Gdańsk: piątek, 20 września 2019
FORUM
Podstrony:

Pytanie i prośba do kibiców Lechii z Hamburga

strona 1/1

1

24 maja 2006, 11:18 / środa
Witam!
Mam pytanie, a zarazem prośbę do kibiców Lechii z Hamburga, mam bilet na mecz Polska - Kostaryka w Hannoverze i wykombinowałem transport na ten mecz, samolotem z Gdańska do Hamburga-Lubeki w dniu 19.06.06 i powrót również samolotem, tą samą drogą w dniu 21.06.06.
Stąd moje pytanie, wiedząc że w Hamburgu funkcjonuje Fan Club LG, czy mogłbym liczyć na gościnę któregoś z jego członków? Chodzi o transport z lotniska i nocleg zwłaszcza 19-20.06.06. W zamian gwarantuję naświeższe wiadomości z Gdańska, wspaniałą polską wódkę i polskie zakąski. Oczywiście proszę o wzięcie poprawki na ostatnie zdanie, aczkolwiek wszystko jest kwestią dogadania.
Jeżeli ktoś z Was wybiera się na mecz do Hannoveru, nie ukrywam, że chętnie bym się załapał z Wami, jeżeli nie - to mam jeszcze jedną prośbę, na stronie INTERCITY: odnośnik jest info, że bilety na mecz upoważniają w danym dniu do korzystania z pociągów regionalnych i komunikacji miejskiej bez dodatkowych opłat.
Czy znaczy to pociągami oznaczonymi na stronie internetowej odnośnik , posiadając bilet na mecz, można jechać za darmo, jeżeli nie to którymi z nich?
Z góry dziękuję za info, ewentualnych zainteresowanych proszę o w miarę szybki kontakt /chodzi o rezerwację biletu na samolot/ na forum albo bezpośrednio na numer gg 5921831.
POZDRAWIAM KAMIL - LECHIA FOREVER!
24 maja 2006, 11:56 / środa
Odpowiadam,
jesli idzie o mnie to nocleg jest niemozliwy, moge zaoferowac ze odbiore cie z lotniska Lübeck i odwioze na dworzec w Hamburgu, skad bezposrednio dojedziesz do Hanoveru, bilety sa wazne na wszystkie srodki komunikacji miejskiej, ale czy na dalekobiezne tego niestety nie wiem!, z Hamburga do Hanoveru bedziesz mial niespelna 2 godziny pociagiem.
24 maja 2006, 12:01 / środa
dzieki za info!
27 maja 2006, 09:17 / sobota
Czesc Kamil.Ja takze jade na ten mecz i proponuje Tobie nocleg w Salzgitter.Musialbys tylko z Hamburga jakos do Braunschweigu dojechac,to jest jakies 190 km.Tam bym Cie odebral.Pozdro
27 maja 2006, 13:11 / sobota
Siemka Kamil70 .Będe probowal Ci jakoś pomóc .Na dzień dzisiejszy moge dać Ci na droge dla fanów z Hamburga pare filmów z meczów Lechii z 3 i 2 ligi na DVD. Może będzie to zachęta dla tego co się zgłosi z pomocą.
28 maja 2006, 02:56 / niedziela
Wszystko dograne, mozna temat kasowac.
29 maja 2006, 09:30 / poniedziałek
oj, Kamil, Kamil, chyba nie zdajesz sobie sprawy, ze jak HH ciebie ugosci to mozesz do Hanoveru nie zdazyc.
Czeka cie ciezka przeprawa :-)
29 maja 2006, 12:06 / poniedziałek
...na final nawet nie zdazy, ja bym na jego miejscu przemyslal jeszcze sprawe...

Pozdrawiam i do zobaczenia za 11 dni.
29 maja 2006, 19:05 / poniedziałek
Wszystkim Bardzo Dziękuję! CIORUS Tobie również!
Bilecik na samolot zarezerwowany, także do zobaczyska!
Jeżeli coś potrzeba z Gdańska, to proszę o kontakt na gg 5921831
w miarę możliwości postaram się pomóc!

Do zobaczenia w Hamburgu!
29 maja 2006, 19:49 / poniedziałek
Pytanie do fanclubu Hamburg:
Czy może ktoś polecić jakieś tanie noclegi w okolicach Kolonii i Zagłębia Ruhry przed meczem z Ekwadorem? Jaka jest rozsądna cena za nocleg?
Czy bilet na mecz będzie uprawniał do darmowego przejazdu na trasie Kolonia-Gelsenkirchen i jeżeli tak, to jakim środkiem transportu?

Pozdrowienia dla wszystkich Lechistów z Niemiec!
29 maja 2006, 19:56 / poniedziałek
odnośnik

pozdrawiam!
7 czerwca 2006, 21:29 / środa
Witam

Mam pytanko do Lechistow z HH czy zbieracie sie do jakiegos pubu by razem obejrzec mecz NIEMCY-POLSKA,jesli tak, to czy bylaby mozliwosc dolaczenia sie:) poniewaz prawdopodobnie bede sam ogladal ten mecz w Hamburgu, z gory dziekuje za odp.

pozdrawiam

ps: mflagi@interia.pl
8 czerwca 2006, 08:20 / czwartek
Kamil70, jako ze zbliza sie juz godzina 0, przejdzmy z forum na @, wiem ze pomoc proponowalo ci juz kilka osob ( Ciorus, Tomek HH, Marcin ) napisz mi prosze kiedy dokladnie i o ktorej ladujesz w Luebeck, ja odbiore ciebie z lotniska.
Zreszta wez maila od Blazeja i pisz na mojego maila.
litwin.lechia@t-online.de
Pobyt twoj, lacznie z noclegiem jest juz zaplanowany i dopiety na ostatni guzik.
Nie zapomnil zabrac ze soba poteznej dawki ALKA-PRIMu.
8 czerwca 2006, 08:26 / czwartek
LG 84- ciezko cokolwiek odpowiedziec na twoje pytanie, jak bylismy w Wolsburgu , to byly dyskusje, ale czesc osob jedzie na mecz a reszta raczej indywidualnie w domu bedzie ogladac.
Jakbys chcial cos sam zaplanowac to na miejscu gdzie zawsze jest wesole miasteczko przewidziany jest TELEBIM i miejsca na 120.000 ludzi, drugi Telebim na REEPERBAHN
12 czerwca 2006, 11:44 / poniedziałek
Do LECHISTY HH: Jurek sprawdż pocztę!
12 czerwca 2006, 12:35 / poniedziałek
juz ci odpisalem!!!!

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.246