Gdańsk: czwartek, 22 kwietnia 2021
FORUM
Podstrony:

Borek - powodzenia!

strona 1/1

1

17 czerwca 2006, 12:18 / sobota
Borek - powodzenia bo bedzie ci potrzebne, mam nadzieje że wraz z Kafarskim dacie rade zmienić styl gry Lechii.

Kafarski na pewno zna ludzi w słabszych ligach których mozna by do nas sciagnąć, bp przecież udanie robił to w Kościerzynie, a Borkowski napewno zna obecną Lechiję jak i juniorów - którzy mam nadzieję zaczną grać z powodzeniem na jesień.

Tak wieć nie pozostało nam nic innego jak wspierać nowego trenera i niemarudzić przed sezonem bo mam nadzieję że to bedzie nasz sezon.

BOREK - powodzenia !!

LECHIA GDAŃSK !!!
17 czerwca 2006, 12:41 / sobota
Powodzenia. Cóż innego nam zostało ?
17 czerwca 2006, 15:40 / sobota
Zostało nam wierzyc. Bylem nastawiony na innego trenere ale Borek to Lechista. Powodzenia, oby dobrze dobrał skład do nowego sezonu. Gratulacje!!!
17 czerwca 2006, 21:07 / sobota
Borek to Gdańsk i Lechia , Lechia i stawianie na młodych czyli wizja na przyszłość i ciężka praca trenerska po drodze .A wiem że tego to się Tomek nie boi i spoko da sobie radę .Ktoś do mnie smsował " kolejny rok walka o utrzymanie ". Pożyjemy zobaczymy .Ja się tego nie boję bo jak większość "czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie ...".Co do wizji 1 ligi to jakie mamy boisko , zaplecza treningowe , sponsorów itd .
Powodzenia Tomek.
17 czerwca 2006, 21:31 / sobota
........niektórzy mówią, że Borek sobie nie poradzi bo brak mu doświadczenia, znajomości, obycia, nazwiska.
Kto powiedział, że te cechy są potrzebne do prowadzenia II ligowej drużyny?
Życzmy mu jak najlepiej bo jest Lechistą, on jak nikt inny będzie dążył do tego aby zrealizować założenia które postawił przed nim klub, on ma charakter i jest/będzie dobrym trenejro.

Tomek powodzenia
18 czerwca 2006, 19:12 / niedziela
Nie powiem zebym byl zachwycony tą decyzją ale życze powodzenia i mam nadzieje na dobre wyniki w przyszlym sezonie.
18 czerwca 2006, 20:41 / niedziela
Borek powodzenia wierzymy ze bedzie git malinez :))
18 czerwca 2006, 23:53 / niedziela
Wierzę, że to będzie mieszanka wybuchowa. Powodzenia dla Tomaszów.
19 czerwca 2006, 09:49 / poniedziałek
Wierzę że jako Lechista nasz nowy trener nie będzie się obrażał na krytykę tak jak M.K. Pokora uczy jak wygrywać a jak będą wyniki to kibice staną murem za trenerem.
Powodzenia
30 sierpnia 2006, 21:19 / środa
Dzięki Panie trenerze!!!
Już dziś pozostawiłeś w tyle swojego poprzednika. Odwagi, pomysłu, ciężkiej pracy to jest Twoje pięć minut i ....trzymaj tak dalej!
BRAWO
30 sierpnia 2006, 21:29 / środa
zgadza sie rok temu bylo chyba 6 pkt a teraz 10 A MY SWOJE JESZCZE TROCHE a zabraknie miejsca na koszulkach tyle bedzie sponsorów a budżet to Lech Wisła itd to niech sie chowaja
21 kwietnia 2007, 11:24 / sobota
Napiszę raz jeszcze tu

BOREK POWODZENIA - w dzisiejszym meczu i do konca sezonu !!!!

trzeba ten mecz wygrać !!!

drużyna musi walczyć w każdym meczu a wtedy OE jest NASZA !!!

LG !!!!
20 maja 2007, 15:24 / niedziela
Trenerze (Tomek), chyba czas odpocząć oraz spojrzeć z innej perspektywy.
Już nie okiem pierwszego trenera. Jakiego Lechia ma (miała) trenera?
Naperwno oddanego klubowi, wiernemu barwom i przywiązanego do T29. To bez dwóch zdań! Co do warsztatu, taktyki i psychologii pracy to dopiero początek drogi ;)) Chciałbym żeby tacy ludzie pracowali w Lechii. Ale chciałbym żeby klub szedł do przodu, miał wizję i był tam gdzie jego miejsce! Ja na Twoim miejscu zostałbym ale czy jako pierwszy trener?
Sam musisz sobie i Nam odpowiedzieć:)) Powodzenia.

Z prostej . . .

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.396