Gdańsk: czwartek, 25 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

Kaczmarek trenerem Polonii?

strona 1/1

1

29 maja 2006, 14:52 / poniedziałek
Kaczmarek trenerem Polonii?

Bogusław Kaczmarek jest, według naszych informacji, najpoważniejszym kandydatem na stanowisko trenera piłkarzy Polonii Warszawa. Nazwisko nowego szkoleniowca może zostać ogłoszone podczas dzisiejszej konferencji prasowej w siedzibie właściciela klubu, JW Construction. - podaje Życie Warszawy.

– Czy mam pomysł na Polonię? Na razie mam kilka pomysłów na dobrą pracę – śmieje się "Bobo" Kaczmarek, który ostatnio prowadził Górnika Łęczna. – Potwierdzam, że telefonowano do mnie z Polonii, ale do konkretnych ustaleń nie doszło. Była to rozmowa wstępna – dodaje Kaczmarek.

Życie Warszawy
29 maja 2006, 15:14 / poniedziałek
Boże spraw, aby na swojego asystenta wziął synalka ;-))
29 maja 2006, 15:38 / poniedziałek
apropo Polonii:
odnośnik komornik zajął im 30% akcji, wydaje się że jest źle sytuacja podbramkowa ale....
odnośnik przy wsparciu prezesunia władków podejmują próbę obronę miejcsa w 1 lidze, a jakże należy im się tylu piłkarzy marnuje się w niższym ligach i w ogole takie duże zainteresowanie (1,5 tys na meczach). I co z tego że skończyły się rozgrywki miejsce się należy i już! a to Polska właśnie szkoda słów na takich debili. najlepsze jest że ten %$## listek pewnie im przyzna to miejsce a potem jednogłośnie zostanie wybrany na prezesa PZPR do końca życia, na zjeździe w Wiedniu za pieniądze podatników. Kurwa do tych ludzi trzeba strzelać inaczej nie zrozumieją.
29 maja 2006, 16:04 / poniedziałek
"Przywracanie ligowej piłki dużym miastom - z takim hasłem występują reformatorzy rozgrywek."

Ciekawe czy w grupie reformatorów jest Grodzisk i Wodzisław ;-)))
No i to duuuuuuuuuuże "miasto" na północy. Ale mam beke.

"A wypromuje wielu zdolnych polskich graczy, którzy marnują się w niższych klasach - uważa Tadeusz Rafałko, pełnomocnik właściciela Polonii."

Niciński, Krupski (do nie dawna), Jawny, Kościelniak, Kubisz, Majda, Pudysiak, Ulanowski, Moskalewicz, Dźwigała, Cichoń, Citko, Gołaszewski, Stokowiec, Kosmalski- prawdziwy powiew młodosci ;-)))))

Ale tak jak pisze maćko. Niektórym się liga należy i już, chocby awans miałbyć wywalczony samymi karnymi w 95 minucie ;-))))
29 maja 2006, 16:39 / poniedziałek
kaszmarek ma przyjsć do lechia i bedzie dobrze
-------------------------------------------------- -------
CAŁA POLSKA W cieniu ŚLĄSKA
29 maja 2006, 19:23 / poniedziałek
Zgadzam sie z Zeto najlepszym rozwiazaniem byloby gdyby zabral syna ze soba jako asystenta.
Co do starego Kaczmarka to bardzo skomplikowany czlowiek i szczerze mowiac nie chcialbym go w Lechii, jeden juz jest. Zapewne mysl szkoleniowa jest podobna a rezultaty znamy.
Kaczmarek jak to ma w zwyczaju zniszczylby 10 zawodnikow, sciagna 5 swoich i 1 wypromowal.
30 maja 2006, 12:58 / wtorek
To jest ciekawe, bo niedawno Bobo mówił, że praca w II lidze go nie interesuje, a miałby robić w Polonii i to za darmo? Bo chyba nikt tam na pieniądze nie liczy :)
19 kwietnia 2009, 12:48 / niedziela
Odnośnie zwolnienia z Polonii:
odnośnik
22 kwietnia 2009, 10:50 / środa
Jak by wiedział , że go zwolnią to pewnie by się nam podłożył i przegrał mecz a nie tylko zremisował ;-) .

Myśle , że Kaczmarek to jest najlepszy kandydat na trenera na przyszły sezon !!!
22 kwietnia 2009, 12:26 / środa
Ja bym wolał Kubickiego :) Ale pomyślmy realnie. Póki jest ten zarząd co jest nikt wielki do nas nie przyjdzie.
22 kwietnia 2009, 13:09 / środa
bedzie kasa i ekstraklasa to przyjdzie tu kazdy
22 kwietnia 2009, 13:18 / środa
Bobo to zajebisty trener i Gdańsk to dobre miejsce dla niego. Obawiam się tylko, że zarząd mając do wyboru Kafara, który pewnie będzie pracował za 1/3 tego co bierze Kaczmarek, wybierze tańszą opcję. Nie ujmując nic Kafarowi, to nawet mimo dostania szansy poprowadzenia Lechii w ekstraklasie, asystowanie takiemu trenerowi jak Kaczmarek to żadna ujma.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.363