Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Kto "najlepszy" na Arkę w barażach?!

strona 1/1

2 czerwca 2006, 13:35 / piątek
Troszkę ten temat przewija się w różnych wątkach ale tu dajcie swoje "typy".Ja uważam że "najgorszym-najbardziej leżącym" Arce byłby Śląsk a drugi ŁKS.Te zespoły jakoś mnie nie przekonują do "rozjechania"śledzi. Myśle że pojechać z nimi najlepiej może albo Zagłębie albo Hydrozagadka.Najpewniejszy byłby Widzew ale już awansował.Z terminarza "wychodzi" ze Śląsk ma najlepszy układ więc może faktycznie trafią albo na ŁKS lub Zagłębie co sobie i Wam życze.Wtedy derby za rok na 100%.
Oglądałem fotki z lat 70-80 i jak dawno już nie było tylu ludzi na Traugutta a za pare miesiecy kto wie????!!OBY ZAGŁEBIE!!!!!
2 czerwca 2006, 14:00 / piątek
Wypowiadałem się juz ale skoro powstał temat to jeszcze raz napisze.Śląsk i Zagłebie odstają kadrą i mysle że arka z nimi wygrałaby baraż.Z tej 2 jednak Śląskowi daje wieksze szanse bo nawet jeśli umiejetności niete to ambicji zawodnikom Śląska nie zabraknie w meczach z arką.Szanse ŁKS-u i Hydrohujozy oceniam duzo wyżej.ŁKS gra himerycznie w tym sezonie ale na swoim stadionie przy komplecie publiczności może wywalczyć zaliczke nie do odrobienia dla śledzi.Warunek jest jeden ŁKS-owi musi wyjść dobry mecz.A Hydrohujoza traci mało bramek i punktów grając na stadionie Zawiszy a i na wyjazdach potrafi zagrać offensywnie i na 0 z tyłu więc jeśli strzliłaby coś u siebie to przy koniecznośći odrabiania strat przez arke jest w stanie tez coś strzelić i wejść bramkami strzelonymi na wyjeżdzie.A dodatkowy plus to baniak specjalista od awansów.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
2 czerwca 2006, 14:54 / piątek
moim zdaniem najlepiej by bylo (najgorzej dla sledzi), jakby trafili na Hydrobękarta, to naprawde mocna ekipa (wyjasni sie juz w weekend bo graja z Sosnowcem), co do Slaska to mam mieszanae uczucia, juz taka pozycja to jest mistrzostwo swiata i pol Polski sie dziwi co chlopaki graja, ale wydaje mi sie ze nei daliby rady w barazach.

Mam nadzieje, ze na jesien derby!!!!!
2 czerwca 2006, 15:06 / piątek
Najgrożniejszym rywalem dla arki w barażach jest włocławski zawisza mają całkiem dobrą pakę.Bolek serdeczne pozdro A MY SWOJE......!!!!!!
2 czerwca 2006, 15:16 / piątek
slask wchodzi bezposrednio a ara wygrywa baraze a za rok OE ze slaskiem ,arka craksa legia wisla zaglebiem s korona widzew i bez kuchenek i groklinow
2 czerwca 2006, 16:02 / piątek
rewelacyjny temat jak na forum Lechii...żenada !
Policzcie ile tematów jest o Arce na calym tym forum.
Mozna pomyśleć,ze nic poza Arką Was nie interesuje.
2 czerwca 2006, 16:39 / piątek
Jakieś 3 tygodnie temu tylko marzyłem o tym by arka grała w barażach z Zawiszą. Ale Zawisza straciła ostatnio formę. Moim zdaniem "najlepszym" na arke było by Zagłębie Sosnowiec. Ostatnio patrzyłem na tabelę II ligi i się dziwie skąd k*rwa te Zagłębie tak wysoko? Myślałem że mają 6-7 miejsce raczej bez szans na awans. A tu zaskoczenie. Czemu tak jest? Po prostu Zagłębie pod koniec sezonu złapało formę i myślę że pojechali by arke.
2 czerwca 2006, 17:04 / piątek
Arkę pokona nawet Zryw Ulhówek (Klasa B, Zamość II), spoko oko.
2 czerwca 2006, 18:22 / piątek
no faktycznie fan-Lechii na 21 ostatnich wątków cały jeden o Arce, po prostu o niczym innym się tu nie dyskutuje...

oby Śląsk wszedł bezpośrednio, a na baraże ełksa, zresztą przy tym terminarzu wariant nawet całkiem prawdopodobny

trochę nam "poleci" dobrych przeciwników teraz :( zawsze to inaczej, gdy przyjeżdżają zespoły z Łodzi, chociaż ewentualne potknięcie śledzi zrekompensowało by to w stu procentach :-)
2 czerwca 2006, 21:09 / piątek
Fan-Lechii!!!!!Po pierwsze poczytaj;tematy typu żenada,porażka młyna ,w młynie biją naszych,Lechista Lechiste to Ci nie przeszkadza.Jestem od 30 lat kibicem Lechii i szczerze Ci powiem że jak Lechia "wtopiła" to pierwsze pytanie było !!"JAK ARKA" i jak też w dupe to Nasza przegrana mniej bolała.Po drugie jak mam zły humor to teraz popatrze na tabele OE i już jestem spokojny!!!!No i jeszcze coś.To jest temat,Ty masz liste wątków i jak coś Ci nie pasuje to albo opuszczam albo się nie wypowiadam!!!!!
DO PAWŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A MY SWOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!lub "Gramy Swoje" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SERDECZNIE POZDRAWIAM.Widzisz jak musze tu dożo jeszcze małolatctwu tłumaczyć!!!!!!!!!!!!!!!POZDRAWIAM PAWEŁKU!!!!!!!
4 czerwca 2006, 00:12 / niedziela
odnośnik

ciekawe czy i jak to wpłynie na losy rywalizacji

czyżby nowa afera "przedbarażowa"? ;>

nawiasem mówiąc jak Śląsk mógł wtopić z Polkowicami? :(
5 czerwca 2006, 09:24 / poniedziałek
Witam Jaga i Sląsk wygrywaja swoje mecze sa na trzecim miejscu stosunek bramek 4-4
i po remisie kto w tabeli jest wyżej pozdrawiam ciekawe????????
5 czerwca 2006, 09:41 / poniedziałek
"Pierwszy zaczął Bekas, kapitan bydgoszczan: - Podczas drugiej połowy meczu dostaliśmy dwa razy propozycję odpuszczenia meczu i trzech punktów za 80 tysięcy złotych. Złożyło tę propozycję dwóch zawodników Zagłębia.Padła ona najpierw przed pierwszą bramką dla nas i potem, jak już prowadziliśmy 1:0. Mecz nagrywała telewizja, więc chyba widać będzie jak kapitan Zagłębia (Dženan Hošić, przyp. red.) bierze mnie pod rękę i mówi mi coś do ucha. To zdarzyło się wtedy. Wiem, że Damian otrzymał taką samą propozycję"

Ciekawe, czy jakby mu powiedział: "Właśnie mój brat bzyka twoją żonę", po powrocie do domu wpier***** żonie ?? ;-))
Głupia drużyna, to i głupie wypowiedzi po meczu. Przegrać też trzeba umieć, a Zawisza czerpie wzory z północnej części kraju. Pewnie za dwa zaproponują powiększenie extraklasy do 36 zespołów. Wtedy napewno awansują i to bez baraży ;-)
5 czerwca 2006, 11:17 / poniedziałek
chyba Jagiellonia, bo teraz jest wyzej w tabeli.
decydujace jest mecz sosnowiec - jagiellonia - jak tu padnie remis, to moze byc ciekawie:)
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.411