Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Mariusz Pawlak w LECHII

strona 1/1

6 czerwca 2006, 09:55 / wtorek
Jak się dzisiaj dowiedziałem na stronie 90 minut.pl ujrzałem iż kolejny lechista wraca do pierwszego klubu. Mariusz Pawlak jest obrońcą. Może wspomoże naszą linię obrony w walce o OE.
6 czerwca 2006, 10:31 / wtorek
Gdzie to wyczytałeś na 90minut niema żadnego info?

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
6 czerwca 2006, 13:14 / wtorek
Nie no panowie,koles ma 34 lata jak sie nie myle.Musimy szukac mlodszych zawodnikow.Do tego nastepny kolega Kaczmarka
6 czerwca 2006, 13:34 / wtorek
W serwisie 90minut.pl jest dział Transfery-II liga i jest nazwisko Pawlaka jak ewentualny transfer do Lechii ale nie jest zazanaczony na czerwono więc nie jest to na 100%.

Co do jego powrotu to z tego co mówił Wojciechowski w wywiadzie to chętnie by go widział w przyszłym sezonie w Lechii, a i sam Pawlak nie mówi nie. Stąd pewnie to info na 90minut.pl
6 czerwca 2006, 14:54 / wtorek
no i po co 34 latka total bezsens
6 czerwca 2006, 15:19 / wtorek
Panowie nie zagladajcie nikomu w metryke , gosc moze jeszcze 3-4 lata pograć na przyzwoitym poziomie , a przy nim tacy zawodnicy jak Heniek duzo sie nauczą
6 czerwca 2006, 16:25 / wtorek
Ja uważam , że dobrze bo jest taka szansa a można mieć jednego na 1 pozzycje doświadczonego gracza , ale jak muwił Sławek nie można zrobić tu drużyny "Dziadków"
6 czerwca 2006, 16:55 / wtorek
Poza tym - ma 224 mecze w I lidze i wiele krajowych sukcesów. To na pewno nie jest słaby zawodnik skoro tyle już pograł w ekstraklasie. Myślę, że szybko wyrósłby na lidera defensywy jeśli doszłoby do transferu.
6 czerwca 2006, 17:01 / wtorek
Dokladnie! Nie zagladac w metryki! Jak w przerwie zimowej przychodzil Manuszewski to tez wiekszosc narzekala ,ze za stary,ze emeryt. I co? I okazalo sie ze bez "Manu" obrona jest dziurawa niczym "ser szwajcarski". Na pozycje srodkowego obroncy potrzeba nam kupic 2 zawodnikow, jest "Heniek" jest "Manu",tym trzecim(chociazby,jako uzupelnienie skladu ,jako zmiennik,ktory w ciezkich chwilach wchodzi i dzieki swojemu doswiadczeniu wprowadza spokoj w szykach obronnych)moglby byc Pawlak .
Napewno Mariusz P. jest lepszy od Janusa(ma nawet 1A w swoim zyciorysie) a pozatym to swoj chlop,wychowanek,co tez jakoby sie wpisuje w jedna ze strategii klubu ,czyli przede wszystkim bierzemy chlopakow z Pomorza(np. w przerwie zimowej Kosznik,Centek,Krol czy wlasnie Manu)
6 czerwca 2006, 18:18 / wtorek
Temat do kasacji, jest juz jeden temat o transferach i tam nalezalo by o tym napisac, a nie zasmiecac forum!!!
6 czerwca 2006, 19:31 / wtorek
Przychodzą: Mariusz Pawlak (O - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski)

Odchodzą: Robert Hirsz (N - SS Lazio), Ronald Šiklić (O - ?)

hirsz odchodzi? :/
6 czerwca 2006, 19:56 / wtorek
Z całym szacunkiem dla Mariusza ale najlepsze lata ma za soba.Jeszcze jeden emeryt w Lechii?W Groclinie juz go nie chcą wiec na emeryture do Gdańska.
T o ma byc ten kregoslup zespolu,ktory ma walczyc o ekstraklasę?
Bo jest wychowankiem?Proponuje jeszcze Kaczmarka jako grajacego trenera,Mirka Girucia,Tomka Untona no Kaczmarczyk tez sie przyda.A na jokera Grzesia Pawłuszka.Większosc to wychowankowie no i zaslugi dla Lechii mają:-))))
A tak poważnie jesli chcemy pierwszej ligi to trzeba zaczać od podstaw.I liga z czym?Z tym klepiskiem i Saharą?Nie sztuka sprowadzic paru niezłych grajków ale zbudować silny klub to proces.Budowanie klasowego zepolu- a takim wszyscy sie zgodzą- ma byc Lechia, wymaga czasu,nakładow nie tylko na strone czysto sportową ale cała infrastrukture sportowa,zaplecze treningowe.Sciaganie armii zacieznej w postaci znanych ale juz przyblakłych sportowo piłkarzy nie ma sensu.
Przynajmniej dla mnie.
6 czerwca 2006, 19:59 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 czerwca 2006, 20:03 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 czerwca 2006, 20:06 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 czerwca 2006, 23:20 / wtorek
1. Jak na razie, to Mariusz Pawlak powiedział, że czeka na ofertę Groclinu, bo oni mają pierszeństwo. Jeśli jej nie dostanie, to chciałby wrócic do Lechii.

2. Jeszcze nie wiadomo (przynajmniej publicznie), kto będzie trenerem Lechii w następnym sezonie. Tym bardziej nie wiadomo, czy nowy trener będzie widział Pawlaka w składzie.

Ja osobiście mam gdzieś, że Mariusz jest wychowankiem Lechii- skoro z jego wypowiedzi jasno wynika, że chciałby gdzie indziej, a jak go nie zechcą to na emeryturkę do Gdańska. Jak tak dalej pójdzie, to Lechia zmieni nazwę na Old Boys Lechia Gdańsk, albo jeszcze lepiej na Przytułek Gdańsk.

Zgadzam się z d.g. Może zatrudnijmy jeszcze Szarmacha i Latę. Z tego co wiem, to obecnie nigdzie nie grają, także można ich sprowadzić za darmo ;-)
6 czerwca 2006, 23:47 / wtorek
Lato teraz na wiejskiej do końca kadencji, a Szarmach słyszałem chyba ma kontuzję i raczej zbyt szybko nie wybiegnie na murawę...
za to Roman Korynt ilekroć go widzę, zawsze żwawy i wesoły ;-) do tego Lechista jak malowanie i to z reprezentacyjnym doświadczeniem :) i chyba ma swoją kartę w kieszeni (wolny transfer), ale to pewien nie jestem trzeba sprawdzić na 90minut.pl :-)

bez urazy :-) dużo zdrowia Panie Romanie! :)
7 czerwca 2006, 01:09 / środa
Nie robic zalamki , po co nam staruszkowie mamy i tak juz ich wiele , pora na mlodosc , a graczy po 30 ktorych mamy nam styknie a po drugie Lechia to nie przytulek ani przedszkole co przygarnia staruszkow na emeryturke. Pawlak tam maja pierwszenstwo w Groclinie to tam zostan nie ma furtki jak nie tu to wezma mnie tu nie ma lekko tak woz lub przewoz tak lub nie a nie furteczki dosc w tym temacie:)
7 czerwca 2006, 09:28 / środa
Mariusz Pawlak byłby lepszym obrońcą niż cała obecna linia obrony razem wzięta (z pewnymi wyjątkami). U obrońcy najważniejsze jest doświadczenie i spokój a tego - z tego co wiem i pamiętam - chyba Mariuszowi nie brakuje. Pozdrawiam.
7 czerwca 2006, 10:56 / środa
Właśnie przeglądałem sobie wątek o transferach na wiosnę odnośnik i znalazłem taką wypowiedź:

"Lechii potrzebny jest PRAWDZIWY obrońca, i tu widzę miejsce dla Cygana (Mariusz Pawlak). Lechista z krwi i kości, doświadczenie."

Z tym stwierdzeniem się zgadzam. Niektórzy jednak szybko zmieniają zdanie.

O poworcie Grześka Króla większość osób też wypowiadała się negatywnie, a jest najskuteczniejszy na wiosnę i chyba nikt nie żałuje że wrócił. Owszem są zastrzeżenia co do jego gry, ale jakby strzelał wszystko to by grał w LM. Niby też najpierw wybrał Polonię zamiast Lechii ale to był jego duży błąd do którego się przyznał.

W przyszłym sezonie z doświadczonych zawodników po "30" zostaną Manuszewski, Kalkowski i Wojciechowski więc jak dojdzie kolejny to nie widzę problemu. Nie żebym się opowiadał jednoznacznie za sprowadzeniem Pawlaka do drużyny bo ani od mnie ani od was to nie zależy. Przyjdzie to dobrze, nie przyjdzie to będzie ktoś inny.
7 czerwca 2006, 11:47 / środa
LG Zaspa- tylko to było pół roku temu. Zresztą, jak poczytasz dokładniej, to nie byłem zadowolony z powrotu Króla, dokładnie z tego samego powodu. Nie ma co brać zawodników odstrzelonych w innych klubach.

Przydatność Króla w ataku jest zerowa. Ile strzelił ważnych bramek ??
Jagiellonia na 2-0
Zagłebie na 2-0
Piast na 1-2
Szczakowianka 3-0
Wyjątek stanowi Heko, gdzie strzelił na 1-0.
Król swoimi bramkami 3 razy dobijał przeciwnika, raz strzelił honorowo, a tylko raz otworzył wynik !!!!!! Zmarnowanych sytuacji nie będę wymieniał, bo zabraknie miejsca.

Poza tym, w listopadzie przygotowywaliśmy się do rundy rewanżowej, w której zapowiadałem walke o utrzymanie. Teraz Lechia ma budowac skład na I-szą ligę.
26 grudnia 2008, 21:29 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
26 grudnia 2008, 21:34 / piątek
To mu powiedz, że taka szmata jak on, nie ma tu czego szukać!
26 grudnia 2008, 22:31 / piątek
Widać nauki wujka, chyba najlepiej zarabiającego IV czy III ligowca w Polsce - nie poszły w las, poprawiłbyś chociaż nick na Lechia z wielkiej litery.
26 grudnia 2008, 22:34 / piątek
W ogóle powinno się banować nicki typu Lechia czy LechiaGdańsk, etc.
26 grudnia 2008, 23:44 / piątek
czyli ta ksywka Pawlaka CYGAN jest nieprzypadkowa?
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.463