Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

6 V (s.), godz.17:00 > LECHIA - Radomiak

strona 3/3

7 maja 2006, 03:39 / niedziela
Tez sie zastanawiam po co byla ta gowniana przyspiewka.Zwlaszcza ze jak my bylismy w radomiu to przyjeto nas naprawde dobrze.
Pozatym po chuja banda 15 latkow spiewa Oficjalni Chuligani Lechia Gdansk?
7 maja 2006, 08:36 / niedziela
No nie wiem z mojego miejsca słychac było Radomiak -i tak wszyscy śpiewali
dziwne......
7 maja 2006, 09:27 / niedziela
Ma ktoś foty z meczu?
7 maja 2006, 09:42 / niedziela
jednym slowem slabo ;)
brak strzalow z dystansu
ale co tam i tak tylko Lechia
do leona ;P .... hasło roku to bez watpienia " pozdro dla kumatych "

hehe.... AMS !! LG !!
7 maja 2006, 10:09 / niedziela
Wielki szacunek dla kibicow z Radomia. Pokazali sie z jak najlepszej strony pod wzgledem kibicowskim. Co do reszty, czyli postawy naszych grajkow i postawy kibicow Lechii nie pisze, bo szkoda na to klawiatury.
7 maja 2006, 10:24 / niedziela
figaaro1910

te durne przyspiewki pod koniec to wypadek przy pracy...jak widzisz spora czesc ma do Was szacunek za to co pokazaliscie w Gdansku,wiec bym sie nie przejmowal zbytnio tym antydopingiem bo jak juz wspomnialem spiewali to glownie malolaty i lale ktorzy jak juz ktos zauwazyl chcieli by miec kose ze wszystkimi

jak dla mnie na Lechii malolaty i lalki barbie glosu nie maja
7 maja 2006, 12:03 / niedziela
potwierdzam te przyspiewki ze slowami na "k" to porazka. dodam ze proby uciszenia nie udaly sie. moze nastepnym razem jakis chooligan przykladnie ukarze 1 wybranego delikwenta klapsem.
7 maja 2006, 12:08 / niedziela
byłem tuz obok młyna przyspiewka z k...... spiewały same dzieci jak tak dalej pójdzie to nie będzie młyn tylko babymłynek
O meczyku wszystko juz zostało napisane i powiedziane szkoda klikania na klawiaturce a co do dopingu ........ Radomiak spoko za fale :) kulturka . Nasi tez nie żle ale druga połowa troche lipa..... ale bedzie lepiej
A MY SWOJE !!!!!!!!!!!!!! LECHIA GDAŃSK !!!!!!!!!!!!!!!
7 maja 2006, 12:49 / niedziela
do gry naszych grajkow szkoda pisania itd
zenada i tyle sytuacje takie to juniorzy z zzamknietymi oczami powinni strzelac jedyne slowa wytlumaczenia TO STAN MURAWY idzie Z.... h... ktorzy zajmuja sie stanem trawy lepiej jak na saharze mecz by sie odbyl pilka skakala jak chciala ale to i tak nie tlumaczy naszych grajkow

szacunek dla kibicow RADOmia BDB ILOSC OPRAWA NO I DOPING NAPRAWDE DOBRY
7 maja 2006, 17:48 / niedziela
Witam!
Dla mnie to kibice Radomiaka ..... wielki szacunek!!! Odnośnie naszej strony nie będę się rozpisywał, ale
ale doping naszego młyna i całego stadionu to dno, a gra naszych grajków to nie będę komentował(oby bez barażów zostali w tej II lidze!)
7 maja 2006, 18:44 / niedziela
Kibice Radomiaka okazali sie najlepszą ekipą jaka zawitała w Gdańsku. Nikt sie tego by nie spodziewał przed sezonem ale taka jest prawda. Świetnie bawali sie przez 90 min , dołaczyli sie do fali, bili nam brawo gdy młyn śpiewał "Radomiak pokonamy". A my... no cóż. Wstyd za małolatów... mocnych w gębie i za gwizdy z bezradności gdy nas zagłuszali. A wystarczyło by rownie mocno krzyknąc "LECHIA GDAŃSK" !!!
7 maja 2006, 19:19 / niedziela
Przyłączam sie do poprzednich wypowiedzi.
"K...... pokonamy" zupełnie bez sensu i nie miejscu.
Ale czego się spodziewać po dzieciach, które niewiele z tego rozumieją
moze rzeczywiście warto wpaść raz i zrobić z tym porządek.
Aż dziwi mnie że jeszcze się Polska z naszego młyna nie śmieje.
Ale moze to trend ogólnokrajowy.

Inna sprawa to młynarz.
Wiem że łatwo się mówi, ale dążyć się powinno do tego aby było ich 2-3.
Rozpoznawalnych, mających posłuch i szacunek.
Prędziej czy później Roberta na jakimś meczu nie będzie, i co wtedy?

No i ostatnia sprawa.
Po meczu widziałem wiele małolatów wynoszących chorągiewki, jakie były wykorzystane na prostej.
Czy to były jednorazówki? Czy też po prostu czyjeś niedopilnowanie.
Dobrze by było aby Greengosi coś powiedzieli, a następnie tematu pilnowali wszyscy.

A Radomiak?
Cóż, ogromny szacunek...
7 maja 2006, 19:57 / niedziela
Dokładnie z tymi dziećmi to jeszcze będą problemy! Jak widze co te 15-tki robią i krzyczą (czy śpiewają - nie wiem jak to określić ) po meczu w tramwajach, na dworcu głównym, czy gdzie indziej, to .....................aż mi:spokojnemu, zwykłemu piknikowi, pięść się zaciska. Masakra wczoraj "miałem przyjemność" zaobserwować jak na dworcu jakis kajtek (wracał z meczu), który mi do pasa sięgał bujał się jak AL Kapone (już myślałem że się do mnie przyburzy). Jeżeli wogule są jakieś decyzyjne, budzące ogólny szacunek osoby na Lechii to (moim zdaniem) powinny coś zrobić z tą samowolką małolatów, wydaje mi się, że wystarczy jeden jedyny "klaps" dla takiego "smarkatego huligana", a reszta się przestraszy i nabierze respektu.
7 maja 2006, 20:07 / niedziela
marchewaz liczysz na to zeby ktos "wiekszy" bil 10 latka?
niewyobrazam sobie!
7 maja 2006, 20:11 / niedziela
Zdjecia z meczu :

odnośnik
7 maja 2006, 20:51 / niedziela
"mas" - absolutnie nie, nie mówie tu o biciu małych przez dużych, ale jak ja byłem w ich wieku to bałem się nawet spojrzeć na starszego, bo to groziło CONAJMNIEJ karczychem, czy muką (mówi o dzielnicy), ale jeśli chodzi o słowną ostrą reprymendę z ewentualnym niegroźnym "mięśniaczkiem" w szczególnych przypadkach to jestem jak najbardziej za ( i nie jest to bicie lechisty przez innego lechiste - tak przynajmniej uważam).
7 maja 2006, 20:52 / niedziela
To chyba taki trend z tym, ze malolatom duzo teraz mozna, bezstresowe wychowanie albo pewnie inne modne gowno.
Ja za malolata i pewnie inni tez wiedzielismy, gdzie jest nasze miejsce na stadionie, gdzie mozna isc i co mozna spiewac. W mlynie siedzialy legendy Lechii i nie do pomyslenia bylo, zeby jakis 'kajtek' wszedl tam sobie i spiewal co mu sie podoba. A dzis to totalna samowolka, ale jak napisalem widocznie taki trend.
7 maja 2006, 21:05 / niedziela
marchewaz masz racje,tak bylo zawsze ale lata sie zmieniaja.
kiedys widok malolata z papierosem bylo sensacją teraz widzisz na Lechii jak jest 10 letnie dzieci palą.
7 maja 2006, 21:31 / niedziela
Trend w dziedzinie bezstresowego wychowania nie oznacza, że wszystkim (a zwłaszcza małolatom) można wszystko. Przyznam, że jako "piknik" zawsze z przymrużeniem oka traktowałem teksty o "osobach decyzyjnych", "pozdrowieniach dla kumatych" itp. Skoro takie osoby rzeczywiście istnieją i mają coś do powiedzenia w sprawie tego, co się dzieje na trybunach, to mają niepowtarzalną okazję to potwierdzić. Tyle się mówi (i słusznie) o tym, że sytuacja na meczach u nas zmieniła się na lepsze, żeby namawiać znajomych żeby przyszli na mecz, zabrać żonę czy dziecko i pokazać fajne widowisko. Nadal jednak na każdym meczu można kilka rzędów dalej zobaczyć nawalonego, rzygającego koledze do kaptura kolesia, na prawie każdym meczu wyrwie się małolatom z młyna "strzelcie kur...m gola" albo inny Rudolf H., a kozaczący gimnazjaliści robią siarę w okolicach dworca czy w tramwaju. Ja mimo tego będę chodził na Lechię, ale żony czy kolegów z pracy to raczej nie zabiorę. Myślę, że takich osób jest więcej i dlatego zamiast 12 tyś. na każdym meczu mamy 6.000 kibiców (niby też nieźle, ale niedosyt jest).
A kibice Radomiaka pokazali klasę i byli zdecydowanie najlepszą ekipą przyjezdną w tym sezonie.
7 maja 2006, 21:41 / niedziela
Nie wiem czy moj pomysl wam sie spodoba ale dobrze by bylo bysmy my starsi kibice weszli razem do mlyna i pod wodza mlynarza pokazali malolatom jak doping wygladac powinien.Wiem ze starsi kibice sa troche leniwi by w mlynie pospiewac ale dobry pprzyklad by mogl wiele nauczyc tych naprawde malo kumatych malolatow
7 maja 2006, 21:48 / niedziela
jezeli w mlynie bedzie coraz wiecej osob "pelnoletnich" to wtedy mniej bedzie przychodzilo dzieciakow
7 maja 2006, 22:25 / niedziela
Co do meczu to pierwsza połowa zajebista tylko celowniki się rozregulowały napastnikom a co do drugiej połowy to DNO.A jeżeli chodzi o doping to wielkie brawa dla RADOMIAKA...sądze że ktos powinien w imieniu całej Lechii przeprosić ich na na ich włsnej stronce za te bluzgi które rzeczywiście mogły troche popsuć atmosfere.Z naszej strony doping kiespki jak na nasze możliwości a co do średniej wiekowej to bym sie kłucił bo 15 latkowie i w zwyż też potrafią nieźle chuknąć sam mam 16 lat i na każdym meczu daje z siebie wszystko...ale macie racje przeraża mnie liczba tych małolatów w młynie i mam też małe zastrzeżenie do młynarza Roberta który jednak powinien zostać na młynie a nie od tak odchodzić bo jakieś łajzy sie śpiewają bo jeżeli tam to ma wyglądać na poloni bytom to będzie wtedy HAŃBA na całą Polskę
i chciałbym tutaj zaproponować starszym kibicą Lechii którzy chodzą na mecze aby częscie i liczniej zasiadali na młynie i wspomagali młodszych kolegów w dopingu takie zachowanie ze strony starszyzny(bez obrazy :) ) wzbudziło by wielki respekt wśród tych młodszych.
Wielkie Pozdro Dla Radomia

Lechia Gdańsk Kamionka
7 maja 2006, 23:06 / niedziela
Podpisuje sie pod pomyslem Axela i na meczu z Polonia przejde sie pod zegar pozdzierac gardlo na 110%. Mam nadzieje, ze znajdzie sie nas wieksza grupa i pokazemy co znaczy doping przez duze D. Pozdrawiam!
7 maja 2006, 23:22 / niedziela
panowie wchodzę w to!!do zobaczenia pod zegarem
pozdro W83
7 maja 2006, 23:32 / niedziela
Axel- co do młodziezy z młyna to szacunek dla nich. Robią co mogą.
Co do Twojego pomyslu- wchodzę w to :))
8 maja 2006, 00:09 / poniedziałek
Doping Radomiaka- najlepsi przyjezdni na Traugutta od kilku lat
8 maja 2006, 00:43 / poniedziałek
Fajnie że 99% podziela pogląd że Radomiakowi należał się szacunek !!! :) figaaro1910 sory z mojej strony za nieświadomych co śpiewają delikatnie pisząc Pozdrawiam wszustkich kiboli z Radomia!!! :) Ps.Jak psy w Radomiu nie wpuszczały nas to cały stadion śpiewał "wpuścić LECHIE !!!)
8 maja 2006, 07:54 / poniedziałek
krótki filmek z oprawy (21Mb 41 sek) odnośnik
8 maja 2006, 10:00 / poniedziałek
Jedny nasz napastnik to Grzegorz Król. Reszta delikatnie mówiąc cieniutka. "Klasą" dla siebie jest z pewnością Cetnarowicz, który jako żywo przypomina mi Pawłuszka ( starsi kibice na pewno go pamiętają ). Trener i piłkarze kolejny raz udowodnili, że huczne zapowiedzi 9 punktów w trzech meczach to zwykłe bicie piany bez żadnych podstaw. Inna sprawa to stan murawy, który obiektywnie nie ułatwia konstruowania akcji ofensywnych.
Co do kibiców Radomiaka to pokazali się super. Przyśpiewki niektórych kibiców Lechii pod ich adresem to czysty debilizm. A co do naszego dopingu to zawsze jest tak, że jaka gra taki doping...
8 maja 2006, 16:17 / poniedziałek
Wynik nieważny liczy się LECHIA!!!
Szacuneczek dla Radomiaka byliscie NAJLEPSI!!! Lepsi od Jagi i Widzewa!
Wstyd mi za te k...,żenada,nawet młynarz tego nie powstrzymał.

LECHIA KLUBEM NASZYCH SERC
9 maja 2006, 17:06 / wtorek
Kilka zdjęć z meczu odnośnik
11 maja 2006, 15:14 / czwartek
trochę późno, ale lepiej późno niż wcale :)
odnośnik
1 2 3
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.414