Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

MŚ 06: Polska-Kostaryka

strona 1/1

16 czerwca 2006, 13:02 / piątek
szukam transportu dla dwóch osób. po rozsądnej cenie... busik albo osobówka.
biletów brak - ale mam nadzieję że pod stadionem da radę...

a swoją drogą ciekawę jakim cudem turasy handlują biletami przeznaczonymi dla PZPNu...

LISTKIEWICZ MUSI ODEJŚĆ!
16 czerwca 2006, 18:56 / piątek
Krzysiek ze SKLEPU KIBICA w tunelu na dworcu PKP, prosił mnie o zamieszczenie informacji, że ma 3 miejsca w samochodzie na mecz Polska - Kostaryka w Hannoverze. Cena transportu do uzgodnienia, ale w grę wchodzi wrzutka na ilość osób na paliwo. Wiadomość w tunelu PKP w SKLEPIE KIBICA!
16 czerwca 2006, 18:59 / piątek
zrzutka a nie wrzutka oczywiście!
16 czerwca 2006, 19:02 / piątek
wielkie dzięki za info.
16 czerwca 2006, 20:22 / piątek
Bede w bloku 010. Moze ktos z was tez?
16 czerwca 2006, 20:36 / piątek
Jacpa o bilety sie nie boj na pewno dostaniesz pod stadionem od konikow mi tez sie udalo kupic przed meczem z Ekwadorem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdro i powodzenia!!!!!!!!! acha jak bedziesz jechal z Krzyskiem to pozdrow go od mariusza z Duisburga!!!!!!!!!!!
16 czerwca 2006, 20:44 / piątek
Kupię 1 bilet na mecz Polska - Kostaryka! Zainteresowanych proszę o info na gg 5921831.

Mariusz1970, na 100% dobrze trafiłem daj maila, jak będę miał zdjęcia z Ekwadoru od Kazia prześle Ci! Serdecznie pozdrawiam!
16 czerwca 2006, 20:58 / piątek
Czesc Kamil!!!!!!!!!!!!!!!!! Serdecznie Cie witam!!!!!!!!! Gdzie Ty bladziles po meczu mysmy czekali w umowionym miejscu Kamil pisz do mnie na mariusz.lechia@vp.pl POZDRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czekam na zdjecia
17 czerwca 2006, 01:31 / sobota
Wiatam , wybieram się na mecz z Kostaryką i szukam noclegu (3 osoby) w Hannoverze bądź gdzieś w pobliżu jakiś kemping , pole namiotowe proszę o jakieś info do niedzieli wieczora na forum bądź też na gg 2302480 . Mamy bilety na block W14 czy ktoś z Gdańska też takie posiada?
Dzięki za każde info odnośnie noclegu.
Pozdrawiam .
18 czerwca 2006, 10:37 / niedziela
no to jedziemy z tą kostaryka hej POLSKA gol do zobaczenia w hanowrze ...

bedzie 3 do 1 dla POLSKI
22 czerwca 2006, 10:21 / czwartek
I jak wrażenia ;)? Ja jestem zachwycona ;)
22 czerwca 2006, 13:09 / czwartek
dla mnie bomba!!!
za jakiś czas podzielę się zdjęciami...
22 czerwca 2006, 13:39 / czwartek
Kate- ja tez zachwycony, i jednoczesnie wykozystam okazje by podziekowac !!!
Zrobilas fajny opis na "lechistkach" , flaga LECHIA GDANSK ON TOUR , w drugiej polowie trafila na nasz sektor i przynajmniej w kilku momentach bylo glosne - a my swoje.......................,
Pozdrawiam z najwiekszej dzielnicy Gdanska i jeszcze raz dziekuje!
22 czerwca 2006, 13:51 / czwartek
Witam . Wrażenia super miasto przed jak i po meczu bialo - czerwone , dało się zauważyć obecność Lechistów na stadione "STARE MIASTO" , po meczu - wywieszona flaga na piętrze w centrum Hnnoveru "LECHIA GDAŃSK ON TOUR" .
22 czerwca 2006, 13:52 / czwartek
Witam . Wrażenia super miasto przed jak i po meczu bialo - czerwone , dało się zauważyć obecność Lechistów na stadione "STARE MIASTO" , po meczu - wywieszona flaga na piętrze w centrum Hnnoveru "LECHIA GDAŃSK ON TOUR" .
22 czerwca 2006, 14:38 / czwartek
23 czerwca 2006, 00:58 / piątek
a oto zdjecia:

odnośnik

mało czasu na fotki było bo trzeba było kręcić się koło biletów :)
23 czerwca 2006, 10:46 / piątek
Jacpa...ten przemily, pijany gosciu, ktory przed meczem z niemcami na trawiastej wysepce pod drzewem przy Friedensplatz pozdrawial Was slowami ,,Lechia pozdrawia Pruszcz Gdanski,, to ja...
Swiat jest maly...
24 czerwca 2006, 00:00 / sobota
Wrażenia - jak najbarziej pozytywne!!! Wyjątek to może gra kopaczy - słabiutka. Natomiast to wszystko co zobaczyłem na mieście i na stadionie - rewelacja. Lechiści widoczni - flagi i osobiste spotkania. Byłem zdumiony ilu Biało - zielonych mozna spotkać tego dnia w Hanowerze. Dodatkowo oglądając fotki przekonałem się jak wielu osób obecnych na Mundialu nie spotkałem. Na trybunach piknik - zabawa. Co warto podkreślić mnóstwo pięknych kobiet (Polki i Kostarykanki ale i przedstawicielki innych krajów). Osobiście złapałem bakcyla aby za 2 lata ruszyć na Mistrzostwa Europy, niezależnie od tego czy zagrają tam biało - czerwoni. Taka impreza to po prostu coś niepowtarzalnego. Przy okazji pozdro dla Tomka "Wtyki" - chłop przyleciał z Anglii aby spotkać znajome twarze z Gdańska.
24 czerwca 2006, 06:22 / sobota
Dokaladnie, takie imprezy sa niepowrtarzalne za 2 lata znów bedzie blisko ... trzeba jechac i wierze ze nasi tam zagraja !

A MY SWOJE !
24 czerwca 2006, 10:16 / sobota
Animaq- teraz po wpisach widac ile osob z Gda. bylo w Hannoverze, szkoda tylko ze nie dane nam bylo sie wszystkim spotkac, choc i tak sporo Lechii styknelo sie razem. Ja tylko zaluje ze po meczu nie wyladowalem na miescie, ale bylismy umowienie przy autach i ruszylismy odrazu na HH.
Jak ktos dysponuje jeszcze fotkami to niech wrzuca!
Z najwiekszej dzielnicy Gdanska pozdrawiam.
24 czerwca 2006, 11:10 / sobota
Animag, Ty byłeś ;)? Nie zauważłam. Impreza naprawdę niepowtarzalna, ja na ME na pewno się wybiore ale zamierzam zaliczyć wyjeździk na repre jeszcze jesienią tego roku, Belgia albo Kazachstan ;) LechistaHH dziękuję ;)

Pozdrawiam
24 czerwca 2006, 13:02 / sobota
zgadza się Starszy Lechisto - świat jest mały!
pamiętam... to było jakies trzy godzinki przed meczem - własnie robiliśmy integracyjną beczułkę browara z fanami Schalke04 :)
Pozdrawiam serdecznie!
27 czerwca 2006, 22:28 / wtorek
Ekipa z Tczewa - LGFT - też oczywiście była na każdym meczu Polaków. Poniżej fotki z Hanoveru
odnośnik
odnośnik
odnośnik
28 czerwca 2006, 13:42 / środa
www.lgft.lechia.info
28 czerwca 2006, 14:50 / środa
a mnie i paja te qrwy enerdowskie cofneły do polski podobno jestesmy stadionowymi bandytami????
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.440