Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

10.VI (s.), godz.17:00 > LECHIA - Zawisza

strona 2/2

11 czerwca 2006, 13:48 / niedziela
I znów się okazuje, że my kibice widzieliśmy inny mecz nić trener.

A za tekst "Jak chcą to potrafią", powinien dostać kopa w d***. Niech w końcu trafi do jego zakłutego łba, że to MY KIBICE odbudowaliśmy ten klub. To my zdzieraliśmy gardła od A- klasy i często sięgaliśmy do własnej kieszeni, aby odbudować Biało- Zieloną Tradycję.
A on pierd*****, że jak chcą. My chcemy i potrafimy- w przeciwieństwie do niego. Bo on może chce, ale napewno nie potrafi.

Jaki z niego jest nadęty palant !!!!!!!!!
11 czerwca 2006, 14:32 / niedziela
nawet jak tak pomyślał (co jest już błędem) to mógłby nic nie mówić. Przez ostatnie lata kibice ciągnęli biało- zielony wózek w doslownym tego słowa znaczeniu. Gdyby nie kibice w ogóle klub by już dawno zniknął. Nie 5 a 15, 20 lat temu. Z szacunku dla kibiców na każdym meczu drużyna powinna gryść trawę. To jest Lechia i komu coś nie pasuje niech zmieni miejsce pracy.
11 czerwca 2006, 14:46 / niedziela
i niech sobie treneiro uświadomi, że doping jest bo inaczej na Traugutta być nie może. Ma to niewiele wspólnego z poczynaniami drużyny na boisku. Gdyby byl inny trener i inna drużyna doping byłby podobny. Ludzie przychodzą przede wszyskim na Lechię. Piekną pilke to sobie można obejrzeć bez łaski w TV
11 czerwca 2006, 15:56 / niedziela
zagadzam sie, potwierdzam, podpisuje sie pod, przychylam, przytakuje, jestem w 100% za, tym co mowicie. panie trenerze jak bysmy chcieli to bys dawno juz..... ty pindolu. Nygusy dostali co mieli dostac czyli banana. zadne z nich grajki a i aktorzy kiepscy. sedzia brak mu 2 strybutow ciemnych okularow i "bialej" laski. jak na ostatni mecz to zadnej rewelacji. piosenka wymyslona przez mojego kolege niezla hydrokutasie zapomnij o ekstraklasie. piekne porownaie trafne jak ja pier... kaczmarek w Lechi jak janas w reprezentacji fakt hahaha a ja dodam trenowaly dwa pedaly 1 gupi drugi do zwolnienia (w sumie obaj).
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020