Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

10.VI (s.), godz.17:00 > LECHIA - Zawisza

strona 1/2

28 maja 2006, 10:09 / niedziela
Miejmy nadzieje ze to bedzie ostatni mecz sezonu a i punkty zostana w Gdańsku bo przeciwnicy nie beda murowac bramki a wtedy łatwiej cos strzelic.Kibicowsko powinno też byc O.k Kibice Lechii powinni juz pomysle o tym zeby zgode Zawiszy wpuscic na Traugutta a anie jak z Polonia lub Kszo . Pokarzmy kto w Trójmiescie jest lepszy Janek sport dla kibiców a nie dla działaczy pozdrawiam Zbys
28 maja 2006, 10:13 / niedziela
zbys72,to nie jest zawisza bygdgoszcz a kujawiak hydrobudowa włocławek!
nie zmienia to jednak faktu że trzeba być na tym meczu bo może na nim rozstrzygnie się kwestia utrzymania Lechii.
pozdro
28 maja 2006, 10:25 / niedziela
My też kiedyś bylismy Olimpio Lechią a na pierwszym meczu było ponad 10 tys ludzi sam na nim byłem jeżeli przyjada kibice Zawiszy Hydrobudowy itd to znaczy ze akceptuja ten twór . Na Arce wisiał transparent Zawisza jest tylko jeden zobaczymy czy cos sie w tej kwestii zmieniło . Na naszym forum też sa sasiedzi za miedzy może niech oni napisza czy sa zainteresowani przyjazdem do Gdańska jeżeli tak to niech zwróca sie o bilety możemy pokazać całej Kibicowskiej Polsce ze jesteśmy od nich lepsi i ich wpuscimy Matad co ty na to
28 maja 2006, 10:39 / niedziela
Mieliśmy Lecie Olimpie i to był nasz błąd, ale fakt faktem ludzie go zaakceptowali, natomiast w Bydgoszczy hydrotwór nie został zaakceptowany przez kibiców Zawiszy, także z szacunku do nich nie nazywałbym tego dziwadła Zawiszą , bo Zawisza jest ale w 4 lidze, a my gramy z hydrodziwadłem.
28 maja 2006, 10:41 / niedziela
miałobyć Lechię Olimpię nie Lecie , przepraszam.
28 maja 2006, 10:44 / niedziela
zbys72-Arka nie ma zgody z Zawiszą więc nie wiem z jakiej racji mieliby do nas przyjeżdżać :/
28 maja 2006, 11:02 / niedziela
o sorry kiedyś miała zgode nie byłem w temacie ale transparent na Olimpijskiej wisiał pozdrawiam
28 maja 2006, 11:12 / niedziela
I na wielu innych stadionach w Polsce też wisiały transparenty. Kibice innych drużyn w ten sposób jednoczyli się z ekipą Zawiszy.
Nikt na ten mecz do nas nie przyjedzie.
Zawisza jeździ na IV ligę (albo V).
Trochę Cię z tymi zgodami poniosło Zbys :).
28 maja 2006, 13:38 / niedziela
Nie wiem czy nikt nie przyjedzie. Z tego co słyszałem, to za hydrotworem jeżdżą kibice Kujawiaka, przynajmniej do Bydgoszczy.
Inna sprawa, że w Bydgoszczy na tym czymś jest średnio 4 000 ludzi, więc może się ktoś skusi na bliski wyjazd, szczególnie, że dla nich może to być mecz o wejście. Nie liczyłbym na jakaś extra ekipe, ale pikników może się troszkę zjawić.

A co do transparentu, najbardziej śmieszył mnie ten w Poznaniu. Ciekawe czy teraz wywieszą transparent "Jest jeden Lech, ten zadłużony, jebać złodzieji z miasteczka wrony" ;-))
28 maja 2006, 17:41 / niedziela
Tu wszystko jest wyjasnione wprost odnośnik
28 maja 2006, 18:04 / niedziela
"Na Arce wisiał transparent Zawisza jest tylko jeden"

Zawisza jest tylko jeden czwartoligowy
28 maja 2006, 18:37 / niedziela
a ja jestem ciekaw jak ta cała sprawa sie zakończy...
tzn. czy np. w przypadku awansu HydroKujawiakoTamCh*jWieCzego, który jednak oficjalnie nazywa sie Zawisza Bydgoszcz i np. w przypadku następnych utrzymań w ekstraklasie, a być może także spadków "JedynegoSłusznegoZawiszy", który gdzieśtam kopie w IV lidze, kibice którzy dzisiaj wypinają się na szczebel centralny w Bydgoszczy, nadal pozostaną tacy nieugięci w swoim bojkocie

mając w pamięci wszelakie fuzje do jakich dochodziło w tym kraju, a tym bardziej wyczyny kaskaderskie niektórych działaczy, zwłaszcza te spod szyldu Ptaka z Piotrcovią Szczecin, czy jego ostatnią brasilianę, nie jestem tego taki pewien

orientuje się ktoś może gdzie w tym wszystkim jest "Jedyny Słuszny Zawisza"? tzn. czy jest traktowany jako rezerwy tego drugoligowego, tak jak np. nasza Lechia II? bo jeśli tak to zapewne wystepuje tam jakaś rotacja zawodników, chyba, że piłkarze też się tak zacietrzewili, że o żadnej drugiej lidze nie chcą słyszeć, w co jednak wątpie tym bardziej

co do Lecha, to może nie jestem zbyt mocno zorientowany, ale nie słyszałem o żadnych protestach i bojkotach, co moim zdaniem wcale godności kibiców z Poznania nie uwłacza
28 maja 2006, 19:59 / niedziela
Zawisza gra w 4lidze jako osobny zespół. Walczą o awans, media pisało o nim jako "terrorystach rozgrywek", coś podobnego jak nie dawno z Lechią, że jężdzą po wioskach i zachowują się jak bydło itp

Rezerwami Hydrotworu jest Kujawiak Włocławek, grający w 5 lidze
28 maja 2006, 22:05 / niedziela
dzieki za info lukash, ale niebardzo to rozumiem... to to nie jest ten sam klub? korzystają z tego samego obiektu? czy w ogóle prawdziwa IV ligowa Z-etka traktowana jest jak ciało obce? bo jeśli tak, to jest to trochę nierozważna, żeby nie powiedzieć niebezpieczna decyzja, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że za kilka lat te zespoły mogą się ze sobą spotkać...
29 maja 2006, 08:12 / poniedziałek
Pracuje obecnie w bydgoszczy więc mogę coś więcej powiedzieć na temat hydrotworu. Nie jest prawda że frekwencja wynosi średnio 4000 tysiące ludzi, to mit tworzony przez media bydgoskie po to by zniszczyc kiboli prawdziwej zawiszy. Na mecze przychodzi normalnie około 1000 - 1500 typa i to raczej typowo pikinikowe towarzystwo nawet flag nie ma. Prawdziwy zawisza nazywa się w całości stowarzyszenie piłki nożnej zawisza 1946 bydgoszcz, a hydrotwór nazywa się zawisza S.A. (spółka akcyjna). Hydrotwór jest silnie popierany przez prezydenta bydgoszczy, miejscowe media i władze stadionu którego prezesem jest były lekkoatleta Sebastian Chmara (władze stadionu to następny twór o nazwie cywilno wojskowe zrzeszenie sportowe zawisza). To wszystko razem zwalcza jak może jedynego zawiszę jakim jest ten pierwszy przeze mnie wymieniony czyli spn zawisza i co za tym idzie jego kibiców. Co do przyjazdu kogoś na ostatni mecz to raczej nie ma się co spodziewać żeby jakieś dziadki pofatygowały się do nas na ostatni mecz bo ich dopingowanie opiera się głownie na typowym dla tego typu towarzystwa oglądactwie meczu połączonym z bluzgami na własnych piłkarzy jak im coś nie wyjdzie i to tyle w tym temacie.
29 maja 2006, 08:40 / poniedziałek
W związku z powyższym, proponuję modreatorom zmianę tytułu tego tematu na Lechia-Hydrotwór, ewentualnie Hydrobudowa, Kujawiak/Zawisza.
4 czerwca 2006, 10:42 / niedziela
Mysle, ze w tym meczu Kaczmarek powinien dac szanse juniorom skoro juz mamy zapewnione utrzymanie. Marcin moglby dac chociaz z 30 min takiemu Hirszowi czy Pietrowskiemu. Chociaz mozna patrzec na mecz pod innym kontem i starac sie uzyskac jak najlepszy wynik zeby pomoc Śląskowi w zajeciu miejsca dajeacego prawo do gry w barazach o OE. Ale mysle ze nawet z juniorami w skladzie mamy szanse powalczyc z nimi o kozystny dla nas i dal WKS-u wynik. Sami to ocenicie. Pozdro
4 czerwca 2006, 13:43 / niedziela
Ja uważam że Kaczmarek powinien w tym meczu wystawić najślniejszy skład jaki będzie miał. Dużo ludzie pewnie przyjdzie i dla nich Lechia powinna pożegnać się zwycięstwem i awansować w tabeli , żeby potem nie gadali że Lechia utrzymała się dziękii fuzji Lecha z Amiką.
4 czerwca 2006, 15:00 / niedziela
Najważniejsze by Lechia zagrała ładny mecz i oczywiście wygrała. Mecze powinny przede wszyskim cieszyć oko kibica
4 czerwca 2006, 20:40 / niedziela
no to teraz marcin powinien dac szanse hirszowi sierpinskiemu itd choc nie wiadomo jak to moze eyjsc ale jesli utrzymanie juz jest wato tak zrobic

a do klubu!!!!!!!!!!!!!

BILETY PO 5ZL!!!!!!!!!!!!!!
4 czerwca 2006, 21:13 / niedziela
po 5 zł ? wedlug mnie nie potrzebnie i tak bedzie z 8 tys., bynjamniej powinno byc.
5 czerwca 2006, 13:39 / poniedziałek
Ponawiam prośbę do moderatorów o zmianę nazwy w tytule wątku na Hydrotwór.
5 czerwca 2006, 17:07 / poniedziałek
odnośnik
forum hydro
6 czerwca 2006, 13:40 / wtorek
Szefowie Zawiszy S.A. zaproponowali ścisłą współpracę, może nawet połączenie występującemu w IV lidze Stowarzyszeniu Piłkarskiemu Zawisza. Niedługo odbędą się rozmowy. - Jesteśmy w stanie przejąć finansowanie drużyn młodzieżowych i zespołu w IV lidze. Mamy też atrakcyjną propozycję dla kibiców - twierdzi prezes Zawiszy S.A. Wojciech Klatt.

Jaka będzie reakcja SP, nie wiadomo. - Tak czy owak, chcemy mieć zespół rezerw i cztery drużyny młodzieżowe. Jeśli nie uda się porozumiec ze stowarzyszeniem, wystąpimy do Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej o miejsce w IV lidze dla naszych rezerw, które zagrają oczywiście jako Zawisza. Musimy mieć normalną strukturę klubu piłkarskiego - przekonuje prezes Zawiszy S.A.

Jeśli nie uda się nawiązać współpracy z SP, w IV lidze będą się odbywać "zawiszowskie derby" - zagrają w niej dwie drużyny o tej samej nazwie.
6 czerwca 2006, 13:45 / wtorek
Nie bedzie derbow ZAWISZA - ZAWISZA tylko HDROHUJOZA - ZAWISZA

ZAWISZA JEST JEDEN 4 LIGOWY I MAM NADZIEJE ZE KIBICE ZAWISZY NIE POJDA NA ZADEN UKLAD Z TYMI KRETACZAMI
7 czerwca 2006, 12:05 / środa
Jestem jak najbardziej za tym aby na meczu powiesić flagę (Zawisza jest jeden....) odnośnik . Wejdzcie na tą stronę i zobaczcie ile klubów popiera ten protest. Jestem za.
7 czerwca 2006, 17:40 / środa
W przypadku wygranej Slaska i Naszej ,przy remisie Jagielonii z Zaglebiem
Do barazy wchodzi SLASK !!!
7 czerwca 2006, 18:31 / środa
Witam! No pięknie pięknie!:> Napisik odnośnie zawiszy 4 ligowego też by się u nas przydał... pełne wsparcie jak najbardziej wskazane!
A w sobote TYLKO ZWYCIĘSTWO LECHIIJKI!!!
pzdr.
8 czerwca 2006, 19:47 / czwartek
jak dobrze pójdzie to mamy szanse na 8 miejsce jak my wygramy
ślask z kszo wygra
heko z górnikiem wygra albo remis
łks z piastem wygra albo remis
8 czerwca 2006, 20:00 / czwartek
transparent musi byc , a Lechia w sobote gra z hydrochujozą a nie z z Zawiszą...uszanujmy to ...cała polska to popiera, i ja też!!
8 czerwca 2006, 20:34 / czwartek
transparent musi byc co tam bedzie czyli tresc merytoryczna to wiadomo proponuje: pierdole cie, pierdole cie, pierdole hydrobudowlany psie. no i propozycja nr 2 zeby tylko ten transparent mecz obejrzal. czyli WIELKI BOJKOT!!!!!!!!
8 czerwca 2006, 21:11 / czwartek
Ale zmiany w zespole , trzeba walczyć tu o I lige nie ma co . Był rycerz Zawisza Czarny ( wszyscy wiedzą , bez napinki ) więc " Zawisza jest tylko jeden....."
8 czerwca 2006, 21:29 / czwartek
nie zgodzę się z Tobą slawoy...
pomijając już Twoje hasło o psie :) to...
w sobote gramy ostatni mecz w sezonie i rozstajemy się z Lechią na jakiś czas, więc chciałbym, żeby to było święto, żeby było głośno i kolorowo (głównie biało-zielono oczywiście :-) ) i na trybunach i na płocie
nie uważam za słuszne bojkotowanie tylko dlatego, że przyjeżdżają do nas jakieś pajace, z którymi ktoś inny ma problem, tym bardziej, że z Z-etka sentymentami się chyba nie darzymy;
rozumiem, że jakies zasady musza być i hydroczemuśtam nie należy się od nas zbyt wielki szacunek, ale należy się on piłkarzom i kibicom, którzy cały sezon byli z klubem...
mamy utrzymanie po ciężkim sezonie, do tego rozpoczynają się właśnie mistrzostwa świata - najdłuższe święto nowożytnego świata :-), bawmy się i radujmy :) wyjebane mam w hydrocośtam i bojkoty

mozna by raczej pomyśleć o akcji z biało-czerwonymi elementami obok tradycyjnych biało-zielonych, choć zapewne dużo z nas samo z siebie o to zadba :)

pozdrawiam, do soboty
8 czerwca 2006, 21:34 / czwartek
widzę właśnie, że moja wypowiedź może zostać źle zrozumiana, więc podsumowując:
-tak dla poparcia 4 ligowego Zawiszy
-tak dla sfakania 2 ligowego hydrocośtam (byle nie trwało to cały mecz i żeby nie sięgnęło dna rynsztoku)
-nie dla pustych płotów, smutasów i strasznego całomeczowego napinania sie jacy to my nie jesteśmy bojkociarze
-TAK dla święta na trybunach :-)
8 czerwca 2006, 23:33 / czwartek
Nie rozumiem, dlaczego mamy bojkotować Hydrobudowę, a nic nie zrobiliśmy, kiedy do Gdańska przyjechała Ceramika Opoczno, potocznie zwana KSZO Ostrowiec ??

Czy cała Polska będzie wywieszać transparenty przeciwko Amice w Poznaniu ?? Czy będziemy też bojkotować mecze Piotrcovii w Szczecinie ?? A może bojkotujmy cwaniactwo Bońka, który niespłacając długów stworzył "nowy" żydzew.

Jedno co rózni Hydrobudowę, od tych przykładów, to fakt, że Lech, Pogoń, żydzew czy KSZO oszukały swoich wierzycieli. Kujawiak z tego co powszechnie wiadomo długów nie miał.

Nie bardziej bulwersowała gra czarnego w koszulce z Orłem, niż mecze Kujawiaka w Bydgoszczy.
9 czerwca 2006, 00:26 / piątek
Zeto a jak Ty bys sie czul gdyby do Gdańska po fuzji przybyla druzyna o nazwie
Lechia SA. i przy poparciu miasta zajeła stadion i budynki klubowe
a nasza Lechia musiała by sie tułac np po boiskach Polonii lub Gedanii?
Przyznasz ze perspektywa malo ciekawa
9 czerwca 2006, 00:34 / piątek
Romano- tak samo, jak jadąc na wyjazd A-klasowej Lechii, wiedząc że są tacy, co jadą na LaPonię do Chojnic.
To jednak nie ma nic do rzeczy. Albo bojkotuje się wszystko, albo nic. W I lidze gra tak Pogoń, teraz dołączy do niej Lech. W II było KSZO. Wszystkim przeszkadza tylko Zawisza, a reszta jest cacy. Brak konsekwencji.
9 czerwca 2006, 06:01 / piątek
Rożnica jest zasadnicza to jest brutalna proba przejęcia tradycji prawdziwego Zawiszy przez Hydrobudowe z poparciem miasta
Kibice Zawiszy sie na takie cos nie zgodzili -i to jest właśnie ta roznica
9 czerwca 2006, 07:07 / piątek
Pieprzyć kszo-ceramike i nowego lecha również.Ale zawiszy nalezy się szacunek za to że walczą o swoje i tego faktu nie ma co negować.
Wsparcie "duchowe" (transparent) może nie wiele da ale niech wiedzą stoi za nimi murem pół kibicowskiej Polski mimo antysympatii między nami.
ps.Dziś jest najważniejszy jeden mecz!! i to ma nas tak naprawdę jednoczyć czy będziemy kibicować w gdańsku,bydgoszczy czy gdyni!!
pzdr.
10 czerwca 2006, 13:52 / sobota
Co taka cisza w temacie? Liczę, że Lechia nie odpuści mimo meczu o pietruszkę... Miło by było zobaczyć chociaż trochę dobrej piłki, przynajmniej lepszej od tej z wczorajszego wieczoru...
10 czerwca 2006, 15:36 / sobota
Do boju biało-zieloni tylko zwycięstwo!!!
10 czerwca 2006, 16:05 / sobota
Rozumiem bojkot kibiców Zawiszy. To czy się do niego przyłączę czy nie zależy od formy. Jeśli trza będzie coś krzyknąć to luz ale nie przez większość meczu. Tak jako przerywnik. Mam zamiar obejrzyć piękny meczyk ukochanego zespołu. Obawiam się tylko że nasi kopacze sobie odpuszczą, tak na marginesie
10 czerwca 2006, 19:05 / sobota
lechia zremisowala 0:0
10 czerwca 2006, 19:41 / sobota
Właśnie wróciłem z meczu. Jestem trochę zdezorientowany, bo na moim bilecie było napisane "bilet wstępu na mecz 2 ligi". Więc dlaczego oglądałem mecz 4-ligowy? Żenada. Ostatni mecz, chciałem bardzo zobaczyć biało zielonych mimo że mam niedlugo trudne egzaminy i muszę się uczyć. I co widzę? 22 zawodników bezcelowo biegających na boisku, a sędzia... bez komentarza. Ostatni mecz sezonu a oni grają asekuracyjnie... Juz wolałbym zeby nasi przegrali 3:5 ale zeby cos sie działo. Nuda, nuda i nuda! Byłem święcie przekonany że na drugą połowę wejdzie Hirsz. Ale oczywiście i tym razem nasz kochany trener niemile mnie zaskoczył. Czy naprawdę Karol Piątek był jedynym, który odważył się biegać i walczyć? W tym meczu widziałem naszych jako sfrustrowanych bezsilnych chłopców. Grzegorz Król z przodu stracił chyba wszystko co było możliwe. Jedyny jasny punkt to rozmowa dwoch fanow siedzących za mna z tylu. Świetne teksty i trafne spostrzeżenia dotyczące dzisiejszej "farsy". Może mówie to na gorąco, ale według mnie gdańscy kibice zasługują na lepsze "ciacho". Nie mówiąc już o torcie...
10 czerwca 2006, 22:10 / sobota
Jestem tego samego zdania, wstyd i żenada.
Po czerwonej kartce kretyńskie zdjęcie z boiska Cetnarowicza - od razu wyraźny sygnał dla drużyny "chłopaki obrona Czestochowy". Dokładnie powtórka z meczu z Ruchem. Nasz treneiro taktyk zasrany.

Było 0:0, i jest wstyd, a mogła być hańba, bo Kujawiak miał kilka dobrych sytuacji, które zresztą sami prokurowaliśmy, cofając się pod własną bramkę i oddając przeciwnikowi pole bez walki.

Przychodzi na stadion armia kibiców zdzierających gardła a nasi udają, że grają.

Król co drugą piłkę oddaje z powrotem do tyłu. Bąk przedłuża wykopy. Nasza obrona praktycznie wmurowana na linii pola karnego.

Gdyby nie Piątek (oczywiście nasz treneruncio go zdjął, żeby przypadkiem chłopak czegoś Boże broń nie strzelił albo nie wypracował) i Pęczak, jedyni na boisku, którzy wiedzą po co gra się w piłkę nożną i wychodzi na boisko, oraz po co stoją bramki, to chyba po raz pierwszy w życiu wyszedłbym w połowie meczu.

To jest Lechia Gdańsk panie trenerze Kaczmarek, to MY jesteśmy najlepsi, a gramy u siebie z przeciętniactwem i badziewiem, bo Kujawiak to w gruncie rzeczy miernota i bronimy nie wiadomo czego. Takie drużyny jak Kujawiak trzeba rozwalać w p...u nawet w dziewiątkę, a nie bronić remisu i kompromitować się przed kibicami udawaniem gry. Z taką mentalnością i podejściem nie ma co myśleć o pierwszej lidze za rok.

p.s. można przegrać tak, jak Wybrzeże Kości Słoniowej po pierwszej poł. z Argentyną - po wspaniałej walce.
10 czerwca 2006, 22:19 / sobota
A tak ze zapytam...co sie stalo na grunwaldzkiej ze była az takie korki :) ?
10 czerwca 2006, 23:21 / sobota
Ja wiem, że po dzisiejszym meczu jeszcze bardziej nie lubie czarnuchów. Po co takie łajzy wogóle się sprowadza do Polski ??? Żeby co chwilę padali jak muchy i płakali sędziom w rękaw ?????? Mam nadzieję, że pzpn- ik po obejrzeniu zapisu video cofnie czerwo dla Szulika, a małpę solidnie ukara.

Druga sprawa to sędziowie. Ten baran nie nadaję się aby skarpety prać, a co dopiero sędziować mecze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za to co wyczyniał w pierwszej połowie, publika powinna wjechać na murawę i skopac jego czarne dupsko.

A mecz. Patrząc na zmiany trenera, jestem jeszcze bardziej za jego zmianą. Cetnarowicz- Mysiak (chyba Kaczmarek zapomniał mecz z Polkowicami), Szczepiński- Fechner (ten w Lechii nie grał jeszcze tylko w ataku i na barmce), Piatek- Dzienis (lepiej dać szansę pokazania się zawodnikowi który w Gdańsku spedza ostatnie dni, niż wprowadzić juniora ??).
10 czerwca 2006, 23:24 / sobota
Tragedia , tragedia i jeszcze raz tragedia !!!!! Nie poznałem Kalki , Szula , Królika i Bączka . Kalka dał 1 piłke w swoim stylu i zero zwodów wykonanych przez Kalke.
Królik mnie wkurzył jak nikt inny , Sędzia .. poprostu No comment coś trzeba zrobić z tym w Polsce . Szulo ta czerwona kartka ale do tej 37 minuty to on był bezradny. Lechia z Kaczmarkiem jak Polska z Janasem w meczu z Ekwadorem .
11 czerwca 2006, 02:44 / niedziela
A ja wlasnie wrocilem z meczu i nie narzekam :D to my gralismy w 10 ??!! :D:D:D

A MY SWOJE !
11 czerwca 2006, 11:28 / niedziela
Szkoda , że kopacze tak podeszli do sprawy w sumie dla nich to zadna różnica 9 czy 10 miejsce. No ale cóż Lechistów w tej drużynie jest b. mało. Lechiści są na trybunach. Dobrze, że postawa bambusów spotkała się z właściwa reakcją części widowni. Sezon ogólnie na ocene dostateczną, jeśli mamy walczyć o ekstraklasę to trzeba budowac ekipę, bo z tym co mamy teraz nic dobrego nas nie czeka. Trzeba otwarcie stawiać sprawę: miejsce Lechii jest w pierwszej lidze i do tego trzeba dążyć.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.493