Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Pobity kibic Arki zmarł?

strona 1/2

7 maja 2006, 23:16 / niedziela
Kurwa na chuj to komu potrzebne. Wracal koles z meczu w koszulce. Zyl 40 wiosen. Przeciez to mogl byc twoj Ojciec, Wujek, sasiad. Kurwa na chuj. Pierdole. Kocham Lechie ale to co kurwa sie stalo to zajebalbym tych co to zrobili. Kara smierci dla mordercow! Kibice, przeciez sa w srod nas ludzie myslacy. Po co to wszystko?????????? I pierdole tego frajera i jego kumpli co to zrobili. Leszcze, smiecie, mordercy.
Przeciez to juz nei chodzi o klub, tu chodzi o ZYCIE!!!!!!!
To nawet nie wstyd. Jestesmy wszyscy upaprani gownem, ktire bedzie smierdziec dlugo.

I wiem ze to nic nei da ale przepraszam i wspolczuje rodzinie zmarlego.

[*]
7 maja 2006, 23:31 / niedziela
[*]

Tak dalej być nie może...
7 maja 2006, 23:35 / niedziela
[*]
7 maja 2006, 23:38 / niedziela
['] baranstwo..sorryy panowie..:/ baranstwo:/
7 maja 2006, 23:39 / niedziela
ilu jusz kibiców z obu stron zgineło Arka kibic co zgina na Zaspie kibicArki z Karwin kibic Lechii w Starogardzie Gdańskim chyba 15 lat temy Kibic Lechiina torach w sopocie Krzysztow P do dzis chyba nie złapano bandytów tak byc nie moze cieszymy sie z derbów ale kto na nie pujdzie jak sie zaczna polowania z obu stron tak byc nie może współczuje żółtoniebieskim współczuje rodzinie zbys
7 maja 2006, 23:44 / niedziela
[']
7 maja 2006, 23:45 / niedziela
[*]
Smiec ktorej nie powinno byc
8 maja 2006, 00:02 / poniedziałek
czy ktos moze to wyjasnic???? kto to zrobil
8 maja 2006, 00:51 / poniedziałek
Kibica Arki w koszulce po wyjsciu z autobusu zaatakowało 15 lechistów, skatowali go do nieprzytomnosci. Dziś rano zmarł w szpitalu. Zrobcie cos z 'Lechią' z Karwin bo czeka nas drugi Kraków. Pozdro dla normalnych
8 maja 2006, 00:56 / poniedziałek
oby szybko ujeto sprawcow! czy kibicow Lechii czy Baltyku czy zwyklych bezmozgowcow! po pierwsze smutno sie robi! po drugie wstyd ze wciaz zyjemy wsrod takich zwierzat!

[`]...
8 maja 2006, 01:14 / poniedziałek
Smutek. To na pewno nie byli nasi "Bojownicy". Oni są honorowi. 15 na jednego! To mogli być tylko gówniarze, tacy, jak ci, którzy darli ryje na meczu z Radiomiakiem 'k...y pokonamy". Jako stary kibol Lechii ( zaczynam się bać - mam 47 lat) mam nadzieję, że na następnym meczu "Bojownicy" zrobią porządek z gówniarzami w młynie. Szkoda ludzkiego źycia. Nawet śledzia!
8 maja 2006, 08:19 / poniedziałek
Wszędzie: w prasie, na forach, na stadionach, na ulicahc, napisy na koszulkach i bannery na stadionach nawołuja do nienawiści.... a to tylko efekt. skutek dziłania tych, którzy teraz piszą jak to niedobrze i drugi kraków. Ludzie. to nie jest sport. To nie ma nic wspólnego ze sportem... miernota na boisku i miernota na trybunach. Pieprzę taki "sport" idźcie luzie na inne dyscypliny, do innych krajów. Zobaczcie co to znaczy kibic...
8 maja 2006, 09:01 / poniedziałek
piłka nożna dla ludzi nie dla morderców [*]
8 maja 2006, 11:30 / poniedziałek
do tego moglo dojsc po naszym ostatnim meczu(tyle ze ofiara i katami mogli byc kibice naszego klubu)...po meczu szedlem z ojcem i bratem,nagle jakis pijany debil rzucil sie na mojego brata...chcial mu strasznie wpieprzyc,tylko nie wiadomo za co,po tym jak nie dal rady i dostal oklep zorganizowal z pieciu karkow ...tyle ze oni nie umieli biegac...na nasze szczescie:)
Lechia Pany!!!
8 maja 2006, 11:33 / poniedziałek
smutek w sercu [*] pokoj jego duszy

do kumatyag a skad ta pewnosc ze to ludzie z karvin byli?
8 maja 2006, 11:41 / poniedziałek
Ja pie....e co za gnoje!!!O co tu chodzi???chodze na Lechie na roku w grupie mam 2 kumpli z gdyni chodzą na Arke kumplujemy sie mozemy sobie zarty robic nawzajem walczyc na slowa ( nie bluzgi) dyskutowac o pilce przy piwie. I ja i oni uwielbiamy pilke i to nas laczy choc dziela nas barwy klubowe.A Ci mordercy?!Co oni z futbolem maja wspolnego?!Zwykli bandyci co pewnie na stadion wpadaja sie spotkac i umowic na kolejne morderstwo pobicie wandalizm itp!Pierwszy raz od bardzo dawna wstydze sie za Lechie tak naprawde wstydze!Wstyd mi bedzie spojrzec w oczy chlopakom z Gdyni wstyd mi bedzie spojrzec w oczy dziadkowi ktory na lechie chodzil bardzo wiele lat az sie burdy zaczely a ostatnio mowilem mu ze na stadionie jest kultura ze idzie ku dobremu -powiedzial ze nie wierzy w to ze Lechia jest oczyszczona z bandytow poklocilem sie z nim - jutro mu powiem ze mial racje.Wstydze sie w tym momecie nosic te same barwy klubowe co ci bandyci.Trudno chodzic z podniesiona glowa po tym co sie stalo.Bandyci ze stadionu WOOOON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Moze wtedy powroci prawdziwa dumna lechia...wy jesteście jej zakałą jej kulą u nogi!
8 maja 2006, 11:56 / poniedziałek
Za portalem trojmiasto.pl
Redakcja Portalu Trojmiasto.pl przekazuje informację uzyskaną z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku odnośnie rzekomego pobicia i śmierci pobitego mężczyzny w szpitalu w Gdyni.

Z informacji uzyskanych od naczelnika komisariatu Policji na Karwinach oraz Komendy Miejskiej Policji w Gdyni wynika, że do żadnego z gdyńskich szpitali nie trafił nikt pobity po sobotnim meczu piłki nożnej miedzy Arką Gdynia a Pogonią Szczecin. Tym bardziej Policji nie zgłoszono śmierci żadnej z hospitalizowanych osób, której przyczyną byłoby pobicie.

Gdyby takie zdarzenie miało miejsce, szpital MUSIAŁBY poinformować Policję o takim fakcie.

Autor: Redakcja Trojmiasto.pl m.staporek@trojmiasto.pl

całe szczęście
8 maja 2006, 12:12 / poniedziałek
No to o co chodzi w koncu.Nic nie kumam.
8 maja 2006, 12:13 / poniedziałek
To mogł być każdy .Zastanowię się czy na mecz z Polonoą iść z dziećmi bo brak szacunku mnie poraża .Teraz pewnie czeka nas zemsta i zacznie się błedne koło które wypędzi normalnych ze stadionu.A wydawało się że idzie ku lepszemu.
[*]
8 maja 2006, 12:35 / poniedziałek
Wiec w koncu jak? Prowokacja, pomylka..? O co tu chodzi.
8 maja 2006, 12:50 / poniedziałek
To jakis farmazon, bo nigdzie nie ma oficjalnych doniesien na ten temat, a cala sprawa opiera sie na relacjach w stylu " bylem w tym autobusie, widzialem" albo "jechalem za tym autobusem samochodem i widzialem jak Lechisci morduja kibica" itp. Skoro tylu arkowcow to widzialo, to czemu do chuja nie zareagowali ??? Do poki nie bedzie oficjalnego potwierdzenia tej informacji, to nie ma sie co podniecac, bo wszystko wskazuje na to ze sledziuchy sa juz tak zdesperowani ciaglym obrywaniem od wszystkich i wszedzie, ze wymyslaja na necie jakies wyimaginowane morderstwa na nich ! Poponuje ochlonac...
8 maja 2006, 13:30 / poniedziałek
odnośnik

temat mozna zamknac...ale tak przy okazji to jak nisko trzeba upasc zeby wymyslac takie farmazony...ech sledziuchy wstretne...
8 maja 2006, 13:34 / poniedziałek
Jebane Sledzie!!!
Z takich rzeczy zartow sie nie robi!!!
8 maja 2006, 13:34 / poniedziałek
I na ch*j ktoś wymyśla takie rzeczy? To miało być śmieszne? Na szczęście to ściema bo już mi było wstyd za naszych braci.

Tylko LG
8 maja 2006, 13:57 / poniedziałek
Ja też nie wiem co się dzieje. Już wczoraj wieczorem dostałem tą informację od ziomka z Arki. Nie chciało mi się w to wierzyć, info nie było potwierdzone, nikt z Lechii o tym nie słyszał wiec pomyślałem że prowokacja. Teraz chyba się to potwierdza - że prowokacja :/ Ale po jaki huj ?? Chcą z nas zrobić morderców bo na każdym kroku dostają baty ?? Ehhh ... brak słów.
Ja mam tylko nadzieję, że ta informacja (o śmierdzi) nigdy nie zostanie potwierdzona !!!
Pozdro
USLG !!!
8 maja 2006, 14:11 / poniedziałek
No "ciekawie" się zrobiło........
Widać tylko jak wielkie kompleksy mają niektórzy, że muszą się uciekać do takich akcji
8 maja 2006, 14:44 / poniedziałek
na cale szczescie powyzszy news okazal sie totalna bzdura :) o to potwierdzenie mojego posta :)

odnośnik <-- kliknij i przeczytaj...
8 maja 2006, 16:11 / poniedziałek
Nawet w londynie wszyscy pierdola arke obciagarke gdynie
8 maja 2006, 16:27 / poniedziałek
Szkoda słów ...
8 maja 2006, 17:32 / poniedziałek
odnośnik ---> nic z tego wszystkiego nie rozumiem ...
8 maja 2006, 17:52 / poniedziałek
Temat do skasowania.
8 maja 2006, 17:55 / poniedziałek
W dzisiejszym Dzienniku zadnego infa o tym zdarzeniu nie ma. Na trojmiescie jest napisane, ze to bzdura. Gdyby faktycznie cos takiego mialo miejsce, to wszystkie gazety by o tym trabily, bo wiadomo jak media nas 'lubia'...
Ktos na ich oficjalnej stronie zrobil sobie widocznie jaja. Ciekawe co teraz powie Azzie, ktory juz tu pisal o wielkiej wojnie itd.
8 maja 2006, 17:59 / poniedziałek
cytat z tej ich strony

"co ty kurwa pierdolisz. jestem z karwin i syn Wojtusia chodzi do rownoleglej klasy. Gadalem z nim pytalem jak tata sie czyje i mowi ze dobrze tylko troche obity i stracil przytomnosc jak go pobili ALE ZYJE I MA SIE DOBRZE! i przestan pierdolisc i zastanow sie nastepnym razem zanim cos napiszesz i kogos usmiercisz pojebie . WOJTUS ZYJE !!!!"
8 maja 2006, 17:59 / poniedziałek
Na forum Ary już nikt się nie wpisuje bo im głupio. Ponoć miejsce miało miejsce gość powinięty karetką ale po kilku godzinach poszedł do domu, jest tylko troche pobijany. Dostał bo nie chciał dać szala... tak wpisują śledzie. Niezmienia to faktu że są to poprostu śledzie samo to już jest przekleństwem...
8 maja 2006, 19:01 / poniedziałek
Zalozylem ten temat bo poruszyly mnie tresci jakie wczoraj dochodzily z roznych stron, z internetu szczegolnie.
Okazalo sie ze kibice Arki sa bardziej sensacyjni niz Fakt czy Super Express. Prawie robi duza roznice. Spiacy moze byc prawie martwy. Prawie jak Arka Noego. Niestety ta Arka tonie. Spadku na morde do II ligi i bez zatrzymywanki, jak sunacy meteor w galagtyce awaryjnego ladowania w III lidze zycze. Baby, bajkopisarze, i plotkarze z Gdyni.

Jednak podtrzymuje tresci o zabijaniu w imie klubu.

Prosze nie wykasowywac tematu. Zostawilbym go tylko ze wzgledu na Arke. To precedens by ktos zmartwychwstal od ponad 2000 lat! Co im nie wyjdzie to podpinka pod martwego-zywego kibica. W koncu usmiercili jednego ze swoich.
Kretyni z Gdyni.
8 maja 2006, 19:40 / poniedziałek
panowie coś wam powiem... takie rzeczy to tylko w ...Gdyni... a panu "Wojtkowi" życze 100 lat !!! --> naprawde szczerze !!!
8 maja 2006, 19:50 / poniedziałek
Najbardziej czekam na wypowiedź Azziego. Mam nadzieje że się nie zawiode!
8 maja 2006, 21:13 / poniedziałek
Proszę bardzo. Informację o zdarzeniu podałem na tym forum w formie odnośnika. Tytuł tematu założonego przeze mnie brzmiał "Czy tego chcecie?".
W poście poza odnośnikiem znalazła się prośba, abyście zwrócili uwagę na podpisy gdańszcan pod informacją. I to tyle - ani słowa o wojnie, żadnych dodatkowych uwag...

Co do samego zdarzenia - nie nazwał bym tego ani żartem, ani celową dezinformacją. Raczej czyjąś głupotą, czyją - okaże się wkrótce.

Nic więcej na ten temat do dodania nie mam. Amen

TYLKO ARKA GDYNIA
8 maja 2006, 21:23 / poniedziałek
Azzi: a jak się odniesiesz do swojego porannego wpisu na swoim forum arkowcy.pl?
Jeden z twoich ziomków zapytał czy informacja o śmierci jest na 100% pewna. Jedyną osobą, która potwierdziła to ze 100% pewnością był azzi.

Powinniście przeprosić wszystkich, których dotknęło te kłamstwo. Skutki takich głupich żartów mogą być tragiczne...
A do wszystkich naszych, którzy prześcigali się rano w przemądrzałych komentarzach: lepiej się wstrzymać z pochopnymi opiniami i weryfikować niektóre informacje z netu- szczególnie od śledzi...
8 maja 2006, 21:35 / poniedziałek
Owszem, potwierdzałem fakt śmierci kibica - i zawsze chciałbym być w błędzie w takiej sytuacji. Nie odniosłem się jednak do szczegółów zajścia.
Jeżeli jednakktoś czuje się urażony moimi wpisami

PRZEPRASZAM.

TYLKO ARKA GDYNIA
8 maja 2006, 21:42 / poniedziałek
ZAMKNAC TEMAT

TYLKO LECHIA !!!!
8 maja 2006, 22:01 / poniedziałek
azzie, ty pizdo jedna
8 maja 2006, 23:46 / poniedziałek
Nie potrzebne słowa butthead. Wszyscy się zdenerwowaliśmy po tym "nieporozumieniu", ale azzi przeprosił (szacunek) i pozamiatane.
Temat rzeczywiście można zamknąć !!!
Pozdro
USLG !!!
9 maja 2006, 12:18 / wtorek
taaa... za wygłaszanie takich plotek wszystkich śledzi powinno się... WYMORDOWAĆ! :))
9 maja 2006, 16:31 / wtorek
Dobra, dobra! Spoko Panowie! Może i Azzie rozpuścił ploty, ale nie miał chyba nic złego na myśli. Po pierwsze przeprosił (szacun), po drugie nie należy do internetowych napinaczy, tylko raczej do lojalnych kibiców klubu Noego. Po trzecie, jeśli portal Trójmiasto wziął się za dementowanie plotek, to chyba cała sytuacja była mocno rozdmuchana i nie sądzę, żeby była to w całości zasługa Azziego. I tak wolę na tym forum obecność takich kibiców jak Azzie, niż nastoletnich napinaczy i tłuków, którzy lżą na nasz klub.

Z Arką nigdy nie będziemy się lubić. Cieszę się więc, że nie doszło do hipokryzji i "pojednań" takich jak na Wiśle i Cracovii, ale to nie znaczy, że musimy się kurde nawzajem traktować kosami, albo rzucać się w kilkanaście osób, na jedną. Po alku trudno się kontrolować, bo nie sądzę żeby ktoś na trzeźwo tłukł jakiegoś kibica do nieprzytomności. Ja pracuję w śledziowie prawie z samymi arkowcami. Dopierdzielamy sobie strasznie, ale jakoś się jeszcze nie wzięliśmy za łby.

A tak w ogóle, to wczoraj perorowałem kumplowi, że na meczach Lechjki jest spokój, że ostatnie rozróby na Traugutta to mieliśmy z 10 lat temu, i że teraz to w ogóle jest spokój i żeby przyszedł nawet z Panną. A tu JEB taki news! Dobrze że okazał się nieprawdziwy...
9 maja 2006, 16:45 / wtorek
tak sie zastanawiam czy Arka na swojej stronie tzn na tej gdzie byla podona ta sensacja napisze sprostowanie. Teraz na niej juz nic nie ma. wszystko wykasowane. chyba bylo by dobrze oficjalnie przerpsic skoro sie oficjalnie oskarzylo. chuj w dupe temu co puscil tą plote !!
9 maja 2006, 17:01 / wtorek
Niby temat zamknięty, chyba, że w sobotę znajdzie się śledź, który nie wie, że to nie porozumienie i już naprawdę zabiją jakiegoś Lechiste, no ale te qrwy nigdy inteligencją nie grzeszyły.
9 maja 2006, 18:00 / wtorek
Dobrze że to plotka bo wtedy byłby odwet a ja ogólnie w Gdyni mieszkam i już raz dostałem tak mocniej po mordzie za Lechie i nie chciałbym aby sie zemścili na mnie ;-)
9 maja 2006, 18:48 / wtorek
Noe nie zyje powiesil sie dzis w celi *************
9 maja 2006, 19:01 / wtorek
temat wykasowac
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023