Gdańsk: sobota, 19 października 2019
FORUM
Podstrony:

Pobity kibic Arki zmarł?

strona 2/2

9 maja 2006, 19:04 / wtorek
interia.pl-odnosnik
9 maja 2006, 19:52 / wtorek
Ladon
9 maja 2006, 17:01
Niby temat zamknięty, chyba, że w sobotę znajdzie się śledź, który nie wie, że to nie porozumienie i już naprawdę zabiją jakiegoś Lechiste, no ale te qrwy nigdy inteligencją nie grzeszyły.

Kurwa to ty mozesz byc. Radzil bym ci wiecej szacunku do kibicow innych druzyn. A wracajac do tematu cale szczescie ze nie doszlo do smierci tego kibica co nie oznacza ze jestescie parówami bo coraz czesciej atakujecie w 10-15 na samotnie idacych Arkowcow ale widac taki wasz honor 15 na 1.
9 maja 2006, 20:14 / wtorek
Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, a wymyślanie takich historyjek na pewno nie spowoduje, że będę was bardziej szanował. Jak usłyszałem, że kibic Arki zmarł to wstydziłem się, że banda debili zabiła człowieka i to jeszcze w naszych barwach, a tu nagle się dowiaduje, że wam się po prostu nudziło i wymyślacie takie głupie historie!!!
A przede wszystkim to powinniście widzieć, że z takich rzeczy się nie żartuje!!!
Ale fakt, że tyle osób widziało jak go biją i nikt nie pomógł to też o was świadczy.

No, ale temat już jest nieaktualny - DO USUNIĘCIA!!!
9 maja 2006, 20:17 / wtorek
Dr wez najpierw spojrz na swoje podworko, a nie pierdolisz o braku honoru. Wracaj do siebie i idz 'grzebac zywcem' kolejnego kibica wlasnej druzyny.
9 maja 2006, 20:40 / wtorek
dr65- a wiesz kto złamał obojczyk dziewczynce, a później się zabarykadował w swojej spelunie ???

Honor to coś więcej, niż hasło w encyklopedii. Twoje plugawe plemie nie ma go na pewno.

Ty i twoi współplemieńcy powinniście zmienić niki na "bracia Grim", a koledzy z cracova na Jan Brzechwa.
9 maja 2006, 20:59 / wtorek
Panowie dajcie sobie spokój z tą pałą dr to zwykły napinacz , znam tą szmate z innych forum.Pierw sledzie pusciły te kłamstwo a teraz nawet nie potrafią się przyznac do błędu to wzieli wykasowali temat na stronie Arki.A ty dr smieszny sledziu bez stadionu jdz lecz swoje kompleksy gdzie indziej.
9 maja 2006, 21:15 / wtorek
Arka ucieka sie do takich sztuczek gdyż chca zrównac Lechie z błotem. Jednak oczywiscie to sie im nigdy nie uda. Ale prubuja. W lato starcili flage po której cała gdynia płakała , pozniej napadali na rodzine Lechisty i zabrali mu flage:( ale dzielni Biało - Zileoni szybko ja odzyskali i wzieli kilka szalikow :):):) Kibiców Lechii jest o wiele wiecej i sledzie sie poprostu nas boja:) Taka jest oparwda a im nie ejst do smoechu bo zaraz sapdna do II ligi. Nie moga rywalizowac fair to robia co robia. Dlatego tez przez takich sledzi nie ebdzie u nas nigdy takich derbów jak w Londynie albo Glasgow.
10 maja 2006, 02:58 / środa
Sopots !!! Po kiego huja walnąłeś ten post ??? 90% tego forum nie wiem kto to Neo (nie - Noe). Ja go też "nie lubiłem" ale cieszy Cię jego samobójstwo ??? Czasami przykro mi czytać to forum :(((
USLG !!!
10 maja 2006, 08:29 / środa
W sumie to temat bym zostawil dla potomnosci, bo te gdynskie smiecie wszelkie slady po tej ich akcji pokasowali na wszelkich swoich stronach i znajac ich szmatlawy charakter beda sie wypierac i twierdzic ze nic takiego nie mialo miejsca, a cala sprawe wymyslili i rozdmuchali Lechisci. Tak wiec zostawmy moze ten temat, jako swoisty dokument upadku moralnego i braku choc krztyny honoru tych zapyzialych burakow z wiochy pomiedzy Rumia a Sopotem. Jest to poza tym kolejny juz dowod na to ze ta smieszna druzynka jest na dnie, przynajmniej pod wzgledem kibicowskim.
10 maja 2006, 14:14 / środa
strone arkagdynia.info prowadzi jakis burak co ma moze ze 12 wiosen i gowno wie i podal tam informacje wiadomo jaka w dodatku ze potwierdzona i byla to chyba jedyna strona na jakiej info sie pojawilo nie liczac moze niektorych postow z forum a dalej to juz kazdy rozpowiadal bezmyslnie bo skoro "potwierdzone" to czemu nie. gostek usunal niusy nie piszac zadnego sprostowania ale co mamy zrobic. nastepnym razem mam nadzieje ze sie zastanowi zanim cos napisze czy kogos usmierci (szczegolnie swojego piszac w dodatku ze potwierdzone, a nikt nie mogl mu potwierdzic czegos co sie poprostu nie stalo) .
10 maja 2006, 14:51 / środa
No to wszystko jest jasne, temat sie wyczerpał, wszyscy sa zdrowi. Koleś się zbłaźnił i powinien dostać w pape za pisanie głupot, zęby wyleczy to się nauczy. Moim zdaniem temat trzeba zostawic nich wszyscy widzą, smieją się z głupoty innych i co najważniejsze wyciągają wnioski.
Pozdrawiam
10 maja 2006, 16:26 / środa
Ciekawa obserwacja psychologiczna. Albo może socjologiczna, sam nie wiem. Czytając pierwszą stronę tego wątku można zdumieć się jak myślący i normalni są kibice Lechii. A potem nagle okazuje się, że to tylko fasada.

Jakiś dureń, który prowadzi jedną ze stron Arki, prawdopodobnie faktycznie młody naiwniak, puścił w obieg niesprawdzoną informację, z całą pewnością nie zastanawiając się nawet nad konsekwencjami i skalą obiegu plotki, a tutaj wyciągane są przez większość daleko idące i śmieszne w swoim nieprawdopodobieństwie wnioski, że to zamierzona akcja, nakierowana na zmieszanie z błotem kibiców Lechii. I lecą bluzgi, do jakich to niecnych metod uciekają się "szmatławe śledzie". Podczas gdy wygląda na to, że większość autorów tego typu wpisów po prostu zawstydziła się swoich wcześniejszych, ukazujących ludzkie oblicze wpisów i w ten sposób odreagowuje zażenowanie.

Zaplanowana i przemyślana akcja, dobre sobie. Idiotyczna plotka, która w sieci rozchodzi się błyskawicznie, w zupełności wystarczyła.

Podejrzewam, że kibice Arki są co najmniej tak samo zażenowani wypuszczeniem przez jednego z nich niesprawdzonej informacji. Ale żeby zaraz tworzyc teorie spiskowe? Śmiechu warte.
11 maja 2006, 07:51 / czwartek
Ktoś wyżej pisał o honorze frajerów z wioski rybackiej hmmmm nic nie mówie ale do mnie wyskoczyło 6 na 1... tych 6 kolesi należy do grupy Ultras tak więc uważają się za szanowanych kibiców... jednak 6 na 1 to nie świadczy dobrze...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.231