Gdańsk: wtorek, 19 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:

Transfery na Jesień

strona 5/5

8 sierpnia 2006, 10:57 / wtorek
PiotreK_ZaspA - wypowiedź Zieńczuka o tym, że jego powrót do Lechii jest kwestią czasu była m.in. na antenie Radia Gdańsk.
8 sierpnia 2006, 11:01 / wtorek
No tak. Tylko ten czas nastąpi pewnie po 3-4 latach :) Bo Marek bardzo dobrze sobie radzi. no chyba że Dan postawi na młodzież i zacznie stawiać na Piotra Brożka. POżyjemy zobaczymy
8 sierpnia 2006, 16:05 / wtorek
Szkoda tylko, że ta wypowiedź Zieńczuka jest tak dwuznaczna:)
Pada twierdzenie, że za rok wygrają w Gdynii, a równocześnie, że wróci do Lechii nawet jeśli w tym sezonie nie awansuje co by mogło sugerować, że może tu za rok wrócić.
Dobrze by bylo jakby za rok wrócił. Po Petrescu się wszystkiego można spodziewać i nie zdziwiłbym się gdyby oddał Dawidowskiego i Zieńczuka.
20 sierpnia 2006, 13:44 / niedziela
Myśle , że po 4 meczach można sie pokusić o skomentowanie transferów - Transfery są trafione , ale najlepszym wzmocnieniem wydaje sie byc Trzebiński . zagrał tobre 4 mecze . 2 miejsce ma zdecydowanie Buzała . Nie może sie odnaleść Pawlak , a Szałega jakby bał sie murawy . Licze na wasze opinie .
20 sierpnia 2006, 14:55 / niedziela
Saned:

Trzebiński rozegrał jeden cały mecz i w dwóch wszedł jako rezerwowy (32 i 45 min). Napewno w meczu z Podbeskidziem rozegrał dobrą partię, ale czy to wystarczy aby oceniać go mianem wzmocnienia ??
Obrona Brede ManU była chyba lepsza.

Pawlak to nie porozumienie. Gra fatalnie. Niedługo Borek postawi go na bramce, tak bardzo szuka dla niego pozycji.

Buzała- raczej rezerwowy. Może kiedyś będzie z niego grajek, teraz to tylko nadzieja.

Szałega- największa porażka obecnych wzmocnień. Wydana kasa, a brak badań lekarskich. Mam wrażenie że Szałęga i Wisła oszukały Lechię. W ten sposób mamy "gips" zamiast piłkarza. Może dlatego grał jak panienka. Bał się kontuzji, albo ta bardzo mu doskwierała.

Tak więc jak na razie, nie można mówić o trafionych wzmocnieniach.
20 sierpnia 2006, 15:57 / niedziela
Jaki klub takie transfery.Nie mamy ani kasy na porządnych zawodników,ani trenerów którzy potrafią kogoś dobrego sprowadzić.Te bajki które mówią obecnie sprowadzeni i rok temu że chcą grać w Lechii,że te miasto zasługuje na ekstraklase niech sobie w dupe wsadzą.Tak naprawde to kto ich chciał oprócz Lechii.
21 sierpnia 2006, 19:09 / poniedziałek
odnośnik W pierwszej lidze nikt nie chce
21 sierpnia 2006, 19:12 / poniedziałek
"Rafała Kaczmarczyk chce dołączyć do Lechii" - to jest kobieta? ;) Jeśli tak, to po co GW tak obszernie pisze o damskiej sekcji w Lechii?

Osobiście czekam na transfer człowieka po czterdziestce. Oczywiście mega doświadczonego.
21 sierpnia 2006, 19:31 / poniedziałek
"Bezpieczna przystan", "Pogodna jesien", "Za falochronem" - ile jeszcze doswiadczonych? C
Czy moze budujemy sklad z 1992 ktory tez szturmowal ekstraklase z Bobo Kaczmarkiem w roli trenera, bo z tego co pamietam to kilka nazwisk sie powtarza... Pamietacie?
Tylko teraz jest 2006 i trzeba isc do przodu a tu jakby sentymenty i kolko wzajemnej adoracji. Chyba jakies zapetlenie nastepuje.
21 sierpnia 2006, 19:43 / poniedziałek
Po co Kaczmarek???Miał sie Borek róznic tym od Kaczmarka ze stawia na młodych
21 sierpnia 2006, 20:05 / poniedziałek
To ja proponuję kilka nazwis:

Roman Korynt- 4 mecze, 8 straconych goli, jakby nie patrzeć będzie wzmocnienie defensywy.

Roman Rogocz- legenda Lechii, nic więcej dodawać nie trzeba

"Dzidek" Puszkarz- jakby nie było, najlepszy w historii rozgrywający Lechii

Niedługo Lechia dołączy do nazwy człon Lechia Emeryt Club !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21 sierpnia 2006, 20:38 / poniedziałek
He, he, he - Zeto -;)))). W dodatku bedzie taniej bo trzeba bedzie tylko doplacic do emerytury, a jakosciowo to nic nie stracimy w porownaniu z obecna sytuacja.
21 sierpnia 2006, 20:51 / poniedziałek
Spokojnie.
Kaczmarczyk stweierdzil-"jesli nie znajde klubu w I lidze":))

Tylko kto tam bedzie pilki nosil?
Jeszcze kilka transferow to chyba Krol...szczeniak jeden:)
21 sierpnia 2006, 20:59 / poniedziałek
Litości!!!!!!!! Tylko nie to - ilu jeszcze weteranów ściągniemy?! Niedługo w Polsce popularne bedzie hasło: Grozi ci piłkarska emerytura, nie chce Cie juz żaden klub? Nic to, pakuj bagaże i ruszaj nad morze...
W pełni popieram powyższe wpisy, może jeszcze do listy kandydatów dołączyłbym Romana Józefowicza!
21 sierpnia 2006, 21:13 / poniedziałek
No to bedziemy mieli klub wzajemnej adoracji.Tak jak w tej piosence:"Trzej przyjaciele z boiska"często sie rozjeżdżali ale zawsze się potem schodzili :-)))
Żeby był komplet to Kaczmarka by wypadało też sciągnąć.
21 sierpnia 2006, 21:21 / poniedziałek
Tak sobie pomyślałem, że może by jeszcze Kozaka namówić do powrotu ;-)))

A tak na poważnie, to mam nadzieję, że Kaczmarczyk ma wzmocnić Lechię III. Tam podobno mają zagrać ci, co chcą sobie piłkę pokopać.
21 sierpnia 2006, 21:30 / poniedziałek
Poza tym chyba lepszym rozwiązaniem wydaje się, aby połowę pensji Kaczmarczyka przeznaczyć na pensję Trzaskalskiego z Wigier Suwałki, o którym nawet trener Wigier mówi, że to piłkarz poziomem wyrastający ponad III ligę. 10 lat młodszy od Kaczmarczyka (24 lata). Wprawdzie nie przyjdzie za darmo, bo na obecny sezon podpisał umowę.

Borkowi się spodobał, a jego sprowadzenie ma jakiekolwiek szanse przynieść korzyści obecnie lub w przyszłości. I jest 10x bardziej perspektywiczne niż ściąganie byłego ligowca, którego obecnie nikt nie chce. Bo, że nikt go nie zechce to można być spokojnym.

Drugą połowę ewentualnej pensji Kaczmarczyka można przeznaczyć na cokolwiek innego. Albo na dofinansowanie wyjazdów kibiców, albo na dofinansowanie opraw meczowych czy nawet na nagłośnienie na stadionie, które obecnie nadaje się bardziej do zabawy niż informowania o boiskowych wydarzeniach kibiców.
21 sierpnia 2006, 22:51 / poniedziałek
tylko niech lechia nie zatrudnia kolejnego dziadka, który nie ma gdzie się podziać
21 sierpnia 2006, 23:17 / poniedziałek
Z calym szacunkiem do n.w. ale moze dociagniemy: Girucia(mial znakomite pokretlo), Untona(mega kopyto), naszgo kunia Pawluszka(przedzieral sie nawet przez najwieksza burze), Zgutczynskiego(jak uderzal karnego to tylko w slupek) i wielu innych doswiadczonych, chetnych, zagubionych w meandrach zycia moze do nas dolaczyc.

Przyszloscia Lechii byla, jest i bedzie mlodziez oparta na zawodnikach- seniorach, ambitnych a nie finiszujacych. Tak by podciagali mlodych na boisku a nie prawili im moralow, farmazonow w szatni a pozniej dodatkowych pseudopouczen,braniem na huki i lekcewazeniem(co mlody bedzie mi tu mowil!).

Wiem moze nie ma tyle pieniedzy by zaciagac drogie konie pociagowe ale:

Chcialbym przypomniec ze pod wodza Boba Kaczmarka, bez wielkich zasobow finansowych, to wlasnie mlodzi zawodnicy walczyli o ekstraklase w 92 i lekko mogli ja miec a sami wiedza dlaczego nie dociagneli tego celu.

Teraz nie ktorzy z tej kadry wrocili ale mysle nie po to by walczyc o awans a zeby dorobic do konca, przed odejsciem a moze zalapac sie na jakas trenerke dla mlodych.
Panowie, wyszliscie z Lechii, osiagneliscie szczyty, teraz wracacie ale nie mam pewnosci czy po to by budowac potege tego klubu. Jak na razie nie widac tego po wynikach.

Widzew w zeszlym sezonie awansowal bardzo mloda kadra. I widac ze w II lidze polskiej jest wszystko mozliwe.

Nie robmy bledu!!!

Prosze wszystkich na tym forum by zrozumieli ze klub musi byc zdrowy a podstawa jest mlodosc podparta seniorami z ambicjami. Dlaczego Ericsson jako trener kadry Anglii zabral 17 latka na mundial i czy zagral mniej lub wiecej- nie wazne, a u nas nie daje sie szansy mlodym na dluzej???

Przeciez to jest tylko Polska II Liga!!! Gdzie kazdy moze wygrac z kazdym!
I wierze ze nie jeden junior gubi motorycznie, szybkosciowo Pawlaka! Jest doswiadczony, jak juz nie raz poruszlismy kwestie "doswiadczenia" i moze wiele nauczyc mlodych ale ilu, pytam ilu jeszcze bedzie zaciaganych Tych "doswiadczonych"???

Mlodzi obserwuja i czekaja. Czekaja na zaproszenie od sztabu szkoleniowego seniorow chociazby na trening. By podpatrzyc, zobaczyc. Moze uslyszec dobre slowo.

Ale jezeli bedziemy postarzac skald to mozemy zjechac tylko po rowni pochylej bo...

...pierwszy sklad przemieni sie w twor historyczno-hermetyczny!

Dziekuje!
21 sierpnia 2006, 23:44 / poniedziałek
Gdzie on tam do Lechii.Niech sobie kopie amatorsko w Powiślu Dzieżgoń gwiazda ekstraklasy.
22 sierpnia 2006, 00:10 / wtorek
hola hola panowie..a kto jest wyróżniającym sie zawodnikiem jak nie kalkowski wiek 32 lata..a pęczak,pawlak,manuszewski,wojciechowski,cetnarowic z tez nie pierwszej mlodości,popatrzmy w metryke..ja też popieram młodość ale po co od razu napisy o braku przydatności kaczmarczyka
22 sierpnia 2006, 00:13 / wtorek
Niech Dojdzie i bedzie wzorem dla młodych , bedzie jeszcze wieksza rywalizacja , Nie może tu być drużyna dziadków , ale nie zaszkodzi doświadczony Piłkarz
22 sierpnia 2006, 00:30 / wtorek
K..a, ten gosc to jakis rewolucjonista ,czy prowoktor?

Ps Tylko nie zakladajcie tematu, ze ziemia jest okragla, bo polemika zajmie kilka stron, a gosc moze miec dowody, ze jest plaska:)
22 sierpnia 2006, 08:06 / wtorek
Z tego co mi wiadomo aktualnie Tadeusz Fajfer i Jerzy Kruszczyński nigdzie nie grają. Może do nas przyjdą. Przyda się doświadczony bramkarz i super strzelec. Wtedy awans do I ligi będzie łatwiejszy.
22 sierpnia 2006, 09:35 / wtorek
Saned- dla których młodych ?? Wojciecha, Kalki, ManU, Pawlaka, Pęczaka, Heńka, Króla czy Cetnarowicza ??? Przecież Lechia ma najstarszy skład w II- giej lidze. Niedługo nie będzie komu biegać w Lechii, bo będziemi mieli tylko "truchtające doświadczenie" !!!!!!!
22 sierpnia 2006, 09:39 / wtorek
Nos przypomina 92. Dodam 83. Po degradacji sklad oparty na juniorach, wychowankach wsparty Lechem Kulwickim zdobywa PP i awansuje do 2 a po roku wzmocniony 3 doświadczonymi, ale perspektywicznymi ligowcami (Kruszczyński, Kamiński, Cybulski (?) do 1 ligi
22 sierpnia 2006, 12:28 / wtorek
Moje odczucia odnośnie angażowania Kaczmarczyka są mieszane. Po pierwsze to w Łęcznej pożegnano się z nim po zakończeniu sezonu więc jest już 3 miesiące na piłkarskim bezrobociu i nie ma chetnych na jego zatrudnienie. Doświadczenie i umiejętności na drugą ligę jednak ma, pytanie tylko o jego przydatność do zespołu i czy wniesie coś do gry Lechii. Koszty jego sprowadzenia też będą istotne. Jego ewentualny powrót raczej Lechii nie zbawi, ale na pewno nie będę go oceniał z go z punktu widzenia wieku. Czy takiemu np. Nedvedovi ktoś patrzy w metrykę? Ale żeby nie było że stosuje jakieś porównania tej dwójki to w zeszłym sezonie pogrążył nas chociażby taki Śrutwa (rocznik 71). Co było jedną z przyczyn nieudanego zeszłego sezonu? M.in. brak doświadczenia, a przynajmniej tym uzasadniano przyczyny porażek.

To jest druga liga tu nie ma wirtuozerii. Czołowi gracze grają albo zagranicą albo w przeciętnej polskiej ekstraklasie. Ci słabsi trafiają do drugiej. Piłkarze w tej klasie rozgrywek nie są jakimiś wirtuozami. Żadna gwiazda do nas nie przyjdzie to oczywiste. Ściąganie pseudogwiazd z drugiej ligi już kiedyś było przerabiane za Lechii/Polonii. Jak się skończyło to wszyscy wiedzą. Dla tych co nie pamiętają podam przykład drużyny ściągającej zawodników z calej Polski grającej w miejscowości za Sopotem.

Co mamy bądź niedawno mieliśmy w Lechii? Jakieś odpady z Wisły typu Mysiak, Szałęga czy Fechner (był rewelacją w trzeciej lidze, ale tam powinien pozostać). Wisła słusznie zrobiła pozbywając sie ich, bo nie są to gracze przyszłościowi. Co jeszcze? Śmieszni zawodnicy pokroju Dzienisa czy Buzały. Ktoś pisał o Trzaskalskim. A kto to jest? Niechciani w macierzystych klubach, umiejętności i doświadczenie niewielkie, do gry nic nie wniosą, pograją trochę i odejdą. Wolę graczy wywodzących się z Lechii i naszych juniorów, choć żadne rozwiązanie nie gwarantuje sukcesu.

Od A-Klasy stawiano na ludzi wywodzących się z Lechii. W kolejnych sezonach wracali zawodnicy doświadczeni w przeszłości związani z klubem (np. Borkowski, Szutowicz, Czajka, Gąsiorowski). W swoim czasie przyczynili się do kolejnych awansów. Wiadomo było, że zostawiali zdrowie na boisku co jak się okazało zakonczyło ich kariery. W niższych klasach ich doświadczenie było wystarczające. Teraz potrzeba ludzi z doświadczeniem pierwszoligowym. W ciągu ostatniego roku ze sprowadzonych graczy tylko Manuszewski i Pęczak okazali się wzmocnieniem. Reszta to niewypały.

Oczywiście, że nastawienie np. Króla, Pawlaka czy teraz Kaczmarczyka: "przyjdę do Lechii jak nie znajdę klubu w pierwszej lidze" jest negatywne. W ubiegłym sezonie nic nie osiągnęli w swoich klubach, choć rok temu mieli propozycje z Lechii i je odrzucali więc za to zdecydowanie minus dla nich.

Piszecie najstarszy skład w drugiej lidze. Bardzo ciekawe, bo w kadrze Lechii dominują gracze z roczników 80-tych. 3-4 grających zawodników po trzydziestce: Pawlak, Manuszewski, Kalkowski + Cetnarowicz, to rzeczywiście dużo ich (Wojciechowski nie gra, Sierpiński też). Szulik, Król i Pęczak zbliżają się do trzydziestki to z pewnością "emeryci". Bąk i Brede też już za długo w Lechii grają pewnie też należałoby się ich pozbyć.

Juniorzy oczywiście mają grać, ale jeszcze muszą się jeszcze dużo uczyć. W zeszłym sezonie chociażby przegrali rywalizację w swojej kategorii wiekowej z Pomezanią. Odpowiedzialności za wyniki w meczach drugoligowych jeszcze na siebie nie wezmą. W przyszłości zastąpią starszych zawodników, ale dużo nauki przed nimi. Mają grać u boku doświadczonych kolegów, a w przyszłości taki np. Pietrowski zajmie miejsce Wojciechowskiego czy Szulika.

Osobiście jest mi obojętne czy sprowadzą Kaczmarczyka czy nie. Liczy się tylko to czy Lechia będzie wygrywać. Każda decyzja będzie miala swoje plusy i minusy. Śmieszą mnie tylko opinie o drużynie "emerytów" z jednej strony i opinie o zbawczej roli nowego gracza niezależnie od tego czy będzie to Kaczmarczyk czy ktoś inny. Przydatność do drużyny należy udowodnić przede wszystkim na boisku.
22 sierpnia 2006, 12:46 / wtorek
A Lodzik ? Pietrowski ?? To oni nie są juniorami ?? Racja trzeba to zmienić bo jak ktoś to ujął bedziemy mieli " Truchtające Doświadczenie " . Trzeba Sciągnać juniorów z regionu albo z innych regionów dobrze rokujących sie zawodników z niższych lig . Spójrzcie na to , żę najbardziej doświadczony I ligowy zawodnik widzewa ma okolo 22 lata !! Boniek Zrobił dobry ruch , pokazał wzór , jest tu dosyć dużo piłkarzy z I ligową przeszłością , ale jak pomogą oni awansować do ekstraklasy to wtedy może bedzie chęć młodych zawodników brania sie w Gdańsku za piłke a nie za playstation czy telewizor . Proponowałbym tą robote zwierzyć niestety będącemu w reprezentacji Bogusławowi Kaczmarkowi , jest to mało prawdopodobne żeby sie tym zajął . Ale spójrzcie na to , że Bogusław Kaczmarek odkrył Dudka , Wojciecha , Kalke i wielu innych piłkarzy którzy zagrali w I lidze . Narazie liczy sie walka o I lige może nie w tym sezonie ale nastepnym napewno trzeba sciągnąć juniorów . Narazie liczy sie walka .
22 sierpnia 2006, 13:03 / wtorek
Moim zdaniem juniorzy zbyt wiele nie pomoga, na przestrzeni kilku ostatnich lat widac, ze trzon zespolow, ktore awansowaly do 1 ligi stanowili zawodnicy doswiadczeni.
22 sierpnia 2006, 13:29 / wtorek
Saned - całe szczęście, że Bobo jest w reprezentacji - tym samym nie ma szans, by objął Lechię (a to Twoim zdaniem świetne rozwiązanie).
Saned - żyjesz przeszłością, powiedz ile lat temu odkrywał tych graczy? Ostatni piłkarz, który pod jego okiem się pokazał, to bodajże Mila, który jednak nie rozwinął się tak, jak oczekiwano.

Wydaje mi się, że gdyby zgodnie z Twoją sugestią Bobo był trenerem Lechii - to mielibyśmy zaciąg emerytów w gdańskim klubie, tych z którymi Kaczmarek kiedyś pracował. Oczywiście cenię Boba za jego osąignięcia, ale żyjmy teraźniejszością.

II ligę wygrywa się walką, ambicją, a tej najwięcej u młodych graczy, a nie wyjadaczy, którym bliżej do końca niż początku kariery (są wyjątki, vide Kalkowski, który swoim zaangażowaniem zaskarbił moją [i nie tylko] sympatię).

Dobrze, że prawie wszyscy udzielający się w tmy temacie krytykują politykę zatrudniania starszych graczy.
22 sierpnia 2006, 14:03 / wtorek
Konri popracuj nad czytaniem ze zrozumieniem

Chodziło mi o to , żeby Bobo objął u nas funkcje " Skałta " który by szukał młodych w regionie . Borek to Dobry trener lepszy o klase od Kaczmarka , poriadziłby sobie z młodzierzą , takich rzeczy sie nie zapomina , a Bobo czego dokonał wiemy , naszczęscie nie ma tu odmładzania , a on by sie przydał do wypatrywania dobrze rokujących sie zawodników w klubach IV - III ligowych , jak nie w klasie okregowej regionu .
22 sierpnia 2006, 14:33 / wtorek
Gdyby Bobo był skałtem to by odkrył Wędzyńskiego z Łęcznej.
22 sierpnia 2006, 14:50 / wtorek
Saned, o mnie się nie martw, to raczej ty popracuj nad umiejętnym 'przelewaniem' myśli na wpisy na forum.

Ustosunkuję się jeszcze do wypowiedzi LG Zaspy, który nazwła Buzałę graczem śmiesznym.
Szczerze powiedziawszy jestem zdziwiony, bo uważam, że transfer Buzały to jedna z najlepszych decyzji trnasferowych działaczy w ostatnich latach. To młody chłopak, który zagrał 12 meczów w OE i strzelił 1 bramkę (trzeba przyznać, że fantastyczną) - co jak na polskie warunki nie jest złym rezultatem. Pozatym nabierał doświadczenia w 3ligowych rezerwach Lecha, strzelał w 3 lidze sporo bramek. Lech chciał z nim przedłużyć kontrakt, ale piłkarz wolał mieć większą szansę na grę w 2 lidze (uczynił słsuznie, bo np. na skutek dużej konkurencji w ataku Lecha dziś opuścił Gregorek). Buzała ma przed sobą przyszłość, ma spore możliwości, nie brak mu ambicji, co potwierdzał nawet Borek po powrocie z Szamotuł. Jak sam Paweł przyznał w wywiadzie najlepiej czuje się w ataku - i moim zdaniem powinien jutro tworzyć parę napastników z Cetnarem.
22 sierpnia 2006, 16:20 / wtorek
Saned- cofnij się kilka lat do tyłu. Zobacz kadrę Powiśla Dzierżgoń, a w niej niejakiego Bartoszewicza (zawodnika Olimpii Sztum). Pomimo iż chciała go Lechia, zobacz gdzie trafił. Pomyśl przy czyim współudziale. Ja dziękuję za takich Lechistów !!!!!
Dla ułatwienia dodam, że ten pan ma dom w Sztumie, a jego syn jeszcze niedawno był trenerem Lechii.

Co do odkryć Boba Kaczmarka, to do Łęcznej sprowadził prawie samych "juniorów"- Wędzyński, Kubica, Siklić (?!), Czerweszewski ;-), ale z jednym małolatem trafił idealnie- Kamil Oziemczuk- dziś Auxerre.
22 sierpnia 2006, 17:45 / wtorek
co do Buzały - póki co nie przekonuje mnie, mało efektywny, jakby zagubiony
22 sierpnia 2006, 20:21 / wtorek
Mnie też nie przekonuje ale gdyby był dobrym grajkiem to by go się Lech nie pozbył.Napewno gra w Lechii nie była jego marzeniem.
23 sierpnia 2006, 00:39 / środa
Zeto , powiem ci , ze mnie nie obchodzi Powiśle Dzierzgoń , ale masz racje ....
29 sierpnia 2006, 12:01 / wtorek
odnośnik moze warto dac chlopakowi szanse w II lidze, co? :)
11 września 2006, 14:28 / poniedziałek
wlwsnie przeczytalem ze Magiera jest do wziecia, cracovia rozwiazała z nim kontrakt.
Co o nim myślicie ?
11 września 2006, 14:50 / poniedziałek
Nie chce mi się długo rozwodzić - po prostu uważam, że taki transfer nie miałby sensu. W tej chwili jedynie możnaby zakontrakotwać jakiegoś napastnika, który byłby zmiennikiem dla Cetnara, no chyba że Król odzyska formę...
11 września 2006, 16:01 / poniedziałek
Cookey- a po co nam kolejny emeryt, do odcinania kuponów ???

Może nasi włodarze powinni iść w ślady Cracovii, i rozwiazac niektóre kontrakty ???

Tak jak pisze konri, powinnismy szukać NAPASTNIKA !!!!!!! Myślę, że na gorszego od Króla ciężko będzie trafić ;-)))
19 września 2006, 08:33 / wtorek
Kolejny zawodnik bez kontraktu odnośnik

Przy obecnej kadrze, chyba by się przydał ???
19 września 2006, 10:02 / wtorek
Zeto edytuj posty robi sie tylko bajzel. Niby głośne nazwisko ale najlepsze lata ma za sobą, pamietam go jak ładnie napierdzielal w Zaglebiu i byl sporo wart, ale teraz jest w Lechii zbędny. Mamy Grzecha ja w niego wierze!
19 września 2006, 10:07 / wtorek
Zeto edytuj posty robi sie tylko bajzel. Niby głośne nazwisko ale najlepsze lata ma za sobą, pamietam go jak ładnie napierdzielal w Zaglebiu i byl sporo wart, ale teraz jest w Lechii zbędny. Mamy Grzecha ja w niego wierze!
19 września 2006, 12:20 / wtorek
Swietny pomysł z Grzybowskim!!!
Lechia III potrzebuje wsparcia!!!
19 września 2006, 12:23 / wtorek
Wiem że potrzebujemy wsparcia ale bądżmy konsekwentni i szukajmy ludzi z przyszłością a nie przeszłością. Wiesz Zeto o co mi biega! Pozdro
19 września 2006, 12:28 / wtorek
A ja byłbym za prowadzeniem Grzyba. Może nie na cały sezon, ale przynajmiej do końca roku. Kadra się posypała jak domek z kart. Niedługo nie będzie komu grać. 3 pomocników leczy kontuzję, jeden to junior i nie można go zajechać, inny nie ma sił na grę sobota środa, a kolejny łapie głupie kartki.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.322