Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Nowy trener Kadry

strona 1/1

23 czerwca 2006, 14:33 / piątek
Jak myslicie kto powinien pociagnac nasza kadre!? Dla mnie sa tylko dwa wyjscia, albo Heniu Kasperczak lub ktos znany z zagranicy! A tak na marginesie jak mozna sie tej paly listkiewicza i jego bandy pozbyc?
23 czerwca 2006, 16:01 / piątek
Henio ciśnie sterować reprezentacją Senegalu. Zagraniczniak to po tygodniu spier.oli widząc te chore układy w PZPN'ie. Jedynie zmiana mentalności i psychiki polskich piłkarzy może pomóc Naszej Reprezentacji. Co do Listkiewicza i spólki, założyć nowy niezależny związek, zgadać wszystkie drużyny aby wystąpiły ze struktur PZPN'u i jednocześnie przeszły do nowego związku. :-)

yoo...
23 czerwca 2006, 16:59 / piątek
Dariusz Wdowczyk
23 czerwca 2006, 17:34 / piątek
Wdowiec bardzo dobry kandydat ale wątpię, bo za dużo się napracował w Legii i za dobre z tego efekty, żeby ją teraz zostawić, zresztą z nim najmniejszy problem bo moim zdaniem jesli jego kariera nadal będzie szła tym torem co teraz to jest to niezły selekcjoner w perspektywie 5-10-15 najblizszych lat

Henek chyba już na pewno w Senegalu skończy, poza tym mam wrażenie, że on sam niebardzo chce z takim nazwiskiem i dokonaniami wskakiwać do naszego bagna na główkę i ryzykować wszystkim co osiągnął w trenerce.

jest i Smuda, którego nazwisko od 10 lat chyba pojawia się przy tego typu okazjach i naprawdę chciałbym w końcu zobaczyć jak by się sprawdził w funkcji selekcjonera kadry, bo na scenie klubowej chyba nie ma sobie w Polsce równych

no i niestety z trzech najlepszych polskich trenerów chyba żaden znowu nie weźmie kadry :(

boję sie, że trafi w ręce Stefana Majewskiego - jakoś nie wierzę w niego za bardzo...
23 czerwca 2006, 18:09 / piątek
Zgadzam sie z Tobą Mały w 100 procentach.Ja też myślę że Wdowczyk za dużo zrobił w Legii,żeby teraz to wszystko zostawiać(Bardzo dobry na przyszłość).Z tego co sie orientuję to Kasperczak jest wypięty na Listkiewicza,a Listkiewicz na niego.Smuda,sam nie wiem,raczej jeszcze sie nie zgodzi.Ma teraz Lecha z dużą kasą i jakimiś tam perspektywami.No i tym sposobem zostaje nam Majewski i tak jak Ty, ja w niego jakoś nie wierzę. Z resztą,wcale nie jest powiedziane że Janas odejdzie:)Pozdro
24 czerwca 2006, 13:58 / sobota
ciezko moze byc kasperczk ma wojne z pzpn a wdowca legia nie pusci naprawde szukuja dobra kapele na puchary
24 czerwca 2006, 20:56 / sobota
Chyba już wiadomo, dlaczego majewski zaraz po awansie odszedł z Łodzi. k**** jakie to jest bagno, to całe ścierwo z pzpn !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z takimi dziłaczami, to chyba najlepszy trener świata nic nie poradzi.

A tak z drugiej strony patrząc, to zastanawiające są te błedy sędziów na MŚ. Już nie chcę wspominać, że gdyby gol Krzynówka został uznany, to pewnie gralibyśmy z Angolami. Ale trzy żółte kartki, gole ze spalonego, niewidoczne ręki w polu karnym- czy to jest tylko przypadek ??? Czy może szwaby już mogą świętować MŚ ??
24 czerwca 2006, 22:04 / sobota
póki co jeszcze Niemcom nie musieli pomagać Zeto i obyś się mylił...

poziom jak dotąd tragiczny i już czekam na spektakularne numery w fazie pucharowej, choć w ostatnich meczach grupowych też ich nie zabrakło (Chorwacja-Australia, o Ukrainie nie wspominając...)

co mnie najbardziej wqwia w sędziach na tym mundialu to ich nadgorliwość i gwiazdorstwo, mnóstwo kartek wyciąganych zwyczajnie z dupy, za byle co (pod tym wzgledem po pierwszej połowie meczu ktory właśnie trwa podoba mi się sędzia, bo jego koledzy po gwizdku juz by pewnie tutaj z 5 karteczek wymachali, a ten pokazał jedna żółtą którą musiał pokazać, a mógł nawet czerwoną)

no i strasznie irytująca sprawa - nie wiem czy zwracacie uwagę czy tylko mnie to drażni, jak przy co drugim stałym fragmencie sędzia miesza się do wszystkiego i "uspokaja" szukających pozycji graczy, pokazuje co to nie on, jakby nie wiedział, ze przepychali się, przepychają i zawsze będa sie przepychać

ale sorki trochę mnie Zeto na offtop wyrzucił, można nowy wątek założyć, mi się nie chce :P
24 czerwca 2006, 22:55 / sobota
no ten sędzia ma z kolei popierdolonego asystenta :/
24 czerwca 2006, 23:00 / sobota
Niedlugo to sedziowie asystenci beda musieli na wozkach jezdzic szyny po boku i wozek bo nie beda nadazali z bieganiem albo po 2 asystentow na strone zeby po calej lini biegali :) wtedy by bylomniej pomylek KLUCZ GEOGRAFICZNY TO ZLE ROZWIAZANIE JESLI CHODZI O SEDZIOW
26 czerwca 2006, 00:09 / poniedziałek
Do Zeto.
Popieram i zgadzam się z Tobą człowieku w całej rozciągłości tego tematu.
A co do sędziowania na MŚ to co powiecie na to co odstawił dziś sędzia Iwanow w meczu Portugalia - Holandia?
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.449