Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Wieksze OE...

strona 1/1

29 maja 2006, 18:45 / poniedziałek
odnośnik

co o tym sadzicie? oczywiscie arka juz kombinuje jak tu pozostac w OE...
29 maja 2006, 20:09 / poniedziałek
do kibic_86- boli cie to!!!Arka spokojnie wygra baraze ze śląskiem i sie utrzyma,zadnej reorganizacji ligi nie bedzie,kolator wszystkiemu zaprzeczyl na tvn,zajmij sie lepiej swoja druzyna by nie poleciala do nizszej ligi,pzdr
29 maja 2006, 20:29 / poniedziałek
do sverige - jak ci się nie podobają wpisy Lechistów to tu nie zaglądaj bo to nie twoje forum, i nie pouczaj Lechistów na ich własnym forum - zajmij się sobą i pouczaj swoich tam w Gdyni bez odbioru.
29 maja 2006, 20:46 / poniedziałek
Sverige wpisuj sie lepiej na swoim forum, bo tutaj robisz to w sposob frajerski.

Co do samej Arki to zostanie ona na 100%. Maja sporo kasy, jakies tam ukladziki i nie sciagaliby Stawowego po to, zeby trenowal on zespol w 2 lidze.
Co do Slaska to watpie, aby byli oni zainteresowani walka o 1 lige w tym sezonie i chyba odpuszcza walke o 3 miejsce.

ps. Slask pisze sie zawsze z duzej !!
29 maja 2006, 20:58 / poniedziałek
sverige zmiataj na swoje forum, kazdy ma prawo miec swoje zdanie, ja mam takie jakie mam i go nie zmienie.

Tak poza tym jesli OE zostanie zwiekszone do 18 zespolow, to jak bedzie wygladala walka o 1 lige? Nadal 2 pierwsze zespoly awansuja? Beda w ogole baraze? Niedosc ze Lech przez ta fuzje z Amica robi troche zamieszania to jeszcze chca to wprowadzic...
29 maja 2006, 22:59 / poniedziałek
sverige- a co już wiesz, że w barażach dwa mecze będziecie grac 11 na 10 (a w razie potrzeby 9) ??? I że znów bramki dla was będą padać w doliczonym czasie gry ??

Ciekawe, czy baraże będzie sędziował ten sam błazen, co mecz z Mławą ??
30 maja 2006, 13:29 / wtorek
Do Zeto:
Wiem ze to nie moje forum i nie powinienem Was pouczac, ale powiedz czy bramka w doliczonym czasie nie jest zgodna z zasadami ? to po co doliczać w ogole ten czas skoro strzelac nie mozna ? Wy nigdy nie strzeliliscie w doliczonym czasie gry ani nie graliscie z przewaga ? Jak sie nalezy to sie czerwona kartke dostaje (ostatnio dosc czesto u nas sie to zdarza) i wtedy inne druzyny nie maja kupionego meczu tak ? co innego Arka wtedy to na bank kupiony.
30 maja 2006, 13:33 / wtorek
A co do sedziow to moglby jeszcze sedziowac ten co sedziowal Lechia- Jagiellonia i Podbeskidzie- Lechia (90' k - Wojciechowski). Pozdrawiam
30 maja 2006, 18:46 / wtorek
W swojej niewiedzy pewnie nie zdajesz sobie sprawy, że oba te mecze Lechia kończyła w "10".

Nie rozszerzą OE i tyle, sezon się skończył to działacze i kibice muszą się czymś zajmować, a dla Poloni to jedna z szans na uratowanie klubu.
30 maja 2006, 19:05 / wtorek
blabla-

po pierwsze bramki z karnych strzelał Brede, nie Wojciech. Więc się troszkę doucz.

W karnych które są dyktowane w doliczonym czasie gry nie ma nic złego, o ile nie zdarza się to w co drugim meczu.

Po trzecie, przypomnij sobie baraże ze Śląskiem o utrzymanie w II lidze. W jednym i drugim meczu wątpliwe czerwa jeszcze w I-szej połowie.

I wszystko przypadkowo tylko u jednej drużyny, która teraz przy "zielonym" stole próbuje załatwić sobie OE.

Żenada.
30 maja 2006, 20:08 / wtorek
Jesli karny w co drugim meczu jest sluszny to rowniez nie ma nic w tym zlego.
PS. Na Waszej stronie jest napisane ze strzelal Wojciechowski ale mniejsza z tym.
Co do tego ze oba mecze konczyliscie w 10 to oczywiscie mozna by sie napinac ze sedzia dal czerwone zeby nie bylo ze mecz kupiony ale wiadomo ze tak nie bylo . Mi chodzi o to ze pomimo iz kibice niektorych druzyn sie nie lubia to mogli by przyjac ze czasami mozna dostac karnego a ze akurat wtedy i w takich okolicznosciach to juz nie nasza wina (jesli oczywiscie sie nalezy). Zmian w regulaminie i tak nie bedzie wiec nie ma sie co napinac.

PS. Jesli bylibyscie na miejscu Arki nie ucieszylibyscie sie jakby cos takiego bylo mozliwe ?
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.445