyblize Ci nawet moja lokalizacje ...zazwyczaj dopinguje druzyne gdzies pod zegarem
23 kwietnia 2006, 17:04 / niedziela
jak ktos jest zamkniety na swiat to z nim nie pogadasz niestety... niewazne co mu powiesz, on ma wlasna wizje i jest jedyna sluszna, tak maja na przyklad kaczynscy albo rasisci. pewnie 90 % z nich nawet nie mialo okazji pogadac z murzynem, arabem czy innym "kolorowym", inny = zly - to rozumowanie przedszkolaka :] btw czemu nie chcecie oklaskiwac murzynow, ktorzy zajebiscie graja w pilke? lepiej miernych bialasow? echh, szkoda slow
23 kwietnia 2006, 17:30 / niedziela
do grucha 604
widze ze ty wszystko wiesz najlepiej co i jak i gdzie ,pogratulowac,88
23 kwietnia 2006, 17:44 / niedziela
najlepiej wie pewnie 18 :]
23 kwietnia 2006, 17:49 / niedziela
btw zastanawiam sie jak polak polaka moze pozdrawiac "heil hitler", faszysci zabili pare mlnow naszych rodakow i zniszczyli nasz kraj. gratuluje wzorcow, tez nienawidzisz polakow?
23 kwietnia 2006, 18:07 / niedziela
Grucha, gadanie z nimi to: "mów pan do słupa, a słup jak dupa".
Z takimi już nic nie zrobisz, nie zmienisz ich irracjonalnych poglądów na siłę. Jak się zaprze i poda nietrafne argumenty i będzie brnął dalej w takie "kakao" ;]
Ale niestety dla nich proces mieszania ludzkości jest nie do ominięcia. Taka jest kolej rzeczy - pierw w stanach, później na zachodzie, następnie będzie u nas itd.
Wraz z postępem cywilizacji nawet Afryka zostanie trochę "wybielona". To zawsze działa w dwie strony. Więc możecie się wściekać, klnąć, wziąść widły/pochodnie i iść spalić dom jakiegoś mulata czy co tam chcecie. Życia nie oszukacie xD

Pozdrawiam wszystkich ludzi
23 kwietnia 2006, 18:09 / niedziela
eh mlody, poczytaj sobie troche historii a potem sie wypowiadaj a pozatym to kazdego osobista sprawa czy sie pozdrawia tak czy inaczej , widze ze masz z tym problem no ale ja w to nie wnikam w przeciwienstwie do ciebie . 88
23 kwietnia 2006, 18:14 / niedziela
hym, czyli hitlerowcy nie zabijali polakow wg. historii? czy moze tych zlych tylko?
23 kwietnia 2006, 18:16 / niedziela
gosc smieszny czlowieczku, ale dales namiar na siebie hehe...pod zegarem...

podbij na wyjezdzie, obojetnie jakim - np najblizszym do kogokolwiek i powiedz ze lubisz murzynkow, oczywiscie braknie ci odwagi, ale wierzymy w ciebie, przynajmniej bedzie smieszniej - czekamy i pozdrawiamy mulacie: ) do zobaczyska, paaa
23 kwietnia 2006, 18:18 / niedziela
tak tylko niegrzecznych i malo rozgarnietych
23 kwietnia 2006, 18:24 / niedziela
więc Ciebie też by zabili
23 kwietnia 2006, 18:28 / niedziela
hehe a pan wszystko wiedzacy II, prosze jak miło
23 kwietnia 2006, 18:33 / niedziela
Powiedzcie wprost, popieracie pana Adolfa?
23 kwietnia 2006, 20:55 / niedziela
bez_ksyw za to Ty dales jeszcze lepszy...podejdz do kogo kolwiek:D:D:D...rozumiem ze jestes wszedzie i nie wazne do kogo zagadam to bedziesz Ty :D:D:D:D...sorki ale mnei rozsmieszyles:D:D:D:D:D

z mojej strony to byla zacheta dla Ciebie,myslalem ze jako istota myslaca wyciagniesz wnioski, jakos sie dogadamy i podejmiesz wyzwanie spotkania sie na stadionie...ale Ty wolales sie spiac i odwrocic kota ogonem...gratuluje pomyslu....nie wiem komu braknie odwagi,to ja zaproponowalem spotkanie na stadionie, ktorego Ty nie przyjales...jesli jednak zmienisz zdanie to daj znac to mozemy omowic szczegoly...
a teraz cos w Twoim stylu ,bo tego co napisalem wyzej mogles nie zrozumiec gdyz nie bylo tam zadnej napinki...tak naprawde to wbijam w to czy lubisz murzynow czy nie,nie obchodzi mnie nawet czemu ich nie lubisz(pewnie sam nie wiesz) wiec nawet nie wiem czy jest sens jakiejs rozmowy...tak wiec jesli bedziesz mial odwage :D:D:D:D(sorki ale nie moglem sie powstrzymac od sparodiowania Twojej smiesznej wypowiedzi ktora chciales pokazac jaki jestes kozak ) to mozemy sie na stadionie spotkac w celu obgadania czegokolwiek tam bedziesz chcial,najlepiej pod zegarem bo chce miec blisko do mlyna,miejsca w ktorym bede dopingowal druzyne podczas gdy Ty bedziesz zlopal piwo i odlewal sie pod plotem...jesli wyrazisz taka ochote to podam Ci swojego mejla w celu uzgodnienia szczegolow...choc jak zaznaczylem nie wiem czy jest w ogole o czym rozmawiac
23 kwietnia 2006, 21:04 / niedziela
To sie robi faktycznie ciekawie:D. Ten ktory przezyje niech da jakas relacje, ze spotkania ;)).
23 kwietnia 2006, 21:13 / niedziela
strach sie nie bac:)

zrobmy tak, podbij do jednej z Greengosek, tez siedza w okolicach mlyna, powiedz ze jestes ten figo fago z forum i chcesz pogadac o tolerancji na Lechii, one mi dadza znac i podejde, ok? tak chyba bedzie najrozsodniej to zalatwic

sorki ale maila czy telka ci nie dam, bo smierdzisz mi spoleczna...i tu brzydkie slowo

tak wiec dozobaczenia Joel

bye
23 kwietnia 2006, 21:20 / niedziela
Zapraszam, chętnie wskaże osoby chętne do dyskusji na te tematy ;) Co do przepisów, szkoda słów na komentowanie... Nic zostaje nam nic tylko śpiewać Jacksona póki możemy ;)

14!
23 kwietnia 2006, 22:03 / niedziela
:)....nie zrozumiales mnie...nie chce Twojego mejla bo mi nie potrzebny :), chcialem Ci dac swojego zebys nie mowil ze nie daje konkretow

moge podejsc bo mi to nie robi :D (zaczyna mnie to coraz bardziej bawic)...podejde,powiem ze jestem figo fago z forum i szukam drugiego riki tiki , tylko powiedz konkretnie o czym chcesz rozmawiac :>...przedstawic mi jakies argumenty czemu nie lubisz murzynow?:>...ja powiem ze nie jestem za stadionowym rasizmem Ty powiesz ze jestes...nie znam Cie ale przypuszczam ze moglbys mi dodatkowo nabluzgac i rozejdziemy sie kazdy ze swoja racja :D

co do spoleczniakow zachowaj swoje opinie dla siebie bo nie zawsze sa trafione ;)

do zobaczenia Stefan
nie lezy mi to ale nawet Cie pozdrowie

ps.jesli Ci to nie sprawi problemu prosilbym abys przypomnial mi o calej akcji jakis dzien dwa przed meczem....dziekowac

ps.2.moze mieszkasz gdzies kolo PG ,jutro koncze wyklady kolo 17, po zajeciach bedzie okazja zebys przedstawil mi swoje racje
23 kwietnia 2006, 22:51 / niedziela
może jeden z Was wskoczy w mundur Unii a drugi Konfederacji?? będzie jeszcze śmieszniej/zabawniej/ciekawiej tudzież żałośniej...

co do pomysłów kar: żenujące i bezsensowne jak powyższa "wymiana argumentów"

przypomina mi się dyskusja po dość ostrej serii awantur we Włoszech uwieńczonej pamiętnymi derbami Mediolanu w Lidze Mistrzów, wtedy też chcieli wprowadzać podobnie nonsensowne kary i oczywiście nikt z włodarzy nie zastanowił sie nad tym, że na stadionach różne ciekawe, czasem niespodziewane historie sie dzieją i istnieje mozliwość akcji sabotażowych;

tak czy siak tamte przepisy ostatecznie w życie nie weszły, tych też za bardzo bym się nie obawiał, chociaz sprawa trochę powazniejsza, bo rozróby rozróbami, ale z rasizmem chyba walczą dosyć zaciekle
23 kwietnia 2006, 23:08 / niedziela
to do najblizszego meczu, pewnie u siebie - czy zadziwisz i pojedziesz do NWL?: )
wzielibysmy Cie do autokaru jako maskotke: )

smialo podbijaj do Greengosek z tematem

pa
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.467