Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

A może Michniewicz?

strona 1/1

26 maja 2006, 19:31 / piątek
Proponuję byłego trenera Lecha Poznań Czesława Michniewicza na coacha LG. Ma już sukcesiki na koncie, jest młody i pochodzi z Wybrzeża. Co wszyscy cojones i pendejos na to?
26 maja 2006, 19:56 / piątek
A może Ania Przybylska ( posterunkowa ze "Złotopolskich" dla nie kumatych ) ??
Jest znana, pochodzi z Wybrzeża, mieszka z Palmerem (Jarkiem Bieniukiem - dla nie kumatych) czyli piłki nożnej trochę ... liznęła ;)
Co na to mustasze i mucias gracjas ?
26 maja 2006, 20:13 / piątek
Ja mysle,ze najlepszy bylbys TY za poczucie humoru ktore Ci dopisuje odstaw ziolko i zacznij biegac lepiej Ci to wyjdzie!A wybor trenera zostaw fachowcom.Nie ma lepszego od Waldemara Kiepskiego!!!!!
26 maja 2006, 21:13 / piątek
Każdy wie, że najlepszym trenerem byłaby Martyna Wojciechowska. No, od biedy Michał Wiśniewski - ze względu na doświadczenie na dużych imprezach.
27 maja 2006, 09:09 / sobota
Allure_cK- cos w tym jest, bo Michał zrobił sobie włosy na zielono ;-))), choc ja zdecydowanie bardziej wolałbym Przybylską (zdecydowanie dużo ładniejsza).

Co do Michniewicza, to mi gra Lecha się nie podobała, choć trzeba przyznać że była skuteczna. Ale i tak Michniewicz powiedział, że Trójmiasto to jego dom i tu pracować nie będzie nigdy.
27 maja 2006, 10:16 / sobota
Ja bym z chęcią widział na Traugutta Jana Żurka - do dziś mam w pamięci świetny sezon GieKSy pod jego wodzą i niezrozumiałą decyzję o zatrudnieniu na jego miejsce Lorensa - jak się to skończyło? Wszyscy pamiętamy - kompromitacja z Cementarnicą. Pod jego okiem wypromowało się wielu piłkarzy z Katowic.
Żurek wlał również nadzieje w serca kibiców Polonii, która prezentowała się znacznie lepiej niż jesienią.
27 maja 2006, 10:35 / sobota
Artykuł o Polonii Wraszawa

Kto zostanie pierwszym trenerem? Nikt z kierownictwa klubu nie chciał się wypowiedzieć na ten temat, bo trwają rozmowy w tej sprawie. Prowadzono je już z asystentem Michała Globisza w kadrze młodzieżowej, grającym kiedyś w zespole "Czarnych Koszul" Dariuszem Wójtowiczem i byłym piłkarzem Górnika Zabrze Jackiem Grembockim. - Ale to były tylko rozmowy sondażowe - powiedział jeden z pracowników Polonii.

Niewykluczone, że na stanowisku pozostanie Andrzej Wiśniewski. A może obejmie je faworyt kibiców Krzysztof Chrobak? Z Chrobakiem, który przepracował w Polonii 16 lat, zarząd klubu prowadził w ostatnim czasie rozmowy, ale dotyczyły nie tylko przyszłości, ale też przeszłości. Klub w dalszym ciągu winien jest Chrobakowi pieniądze. Możliwe, że gdy je wypłaci, wtedy ten szkoleniowiec, który ma też inne propozycje pracy, wróci do Polonii, do której - jak podkreśla - "czuje wielki sentyment".

Jeśli juz szukacie trenera to: DARIUSZ WÓJTOWICZ!!! Lechista, z doswiadczeniami trenerskimi. Jak na razie to trenerem jest Marcin Kaczmarek i obrońmy sie przed barażami, a potem bedzie czas na kombinowanie ze stanowiskami...
27 maja 2006, 11:20 / sobota
Nic nie mam do Wójtowicza, ba powinni dochodzić do głosu młodzi trenerzy, ale jednak wolałbym kogoś nie związanego z klubem, który oceniałby graczy za pomocą 'szkiełka i oka'. Nie mówię, że Wójtowicz by tak nie robił, ale ja wolałbym widzieć kogoś 'z zewnątrz'.
27 maja 2006, 12:41 / sobota
animag- niestety trenerem jest M.K.

Co do Wójtowicza, chetnie bym go widział na ławce Lechii. Powodów jest kilka. Po pierwsze ma licencję. Po drugie jest związany z Lechią emocjonalnie. Po trzecie długo trenował w III lidze małopolskiej i jak myślę ma w niej niezłe rozeznanie. Trzeba pamietać, że z tamtej ligi wyszły Korona i Cracovia, które po kolejnych awansach nie szukały spektakularnych wzmocnień. Po czwarte mam duży szacunek do Michała Globisza, który nie wybrałby sobie na asystenta byle kogo.
27 maja 2006, 15:52 / sobota
ja bum dal albina mikulskiego :p
27 maja 2006, 16:23 / sobota
michal globisz jak najbardziej
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025