Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk vs. Polonia Bytom - live

strona 1/1

13 maja 2006, 11:51 / sobota
Wiem, ze czasem sa osoby, które nie moga z roznych powodow byc na stadionie. Sa, albo w pracy, albo leza chorzy, albo leza na wytrzeźwiałce po piątkowej libacji, czy to siedza w ciupie! ;)

Teraz serio!
Radionova (radio internetowe) bedzie na zywo relacjonowac to co dzieje sie na stadionie przy Traugutta!
Tu macie odnosnik do radia: odnośnik
Tu macie info jak odpalić radio: odnośnik
Tu macie info o relacji: odnośnik

Miłego słuchania!
13 maja 2006, 13:09 / sobota
a czy na jakims zwyklym radio bedzie czy tylko na R.GDANSK???
13 maja 2006, 13:18 / sobota
Ja dowiedziałem się o relacji w Radionova wcześniej ze stronki Bytomia, ale ostanio jak słuchałem relacji w tym radio to mi się bebechy przewracały jak słyszałem co za pierdoły wygaduje ten koleś, który prowadził audycję. Tłuk nie ma zielonego pojęcia o piłce nożnej, a jeśli ma, to chyba nigdy wcześniej nie relacjonował meczów. Poza tym chyba gardzi naszą drużyną. 1000 razy bardziej wolę Radio Gdańsk, które też nadaje przez internet, na stronie RG można znaleźć link do audycji w Media Player. Borczuch to przynajmniej normalny komentator.

A tak zupełnie nie a propos, to na stronie Szombierek nastroje są bojowe. Goście liczą na wygraną i na pomoc Szparkowców. Ciekawe, czy będzie zadyma???
13 maja 2006, 17:28 / sobota
gosc czyta relacje ze "sportowych faktow" i nawet nie poprawia zle napisanego nazwiska ;) a naiwny myslalem, ze bedzie to relacja live ze stadionu ;)
14 maja 2006, 12:58 / niedziela
No! Lepiej, zeby nic nie bylo i zebys sie spinal na stronie interii na żywo kiedy bramka padnie! Nie rozumiem ludzi, ktorzy krytykuja wszystko co powstanie? Czy wy 3macie z Kaczorami, albo z Giertychem? Co tu jakas Młodziez Wszechpolska jest?
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.409