Gdańsk: piątek, 20 września 2019
FORUM
Podstrony:


terminarz

strona 1/1

 
1
 
26 czerwca 2006, 20:57 / poniedziałek
kiedy bedzie terminarz drugiej ligi?
26 czerwca 2006, 21:25 / poniedziałek
kolejny taki wpis ludzie czytajcie forum a po drugie taki wpis nic nie da bo jak napisza na stronce terminarz to wtedy kazdy bedzie wiedział bo nikt w głowie sobie nie wymysli pozdrawiam
26 czerwca 2006, 21:56 / poniedziałek
Adek: poskrom swój język!

A na terminarz z niecierpiliwością oczekujemy!
22 czerwca 2007, 13:21 / piątek
Wie ktoś może kiedy będzie znany terminarz na ten sezon??
22 czerwca 2007, 13:50 / piątek
Terminarza 2 Ligi jeszcze nie ma.

Tak dla ciekawosci terminarz Orange Ekstraklasy. Mozna zobaczyc uklad gier Wisły Kraków.11 kolejka derby Krakowa.12 kolejka "klasyk" z Legia na Reymonta.

Kolejka 1 – 28 lipca (sobota), godzina 19:00
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
GKS Bełchatów - Korona Kielce
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Ruch Chorzów
Odra Wodzisław Śląski - Łódzki KS
Legia Warszawa - Cracovia
Polonia Bytom - Jagiellonia Białystok

Kolejka 2 – 4 sierpnia (sobota), godzina 19:00
Widzew Łódź - GKS Bełchatów
Cracovia - Ruch Chorzów
Łódzki KS - Polonia Bytom
Jagiellonia Białystok - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Zagłębie Sosnowiec - Odra Wodzisław Śląski
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Korona Kielce - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

Kolejka 3 – 11 sierpnia (sobota), godzina 19:00
Wisła Kraków - Korona Kielce
GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec
Odra Wodzisław Śląski - Widzew Łódź
Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Polonia Bytom - Cracovia
Jagiellonia Białystok - Łódzki KS

Kolejka 4 – 18 sierpnia (sobota), godzina 19:00
Widzew Łódź - Wisła Kraków
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Łódzki KS - Legia Warszawa
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - GKS Bełchatów
Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
Korona Kielce - Odra Wodzisław Śląski
Zagłębie Lubin - Lech Poznań

Kolejka 5 – 25 sierpnia (sobota), godzina 19:00
GKS Bełchatów - Wisła Kraków
Lech Poznań - Widzew Łódź
Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin
Ruch Chorzów - Korona Kielce
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
Polonia Bytom - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Cracovia - Łódzki KS

Kolejka 6 – 1 września (sobota), godzina 18:00
Widzew Łódź - Ruch Chorzów
Wisła Kraków - Lech Poznań
GKS Bełchatów - Odra Wodzisław Śląski
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Łódzki KS
Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Cracovia
Korona Kielce - Polonia Bytom
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

Kolejka 7 – 15 września (sobota), godzina 18:00
Lech Poznań - GKS Bełchatów
Odra Wodzisław Ślaski - Wisła Kraków
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Widzew Łódź
Polonia Bytom - Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Cracovia - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Łódzki KS - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 8 – 22 września (sobota), godzina 18:00
Widzew Łódź - Cracovia
Wisła Kraków - Polonia Bytom
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Górnik Zabrze - Odra Wodzisław Śląski
Korona Kielce - Legia Warszawa
Zagłębie Lubin - Łódzki KS

Kolejka 9 – 29 września (sobota), godzina 18:00
Odra Wodzisław Śląski - Lech Poznań
Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Legia Warszawa - GKS Bełchatów
Polonia Bytom - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
Cracovia - Zagłębie Sosnowiec
Łódzki KS - Korona Kielce
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Górnik Zabrze

Kolejka 10 – 6 października (sobota), godzina 18:00
Widzew Łódź - Łódzki KS
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów - Polonia Bytom
Lech Poznań - Legia Warszawa
Odra Wodzisław Śląski - Ruch Chorzów
Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce - Cracovia
Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
22 czerwca 2007, 13:55 / piątek
Kolejka 11 – 20 października (sobota), godzina 18:00
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów
Legia Warszawa - Odra Wodzisław Śląski
Polonia Bytom - Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Cracovia - Wisła Kraków
Łódzki KS - Górnik Zabrze
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce

Kolejka 12 – 27 października (sobota), godzina 18:00
Widzew Łódź - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Wisła Kraków - Legia Warszawa
GKS Bełchatów - Łódzki KS
Lech Poznań - Cracovia
Odra Wodzisław - Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów - Polonia Bytom
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 13 – 3 listopada (sobota), godzina 16:00
Legia Warszawa - Ruch Chorzów
Polonia Bytom - Odra Wodzisław Śląski
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Cracovia - Zagłębie Lubin
Łódzki KS - Wisła Kraków
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź
Górnik Zabrze - GKS Bełchatów

Kolejka 14 – 10 listopada (sobota), godzina 16:00
Widzew Łódź - Korona Kielce
Wisła Kraków - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec
Lech Poznań - Polonia Bytom
Odra Wodzisław Śląski - Cracovia
Ruch Chorzów - Łódzki KS
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze, godzina 18:00

Kolejka 15 – 24 listopada (sobota), godzina 16:00
Polonia Bytom - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów
Cracovia - GKS Bełchatów
Łódzki KS - Lech Poznań
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Odra Wodzisław Śląski
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - Widzew Łódź
Korona Kielce - Zagłębie Lubin

Kolejka 16 – 1 grudnia (sobota), godzina 16:00
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Korona Kielce - GKS Bełchatów
Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań
Ruch Chorzów - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Łódzki KS - Odra Wodzisław Śląski
Cracovia - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom

Kolejka 17 – 8 grudnia (sobota), godzina 16:00
GKS Bełchatów - Widzew Łódź
Ruch Chorzów - Cracovia
Polonia Bytom - Łódzki KS
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Jagiellonia Białystok
Odra Wodzisław Śląski - Zagłębie Sosnowiec
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Korona Kielce
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

Godziny rozpoczęcia meczów nie transmitowanych przez Canal+:
Podstawowe terminy - sobota:
- lipiec, sierpień – godz. 19.00
- wrzesień, październik - godz. 18.00
22 czerwca 2007, 15:40 / piątek
przeciez to jest normalne ze terminarz bedzie jak skoncza sie mecze barazowe troszke pomyslunku.
Lechia from Brzeżno
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.218