Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

do VITO- Chicago

strona 1/1

25 czerwca 2006, 08:26 / niedziela
Witek- odezwij sie do mnie na @, bo @ wysylane do ciebie caly czas wracaja do mnie.
25 czerwca 2006, 12:51 / niedziela
a ja mam taką małą prosbe do osób z zagranicy. Zastanówcie się troche zanim założycie jakiś temat. Co i rusz pojawia sięjakiś bzdurny nowy temat! Najpierw marudzenie, że forum że gównarzeria itp po czym pach i powstaje temat taki jak ten.
25 czerwca 2006, 13:26 / niedziela
Posluchaj, my nie mamy mozliwosci by w 10 min. dojechac do Wrzeszcza czy na Stogi, nie mowiac juz o kontaktach za ocanem i niejednokrotnie (np. wyzej opisany przypadek) jest jedyna mozliwoscia kontaktu.
A to ze FORUM ostatnio rzeczywiscie obnizylo poziom , to nie zganiaj na Emigrantow, odpowiedz sobie dlaczego ludzie pokroju Vito, Tangens, znikneli z forum? pomimo tego ze ich wypowiedzi, pamiec i wiedze zawsze mozna bylo podziwiac.
Wlasnie wpisami takimi jak twoj, jest to spowodowane.
25 czerwca 2006, 13:38 / niedziela
Lechista HH
Wszyscy podziwiają Cię i to, że mieszkasz poza granicami Polski, jesteś dumą i chlubą tego forum, dlatego zakładaj ile chcesz bzdurnych tematów a zapewne powiadam Ci Tanges i inni wrócą na łono www.lechia.gda.pl
Chłopie, trochę samokrytycyzmu się przyda, nawet jeśli mieszkasz poza krajem (z czego nie wiedzieć czemu tak bardzo jesteś dumny)
25 czerwca 2006, 14:49 / niedziela
Nie do wiary... Rombis i ten drugi "asior", proszę was, zanim napiszecie cokolwiek na tym forum, zastanówcie sie kilka razy. Nie do wiary...

Serdeczne pozdrowienia dla Emigrantów spod biało - zielonego sztandaru, których los rozrzucił po całym świecie.
25 czerwca 2006, 15:20 / niedziela
widzisz i tu się chyba niezrozumielismy ... mi bardziej chodziło załozenie jednego tematu w stylu "emigranci" i tam wpisywanie tego typu informacji. Poza tym wcale nie zwalam winy na emigrantów, że forum obnizyło forum tylko myśle, ze od kogo jak od kogo ale własnie od osób takich jak wy (czyli starychbywalców a nie sezonowców czy tez gówniarstwa) mozna oczekiwac jakiegoś "poziomu" do tego właśnie zmierzałem a jak wyszło właśnie widać. Tylko tyle.

emeryt a co Ci się tak niespodobało w moim wpisie bo rozumiem pisząc "asior" piłes do mnie?
25 czerwca 2006, 16:02 / niedziela
Jezeli byla by na tym forum opcja "prywatna wiadomosc", nie byloby tego typu problemu.
Rombis- pozdrawiam
25 czerwca 2006, 16:04 / niedziela
Oczywiscie, ze Jurek jest chluba i duma i to nie tylko tego mlodego 5 letniego forum ale przedewszystkim starszego pokolenia kibicow Lechii. Co ma sie oglosic w Radiu Maryja z tym zapytaniem jak nie ma telefonu do Vito ? Kto powiedzial, ze Jurek jest dumny z tego, ze mieszka za Odra ?? To chyba jakas ,,kosmiczna pomylka,,...
25 czerwca 2006, 16:13 / niedziela
Lechia_Gdansk- poziom tego forum, zaniżają wpisy takie jak twój. Napisz po ludzku o co tobie chodzi, a nie tłumaczysz się czego tak naprawdę chciałeś.
Forum jest nie tylko po to, aby wymieniać swoje opinie, ale również żeby nawiązywać ze sobą kontakty. I każdy ma do tego takie samo prawo.

I na koniec prośba do adminów. Zablokujcie wszystkie nicki typu Lechia_Gdansk", tak aby takie drunie jak ten, nie mogli podszywać się pod cała Lechię.
25 czerwca 2006, 19:21 / niedziela
Emeryt
jeśli masz coś konstruktywnego do powiedzenia to powiedz to, a nie tylko lansujesz swój ulubiony program na TVN "Nie do wiary". A tak na poważnie to określ się chłopie o co Ci chodzi.
Vito również pozdrawiam ( choć z Polski :) )
25 czerwca 2006, 20:47 / niedziela
Rombis - konstruktywnego ?! Żartujesz ?!?!?! Przeczytaj jeszcze raz swój post.

Lechia_Gdańsk - tak, asiory. Innego sformułownia, na ten moment, adekwatnego do sytuacji, nie znalazłem.
25 czerwca 2006, 20:55 / niedziela
Emeryt
może nie rozumiesz znaczenia słowa "konstruktywne", coż ... takie życie. Jeśli piszę, że nie wnosisz nic konstruktywnego do dyskusji, to odpowiadzasz żebym przeczytał swój post... "trochę"bez sensu. Pomyśl zanim napiszesz... nieraz warto
25 czerwca 2006, 22:23 / niedziela
Jurek ile ci można tłumaczyć ;) Chlopie nie zaśmiecaj forum :)

PS. Na przyszość to kontakt z Vito'kiem to najłatwiej przeze mnie :)
25 czerwca 2006, 23:36 / niedziela
Cześć Panowie, jezeli mozna was tak nazwac. Szczerze mowiąc to nie chciałem sie wypowiadac na ten temat o godz.13.00 ale widząc teraz te wpisy to wydaje mi sie ze zaszliscie za daleko !!! Przeczytajcie sobie wszystkie wpisy a zobaczycie co piszecie!!! Z wpisu kolegi z Chicago wynikało ze chciał się z kims skontaktowac, widocznie nie miał innej mozliwosci jak tylko tą drogą. Tak więc nie wpisując sie tam temat by zniknął w trzy dni a kolega by sie z nim skontaktował. A w tej chwili mozna poczytac jak sobie ublizacie, wyzywacie sie to jest dopiero "Frajerskie zaśmiecanie forum" jeżeli komus z was zalezy na tym aby to forum było ok. To dajcie na luz z takimi niskimi wpisami.
25 czerwca 2006, 23:38 / niedziela
Prostuje ...... Kolega z Hamburga do kolegi z Chicago
25 czerwca 2006, 23:55 / niedziela
W tej dyskusji cokolwiek konstruktywnego ? To są dopiero żarty.
Chodzi o to, że tutaj chodziło o zwykły kontakt między ludźmi z innego kontynentu, a zrobileś z tego z (z innym kolegą) jakąś kolorową aferę.
Trza było zostawić w spokoju, niech się dogadują.
Robisz teraz z innych debili ? Dobra metoda, zapamiętam...
26 czerwca 2006, 00:22 / poniedziałek
Jeszcze malutka dygersja.
Niech coś dobrego wyjdzie z tej "dyskusji".
Niech wreszcie zapanuje porządek i rozsądek, a nie głupota i prostactwo. Kurwa.
Jebać anarchię i "mamnadziejstwo".
26 czerwca 2006, 00:30 / poniedziałek
Sezon ogorkowy sie zaczal , wiec moze warto "pogadac" o niczym.
Poza tym podbije temat , to wyskocze na chwile na najswiezszy post.
Jak najbardziej powaznie rzecz biorac, to troche szacunku dla Jurka nie zaszkodzi, dlaczego to chyba nie musze tlumaczyc .
Rombis -moje pozdrowienia byly w 100% ironiczne , jesli nie zalapales:(
26 czerwca 2006, 01:24 / poniedziałek
zeto powiem Ci tylko tyle .. czytałem nie raz nie dwa Twoje wpisy... nieraz masz coś madrego do napisania ... nieraz prowadzisz dyskusje. ale powiem ci że czasami jak Ciebie czytam ... zresztą ... w sumie jak ktos już wyżej napisał najlepiej zakończyć tą "dyskusję" ...
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.431