Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

17 V (śr.), godz.18:00 > Łódzki KS - LECHIA

strona 4/4

17 maja 2006, 20:15 / środa
Szykują się raczej pewne baraże, bym się mylił.
17 maja 2006, 20:18 / środa
czy ja coś takiego powiedziałem?? uważam że walka to jest ich obowiazek, a do tego powinno sie dobrac dobrych zawodnikow z umiejetnosciami
17 maja 2006, 20:28 / środa
Czy mysmy K... u u siebie wygrali 3,4 do zera.Co ten Król odpierdziela to masakra!!!Czemu nie gra Kubik???W sparingach strzelał najwiecej bramek a tu nagle ma forme na A-klase!!!!Baraze coraz blizej,pewnie teraz wygramy 1-0 ze słaba Szczakowianką!!!!Po sezonie Kaczmarkow nalezy podziekowac,niektóre druzyny mają gorszy skład od nas a jak wysoko są w tabeli!!!!
17 maja 2006, 20:47 / środa
No cóż po meczu i wynik nie ciekawy ale cóż zawsze może być gorzej. MY WIERZYMY TYLKO W BKS...!!!!
17 maja 2006, 21:35 / środa
!!!!!!LECHIO OBUDŹ SIĘ!!!....Dopingi na meczach great są ,ale drużyna gra jak nie powiem co:p.......Oni powinni sobie uświadomić o co grają i dla kogo....Kibice powinni zrobić flagę z hasłem "NA DOPING TRZEBA ZASŁUŻYĆ"i siedzieć cicho...Mozę to by pomogło....3 pkt ze Szczakowianką Muszą być!!!
17 maja 2006, 21:45 / środa
ja sie zgadzam w zupełności z emankiem.
nasze piklarzyki poczuly sie chyba jak gwiazdeczki przynajmniej atak w obronie jest si bo w sumie dzo bramek nietracimy.ale wlasnie przydaloby sie zrobic albo jakos bojkot meczu czy cos zeby poczuli sie jakos inaczej, moze by to pomogło.moze zarzad zlitowalby sie i ceny biletow znizyl bo placic 10 zł za takie padło no wybaczcie. niejest poczatkujacym Lechista bo w sumie chodze 5 rok i jeszcze tak zle nigdy niebylo.

"NA DOPING KIBICÓW TRZEBA ZASŁUŻYĆ" - to by bylo dobre
do tego jeszcze jakas raca
jak juz doping LECHIA GRAĆ KURWA MAĆ
GRAĆ DO UPADŁEGO I WALCZYĆ DO UPADŁEGO
17 maja 2006, 21:57 / środa
Płomień :D

GRAC na " CAŁEGO" !!!!! i walczyc do upadłego :D:D

pozdrawiam :P
17 maja 2006, 22:12 / środa
Barcelona grać k*** mać! ;-) Ja tam, nie płacze. Cieszę się z tego że nie było kolejnej kompromitacji. A wrazie równej ilości punktów z ŁKS-em to zagramy dodatkowy mecz :-)
17 maja 2006, 22:25 / środa
Chuj z barceloną! Istotne jest to że kolejny mecz przejebaliśmy...
Jak tak dalej pójdzie to spierdolimy się z hukiem.
17 maja 2006, 23:05 / środa
Sory bez kitu sie pomylilem GRAĆ NA CALEGO I WALCZYĆ DO UPADLEGO ! tak powinno byc:d
18 maja 2006, 08:49 / czwartek
Tak naprawde wczorajsza gra naszych zawodników przynajmniej w pierwszej połowie była godna podziwu ale jak zwykle zrowniez napastnicy boją się strzelać z dystansu ale niestety w drugiej polowie zagrali slabiej niz w pierwszej !! ogolnie wyjazd udany tylko szkoda 3 pkt
18 maja 2006, 08:57 / czwartek
Jestem pełen podziwu dla Kibiców gdyby tak drużyna grała i dziękowała Panu Bogu za TYCH WIELKICH KIBICÓW!!!!A e patałach i ten pajacyk Kaczmarek marnują tą wielką sprawe jaką sa K I B I C E !!!!!!!!!!!!!!!!!
18 maja 2006, 13:50 / czwartek
są może jakieś foty? Co do gry to po prostu nie warto sie tym przejmować, trzeba przeżucić sie na 'kibicowanie'
18 maja 2006, 14:46 / czwartek
Trochę meczyku ŁKS - Lechia odnośnik Kliknąć na TV OnLine
18 maja 2006, 16:37 / czwartek
Do zobaczenia z Forum jużz niekturymi ludzmi nie wytrzymuje , Davor daj kase na trenera i niech on bedzie chial przyjsc . Już nie bawi mnie rozmawianie z ludzmi którzy piłki nie kopneli w pożądnym meczu .
18 maja 2006, 22:12 / czwartek
Tak jak pisze LG--HS receptą na więcej zwycięstw jest oddawanie wielu strzałów z dystansu.
Z ok. 14-18 m. jak się "soczyście przywali", czyli mocno strzeli to co trzeci taki strzał to bramka !!!!!!!!!!
Nasi z ŁKS-em grali naprawdę dobrze - zwłaszcza pierwszą połowę. I powinni ją wygrać 1 lub 2 do zera !!!!!!!!!!!!!!
Ale chcieli wjechać z piłką do bramki.
Czy Kaczmarek tego nie widzi !!!!!!!!!!!!!
A sami piłkarze - nie myślą czy jak ?!!!!!!
ŁKS - cienki jak barszcz - Nasi grali zupełnie dobrze - ale wynik jak zwykle.....
Pozdrawiam........Matuzalem.
18 maja 2006, 22:47 / czwartek
Grają jak nigdy przegrywają jak zawsze <lol>. W sobote trzeba wygrac !
19 maja 2006, 01:55 / piątek
w Łodzi było nas ok.100 osób a przed meczem słyszałem że poszło 200 biletow, więc gdzie się podziała ta setka??
19 maja 2006, 07:29 / piątek
Biletów w Gdańsku poszło 100, w sumie na stadionie ŁKS zameldowało się nas ok. 130 osób.
19 maja 2006, 09:35 / piątek
Przeciez to co odwalają nasi napastnicy woła o pomste do nieba tak dłużej być niemoże albo nauczą się strzelać z dystansu albo będziemy MY jako kibice i podpora tej drużyny przyjść na trening i im pokazać jak się strzela z kilkunastu metrów z pierwszej piłki !!!!!! bo tak niemoże być że zawodnicy dostają piłkę na zajebistej pozycji do strzału a oni biegną dalej jak za słońcem bo taki styl gry to jak porwać z motyką na słońce !! Aha i jeszcze jedno z kopacza nie uczonego techniki za młodości nigdy nie będzie zajebisty technik więc na chuj nam tyle mieszaniny ???
19 maja 2006, 13:46 / piątek
Do LG--HS nie trzeba mieszac gówna z twarogiem haha,Król juz grał w tylu klubach ze powinien wiedziec jak grac ale chyba chłopak zapomniał!!!!
1 2 3 4
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.424