Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Giertych

strona 1/1

9 maja 2006, 16:26 / wtorek
W sobotę, 13 maja o godz. 12 spod Dworca Głownego w Gdańsku rusza Marsz Antygiertychowski będący protestem przeciwko powołaniu Romana Giertycha na Ministra Edukacji Narodowej.
Spod Dworca pochód rusza pod Kuratorium Oświaty. Demonstracja jest legalna, zarejstrowana i będzie chroniona przez policję. Organizatorem są Młodzi Socjaliści. Nie jest to jednak lewicowa impreza, będą na niej osoby reprezentujące rózne srodowiska polityczne. Idea jest prosta, Roman zostaw szkoły w spokoju. Zapraszamy wszystkich serdecznie. Zabierzcie ze sobą transparenty i koniecznie gwizdki. Kontakt z organizatorami na www.socjalista.bo.pl Przyjdzcie i zabierzcie zesobą znajomych!
9 maja 2006, 16:27 / wtorek
Takie coś dostałem od kolegi. Co wy na to?
9 maja 2006, 16:36 / wtorek
Skasować Temat!!
9 maja 2006, 16:48 / wtorek
Ciekawy koktajl...Roman Giertych potomek Endekow ktorzy sympatyzowali z bolszewikami kontra mlode pedaly i lesby pod szyldem postkomunistycznej partii.Czy w tym kraju nigdy nie doczekamy sie normalnosci?Czy musza nami rzadzic przestepcy i fanatycy?I co to ma wspólnego z Lechia???KASOWAĆ!!!
9 maja 2006, 17:08 / wtorek
Niby nic wspólnego to z Lechią nie ma i faktycznie do skasowania, ale mam nadzieję, że te pedalskie marsze nie popsują mi dojazdu na mecz.
9 maja 2006, 18:14 / wtorek
Ciekawe co beda gadac ci wszyscy co tak psiocza gdy giertych z lepperem cos poprawia
9 maja 2006, 20:45 / wtorek
lol komunisci sobie organizuja marsz a my jeszcze mamy im pomagac narazie jeszcze ten giertych nic nie popsuł moze poczakamy ?
9 maja 2006, 22:27 / wtorek
Nie zrozumcie mnie źle!!!

Mnie nie obchodzi polityka, a tym bardziej, te wszystkie protesty. Napisałem to by ostrzec wszystkich o problemach z przejazdem i faktem, że jak za długo będą iść to mogą być problemy z dotarciem na mecz.
Proszę nie piszcie o swoich przekonaniach politycznych itp., bo liczy się tylko Lechia!!!

Widzę, że zrobiłem głupią rzecz zamieszczając ten wątek i mam nadzieję, że wkrótce zostanie usunięty.
9 maja 2006, 22:28 / wtorek
Mama poglądy prawicowe ale pierdole giertycha."CH mu W D"
Ten temat jest popierd.....
9 maja 2006, 22:51 / wtorek
Ja powiem tak
Walic komuchów i im podobnych tych od michnika koleszki co się pedalą
Pewnie liczą szubrawcy że kibice z Biało-Zielonej rodziny im pomogą.
Won komuchy!!
A na dzrzewach zamiast liści ....... nie tylko komuchy ale i ich spatkobiercy!!
Maszym wzorem jest R H
9 maja 2006, 22:56 / wtorek
Jeszcze jedno - można nie lubić Giertycha ale zydokomuna już się boi
A Gdańska MW zawsze z Lechią!!
9 maja 2006, 23:06 / wtorek
Co nas obchodza jakies lewackie marsze
Ciąc temat
9 maja 2006, 23:13 / wtorek
Prędzej zagłosuje na SLD niz na PIS albo ich przystawki. Rozdaja stołki specjalista :) Giertych minister edukacji i sportu :) smiech na sali
10 maja 2006, 15:38 / środa
michalgdansk- wiesz co to jest polityka ?? Wiesz co to jest polityk ??

Chłopie, myślisz że jak sld rządziło, to co- wszystkie stanowiska obejmowali fachowcy ???? To masz przykład pierwszy z brzegu. marek formela. Marny dziennikarzyna, upadłej gazety. Kandydat na Prezydenta Miasta Gdańska. Były już (na szczęscie) Prezez GKS Wybrzeże. Obecnie- ława oskarżonych za liczne nadużycia.

Tak samo działa PO, PiS i każda inna partia.

A co do tematu- Ladon, masz extra przyjaciół, którzy powinni wisieć za to, że roznoszą czerwoną zarazę.
10 maja 2006, 16:16 / środa
tak przy okazji jak już został poruszony świat wielkiej polityki:
dla wszystkich proeuropejskich zwolenników tolerancji, pojednania, porozumienia ponad podziałami już w sobotę w Klifie w Orłowie o godz 16 spotkanie z Waszym guru A.Michinkiem. jest szansa otrzeć się o naprawdę wielki autorytet w tych trudnych czaasach walki z ciemnogrodem. spotkanie pod znamiennym hasłem: "odpieprzcie się od generała" odbędzie się tuż przed meczem Lechii z Polonią Bytom. warto się wybrać gdyż jak mowi poufne info telefoniczne kibice z Bytomia już zapowiedzieli swój udział. Bedzie szansa się z nimi pojednać pod czułym okiem prawdziwego specjalisty od pojednań i raz na zawsze pozbyć się niechęci do czarnych paznokci (o przepraszam politycznie poprawny termin to paznokci białych inaczej), dziękuję za uwagę oraz pozdrawiam proeuropejsko chociaż z tą europą to zawikłana sprawa od kiedy na rynku pojawił się ten nazistowski pomiot "Dziennik" z zamiarem odebrania czytelników jedynie słusznemu organowi. mam nadzieję że Adaś wyjaśni w sobotę jakie powinno być nastawienie ludzie eleganckich i tolerancyjnych w tej sprawie. mam wrażenie że będzie nawoływał do pójścia w jego ślady czyli postawy prawdziwie patriotycznej. w końcu nie bedzie niemiec pluł nam w twarz i tego się trzymajmy. a to ze pisał że powstanie warszawskie mialo na celu jedynie ostateczną eksterminację narodu wybranego to zwykła potwarz i pomówienie.
10 maja 2006, 16:20 / środa
Zeto a gdzie ja napisałem, że SLD rozdawało stołki specjalistą . Z mojego wpisu można jedynie wnioskować , że gdybym miał wybierać pomiędzy PISem a SLD wybralbym SLD , jak dla mnie mniejsze zło. Nie uważam, żeby PO było idealna partia ale moje poglądy są najblizsze ich programowi. Zeto nie uważasz , że jestes troche przewrazliwony na punkcie komunistow i w kazdym, który nie popiera PISu widzisz jakiegos cwaniaka , złodzieja, dorobkiewicza ?
10 maja 2006, 16:27 / środa
michalgdansk- jak zwykle nie czytasz ze zrozumieniem.

"Tak samo działa PO, PiS i każda inna partia."- czy to oznacza, że po PiS -sie spodziewam się czegoś innego ??

"Prędzej zagłosuje na SLD niz na PIS albo ich przystawki. Rozdaja stołki specjalista :)"- czy to nie sugeruje, że PiS rozdaje stołki w przeciwieństwie do sld ????

Zanim napiszesz pomyśl dwa razy ;-)) I nieomieszkaj wybrać się do KLIF-u na spotkanie z Adasiem- specjalistą z Akademii Pana Kleksa ;-)
10 maja 2006, 16:38 / środa
Zakonczcie juz te jalowe dyskusje.Polska jest krajem prymitywow,wiec skoro mamy demokracje,to sejm i o zgrozo rzad jest tylko obrazem naszego spoleczenstwa.Nie dziwcie sie wiec,ze mamy przestepcow w rzadzie,nie dziwcie sie ze ministrem edukacji zostal inteligentny oszolom,ktorego antyeuropejskosc i prosowieckosc nikogo kto zna sie choc troche na historii nie powinno dziwic.Mamy w dodatku ministra golowasa,prezydenta,ktory nie potrafi podjac samodzielnie zadnej decyzji,a jego centrum decyzyjne(brat) przez cale swoje zycie nie udowodnil ze jest chociazaby mezczyzna z prawdziwego zdazenia.Cala reszta tez nie lepsza i to z jednej i drugiej strony.Powtarzam...Polska to kraj prymitywow i nie oczekujcie w zwiazku z tym ze bedzie tu lepiej.Przynajmniej nie w najblizszym czasie.Zamknijcie w koncu ten idiotyczny temat.
10 maja 2006, 16:44 / środa
Saruman- czy siebie też oceniasz jako prymitywa? Czy nie jesteś Polakiem, że masz czelność nas obrażać ??
10 maja 2006, 16:48 / środa
Jesli poczules sie urazony moim wpisem to ci moge tylko wspolczuc.Nie bede nic wiecej pisac.Opisalem tylko rzeczywistosc widziana moimi oczami.Nie bede sie rowniez z Toba tutaj wyklocal,bo nie raz juz pokazales swoimi wpisami ze lubisz sie klocic o byle co,wiec nie bede ci dawal satysfakcji.Wierz dalej w swoj PiS skoro latwiej ci z tym zyc.
10 maja 2006, 16:59 / środa
Jak ktoś może być Polakiem skoro niepotrafi używać Polskich czcionek pisząc jakiegokolwiek posta. Nic więcej.

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K ! ! !
10 maja 2006, 17:02 / środa
Raf..."nie"z czasownikami pisze sie osobno.Uczyli tego z pierwszych klasach podstawowki.Czasami lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.
10 maja 2006, 17:07 / środa
To taka mała prowokacja, dałeś się wypuścić chłopie. :-)
Pozdrawiam.

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K ! ! !
10 maja 2006, 17:12 / środa
Skoro tak to zwracam honor ;) "Mamy Cie"
10 maja 2006, 20:33 / środa
ooooooooooo widze że tow. michalgdansk jest czarny i do tego maly komuszek???
10 maja 2006, 20:43 / środa
Saruman- współczuć, to można takim sierotą jak ty. Co ty robisz w Polsce, skoro wszyscy to prymitywi ?? Ty jesteś prymitywny Polak, twoi starzy to prymitywi. Wszyscy twoi kolesie to prymitywna banda. Nawet kierowca, który codziennie wiezie ciebie do pracy jest prymitywny. A teraz, żeby ciebie bardziej wkórwić wybrali prymitywny Sejm, który powołał prymitywny Rząd.

Musi emigrować, najlepiej na Kamczatkę. Tam napewno znjdziesz bardziej rozwinietą rasę.

:-)
10 maja 2006, 21:19 / środa
Badolog nie wylewaj swojej frustracji na forum co w zyciu ci nie wyszło ? Zdarza sie :) Jestem komuchem i murzynem chcesz to zatrudnie cie do czyszczenia kibla w moim pratyjnym pałacu :)))
10 maja 2006, 21:30 / środa
Z psychopatologii ogolnej...
IDEE NADWARTOŚCIOWE - przekonania, które człowiek uważa za szczególnie ważne, słuszne, z którymi jest związany emocjonalnie; przywiązywanie szczególnej uwagi do pewnych dążeń, planów życiowych, celów i ich realizacji - “myśli nadwartościowe”; żarliwe propagowanie pewnych poglądów (np. religijnych), dążenia do celu, który dawno stracił na aktualności; nie zawsze zawiarają sądy fałszywe, nie są całkiem niedostępne perswazji krytycznej;
- fizjologia - idea nadwartościowa wiodąca - np. badacz czy wynalazca; silny czynnik motywujący i scalający działanie;
- psychopatologia - idea nadwartościowa skrajna; przytłacza, uniemożliwia harmonijne funkcjonowanie osobowości
(np. fanatyzm)
Czasami mam wrażenie,że ww dotyczą znacznej części polityków PiS jak również ich zagorzałych FANATYKÓW.
Po raz ostatni poprosze o zdjecie tego tematu z forum Lechii bo nie ma to NIC wspólnego z naszym klubem.
Aha zeby byla jasnosc nigdy nie sympatyzowalem,ani nie glosowalem na komunistow!!!
11 maja 2006, 10:03 / czwartek
Saruman- jeśli to jest treść twojego wypisu ze szpitala, to zaczynam ciebie rozumieć. Na dalszą polemikę jednak nie licz.
11 maja 2006, 11:04 / czwartek
Być może ktoś z polonistyki będzie się orientował lepiej jakie są podstawy słowotwórcze i etymologia słów PRAWICA i LEWICA. Pierwsze co mi przyszło na myśl wpisałem poniżej cytując za słownikiem j.polskiego pod redakcją Pana Kopalińskiego. Nigdy nie miałem problemów z wyborem "stron", bo tatuś mi kiedyś uzasadnił to w bardzo podobny sposób:

PRAWY. «szlachetny, uczciwy»
Prawy człowiek. Ktoś ma prawy charakter.
◊ Iść prawą drogą; zejść z prawej drogi «postępować uczciwie, szlachetnie; przestać być uczciwym, szlachetnym, zdemoralizować się»

LEWY przen. pot. «o dokumentach, nazwisku itp.: nieprawny, nielegalny, fałszywy»
Lewe zaświadczenie.
Lewe papiery.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025