Gdańsk: piątek, 20 września 2019
FORUM
Podstrony:

Arena auf Lechia

strona 1/1

1

8 czerwca 2006, 17:43 / czwartek
Jak szacujecie, o ile moze może zmniejszyć sie pojemność na naszym Arena auf Lechia po zamontoiwaniu wszedzie krzesełek? pisze to w kontekscie niektorych wypowiedzi w watku o nowym stadionie. Częsc osób uwaza, ze nie powinnismy budowac nowego stadionu, tylko modernizowac ten przy Traugutta. Jesli tak mialoby byc to po awansie do OE wszyscy beda sie z nas smiac, ze mamy obiekt na ktorym moze zasiasc 7 tys kibicow.
8 czerwca 2006, 18:53 / czwartek
jaka arena auf???? to co nie mozna po polsku nazwac stadionu?? jak tak to moze po rosyjsku co??zenada...............
8 czerwca 2006, 19:47 / czwartek
KKK to miala być ironia.... zal mi ciebie ze nie potrafisz jej odczytac......
8 czerwca 2006, 19:57 / czwartek
jak to miała byc ironia to wporzo . ze nie odebrałem tego tak to inna sprawa, ale jak coś to sorki.nie obrazałem twojej osoby w moim poscie.
8 czerwca 2006, 20:26 / czwartek
Dzieci, już po dobranocce....
DOBRANOC.
8 czerwca 2006, 20:59 / czwartek
od nastepnego sezonu min. Ziobro z J.Kaczynskim, postanowili ze aby stadiony , OE II i III ligi spelnialy wymogi licencyjne i wszystkie wymogi bezpieczenstwa , zamiast krzeselek instalowane beda kleczniki, takze pojemnosc na Traugutta bedzie cos ok 2.000
8 czerwca 2006, 21:07 / czwartek
HAHA:D I NA TELEBIMACH LECIEĆ BĘDZIE TV TRWAM
8 czerwca 2006, 22:56 / czwartek
A MY AWOJE LECHIA GDAŃSK PRZEZYLISMY KOMUNE przeżyjemy kaczki LechiaG dańsk ole ole super Lechia Gdańsk Choć nas gnebią policjaci my sie nie poddamy ukochanej .....................oddamy pozdrawiam Zbys
9 czerwca 2006, 14:10 / piątek
heh... dobra bk! pozdrawiam! ps. fakt przezyjemy i pisioruf! oby szybko sie skonczyli!

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011