Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

13 V (sob.), godz.17:00 > LECHIA - Polonia B.

strona 2/2

13 maja 2006, 18:58 / sobota
Gratuluje wam zwycięstwa, z tego co słyszałem to mecz był dobry. Pozdro, Do następnego sezonu :D prawdopodobnie Arka spada z pierwszej ;/
13 maja 2006, 19:09 / sobota
Być może Hallman będziemy mogli się spotkać na Olimpijskiej i Traugutta. Póki co martwi mnie postawa Lechii. Zgadzam się, że wygraliśmy jakimś strasznym fartem (Dzięki Bogu!), dlatego też utrzymuję, że Kaczmarek powinien podać się do dymisji. Zadaniem dla nowego trenera byłoby utrzymanie się w II lidze i zbudowanie zespołu, który awansuje do OE i będzie na tyle perspektywiczny, zeby nie musieli martwć się o utrzymanie w ekstraklasie.

Tylko Lechia!
13 maja 2006, 19:29 / sobota
I tu mozna wkleic slowa niejakiego "Bolka" : nie wazne czy dupą , chu.jem czy z autu , czy w 98 minucie , wazne ze 3 PUNKTY SA U NAS :)
13 maja 2006, 20:03 / sobota
Wygrana cieszy rzecz jasna, ale jakosc widowiska i ogolna nieporadnosc naszych grajkow wola o pomste do nieba. Gol Cetnara, typowy dla Rasiaka czylki pilka odbila sie od glowy najwyzszego w polu karnym i cudem wpadla do bramki. Z naszych pilkarzy nie wyroznilbym nikogo bo wszyscy grali beznadziejnie...no nic grunt ze wygralismy i oby teraz powalczyc z ŁKSem i moze cos z tego bedzie...
13 maja 2006, 20:03 / sobota
pozwole sobie ocenic kazdego pilkarza:

Bąk - znoów w jego gre wkrada się niepewność

Brede - ogólnie dobry mecz, 1 kiks do spółki z Manuszewskim, po któym Rybski wybiegł sam na sam

Manuszewski - jak wyżej

Kosznik - ogółem dobre spotkanie. Raczej bez błędów, szukał gry ofensywnej

Pęczak - dobry w ofensywie. gorzej z defensywą. DUŻO NIECELNYCH PODAŃ (ZA DUŻO)

Szulik - bezbarwny występ, lepszy w destrukcjii.wolny

Biskup - walczak. zbyt długo trzymał piłkę przy nodze.

Kalkowski - kompletnie słaby. niedokładny. co się z nim stało?

Rusinek - przeciętnie. ładne rajdy, w dalszej cześci akcjii niedokładny.

Wiśniewski - na swoim poziomie. (kiepskim poziomie)

Król - gdyby podał w 84 min. do Wiśni w akcjii byłby bohaterem. a strzelił fatalnie.
ZMIANY:
Cetnarowicz - średnio, cale strzał głową piękny.

Mysiak - niewidoczny

Fechner - zmiana taktyczna
13 maja 2006, 20:16 / sobota
na wyrost mozna sie przychilic, ale na Boga Kosznik co dostal pilke to albo niecelnie podal, albo stracil w kontakcie z przeciwnikiem...drewno jakich malo !
13 maja 2006, 20:56 / sobota
Dla mnie chłopaki mieli ogromne serce i determinacje ale umiejętności mizerne.Wola walki ale bezradność i brak myśli taktycznej (wina trenera)!!
Szkoda że nie wpuścili Poloni i Arki!!!!Ja ich nie "lubie" ale jak ktoś jedzie 650 km i policja go cofa to jest s......two!!!!!
Kaczmarem jest beznadziejnym trenerem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13 maja 2006, 20:58 / sobota
film z bramką Cetnarowicza na 1 : 0 odnośnik [ 7Mb - 30 sek ]
13 maja 2006, 20:58 / sobota
a wiesz czemu nie wpuscili kibiców arki i poloni??? spytaj blazeja...brak słów
13 maja 2006, 21:03 / sobota
Wiem!!!!!!Coś "krecili"gliny z listą!!!!!Co to jest do cholery.Państwo w Państwie.Jade tyle kilometrów i mam prawo oglądać mecz!!!Może nie będą wpuszczali jeszcze trochę do kin i muzeów grup zorganizowanych!!!TO JEST CHAMSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13 maja 2006, 21:06 / sobota
Dla jasności bo mnie poniosło a z kontekstu może wynikać ze to ja jechałem!!.Nie ja jestem kibicem Lechii ale mnie to w...ia!!!!
13 maja 2006, 21:11 / sobota
Niewiem jak to wygladalo ale jakim pawem Policja zawrca Polonie jezel maja bilety maja liste i nierozrabiaja ? jakim prawem zawracaja sledzi przyjehali na wycieczke po Gdansku I policja chyba niemprawa im nic zrobic dopuki oni nic niezrobia niewiem o co ztym wszytkim chodiz ganianek na przystanku tez nierozumiem ale moze niewidzialem wszytkiego ale potym wszystkim mam jedne wnioske ze Policja to skurwysyn jak ja bym pojechal an mecz do bytonia i bym niezobaczyl stadionu to bym sie niezle wkurwil
13 maja 2006, 21:22 / sobota
Siemanko. Jestem kibicem Malborksiej Pomezani. Wlasnie wrocilem z meczu z kilkoma kolegami jak dla mnie bylo zaje**scie chociaz w drodze powrotnej kiedy musielismy sie przesiasc w inny pociag to nas psy spisaly i jeden z naszych kolegow nie zdazyl na pociag i musial czekac na nastepny ktory byl 1.5 godziny pozniej. To na tyle mecz super za tydzien chyba tez jade :D.

A MY SWOJE!!LECHIA GDAŃSK!!LECHIA GDAŃSK!!!LECHIA GD...
13 maja 2006, 21:23 / sobota
byl ten mecz w telewizji? podczas meczu dostalem smsy ze niezle to wygaldalo w tv i teraz sie zastanawiam na jakim kanale to lecialo i czy bedzie powtorka...ktos wie?
13 maja 2006, 21:29 / sobota
Mecz podobny do tego z radomiakiem tylko tu zdołaliśmy strzelić bramkę(na szczescie) ogolnie duzo nieporadności, ale woli walki i wygranej nikt naszym nie moze zarzucic. i jeszcze jedno do wszystkich którzy chca juz teraz zmieniac trenera, w tej chwili to juz naprawde nic nie da a moze i zaszkodzi. nowy trener bedzie dopiero musial poznawac zawodnikow na co ich stac itd. w kilka treningow na pewno tego nie zrobi. poczekajmy do konca sezonu.
13 maja 2006, 23:29 / sobota
nie ma co sie oszukiwać i patrzec na ten skromny wynik.... NASI PIŁKARZE NIC CIEKAWEGO NIEPOKAZALI brakuje nadal skutecznosci dokladnych podan i wykonczenia akcji, zenada.. takie moje zdanie

Ps. aaaa bym zapomnial o jednym... gdypy nie słupek po akcji sam na sam Bak by musial wyciagac piłke z siatki... My 10 akcji i jeden gol... a Polonia 2 grozne akcje i slupek oraz bramka ze spalonego ... TYLE W TEMACIE
13 maja 2006, 23:41 / sobota
Zaraz zaraz ale słupek był po strzale naszego zawodnika a bramka ze spalonego była ale spalony był gwizdnięty jakies 10 sekund wcześniej i ten koleś powinien zarobić żółtko tak jak w identycznej sytuacji zarobił Cetnarowicz.
14 maja 2006, 00:01 / niedziela
Sory przeoczyłem, dla nas rowniez byl slupek, ale na bank Polonia tez miala słupek, pojechali z kontry a Bak tylko odprowadzał wzrokiem pilke ktora trafila w słupek...

Pozdrawiam
14 maja 2006, 00:21 / niedziela
KKK-
"a wiesz czemu nie wpuscili kibiców arki i poloni??? spytaj blazeja...brak słów "

Bo na imiennej liście Polonia przysłała tylko dwie osoby. Reszta jechała bez biletów.

Wylewny-
"...i jeszcze jedno do wszystkich którzy chca juz teraz zmieniac trenera, w tej chwili to juz naprawde nic nie da a moze i zaszkodzi. nowy trener bedzie dopiero musial poznawac zawodnikow na co ich stac itd. w kilka treningow na pewno tego nie zrobi. poczekajmy do konca sezonu. ..."

A pamietasz w jakiej sytuacji Kaczmarek został trenerem ?? Czy zbyt krótko chodzisz na Lechię ??
Chore komórki wycina się natychmiast, a nie się czeka aż pacjent umrze. Im szybciej Kaczmarek odejdzie, tym lepiej dla drużyny.
14 maja 2006, 10:38 / niedziela
Zeto: ci z północy mają właśnie 4 trenera w sezonie ... (chociaż jak dla mnie mogliby mieć i 15 trenerów) bez komentarza
14 maja 2006, 10:38 / niedziela
Szkoda że śledziki nie dojechały.Na zdjęciach widac ich całkiem sporą grupe.
Pierwsze 4 zdjęcia są z ich zbiórki

odnośnik
14 maja 2006, 12:14 / niedziela
kongo- ci z północy zamiast piłkarzy kupili sobie w II lidze sędziów. Teraz tylko mają za swoje. Zresztą ich nie ma, wiec i nie ma co dawać ich jako przyklad.

karbon- tylko ze ta zbiórka to jest na mecz z Polonią. Z tej stacji to jeden przystanek na stadion Bałtyku ( w kierunku Gdańska).
14 maja 2006, 12:23 / niedziela
Albo jestem daltonista albo na drugim zdjeciu jeden klient siedzi w bialo-zielonym pasiaku - ale niefortunnie wybral kolory odziezy jak na mecz Arki - pewnie jego pierwszy mecz...
14 maja 2006, 12:28 / niedziela
Fakt :-) Ciekawe jak mu się siedziało? :-)))
14 maja 2006, 12:29 / niedziela
slaby mecz znow az sie boje myslec o srodzie w lodzi aby nie powtorzyl sie wynik z widzewa niemoc strzelecka naszych grajkow jest wspaniala czas chyba dac szanse trampkarzom naszym

duza poprawa pod zegarem:) h ten prowadzacy i jego pomocnik:))
14 maja 2006, 13:45 / niedziela
Zeto:
A pamietasz w jakiej sytuacji Kaczmarek został trenerem ?? Czy zbyt krótko chodzisz na Lechię ??
Nie pamiętam, może mi przypomnisz?a na Lechie chodze 11 lat.
14 maja 2006, 15:35 / niedziela
Zeto, oto cytat z ich strony:
Zapraszam do naszej żółto-niebieskiej galerii na fotorelacje z meczu Arka-Polonia W-wa.
Dołączyłem pare zdjęć z nieudanego wyjazdu do Gdańska!

Zbiórke na Lechia-Polonia mieli na wzgórzu, więc to muszą byc te zdjęcia :0
Mimo wszystko kolejny raz szkoda, może na derbach się spotkamy :)
14 maja 2006, 17:03 / niedziela
Marcin Kaczmarek po meczu powiedział :
Chciałem przede wszystkim podziękować zawodnikom za determinację i za wiarę w zwycięstwo od początku do końca spotkania. Polonia jest bardzo dobrze ułożonym w defensywie zespołem, grającym mądrze. Mimo to stworzyliśmy do przerwy trzy stuprocentowe sytuacje, po przerwie trochę mniej, jednak również przede wszystkim akcja Grzegorza Króla mogła się zakończyć strzeleniem bramki. Polonia po ewidentnym błędzie naszych obrońców stworzyła sytuację, która mogła przesądzić o jej zwycięstwie. Jestem zadowolony z przebiegu gry, z tego, że staraliśmy się atakować. Szkoda, że nie udało się strzelić gola w pierwszej połowie, wtedy Polonia musiałaby atakować i grało by się łatwiej. Wierzyłem w zwycięstwo od początku spotkania. Wierzę też w utrzymanie się w lidze bez konieczności gry w barażach, bo taki mieliśmy cel i nadal będzie nam on przyświecać. Determinacja w dniu dzisiejszym została nagrodzona i z tego, jak i trzech punktów bardzo się cieszę i chciałem podziękować tej części kibiców, która wspierała nas od początku do końca.

Michał Probierz (Polonia) :
Wiedzieliśmy, że będzie dziś bardzo ciężko o punkty. Przyjechaliśmy z nastawieniem przeczekania 60 minut, a później szukania swojej szansy na zdobycie bramki, nie udało się.. Mieliśmy okazję stuprocentową, jednak nie ma co się załamywać i mówić że spadliśmy. Teraz góra i środek tabeli zdobywają punkty, dół nie i decydujące mecze mamy z Heko, Radomiakiem Finishparkietem u siebie i to będą mecze o wszystko - te spotkania trzeba wygrać.
14 maja 2006, 18:37 / niedziela
Wylewny- Marcin Kaczmarek został trenerem Lechii na kilka kolejek do końca rozgrywek. W IV lidze wiosną Lechia pod wodzą Jastrzębowskiego zawodziła. Przegrała u siebie z Gedanią, choć w 89 minucie prowadziła. Podobnie było w Sztumie z Olimpią, gdzie po bezbarwnym meczu (1-1 znów strata w ostatniej minucie), wszyscy pogodzili się z kolejnym sezonem w IV lidze. To właśnie po tym meczu zwolniono Jastrzębia, a swoje rządy objął Kaczmarek.
Jak widać wtedy się opłacało.
14 maja 2006, 19:36 / niedziela
Kalka byl najlepszy w meczu z polonia ( moje zdanie ) Ale to co zrobil z sędzia ( wykorzystał debila bo inny by mu pokazał to by w mik wstał :)
15 maja 2006, 15:24 / poniedziałek
Zeto- nic dwa razy sie nie zdarza a po drugie Kaczmarek był wtedy związany z Lechia więc miał obraz całej druzyny.
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029