Gdańsk: wtorek, 19 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:

Transfery na Jesień

strona 2/5

21 czerwca 2006, 11:39 / środa
Solidni II Ligowcy - do wzięcia :
Michał Trzeciakiewicz (Jagiellonia)
Maciej Rogalski (KSZO)
Krzysztof Kukulski, Stanisław Wróbel (Piast)
Andrzej Rybski (Polonia B./Widzew)
Ensar Arifović,Adam Cichon (Polonia W)
Krzysztof Bizacki , Mariusz Śrutwa, Rafał Wawrzyńczok (Ruch)

Z I ligowców:
Edi(Pogoń)
G. Kmiecik (Wisła K)
B.Telichowski , D.Topolski (Lech)
R.Lasocki (Groclin)
K.Przytuła (Cracovia)
21 czerwca 2006, 13:45 / środa
lasocki i arifovic by sie przydali ale raczej za duzy hajc chca grac
21 czerwca 2006, 15:04 / środa
Kolega chciałby widzieć Śrutwę w składzie Lechii?

To chyba jakiś żart.
Do tego niesmaczny:D.
21 czerwca 2006, 15:38 / środa
Nie badzmy smieszni srutwa taki dziadek o wiele lepiej dac szanse Hirszowi...mlody,zdolny,perspektywiczny.
21 czerwca 2006, 16:08 / środa
Kubus a jesli Śrutwa mialby dac nam awans to dalej wydawalo by ci sie ze to smieszne?
22 czerwca 2006, 12:32 / czwartek
Nie uważasz, że wiekowo ta drużyna jest dość mocno zaawansowana, że brak tej młodzieńczej krwi?

- Nie wiem. Ja czytałem ostatnio, że Cafu mając 36 lat podpisał z nowy kontrakt z Milanem, i myślę, że to jest odpowiedzią. Na Zachodzie nikt nigdy nikomu nie patrzy w metrykę. Jeśli jesteś dobry, biegasz, masz zdrowie i coś potrafisz, coś wnosisz do zespołu to jesteś potrzebny. U nas jest taki stereotyp, że 30 lat to już trzeba kończyć. Ja myślę, że u nas też to się będzie zmieniać i będzie szło ku zachodowi. Jest 25 zawodników i powinni grać najlepsi.

odnośnik

Jest dokładnie jak mówi "Kalka". To że ktoś skończył "30" nie oznacza że należy kończyć karierę. Jesteś dobry to grasz niezależnie od wieku.
22 czerwca 2006, 17:16 / czwartek
Grzegorz Pater z Podbeskidzia jest do wzięcia. Mysle ze Lechia moglaby sie o niego postarac.
23 czerwca 2006, 10:41 / piątek
Lechia zainteresowana Pawłem Kowalczykiem?
odnośnik
23 czerwca 2006, 13:15 / piątek
Beka z tego Pawła Kowalczyka. Jego statystyki są gorsze nawet od naszych "piłkarzy grających z przodu". 530 minut gry i powalające osiągnięcie - ZERO zdobytych goli :) odnośnik
23 czerwca 2006, 13:45 / piątek
Z tego co mi wiadomo, to Wojtek Kowalczyk jest bez klubu. Podobnie Leszek Pisz. A może weźmiemy Tomka Untona? W końcu Kalka wymienił go w "jedenastce" najlepszych piłkarzy z ktorymi grał w Lechii. Pan Roman Rogocz też jest w niezłej formie, tryska humorem... nie patrzmy mu w metrykę!

A z faktów, to w Fakcie piszą dzisiaj, że Pękim jest zainteresowany grecki drugolgowiec, który oferuje mu niezłą kasę. Pęczak ma podjąc decyzję po 29 czerwca, kiedy wróci z urlopu.
24 czerwca 2006, 11:27 / sobota
odnośnik no to ladnie tracimy jednego z piłkarzy .
24 czerwca 2006, 12:26 / sobota
Mimo całej mojej sympatii do Biskupa muszę powiedzieć, że mu się trochę poprzewracało w głowie. Jak mu tak śpieszno do wielkich klubów i wielkich pieniędzy to droga wolna, niech pokaże na co go stać. Jeszcze będzie żałował.
24 czerwca 2006, 12:45 / sobota
Na jakiej podstawie Biskup żąda wiekszej kasy po wyleczeniu kontuzji był cieniem zawodnika, jego rajdy nie siały już popłochu jak w rundzie jesiennej a skutecznością dostosował się do reszty drużyny.Niech odchodzi już pokazał w zeszłym sezonie jakie ma przywiazanie do klubu wybierając naszą oferte dopiero wtedy gdy niewypaliły inne.Tacy zawodnicy nam są niepotrzebni.Zawodnicy grający mają się identyfikować z naszym klubem bo to nie jakiś Bełchatów,Łęczna czy inne gówno tylko LECHIA GDAŃSK.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
24 czerwca 2006, 12:57 / sobota
Gin-nic dodać nic ująć!
Popieram Ciebie w 100%.
To samo dotyczy innych-jeśli nie chcą grać w Lechii to droga wolna.Nikt nikogo na siłę nie trzyma.Wierzę głęboko że nasz nowy duet trenerski wypatrzy kilku młodych zdolnych chłopaków z niższych lig,których przynajmniej na tym etapie kariery jest marzeniem grać w Lechii
pozdro
24 czerwca 2006, 13:19 / sobota
Przepraszam, ale nie bardzo Was rozumiem. Biskup jest piłkarzem, to jest jego zawód i póki jeszcze jest młody może coś osiągnąć. Jeśli ma możliwość się rozwijać i zarabiać lepiej gdzie indziej to niech to zrobi. Z całym szacunkiem ale w przyszłym roku w tym klubie nic się nie zmieni, bedziemy znowu walczyli o uniknięcie baraży, będziemy drżeli o wynik w każdym meczu, w każdej końcówce. Jeśli "zarząd" dobiera sobie współpracowników pod kątem kto mniej zażąda ten pracuje to sorry, ale taki "zarząd" mógłby prowadzić instytucję charytatywną... Jeśli Kaczmarek w zimie sprowadza wynalazki typu Kubik i spółka i daje im wyższą gażę niż ma wierny "nadklubowi :) " Biskup to nie dziwię się, że się gość wkurwił, tym bardziej, że grał....Borek dostał życiową szansę kosztem naszego awansu, on zdobędzie jakieś tam doświadczenie a kibice więcej siwych włosów i zdeptane marzenia o awansie. Przy wyborze peracowników nie może być głównym kryterium oceny "ile chce zarabiać".
Jeśli mielibyście propzycję pracy z lepszej firmy, za większą kasę i perspektywy na przyszłość to wątpię, żeby ktoś z Was się zastanawiał czy odejść czy nie ...
24 czerwca 2006, 13:56 / sobota
Chlopie, jakiej lepszej firmy?
Jemu chodzi tylko o kase.

Chyba nie przypuszczasz ze zasluguje na I lige ,badz gre u jakiegos pretendenta do awansu?

Toz to przecietny II-ligowy wyrobnik z momentami przeblysku.

"Pazerny dwa razy traci", czego mu serdecznie zycze.
Niech zostanie gwiazda III ligowych boisk.

Aha,jeszcze jedno.
Jak znowu przyjdzie pod Blazeja wycieraczke to WYPIERDOLIC NA ZBITY PYSK.
24 czerwca 2006, 14:09 / sobota
tez go bym 2 raz nie bral jest pazerny i tyle
24 czerwca 2006, 15:25 / sobota
Rombis a co ty wogole wiesz.. gdybys znal sytuacje i Kube zwlaszcza to dobrze bys wiedzial ze jemu zalezy na tym ze gra wlasnie w Lechii jak tobie na powrocie Majewskiego do wybrzeza zuzlofanie.. pieprzysz jak zwykle. jestem prawie pewien i mam nadzieje ze tak jak w zeszlym sezonie przyjdzie i zaskomli pod drzwiami klubu. a wtedy jak mowi pilsner.. a won .. a Borka w spokoju zostaw.
24 czerwca 2006, 15:41 / sobota
Rombis- każdy klub ma swoją strategię. W Lechii jest tak, że nie płaci się "wirtualnych" kontraktów, za nie wypełnienie których zaczyna się sezon z ujemnymi punktami. Klub ma taki budżet jaki ma, i Błażej dobrze wie, że nie można wydac wiecej niż się zarobi.

Ciekawe jak bedziesz piał, kiedy Borek będzie strzałem w 10 ??
24 czerwca 2006, 15:44 / sobota
Pa, pa Kubusiu... Bozia poskąpiła wzrostu i okazuje się, że rozumkiem też nie całkiem obdarowany.
Idź do rudzielca. Zwiedzisz Piotrkowską, zapoznasz się z judaikami, w sakiewce kaska będzie się zgadzać. Tego pragnie "zawodowy piłkarz" Jakub Biskup.

Dopóki Lechijka ukochana nie będzie w pełni profesjonalnym klubem, dopóty byle pętak będzie nam kibicom spędzał sen z powiek, czy łaskawie zgodzi się kaleczyć ten piękny sport w naszych świętych biało - zielonych barwach.
24 czerwca 2006, 15:51 / sobota
Zeto spokojnie spokojnie.Nie ma co się podniecać na wyrost.Będziemy Borka całować po stopach jak się skończy przyszły sezon...
A póki co to nasz (czyt. wasz) ukochany zarząd Lechii nie podpisał żadnego nowego kontraktu, nie mówiąc o połowie starych graczy...
pzdr.
24 czerwca 2006, 18:31 / sobota
Witam!

Jak wszystkim Wam mi też leży dobro Naszej Lechii na sercu i dlatego pozwalam sobie zabrać głos w sprawie transferów, a właściwie w sprawie pracy dyrektora i zarządu.
Opierając się na doniesieniach prasowych na dzień dzisiejszy nic nam kibicom nie wiadomo na tema budżetu klubu na najbliższy sezon lub rundę jesienną? Uważam, że budżet powinien być ustalony po ostatnim gwizdku sędziego kończącego mecz rundy wiosennej, a w naszym przypadku wcześniej. Do tego czasu powinno być zrobione tak zwane prowizorium budżetowe, które powinno obejmować dwa warianty finansowania klubu na okoliczność utrzymania się w II lidze i spodku. Rozmowy ze sponsorami powinny być już zakończone i ich dotychczasowe deklaracje powinny być parafowane na umowach sponsorskich.
Przecież głównym celem członków zarządu (chyba, że się mylę) jest nieustanne poszukiwanie dobrodziejów, którzy wesprą finansowo klub, a czasu na to mieli całą rundę wiosenną!!!
Czy ktoś będzie rozliczony za chybione transfery? Wydaje mi się, że decyzje dotyczące sprowadzenia nowych piłkarzy podczas przerwy zimowej niebyły suwerennymi decyzjami trenera. Może sponsorzy poczuli się oszukani, że wydano ich pieniądze na „towar bez gwarancji”- miał być Panasonic a okazało się, że jest Panasoniks. Czyżby zarząd kalkulował budżet klubu na jedynym pewnym sponsorze, jakim są kibice?
Jak wszystkim wiadomo piłkarze są zatrudnieni na zasadzie kontraktów i obie strony negocjują warunki jego przedłużenia lub skrócenia przedstawiając swoje argumenty i jeżeli strony nie dochodzą do porozumienia to się rozstają – takie są reguły i nie można obrażać się na zawodnika i wyzywać go. Proszę sobie zadać retoryczne pytanie:, Dlaczego odeszło w przeszłości tylu utalentowanych naszych piłkarzy? Pan Biskup nie był „naszym piłkarzem” tylko kontraktowym. Uważam, że stawiane jemu zarzuty są infantylne. Każdy czy to wychowanek czy najemnik jak dostanie intratną propozycję to z niej skorzysta. „Kasa misiu, kasa”. Proszę włożyć między bajki takie frazesy wygłaszane przez piłkarzy, że chcą zostać w klubie i grać dla wspaniałej publiczności.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
24 czerwca 2006, 18:37 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
24 czerwca 2006, 19:03 / sobota
Przywiązanie do barw klubowych to piekna rzecz.Ale dzis są inne czasy.Jak juz pisalem epoka Puszkarza minęła bezpowrotnie.Teraz kazdy idzie gdzie jest wieksza kasa.Biskup chciał wywalczyc jak najwyzsza gaze i to jest normalne w kazdym profesjonalnym klubie.Inna sprawa czy klub stac na to.Tak Lechia jest niezwykłym klubem.Zawsze slynęła z dobrej pracy z młodzieżą.Tylko co z tego wynikało?Ano piłkarze szkolili sie,krzepli a potem szli w Polske.Tak jest od wielu lat.Teraz zapowiada sie znów praca od podstaw.Borek chce postawic na wychowankow,piłkarzy z regionu zwiazanych z Gdańskiem.No i super.Tylko ze jesli nadal bedziemy tak slabi finansowo to nigdy nie utrzymamy dobrych piłkarzy przy sobie.Niech nikt nie bedzie naiwny,że majac do wyboru - przywiazanie do klubu czy lepsza kasa wybiorą to pierwsze.No może sie myle, w takim razie niech wszyscy lechisci rozsiani po klubach w Polsce powróca aby pomóc Lechii w awansie.W wywiadach owszem, kazdy mówi o sentymencie, bialo-zielonej krwi itp, ale dalej woli grac tam gdzie gra.No chyba ze na sportowa emeryturę jak juz nikt ich nie chce.Taka niestety prawda.Budowa klasowego zespolu opartego glownie na wychowankach to utopia.Wyjątkiem moze jest Ajax:-))))
Zgadzam sie z jednym, ze żądania finansowe piłkarza muszą być adekwatne do jego umiejętnosci.
25 czerwca 2006, 20:13 / niedziela
nie wiem czy nie bedziemy potrzebowali bramkarza gdzy Baczkiem interesuja sie ponoc (groclin,Leczna. jaga)
26 czerwca 2006, 00:29 / poniedziałek
W tym temacie wychodzi taki mały paradoks... Ile razy wiele osób pisalo że poprzednie transfery to były same " odrzutki "... I tak było w rzeczywistości,a prawda jest taka że o dobrych piłkarzy to klub musi walczyć , a nie na odwrót ! Nikt nie bedzie gral w Lechii tylko dlatego że to jest LECHIA , inne spojrzenie jest na tą sprawe piłkarza który patrzy na klub jako na swojego pracodawce , a inne jest kibiców...
Skoro do tej pory nie mamy ustalonego budżetu , to albo są prowadzone jakieś ciche negocjacje , albo poprostu nie wyglada to dobrze i jeszcze próbują znależć jakiegoś sponsora...
Jeżeli jednak budżet klubu nie bedzie wystarczajacy na atak na pierwsza lige to znowu , pozostaną nam właśnie "odrzutki" + mlodzi zawodnicy z nizszych lig... Wykupienie dobrego zawodnika jest bardzo drogie i zdecydowanie tanszym rozwiazaniem jest zatrzymanie zawodnika ,z reguły opłaca sie to nawet gdy rząda on sporego wzrostu płac...
Może to być tylko gra Biskupa, aby wywalczyć swoje warunki, ale jeśli faktycznie ma jakies propozycje , to mzoemy stracic perspektywicznego zawodnika i to napewno bedzie nasza strata , a nie jego....
Różnie moga być opinie co do jego gry, ale wszyscy widzielismy co potrafil jak byl w formie , dobra technika , ciąg na bramke , szybkośc... Ktoś napisal że to były przebłyski , ale tak jest , że im bardziej zawodnik staje sie doświadczony tym bardziej te przebłyski stają sie normą...
Chcialbym sie mylić , mam nadzieje że budżet bedzie optymalny , znajda sie gracze którzy wzmocnią drużyne i tacy co uzupełnią straty , ale jak juz wspomnialem , na to musi być kasa... Dla mnie odpuszczenie Biskupa jest zdecydowanie błędem , chyba że postawil zaporowe warunki , wtedy nie ma właściewie tematu...

POZDRAWIAM
26 czerwca 2006, 09:52 / poniedziałek
Bączek przedluzył z lechią kontrakt więc wątpie
26 czerwca 2006, 19:07 / poniedziałek
Baczk nie tyle co przedluzyl a ma wazny kontrakt chyba jeszcze 3 lata. Mialem na mysli wypozyczenie albo transfer definitywy. ciekaw jestem co w takiej sytuacji zrobili by gdanscy dzialacze.bezsprzecznie zawodnik nam potrzeby
27 czerwca 2006, 09:50 / wtorek
Tomasz Pękala przyjeżdża w czwartek do Gdańska na rozmowy z Lechią. Dzień później rozegrany zostanie mecz testowy dla kandydatów do gry w gdańskiej drużynie
Pękala to syn byłego idola kibiców Lechii Mirosława. Gdy miał siedem lat wyjechał z ojcem do Austrii. Tam uczył się (skończył szkołę handlową) i trenował. Grał w I lidze austriackiej, w drużynie SV Bregenz, wystąpił 12 razy w młodzieżowej reprezentacji Austrii. Ostatnio był piłkarzem II-ligowego Altach, nie miał jednak miejsca w składzie i już zimą chciał przejść do Lechii. Austriacki klub nie wyraził zgody i zawodnik musiał czekać na wygaśnięcie umowy, czyli do czerwca. W czwartek Pękala ma rozmawiać w sprawie swojej gry w Lechii z zarządem klubu. Tego samego dnia odbędą się badania wydolnościowe piłkarzy i pierwszy trening przed nowym sezonem. W piątek rozegrany zostanie natomiast mecz, w którym zagrają kandydaci do gry w Lechii. Nie będzie wśród nich znanych nazwisk, będą to głównie wyróżniający się piłkarze z niższych lig. W sobotę Lechia rozegra pierwszy mecz sparingowy, a jej rywalem w Kwidzynie będzie beniaminek III ligi - Rodło.

www.gazeta.pl
27 czerwca 2006, 20:20 / wtorek
Znam młodego utalentowanego napastnika.
Jest nim Paweł Piotrowski gra obecnie w Trąbkach ma 19 lat.
Strzela wiele bramek w minionym sezonie strzelil w 5 lidze 28 jakos tak, co by niebyło ma nosa do strzelania brameczek bo kurde mało kto nawet w 5 lidze tyle strzela i to jest jeszcze młody chłopak.
Wiem ze miał jakis konflikt chyba ale chlopak warty jest zwlaszcza wiadomo jak z nasza skutecznoscia;/ pozdro
27 czerwca 2006, 21:33 / wtorek
Może się nie znam ale nie widzę żadnego konkretnego piłkarza który będzie testowany;-(((.Mam nadzieje ze zmienię zdanie po piątkowym sparingu
28 czerwca 2006, 06:13 / środa
Jakub Biskup już na pewno nie zagra w przyszłym sezonie w barwach Lechii Gdańsk. We wtorek podpisał trzyletni kontrakt z pierwszoligową Odrą Wodzisław.

W Odrze nie przechodziłem żadnych testów - mówi Biskup. - Tam wiedzą, co prezentuję. Pojechałem na badania, bo trenerzy i działacze Odry wiedzieli, że jestem po kontuzji. Wyniki były dobre i mogłem podpisać kontrakt. Trafiłem do klubu pierwszej ligi i to jest z pewnością krok do przodu w mojej karierze. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak wywalczyć sobie miejsce w podstawowej jedenastce Odry, a łatwo o to nie będzie. Do Lechii nie dzwoniłem. Skończył mi się kontrakt, a po rozmowie z dyrektorem Błażejem Jenkiem dostałem przyzwolenie na szukanie sobie nowego klubu. Rozstaliśmy się w normalnej atmosferze.

Kto zastąpi Biskupa w Lechii? Może Tomasz Pękala, który w środę wieczorem ma przyjechać do Gdańska. Pękala ma za sobą występy w austrackiej ekstraklasie i reprezentacji młodzieżowej, a to tylko dobrze świadczy o jego umiejętnościach piłkarskich.

W piątek na boisku AWFiS rozegrany zostanie mecz testowy. Przeciwko drużynie rezerw i juniorów Lechii zagrają piłkarze, którzy chcą spróbować swoich sił w drużynie biało-zielonych. Oprócz Pękali na boisku będzie można zobaczyć takich zawodników jak Tomasz Chrupałła, Łukasz Czyżyk, Michał Adamczyk (Ruch Wysokie Mazowieckie), Damian Trzebiński (Kaszubia Kościerzyna), Hubert Wołąkiewicz, Piotr Bieniek (Amica Wronki), Michał Benkowski (Toruński KP), Paweł Kaczmarek (Arka Gdynia), Łukasz Wróbel (Jeziorak Iława), Adrian Stępień (Legia II Warszawa), Marcin Wincel (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Michał Tumula (ROW Rybnik), Piotr Dworski, Michał Garlej (GLKS Nadarzyn), Błażej Adamus (Cartusia Kartuzy).- Dwóch, trzech najlepszych graczy z tego zespołu dostanie szanę gry w sobotę w pierwszym sparingu Lechii z Rodłem Kwidzyn - powiedział dyrektor Jenek.

źródło: Dziennik Bałtycki
29 czerwca 2006, 22:12 / czwartek
przepraszam,
tjochę nie na temat
ale . . . .

zaglądam co słychac i oczom nie wierzę
przedłuzono kontrakt Cetnarowiczowi ? ? ?

znowu bedę zmuszony to to oglądać ? ? ?
pomijając już to że każdy grosz wydany na tego zawodnika to pieniądze wyrzucone w błoto,
to . . . widmo nieprzyjemności oglądania jego gry jest jest na tyle dokuczliwe że aż zjebał mi się dziś humor
30 czerwca 2006, 10:50 / piątek
Pawlak ostro walczy o miejsce w Groclinie - poniżej artykuł z legia.net. Wygląda na to, że nie bardzo mu po drodze do Gdańska.

"Pawlak porozbijał legionistów
Czwartek, 2006-06-29 15:25
Niezbyt dobrze starcia z obrońcą Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski Mariuszem Pawlakiem będą wspominać piłkarze Legii. Marcin Burkhardt i Sebastian Szałachowski doznali urazów. Niestety, najgroźniejszą kontuzję ma "Edsoński", który nie będzie trenował przynajmniej przez 10 dni.

W 28. minucie przegranego przez Legię 4:5 spotkania, obrońca Dyskobolii ostro zaatakował Edsona. Ten długo leżał na murawie i zwijał się z bólu. Po interwencji doktora i masażystów opuścił plac gry. Po dokładnych oględzinach okazało się, że Brazylijczyk skręcił staw skokowy, podobnie, jak niedawno Dawid Janczyk. Leczenie powinno potrwać do dwóch tygodni. - Szkoda, nie zagram z Celtikiem - żałował Edson. Niewykluczone, że nie wystąpi również w meczach kontrolnych we Francji.

Drugim poszkodowanym był "Bury", który zastąpił właśnie Edsona. Zagrał jedynie przez kwadrans. Na drugą połowę już nie wyszedł. - To nic groźnego, drobne problemy z mięśniem - powiedział Marcin. - Po powrocie odpocznę i będzie wszystko w porządku - dodał.

Trochę groźniej starcie z Pawlakiem skończyło się dla "Szałacha". Również skręcił staw skokowy, ale lekko i po powrocie do Warszawy będzie normalnie trenował.

Kontuzja Edsona to jak na razie jedyny poważniejszy uraz na zgrupowaniu we Wronkach. To i tak nieźle, bo piłkarze trenowali bardzo ciężko."
30 czerwca 2006, 11:25 / piątek
trzeba se odpuscic pawlaka na sile chce zostac jeszcze na wiosce niech tamgra nam sa potrzebni mlodzi i chcacy grac dla LECHI
30 czerwca 2006, 12:05 / piątek
hehe cały Cygan zawsze grał twardo (nie brutalnie) a co do jego gry w Lechijce to wydaje mi sie ze On juz nie zasługuje na to aby u nas grac i nie chodzi mi o wzgledy sportowe
30 czerwca 2006, 14:42 / piątek
Pawlak woli Groclin zaszyty na zadupiu więc niech gra , lechia to nie przystań na ciepłą emeryturke , juz nawet gdyby stał sie wolnym zawodnikiem za rok należałoby mu podziekować tak jak podziekował Lechii , stawiamy na młodych nie ma co płakac to inni zapłaczą jak bramki na Lechie będą zamikniete hehehe wtedy sie posmiejemy chyba nie brzmi to ironicznie ani złosliwie ale tak bedzie czas to załatwi :)) Pozdrawiam
30 czerwca 2006, 15:08 / piątek
Verde , Bardzo dobrze że Cetnar zostaje , dla mnie to on tylko powinien czekac w polu karnym na piłke od Wojciecha , Kalki itd. on jest potrzebny
30 czerwca 2006, 15:20 / piątek
Fakt w Groclinie większa kasa. Ale powiem krótko:
- Lechia to nie żadna alternatywa, to klub zasłużony. Nie ma tu miejsca dla klientów, którzy wyraźnie wypowiadaja się na temat typu: - nie zagram tu to kończe karierę w Lechii. Nikt tu nie potrzebuje grajków, którzy przychodzą się opierdalać, by dorobić do emerytury. LECHIA to TRADYCJA, KIBICE, a przedewszystkim DUMA GDAŃSKA!!! To klub, kibice, dla których warto zostawić serce na boisku. To nie jest kącik relaksacyjny.

Podsumowując:
- Zdegenerowanym zarobkowiczom, mówimy nie!!! :)
30 czerwca 2006, 15:22 / piątek
Saned
Proszę Cię, przecież Cetnarowicz to uboższa i gorsza wersja Rasiaka, ten gość nie potrafi nawet biegać. To, że nieraz uda mu się kopnąć i to celnie to już tylko dzięki naszym modlitwom..., niezbadane są wyroki Boskie.
30 czerwca 2006, 16:14 / piątek
Kapitan biało-zielonych Maciej Kalkowski oraz prawy obrońca gdańskiego zespołu Paweł Pęczak ustalili warunki swoich kontraktów na kolejny sezon. W najbliższych dniach wyjaśnić się powinien status wypożyczonego z krakowskiej Wisły Macieja Mysiaka oraz środkowego obrońcy Roberta Sierpińskiego.

lechia.pl
30 czerwca 2006, 16:16 / piątek
Saned:"dla mnie to on tylko powinien czekać w polu karnym na piłke od Wojciecha,Kalki itp."
A jak sie nie doczeka?:-))zapuści korzenie metr po ziemią i co wtedy?:-))
A tak poważnie szkoda kasy.A tej nie mamy za duzo.Przykład Pawlaka pokazuje dobitnie,ze nikt nie zagra u nas tylko z powodu sentymentów czy pochodzenia.Kasa,kasa i jeszcze raz kasa.A bez tej stać nas bedzie tylko na odpady i emerytów.Jedyna nadzieja ze Borek z Kafarskim cos wyszperają z mlodych zawodników nizszych lig.
30 czerwca 2006, 20:12 / piątek
centar nie umie nawet biegac a tu o graniu jego w druzynie ktora ma niby o cos gra smiech na sali
30 czerwca 2006, 20:32 / piątek
Jestem w szoku ... Typowy śledź, który pamiętam jak po meczu Lechia-Śląsk był na żużlu z Nicińskim, Ławą i Patalanem ciągneli łacha z kibiców, którzy przyszli w biało-zielonych szalach. Szczególnie brylował w tym właśnie Kaczmarek, który najbardziej naigrywał się z Lechii, a teraz chce grać w naszych barwach. Skoro jest takim arkowcem z krwi i kości to niech tuła się na wypożyczeniach po Cartusiach czy innych Sztumach. Zero szacunku
30 czerwca 2006, 21:12 / piątek
A czy moze ktos cos wie jak sie ma sprawa z Tomaszem Pekala ?
30 czerwca 2006, 21:32 / piątek
no wlasnie co jest z Pekala? wie ktos moze?
30 czerwca 2006, 21:39 / piątek
Rombis : Jak byś sie znal troszeczke na piłce to byś zauważył , że po za pierwszym meczem w którym Cetnar grał po kontuzji w następnych grał , dobrze , a zadania taktyczne ( polecenia trenera ) wypełniał w 100 % , a swoim podejsciem pokazał pełen peofesionalizm.Do Drewinho podobny jest tylko wzrostem , no i niestety troszeczke kordynacją.Kibice w Turowie którzy go znają , mówią , że ylko Cetnara żal . Moge sie z tobą założyć , że nie zrobisz nawet jednej dziesiątej tych "sztuczek" albo żeby ci było łatwiej to "Zonglerek". Żeby Kogoś krytykowac dobrze jest rozumieć o czym się pisze. Zapraszam na lechie . Pooglądaj , przypatrz się zawodnikom ich zadaniom , wykonaniu , a potem komętuj . Życzę Ci troche obiektywizmu a nie przejawów frustracji.
30 czerwca 2006, 21:47 / piątek
Saned, chłopie o czym Ty piszesz i ... jak piszesz (ortografia!). Przecież Cetnar poza tym, że jest wysoki nic sobą nie prezentuje, słaba koordynacja ruchowa, kłopoty z bieganiem, problem z przyjęciem i zagraniem piłki, kłopoty ze strzałem,... wyliczać jeszcze? Nie ja sam tak postrzegam Twojego faworyta. A jeśli chodzi o "żonglerki" (jak to elegancko ująłeś) to jeszcze byłoby tego trzeba żebym robił to lepiej od niego :) (choć nie wykluczone :) ) Każdy z nas ma swój zawód który wykonuje i w nim powinien się realizować; Cetnar lepiej żongluje odemnie, ale ciekawe jak by poradził sobie w zarządzaniu sprzedażą w dużym zachodnim koncernie ?? I ciekawe, kto lepiej wykonuje swoją pracę ??? Ja wiem kto ... :)
30 czerwca 2006, 23:34 / piątek
a Pawlaka podejmiemy jak bedzie mial 40 urodziny by mu przykro nie bylo...
30 czerwca 2006, 23:41 / piątek
no moze na 39 urodziny, tak by goscie przyszli i w ogole tort zdmuchac, zjesc salatke na balkonie, strzelic lufe lub browca i udrzyc na Traugutta
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.342