Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

6 V (s.), godz.17:00 > LECHIA - Radomiak

strona 1/3

30 kwietnia 2006, 17:04 / niedziela
teraz po remisie z Finishparkietem NML 3 pkt. muszą zostać w Gdańsku.
30 kwietnia 2006, 22:20 / niedziela
Mecz z Lechią kibice Radomiaka traktują wyjątkowo prestiżowo,z ręsztą wielu ich kibiców darzy Nas dużą sympatią,fyi.
Pokarzmy im kto rządzi na Pomorzu:-)
1 maja 2006, 14:45 / poniedziałek
Mam nadzieje że w końcu jakaś oprawa będzie bo jak narazie do tej pory to była kicha bez obrazy pozdro Lechia Gdańsk !!!
1 maja 2006, 17:58 / poniedziałek
Wczoraj była oprawa:] Trzeba było być w NML :)
1 maja 2006, 18:13 / poniedziałek
Nie samom oprawą człowiek zyje.JA mysle ze 3 pkt zostanom u nas a Lechijka pokona przyjezdnych 3-1
1 maja 2006, 18:38 / poniedziałek
wygramy! musimy wygrać. bo inaczej widmo baraży staje się naprawdę bliskie
co do oprawy to bez rac to nie to samo...
1 maja 2006, 23:27 / poniedziałek
Byłem w NML ale mi chodzi o meczach u siebie :)
2 maja 2006, 11:48 / wtorek
Radomiak ten mecz traktuje prestizowo jak ktos juz napisal, pierwszy raz udało im sie zorganizowac specjala wlasnie na mecz w Gdańsku. Oni darza nas sympatja ktorej nieukrywaja i rownierz nieprzepadaja za komuna z tego co mi wiadomo szykuja ciekawa oprawe mam nadzieje ze z naszej strony tez jej niezabraknie, ale najwazniejsze zeby Lechia ten mecz wygrala niewiem ile ale musimy miec co najmniej jedna bramke wiecej
2 maja 2006, 12:30 / wtorek
ciekawe ile ich przyjedzie, no mają ponad pół Polski do "pokonania", ja myśłe że ok 400
2 maja 2006, 13:52 / wtorek
Wczoraj na TELE5 oglądałem mecz Radomiak - Zagłębie. Radomiak zagral baaaaaaaaaardzo przeciętny mecz, nawet słaby. Trzeba będzie zwrócić szczególną uwagę na Maxwella Kalu. Najlepszy zawodnik Radomiaka.
2 maja 2006, 14:00 / wtorek
jesli specjal to malo ich nie bedzie napewno traktuja powaznie jesli jest to ich 1 spec
2 maja 2006, 14:18 / wtorek
Ze stronki kibiców Radomiaka - odnośnik

"(...) Wygramy, dlatego, że piłkarze widząc wspaniale dopingującą, naszą 250-osobową grupę zagrają jeszcze bardziej zmotywowani (...)'

zapowiada się sporo.
2 maja 2006, 14:45 / wtorek
Na i ch stronie jest baner Arki ]:-<
2 maja 2006, 16:04 / wtorek
Większość typuje jaki to wynik będzie w sobotę, ja wierze w zwycięstwo. Wierzyłem też przed meczem u "parkieciarzy", niestety nie wyszło. Jednak panowie kopacze tu trzeba coś strzelać bilans brameczek jak narazie - 6, a poprawiać go należy w meczach z takimi drużynami. Uwierzcie, na koniec sezonu wszystko może okazać się bardzo ważne. Nie wspomnę już o bezpośrednich potyczkach zainteresowanych drużyn, z Heko bilans ujemny, z parkietem dodatni, z chanysami ujemny, czas wziąść się do pracy. Samo sie nie strzeli...
2 maja 2006, 21:37 / wtorek
Wpiszcie w Google Radomiak Radom i 1 link u góry włączcie i tam zobaczycie newsa jak lechijke lekceważa że wywalczą punkty w Gdańsku bez problemu !!!
Normalnie kurwicy zara dostane.
3 maja 2006, 11:27 / środa
Saned spoko ;D Lechia wygra 3:0 i ciekawe co wtedy powiedzą :)
3 maja 2006, 21:56 / środa
Miejmy nadzieję że będzie te 3:0:>
4 maja 2006, 19:01 / czwartek
sorki ze troche nie na temat ale moze mi ktos powiedziec kiedy bedzie debiutowala u nas flaga Śląsk i Lechia ???? co do meczu to mysle ze bedzie dosc trudny mimo tego ze Radomiak zdobyl w tej rundzie tylko 2 pkt to mysle ze napewno beda sie starac i walczyc tym bardziej ze ma byc okolo 400 kibicow przyjezdnych a u nas nie wiadomo czy zagra Manu i sie troche boje czy trenejro nie wymysli zeby Janusa wystawic... Ale jestem optymista i mysle ze bedzie 2-0 dla nas. Pozdro
4 maja 2006, 21:38 / czwartek
3-0
4 maja 2006, 22:15 / czwartek
Dwie informacje o meczu :
a) sędzia tego spotkania to pan Grzegorz Bartosik z Lublina.
b) Nenad Studen przesunięty do rezerw Radomiaka.
4 maja 2006, 22:26 / czwartek
Jak ja nie lubie typowań że będzie 4:0 lub 3:1 że gpla strzeli Wiśnia,Król i Brede itp.Panowie nie ważne kto i czy i ile!!!!Mogą w 90+10 min h.....m,ręką,d...ą z karnego czy z autu NIEWAŻNE!!!!!Grunt by WYGRALI I NIE WAŻNE ILE!!!!!!!!!!!Proszę WAS nie typujcie bo mnie STRZELA!!!!!!!!!!!!!!
4 maja 2006, 22:42 / czwartek
Bolek - trafiłeś idealnie z tym 90'+10 - to właśnie Bartosik sędziował mecz z ŁKS-em, w którym strzeliliśmy z karnego po mniej-więcej tylu doliczonych minutach.
4 maja 2006, 22:42 / czwartek
Bolek nie pękaj! Będzie 3:0 bez karnych i "rąk":>
Pozdr.
4 maja 2006, 22:46 / czwartek
Dziękuje za pozdrowienia i oby wygrali 3:0 lub nawet 10:0.Dla mnie mogą 8:7 i niezasłużony karny w doliczonym czasie gry!!!!
A MY SWOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4 maja 2006, 23:09 / czwartek
A tak przy okazji.Na stronie Lechia.gda.pl i tylko tu Radomiak ma -3 pkt!!???Wie ktoś coś bliższego????
5 maja 2006, 11:15 / piątek
Jest informacja:

17.02.2006: PZPN ukarał Radomiaka Radom odjęciem 3 punktów za brak realizacji zobowiązań finansowych wobec byłych pracowników

Kara ta została już chyba cofnięta tylko zapomnieli poprawić.
5 maja 2006, 11:29 / piątek
Dzięki za info LG Zaspa!!!!!!!!!!!
5 maja 2006, 18:54 / piątek
Taki mecz jak z Radomiakiem nalezy wygrywac a jescze jak mamy pelny sklad to juz wogle. Wiec mozna postawic pare groszy na lechijke ;)
5 maja 2006, 20:57 / piątek
Lechia musi to wygrać ! Hanysy wygrały, podbeskidzie wygrało. Nikt nie odpuszcza. Lechijko gramy do końca!!!
5 maja 2006, 21:12 / piątek
W robocie do 14 a potem już tylko Lechia:)
My wierzymy tylko w BKS!!!
5 maja 2006, 23:56 / piątek
Ostatni mecz z Radomiakiem to 2:0!!!ten który pamiętam ale w którym roku i w której lidze to już nie wiem!!A może ktoś z WAS!!!!??
6 maja 2006, 07:56 / sobota
takie rzeczy to tylko hydro i wojtus pamietaja. powiedza nawet co miali na obiad i jaka byla wtedy pogoda! Dzis tez wygramy. Ciekawe jak radomiaki pokaza sie u nas. Mysle ze doping bedzie kulturalny i typowo anty czerwony z obu stron!!
6 maja 2006, 09:12 / sobota
Mam nadzieję że Lechijka dziś się dobrze spisze i na 18 urki mi ładny prezent zrobi... :D A tak pozatym: A MY SWOJEEEEEE!!!!!!!!! LECHIA GDAŃSK LECHIA GDAŃSK LECHIA GDAŃSK!!!!!!!!!
6 maja 2006, 10:32 / sobota
Radomiak dzisiaj wystapi bez kilku podstawowych pilkarzy oby zastepcy nie okazali woli pokazania sie:)Zapowiada sie latwe zwyciestwo 2:0 dwa *Krolik:)
Sopot z Lechia!!!!
6 maja 2006, 11:50 / sobota
Bez Piotra Dudy, Nenada Studena, Krzysztofa Nykiela, Artura Błażejewskiego, Klaudiusza Ząbeckiego i Mikołaja Skórnickiego zagra dziś Radomiak Radom o II-ligowe punkty z Lechią w Gdańsku.

Największą niespodzianką jest brak w składzie obrońcy Piotra Dudy, którego ostatni raz w klubie widziano w niedzielę, 30 kwietnia, kiedy rozgrywany był mecz z Zagłębiem Sosnowiec, w którym to spotkaniu wystąpił. - Piotrek poprosił trenera Mroziewskiego o dwa dni wolnego ze względu na sprawy rodzinne - powiedział Janusz Oparcik, dyrektor Radomiaka. - Trener wyraził na to zgodę. Dudy nie było na treningu w poniedziałek i we wtorek. Miał się zameldować w środę. Nie pojawił się w tym dniu, podobnie jak w czwartek i piątek. Nie odbiera telefonu. Nie wiemy co się dzieje - mówił dyrektor.

Duda mieszka w Mielcu wraz żoną, która jest właścicielem prywatnej firmy.

Jakie konsekwencje zostaną wyciągnięte wobec gracza? - W poniedziałek prawdopodobnie zostanie rozwiązana z nim umowa - dodał Oparcik.

W poniedziałek z radomskim klubem pożegna się prawdopodobnie inny zawodnik Nenad Studen, który decyzją zarządu klubu został przesunięty do drugiego zespołu grającego w klasie okręgowej. Jak się nieoficjalnie dowiedziało "Echo Dnia", Serb nie chce grać w "okręgówce" i zamierza rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron. Ma się to stać już w poniedziałek.

To prawdopodobnie nie koniec zmian personalnych w drugoligowym zespole. W przyszłym tygodniu angaż może stracić dwóch kolejnych futbolistów. Sporo będzie zależało od postawy tych graczy (ich nazwisk kierownictwo klubu nie chce ujawnić) w dzisiejszym meczu z Lechią.

Zarząd Radomiaka całkowitą winę za wyniki, jakie zespół osiągnął w rundzie wiosennej (sześć porażek i dwa remisy) zrzuca na piłkarzy. - Zawodnicy wszystko dostają na czas, regulowane są pensje, mają zapewniony sprzęt, odżywki, tylko nie przekłada się to na wyniki - tak sytuację tłumaczy Janusz Czarnecki, prezes Radomiaka.

źródło: 90minut.pl
6 maja 2006, 12:12 / sobota
zA LeCh!e Za BkS!!!!
6 maja 2006, 14:59 / sobota
Panowie i Panie,
Już za dwie godziny widzimy sie wszyscy na Traugutta, aby pomóc naszej Lechii pokonać RR. Jestem dzis pewien 3 pkt, pogoda ok więc powinno nas być conajmniej 6000, a liczę na 8000!
Dziś wygra nasza dużyna!!!

Tylko Lechia!!!
6 maja 2006, 15:17 / sobota
ja mysle ze bedzie ok 8000 zajebista pogoda jest pozatym dobra godzina duzo osob konczy prace albo szkole do zobaczenia na stadionie Pozdrowiam

Lechia Gdansk !!
6 maja 2006, 15:32 / sobota
No, czas wyruszyć na mecz :D. Będzie 3:1!!!
6 maja 2006, 17:04 / sobota
Czy ktos moze podac link do relacji..... kurwa zachorowałem i nie mogłem sie wyrwac na stadion. Taka piekna pogoda. Ocipiec mozna.........Tylko LECHIA
6 maja 2006, 17:11 / sobota
Jest jakaś relacja live? Ja siedzę w pracy!
6 maja 2006, 17:17 / sobota
odnośnik TU JEST RELACJA
6 maja 2006, 17:44 / sobota
Z relacji wynika ze bedzie zwyciestwo^^ i tylko zalowac ze sie nie poszlo na mecz..
6 maja 2006, 17:46 / sobota
www.radiogdansk.pl
tam jest transmisja na zywo z przerwami na muzyke ale wiecej jest meczu DO BOJU BIALO-ZIELONI TEN MECZ MUSICIE WYGRAC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6 maja 2006, 18:22 / sobota
dzieki za linki, jestem za granica i internet to dla mnie jedyny sposob bycia na bierzaco. pozdro,
LECHIA!!!
6 maja 2006, 18:23 / sobota
karny dla arki i ... 2 metry ponad bramka :D
6 maja 2006, 18:28 / sobota
karny dla arki? co to kuźwa trójmecz jest?! te grzesiu, nie bierz tego ścierwa więcej!
6 maja 2006, 18:33 / sobota
mowie o meczu arki z pogonia
6 maja 2006, 18:52 / sobota
a huj mnie arka obchodzi
6 maja 2006, 19:04 / sobota
nastepny remis ..........ja pierdole ile jeszcze???z kim wygramy u siebie??moze jak bedziemy grali 11 na 5 ...moze sie uda choc nie wiem.
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025