Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Kuzyn - Co z ta Lechia ??? Mialo byc tak pieknie...

strona 1/1

13 maja 2006, 21:33 / sobota
Hej. Awans co roku o klase wyzej, 2 liga to mial byc spacerek, ale...
Mysle, ze troche koledzy przesadzacie. Jestem od kilku lat zagranica i widze ( tak mysle ) pewne rzeczy z innej perspektywy. Uwazam, ze w przypadku, gdy Nasza Lechia utrzyma sie bez barazy, to bedzie spory sukces klubu, ktory dopiero co otarl sie o powazne afery ( fuzja z Olimpia, potem Polonia, przygoda z 5, 4, 3 liga ). Potrzebni nam sa sponsorzy z prawdziwego zdarzenia, a przede wszystkim trener, ktory wezmie towarzystwo " za morde ". Przeciez po kazdym meczu slyszy sie o braku zaangazowania. Po co komu pilkarze, ktorzy podpisuja kontrakt na kilka miesiecy i nie utorzsamiaja sie z klubem. Przeciez tych ludzi dobieral Maly Bobo? Potrzebne jest szkolenie mlodziezy, bowiem im wiecej wychowankow w klubie, tym zespol bardziej utozsamia sie z miastem. Moze sie myle, gdyz w Gdansku i na Traugutta nie bylem kilka lat, ale trzymam kciuki za nasz BKS.
Pozdrawiam kibicow Lechii !!!
PS Mile sie zdziwilem, gdy w knajpie, znajdujacej sie przy polonijnym klubie w Nowym Jorku nad drzwiami wisial szal BKSu. Tak trzymac! Lechia jest wszedzie !!!
13 maja 2006, 21:49 / sobota
Kuzyn ... Jak na moje nic nowego nie pwiedziałeś ... Każdy to wiedział (CHYBA) ;)Ale tak trzymaj , potrzeba nam nowych spojrzeń na Nasz kochany klub :)
13 maja 2006, 22:04 / sobota
Kuzyn rusz dupe , skocz po aparat i zrób fotke tego szaliczka i przyślij nam .Co do Twojego posta to dobrze mówisz - ja tez zawsze byłem za czystej krwi Biało-Zielonymi .
13 maja 2006, 22:19 / sobota
Piotrek Zaspa. Zauwaz, ze pisze nie bedac w kraju kilka lat ( I chuj mnie juz strzela ), ale skoro wszyscy to wiedza to dlaczego jest tak malo komentarzy co trzeba poprawic w naszym klubie? Za to malolatow krzyczacych kurwy do kiboli Radomiaka co drugi. Goscie z Radomia Lechie i przede wszystkim Gdansk szanuja za kolebke Solidarnosci, za dazenie do wolnosci itp.
Bedac na miejscu, w Gdansku duzo rzeczy nie widzicie, ale kilka tygodni temu bylem na wystawie na Union Square na Manhattanie.
Wystawa byla poswiecona Solidarnosci, byl nawet Walesa. Ludzie na ulicy sie zatrzymywali i i czytali historie naszego miasta.
Takze badzcie dumni z Gdanska, z Lechii !!!
Ostatnio Polacy i Polska duzo zyskali w oczach Amerykanow, a o naszym kraju mowi sie coraz wiecej. Szkoda, ze jeszcze nie zniesiono wiz, ale to kwestia czasu.
Co do zdjecia spoko, na razie siedze z moim malym berbeciem w domu i nie mam jak wyjsc, ale obiecuje, ze zrobie.
Pozdro
13 maja 2006, 23:16 / sobota
Kuzyn nie chciałem abyś się poczuł obrażony :) jeśli tak było to Cię przepraszam :) Ludzi widzą co się dzieje . Tylko szkoda że akurat my KIBICE mamy mało do gadania w sprawach klubu . Jestem dumny że jestem Gdańszczaninem , Polakiem :) Pozdrawiam :)

Ps. HEEJ NAA NAA HEJ NA NA NA !! BKS 3 PUNKTY MA !! BKS DZIŚ WYGRA MEECZ A MYY ŚPIEWAMY TAAK !!
14 maja 2006, 08:19 / niedziela
wladze miasta sa po czesci winne temu co sie dzieje w klubie,Lechia ich malo co obchodzi,wydaje sie ze mozna bylo by sie bardziej postarac o glownego sponsora z kasa,jak na razie slabo to widze-nie bedzie duzej forsy,to i 1 ligi tez nie bedzie
14 maja 2006, 09:43 / niedziela
Pieniądze to nie wszystko ;) Patrz na Jage . Budżet jak 1ligowy ... gra ... sami wiecie :)
Potrzeba do tego jeszcze piłkarzy którzy będą wkładać serce w każdy mecz.
14 maja 2006, 10:34 / niedziela
...ja rozumiem ze forsa to nie wszystko,ale w takim duzym miescie jak nasze poprostu MUSI byc 1 liga. Poza tym grajkowie sa mocno sredni i z nimi nic nie ugramy- ja nie mowie o spokojnym utrzymaniu sie tylko o barazach bo to sami wiecie...wszystko moze sie przydarzyc...

pozdro z DO
14 maja 2006, 16:04 / niedziela
Panowie, nie chce sie powtarzac, ale wiecej wychowankow Lechii=wieksze zaangazowanie. Na mecze chodziliby ich znajomi z Gdanska, rodziny itd, kazdy chcialby sie pokazac. A tak to kasa i do domu.
Jak pomysle o Siklicu, ktory chcial podpisac kontrakt na 3miesiace, to owszem, trzeba bylo podpisac na taki okres, ale na odsniezanie stadionu po zimie, bo pozniej nie byl by juz potrzebny.
Co do kasy, to mysle ze musi byc. Bo kazdy pilkarz, nawet wychowanek, jak mu zaproponuja kilka razy wiekszy kontrakt gdzie indziej to odejdzie.
Pozdro
14 maja 2006, 16:08 / niedziela
Panowie, nie chce sie powtarzac, ale wiecej wychowankow Lechii=wieksze zaangazowanie. Na mecze chodziliby ich znajomi z Gdanska, rodziny itd, kazdy chcialby sie pokazac. A tak to kasa i do domu.
Jak pomysle o Siklicu, ktory chcial podpisac kontrakt na 3miesiace, to owszem, trzeba bylo podpisac na taki okres, ale na odsniezanie stadionu po zimie, bo pozniej nie byl by juz potrzebny.
Co do kasy, to mysle ze musi byc. Bo kazdy pilkarz, nawet wychowanek, jak mu zaproponuja kilka razy wiekszy kontrakt gdzie indziej to odejdzie.
Pozdro
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.430