Gdańsk: sobota, 7 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

MŚ 06: Co to ma znaczyć? Polska - Kolumbia 1:2?

strona 1/1

1

30 maja 2006, 20:12 / wtorek
Janas to q t a s złamany

Czekam na wasze opinie?
30 maja 2006, 20:24 / wtorek
Załamany to ja jestem postawą "czarnych pazokci" !!!!!
Jesli tak ma wygladac ich polskość to niech lepiej spierdalają do swojego fatherlandu !!
Jebać Hanysów nie Janasa !!!
30 maja 2006, 20:28 / wtorek
100% poparcia kiko! nigdy więcej meczów w hanysowie. Wolna Polska bez Śląska, niech jadą kibicować szwabom.
30 maja 2006, 20:28 / wtorek
Dobrze ,że jutro gra Lechia.

Fatalna gra Polaków co nie usprawiedliwia kibiców frustratów którzy własne niepowodzenia życiowe wyładowują na piłkarzach. Ten co grał w piłkę
"zawodowo" ten wie ,że takie zachowanie własnych kibiców nie pomoże. A najbardziej to szkoda Kuszczaka. Wszyscy zachwycają się Dudkiem a nie pamiętają meczu z Łotwą gdy beznadziejnie wpuścił bramkę- Łotwa awansowała a my NIE.
30 maja 2006, 20:36 / wtorek
zgoda w 100%

"kibice" na śląskim dnoooooooooo

szkoda Tomka Kuszczaka, raz że pobronił sobie na mistrzostwach, dwa jego transfer ewentualny, chociaż myślę, że Anglicy nie są takimi tępakami jak hanysy, żeby skreślać dobrego chłopaka za jeden błąd
30 maja 2006, 20:53 / wtorek
Co do meczu to kiepsko ale po ciezkich treningach i podrozy wiec mam nadzieje że to tylko ten mecz taki słaby.

CO DO "KIBICÓW" NA ŚLĄSKIM :

WYPIERDALAC ZE STADIONÓW ! NA HUJ NAM TACY KIBICE ??
30 maja 2006, 20:57 / wtorek
Co wy p.........e na kibiców niebyło tam tylko ślazaków!! Gra naszych to pełen blamaż i niema tłumaczenia że ciężkie treningi.Co do Kuszczaka to szkoda mi chłopaka bo to po Dudku niepowłoanym był mój pewniak na bramce.Po meczu wypowiedż piechniczka (spacjalnie z małej bo ten gość stracił u mnie cały szacunek) że Polska wygrał sparing z frajerami 10:0. Pragne przypomnież że ta drużyna nazywała się FC Winkeln Sankt Gallen jak stary c..j piechniczek niepamieta.Zachowanie kibiców jak najbardziej OK sam gdybym był jeszcze bardziej bym protestował tak jak zrobiło to 30000 kibiców na stadionie.Niepowołan ie Franka i Dudka czkawką Janasowi sie odbije.
P.S
Co do waszych komentarzy na temat kibiców to poptrzcie po sobie jak nasz ukochana Lechia gra i też cały stadion potrafi gwizadać.Sami hipokryci.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
30 maja 2006, 21:04 / wtorek
Reakcja kibicow adekwatna do gry.Jak chcecie byc pacynkami i oklaskiwac tych cieniasow i"gwiazdorow" to prosze bardzo.Ja bym ich wszystkich za jaja powiesil!!!Niech wypierdalaja z taka gra!!!
30 maja 2006, 21:06 / wtorek
co innego gwizdy, a kibicowanie rywalom
30 maja 2006, 21:13 / wtorek
widac ze czlapia a nie biegaja no sam szymkowiak nie d rady
30 maja 2006, 21:20 / wtorek
Nie przypominam sobie zeby na Lechii ktos krzyczal OLE kiedy naszym nie ukladala sie gra... pfffff

Ta druzyna ma przed sobą MŚ i powinna czuc wsparcie bez roznicy czy gra w niej Rasiak czy Frankowski czy jeszcze inny. Nie wyszedl im ten mecz i tyle, kazdemu moze nie wyjść, darce mordy typu : "Dziekujemy Janasowi" czy "Jerzy Dudek"... co to ma na celu ?? Chyba nie pomoze to tej druzynie... co do "Polacy co wy robicie" to OK ale OLE przy grze rywala i inne frajerskie teksty byly zenujace.

KIBICEM JEST SIE NA DOBRE I NA ZŁE A NIE TYLKO NA DOBRE KIEDY WYGRYWA SIE EL. MŚ... no niektorzy tego nie rozumieją... piknikowa mafia... pfff
30 maja 2006, 21:56 / wtorek
A mnie tam rozbawila bramka martineza.Mial chlop farta.A co do dopingu to wydaje mi sie ze prawdziwy kibic gdy druzyna gra zle spiewa co innego,a moze sie myle
30 maja 2006, 22:04 / wtorek
Nie jestem piknikiem a wyraziłem swoje zdanie.Pozdro
30 maja 2006, 22:06 / wtorek
Mecz to jedna wielka KLĘSKA.
Nie umieją grac ze sobą- rozumiem.
Ale niektórzy wogóle grac nie umieją.
PS. Rasiak mnie nie zawiódł - brak dobrego (czyt. dokładnego) zagrania
N początku pechowo bramke stracili. Szkoda. Atakowali, a tu pech...
Zobaczcie co znaczy wiara kibiców w drużyne. I jej dopingowanie.
Zalamka piłkarzy i gra na poziomie podwórka (nie obrażając gdańskich podwórek)
Kibic sfrustowany GWIŻDŻE. Ale żeby dopingowac HANDLARZY KOKĄ z Kolumbii ???

Na Lechii kibice wkur... się i pokazują dezaprobatę na wszelkie sposoby, kiedy nie grają piłkarze jak trzeba...
Ale zawsze przyświeca NAM pieśń (tego sie uczyć powinno na Reprezentacji)

"... My Wierzymy!!!! Tylko w BKS!!!!..."

Będzie dobrze!!! Ja w to wierzę!!!
30 maja 2006, 22:11 / wtorek
"Po pierwszej bramce zakręciła się łezka w oku... po drugiej się popłakałem" cytuje kumpla.

Nie bede sie wypiowadal co do drugiej bramki , serce mnie boli jak o niej mysle :)

Co do kibiców ... szkoda nie dość ze skompromitowalismy sie tak straconą bramką to jeszcze oni pokazali się od najgorszej strony. Mecz "jako-tako" dalo sie oglądać bez dźwięku bo ani kibice ani Szpak nie zaslugiwali dzisiaj na sluchanie.

Tak od serca , Tasiek.
30 maja 2006, 22:24 / wtorek
O czym wy pierdolicie?!? Odpierdolcie się od kibiców! Tych naszych pseudo piłkarzy powinni po meczu wynieść na kopach!!! To kurwa było gorzej niż blamaż!!! Oni sobie z repreznetacji zrobili jaja!!! Zobaczymy jak wszyscy będą mądrzy jak dostaniemy wpierdol od ekwadoru i kostaryki... Nie zdziwię się jak mistrzostwa skończą się podobnie do tych w 2002 roku...
Z całym szacunkiem do was ale nie podchodząc do tego meczu sentymentalnie nie spodziewałem się przed pierwszym gwizdkiem że przejebiemy...
pozdr.
30 maja 2006, 22:54 / wtorek
MARTINEZ z całym szacunkiem może jednak poczekaj aż dostaniemy baty od Ekwadoru i Kostaryki, zostało już tylko kilkanaście dni chyba wytrzymasz tyle...
może zamiast pomagać naszym grupowym rywalom (nietrudno sobie wyobrazić jaka w tej chwili jest atmosfera w naszej drużynie), polscy kibice powinni pomóc polskiej reprezentacji, natchnąć ją i podtrzymać na duchu, a nie je*ać wrzuty i wbijać jej nóż w plecy

i tak już nic nie zmienicie, nie pojedzie ani Dudek ani Franek, nie nastąpi zmiana trenera na nowego na trzy dni przed mistrzostwami i prawdopodobnie zły Rasiak dostanie swoja szansę... i co w tej sytuacji? "jesteście cieniakami i frajerami, z trenerem nieudacznikiem, bez Dudka i Franka nic nie ugracie więc najlepiej w ogóle nie jedźcie na mistrzostwa, bo tylko przyniesiecie blamaż nam Polakom"
zajebisty przekaz godny najwierniejszego kibica!
30 maja 2006, 23:11 / wtorek
kibice dziś to byłaŻENADA!!! Mam nadzieję, że ktos w końcu pomyśli i mecze reprezentacji będa się odbywać w miastach, gdzie publika murem stoi za reprezentacją, a nie rozważa, co by było, gdyby Górny Śląsk był niemiecki.
Jesli chodzi o grę- rzeczywiście słabiutka, ale... przed MŚ 1974 chciano Górskiego prawie zlinczować po sparingu, zdaje się z Polonia Bytom. Porównanie może na wyrost, ale jestem dziwnie spokojny, że ten kubeł zimnej wody był tym czego było trzeba. Teraz Janas z ekipą skupi sie na treningach a nie na liczeniu kasy i... wyjdziemy z grupy na MŚ.
30 maja 2006, 23:42 / wtorek
POLSKA bez śląska !!!!! Beznadziejne kopalniane szczury !!!! POLSKA bez śląska !!!!!
30 maja 2006, 23:48 / wtorek
"Polska reprezentacja wygwizdana po meczu w Chorzowie" - taki był tytuł tuż przed WM-74. Mimo wszystko nie porównywałbym kadry Janasa z drużyną Górskiego. Jednak z opiniami poczekajmy do zakończenia mistrzostw.
A w 1974 to ja wierzyłem jasnowidzowi, który przepowiadał, ze Polska zdobędzie Mistrzostwo Świata. Przewidział dokładnę datę śmierci Goeringa, ale nie przeiwdział ulewy w meczu Polska - RFN. Dziś w taką przepowiednię nie uwierzyłbym nawet Nostradamusowi.

tg
31 maja 2006, 00:05 / środa
Moim zdaniem dobrze zrobili kibice, spiewajac OLE ! i wygwizdujac naszych "pajacykow" ,bo tak mozna ich nazwac, a nie piłkarzy. Totalne dno pokazali, przyniesli wstyd naszemu krajowi , nie zasluguja na gre w 2 lidze polskiej. Zero ambicji, zaangazowania, umiejetnosci choc banalne ,slabe, lecz walką i sercem w gre można chociaz zremisować. Po dzisiejszym meczu stwierdzam ,ze dostaniemy w Niemczech ostre baty od gospodarzy i Ekwadoru , na otarcie łez moze wygramy z Kostaryką.Nie robmy sobie nadzieji ,gdyz realnie patrzac na to ,co nasi kopacze przedstawili dzisiaj nie mamy szans na wyjscie z grupy.
Ucieszylem sie jednak bardziej jak skandowali
'Gdzie jest Franek , Łowca bramek" ....
ChWd Janasowi
31 maja 2006, 00:14 / środa
Zobaczymy jak bedziecie spiewac po MŚ... ;)
31 maja 2006, 08:39 / środa
Jak żyje nie widziałem, zeby bramkarz zdobył gola w taki sposób. No ale Jojki to Kuszczak nie przebił.

Numero uno na liście wszechczasów - Jojko
Na miejscu drugim (awans z 30 -go) - Kuszczak.

Co do kibiców - żenada. Mogli się powyżywać na Janasie, a nie na reprezentacji Polski.
31 maja 2006, 08:55 / środa
a ja mysle, ze boruc przesadzil, nazywajac polskich kibicow wiesniakami... :/ troche jezyk niewyparzony, ale uznajmy to za efekt stresu i frustracji towarzyszącym porazce

do boju Polsko-o-o!
31 maja 2006, 09:12 / środa
A ja widze też pozytywy w tej porażce. Kadra przejrzy na oczy i się lepiej zmobilizuje, przeciwnicy sobie nas bardziej "odpuszczą", piłkarze zobaczą że kibice w nich nie wieżą i spadnie z nich wielka presja... Takie przynajmniej jest moje zdanie. A tak wogule to mam gdzieś gre i wyniki w meczach sparingowych czy toważyskich liczą się mecze o punkty ( eliminacje, mistrzostwa itd ), a to jak zagrają z Chorwacją też mnie g... obchodzi, ale jak dadzą taką plame w Niemczech no to "pod mur i roztrzelać".
31 maja 2006, 09:15 / środa
Gra żenująca, ale publika na Śląskim to jakaś pomyłka. Z kibicowaniem nie mają nic wspólnego- nie można ich nazwać kibicami. To jakieś stado gwiżdżących osłów i przebierańców. A żeby dopingować drużynę Kolumbii? To jakieś kuriozum (zupełnie jak bramka nieobroniona przez Kuszczaka). Wygwizdać to można po meczu, ale nie całą drugą połowę.
Zawsze uważałem, że Śląski broni się historią i pewną magią. Ale w tej chwili jestem przekonany, że lepiej mecze kadry organizować gdzie indziej, a oczywiście najlepiej przy Traugutta.
Mam nadzieje, że większość z tych czarnych paznokci nie pojawi się w na Mistrzostwach, bo odechciewa mi się jechać, jak sobie pomyśle jaki wstyd przyniosą Polsce.
A wypowiedź Boruca tak samo żenująca- piłkarz, szczególnie po takim meczu, komentować postawy trybun nie ma prawa. On jest od grania, a nie pyskowania.
31 maja 2006, 09:22 / środa
A ja uważam, że Boruc miał całkowitą rację, nazywając ten motłoch wieśniakami.

Nie wiem skąd u niektórych takie kompleksy, czarnowidztwo. Co niektórzy, powinni skoczyć z mostu, albo z 10- siątego piętra,- bo są Polakami. Ta "europejskość" odjebała wam na maxa.

Fakt, że reprezentacja nie rzuciła na kolana, ale to był mecz towarzyski. Mecz w którym reprezentacja zaraz po zgrupowaniu kondycyjnym.
Bład Kuszczaka- gorsze błędy Dudek popełniał w Liverpoolu, o meczu z Łotwą już nie wspominając. A jak się sięgnie pamiecią, to David Seamam w ten sposób przegrał dla Arsenalu finał PZP (o ile dobrze pamietam).
31 maja 2006, 09:28 / środa
Tak czytam i nie bardzo rozumiem Waszego zdania na temat "kibiców na Stadionie Śląskim"!!!
1) Jasne ze kibic powinien być z drużyną na dobre i złe ale jeżeli ci kopacze grają tak jak grają to kibice mają prawo do pokazania swego "niezadowolenia" (w jaki inny sposób mają to zrobić-wbiec na murawe i kopnąć w dupe Rasiaka???
2)Ci Panowie zwani zawodowcami biorą "straszną" kase i jest to ich zasrany obowiązek by gryżdz trawe i walczyć gdy umiejętności brak-myśle też że tym "gwiazdą" przewróciło się w głowach!!
3) A PO TRZECIE!!!!!!Mówicie że inni kibice zachowaliby się lepiej ze to hanysy i zaorać Śląski!!???
A PAMIĘTACIE NASZ MECZ Z OLIMPIĄ SZTUM W SZTUMIE????Co tam było to już nikt nie pamięta!!!???Wyzwiska i bluzgi na naszych piłkarzy!!!!Krótka pamięć!!!
Kibic ma prawo do takich zachowań bo h....może strzelić jak taki jeden z drugim "pracują" i biorą kase (ogromną) a swoją prace mają i nas kibiców głęboko!!Jak się panowie piłkarze nie podoba to za 800 zł do Biedronki!!!i po 3 latach "dojdą "do siebie.
31 maja 2006, 09:35 / środa
Szkoda Kuszczaka, popełnił głupi błąd i mam nadzieję, że osoby, które znają się na piłce wiedzą, ze taki babol może się przytrafić. Postawa kibiców, to ewidentny wynik frustracji, ja też czuję się oszukany przez Janasa, chociaż bez względu na wyniki kibicuję NASZEJ reprezentacji. Rozliczymy ich po mistrzostwach.

Co do wyniku, to cholernie współczuję chłopakom. Myślę, że niepozytywnie wpłynie to na ich morale. Jestem ciekawy co pokażą w meczu z Chorwatami, byleby tylko nie zajechali się przed meczem z Ekwadorem...
31 maja 2006, 11:24 / środa
Mam nadzieje,ze lekcja jaka dali naszym pilkarzykom Kolumbijczycy i kibice da jakikolwiek efekt.Dosyc dlugo juz zyje na swiecie,ale takiego DNA to dawno nie widzialem.Kuszczaka zal to fakt,ale takich goli sie nie wpuszcza!!!Ja wiem ze chlopak ma ogromny talent,zaangazowanie(ooo...tego to wielu naszym brakuje)ale facet sie sam skreslil...sorry Winetou.Czasami sportowiec ma w zyciu jedna szanse-on poki co ja zaprzepascil.Boruc to chyba jeszcze wieksza porazka...szczegolnie te jego wypowiedzi...ehh...Tutaj tkwi caly problem.Naszym zawodnikom,a widze ze tez wielu kibicom wydaje sie,ze to KIBICE sa dla pilkarzy,a nie PILKARZE dla kibicow.Ludzie przeciez to jest paranoja.Pilkarzyki po meczu obrazone krytykuja kibicow.Od kiedy to pilkarze oceniaja kibicow a nie odwrotnie???Zrobili sobie zgrupowanie za milion Frankow...ja bym te zgraje nieudacznikow w Bory Tucholskie poslal.Oni REPREZENTUJA Polske.Do cholery to do czegos zobowiazuje.To nie jest ich prywatny biznes!!!...Ktos sie wyzej martwil o atmosfere w druzynie.Powiem tak, jesli ci kolesie maja jaja,to zimny prysznic ze strony kibicow moze im tylko pomoc.Jesli maja ambicje to beda chcieli zmazac swoja gra na Mistrzostwach ten blamaż.I zapewniam kazdego z Was,ze jak zagraja z zaangazowaniem od pierwszej do ostatniej minuty,nie mowiac przed meczem jacy to sa w gazie,to NIKT ich nie wygwizdze,nawet na Slaskim.
31 maja 2006, 12:29 / środa
Kuszczak Superstar

odnośnik

jak zrozumiał?
31 maja 2006, 13:10 / środa
31 maja 2006, 13:19 / środa
to obejrzyjcie sobie na tej samej stronie do ktorej odnosi sie ten odnosnik poprzedni filmik kuszczak vs rooney. I odwalcie sie od chłopaka szmata straszliwa ale zdarza sie nawet najlepszym a on jeszcze kiedyś może nim zostać.Zresztą kadra ma więcej klopotów i są to kłopoty większe niż bramkarze.A kuszczak powinien grać w 1 składzie
31 maja 2006, 13:20 / środa
Tak czy siak trzeba powiedziec - naprawde zajebista bramka - super gol - Szkoda tylko ze nam to sie przytrafilo teraz to kazdy bramkarz na MS bedzie chcial Kuszczakowi puscic za kołnierz i stac sie gwiazda ( nie mamy autorytetu w bramce takiego jak Dudek ).

Jezeli chodzi o gre to przydal sie tym grajka zimny prysznic - moze z tego cos dobrego wyjdzie.

Jezeli chodzi o kibicowanie to kazdy mial prawo wyrazic swoja opinie za taka gre. To nie tylko hanysy tak mysleli to cala Polska ja tez bym ich wygwizdal.

Badzcie obiektywni gdyby to Kuszczak przelobowal innego bramkarza to bysmy pisali ze ten bramkarz to cienia lub jeszcze gorzej.
31 maja 2006, 13:20 / środa
Fakt jest ze publiscnosc nie byla tylko ze Slaska.ale takie zachowanie bylo slabe.

1.po bramce martineza mozna bylo sie posmiac z tej akcii, ale wygwizdywanie naszego bramkarza to juz dno!!!
2.Okrzyki za Franka i Dudka byly ok,ale zeby spiewac ole ole dla Kolumbii to tez dno!!
3.Slyszalem nawet ze spiewali "jeszcze jeden" dla Kolumbii.

mam nadzieje ze mecze Polski bede w przyszlosci rozgrywane w Gdansku!
31 maja 2006, 14:38 / środa
nie przepadam za Warszawa,ale jednak tam jest zawsze najlepsza atmoswera na meczach...(reprezentacji oczywiscie)
POLSKA PANY
31 maja 2006, 21:41 / środa
Nie Dla Śląska !! Koniec z meczami na stadionie Chorzowskim !! Takiego buractwa już dawno nie widziałem...
31 maja 2006, 23:39 / środa
7 czerwca 2006, 17:07 / środa
Po ostatnim meczu z Polska bramkarz reprezentacji Kolumbii, Luis Enrique Martinez po powrocie na chatę, wchodzi do kuchni, gdzie siedzi jego żona, która mówi:
- Cześć kochanie. Ile przegraliście z Polakami?
- Wygraliśmy 2:1...
- Jasne...! Może jeszcze mi powiesz, ze strzelileś bramkę?

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011