Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Nowe stroje, nowy sklepik kibica

strona 1/1

26 czerwca 2006, 21:37 / poniedziałek
Stroje, dresy, piłki, czapki, kurtki, a nawet klapki - wszystkie te elementy garderoby dostarczy firma Jako, która przez 6 lat będzie ubierać gdańskich piłkarzy.
Umowę podpisano z polskim przedstawicielem niemieckiej firmy - marką Red Box. Podpisany kontrakt oznacza, że zespół seniorski oraz wszystkie grupy młodzieżowe zrzeszone pod szyldem Lechii będą zobowiązane do korzystania ze sprzętu dostarczonego przez firmę Jako, a nie - jak dotychczas - Errea.

Zmianom ulegnie wygląd strojów gdańskich piłkarzy. Nowy krój koszulek, spodenek i getr, w których lechiści grać będą w przyszłym sezonie, a także ułożenie reklam sponsorów na całym stroju, są jeszcze w trakcie opracowywania.

W budynku znajdującym się naprzeciwko siedziby Lechii (do niedawna należącym do grupy lekkoatletetycznej KS Lechia) zostanie otwarty firmowy sklep Jako. Według planów - jego otwarcie powinno nastąpić pod koniec lipca. Tam każdy kibic będzie mógł zakupić wszystkie elementy strojów, które będą mieli do dyspozycji juniorzy i seniorzy Lechii.

W planach jest także rozegranie turnieju między drużynami, które ubiera firma Jako. Najbardziej znane zespoły grające w strojach powyższej firmy to niemiecki Eintracht Frankfurt i angielski Portsmouth. Obie drużyny grają w pierwszych ligach swoich krajów.

Co o tym myślicie ? Jak dla mnie nawet nawet w koncu bede mógł normalnie kupic oryginalny strój naszej kochanej drużyny. ;)
26 czerwca 2006, 21:56 / poniedziałek
Ciekawe który krój: ( a może zdziwimy się i będzie jakiś zupełnie nowy ? )

odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik

osobiście marzy mi się taki jak Lechia kiedyś miała w latach 80tych - typ Arsenal
26 czerwca 2006, 22:12 / poniedziałek
Ostry- koszulki Lechii można kupic conajmniej od 5 lat. Już w A-klasie w tunelu były koszulki Wit-sportu, w których Lechiści grali w A-klasie i V lidze. Później była Legea (załatwiał je Wojciech), a od III ligi była errea.

Co do Jako, to w ich strojach w Polsce grają m.in Lubin, Katowice, Bełchatów, KSZO, Szczakowianka, Świt i Warta.

Polska odnośnik
Zagranica odnośnik

Ciekawie zapowiada się turniej drużyn ubieranych przez Jako. Gdyby udało się zagrać w Gdańsku z Portsmuth albo Eintrachtem, Lechia miałaby naprawdę mocnych sparingpartnerów. Nie muszę dodawać, że wpływy z biletów też byłby niemałe.
26 czerwca 2006, 23:19 / poniedziałek
a mi sie najbardziej ten kroj podoba:
odnośnik
taki Celtic drugi:P
26 czerwca 2006, 23:54 / poniedziałek
a mi sie najbardziej podoba odnośnik
27 czerwca 2006, 03:25 / wtorek
Nie przez przypadek wybrano tę firmę.Nie żebym się czepiał,ale zauważyliście ,że Wojciech pojawia sie wśród zawodników na stronie firmy.Pozdro.
27 czerwca 2006, 06:15 / wtorek
nie no mają trochę dobrych ekip, na Cottbus, Hansę, Den Bosch czy de Graafschap też bym sie nie obraził ;)

a może sparing z reprezentacją Iraku? :)
27 czerwca 2006, 09:40 / wtorek
Najlepsze bylyby koszulki takie jak w tym pierwszym kroju z wyjatkiem tego ze pasy ulozone bylyby pionowo a nie poziomo.
27 czerwca 2006, 10:52 / wtorek
dlaczego niby pionowo ??
27 czerwca 2006, 11:36 / wtorek
Mam małą sugestię dla Stowarzyszenia. Może należałoby się dogadać z przyszłym właścicielem sklepiku i oprócz strojów firmowych Jako, byłaby prowadzona również sprzedaż koszulek i innych akcesoriów kibicowskich, których produkcja jest planowana... Lepszego miejsca na sklep kibica z prawdziwego zdarzenia chyba się nie znajdzie.
W ten sposób sprzedaż nie tylko strojów firmowych, odybywałaby się bardziej profesjonalnie, a co za tym idzie - zapewne zwiększyłaby się ilość ludzi w biało-zielonych barwach na Traugutta.
27 czerwca 2006, 12:26 / wtorek
A ja bym wybrał ten odnośnik
27 czerwca 2006, 13:08 / wtorek
Tez jestem za grą w koszulkach typu Arsenal (ale ten do sezonu 2004/05), czyli zielone koszulki z białymi rękawami i białe spodenki, pisałem o tym już tu parę lat temu (poprzednie forum). Ale zadowolę się jakimkolwiek zestawem zielona koszulka białe spodenki.

Koszulki w pasy nie mają z tradcyją Lechii nic wspólnego (poza barwami) i nie zmieni tego fakt, że pół stadionu chodzi w Celtikach (w tym i czasem ja ;)

Lokalizacja sklepu kibica na Lechii, a więc w miejscu znacznie odłegłym od codziennych szlaków jest zdecydowanie złym pomysłem (choć praca dla niektórych byłaby wymarzona, dwa tygodnie puchy i po czym trzeba się spiąć na 2-3 godziny...).
27 czerwca 2006, 14:04 / wtorek
Dobrze jesli by grali w " pasiakach " kibice dlugi czas sie pojawiają w wlasnie takich koszulkach na trybunach, także wyglądaloby to ciekawie :) tak mi sie wydaje
29 czerwca 2006, 03:17 / czwartek
ja też jestem za w sprawie strojów typu ArsenalFC:) sam mam taką:D!!
Aczkolwiek mnie się też podoba strój odnośnik
taki oldschoolowy...!
5 lipca 2006, 23:47 / środa
Dlaczego nie zostaniemy przy aktualnych koszulkach? Przecierz nie jest ważne ile mamy pasków i jak są ułożone, ważne że jest biel i zieleń
6 lipca 2006, 10:58 / czwartek
Tak jak sam mówiłeś ;) Nie waże kto i ile pasków byle były by zielono biało zielone ;)
12 lipca 2006, 13:15 / środa
Jednak ma to sens że pierwszym kompletem strojów będą poziome pasy. Jak widać w galerii z lat 60-tych Lechia właśnie w takim fasonie występowała. ZDJĘCIE LECHIA W WARSZAWIE.
12 lipca 2006, 18:41 / środa
Pierwszy mecz w I- szej lidze, z Cracovią Lechia grała w zielonych koszulkach, białych spodenkach i zielonych getrach. W meczach z Juventusem zestaw był taki sam. Tak więc tradycja, jak również barwy nakazują grać w takim zestawieniu.

Chociaż ostatnio rozmawiałem z jednym z piłkarzy, który powiedział "nieważne jakie koszulki, ważne by w nich wygrywać". I tego się trzymajmy :-)
19 lipca 2006, 18:36 / środa
Na koszulkach zamiast logo GPEC będzie reklama firmy Saur Neptun Gdańsk. --> odnośnik
19 lipca 2006, 22:26 / środa
sponsor sponsorem, koszulki koszulkami, ale czy w tym sezonie nie będzie prezentacji ?????
Do pierwszego meczu 10 dni, a o prezentacji cisza.
19 lipca 2006, 22:40 / środa
Gdzieś podawano, że podobno są jakieś starania, aby drużyna zaprezentowała się (tylko czy to znaczy, że grając w piłkę czy właśnie ta prezentacja?) tydzień przed ligą czyli 22 lipca na Traugutta. IMO nie ma na to szans, bo byłem tam wczoraj i wszystko jest w proszku :) Poza tym tego dnia miał być sparing z Olimpią, a na to na pewno nie ma szans na tej płycie więc niewiadomo.
20 lipca 2006, 00:57 / czwartek
Saur Neptun Gdańsk...wolałbym już na koszulce sam napis LECHIA :-)
ale i tak się cieszę, wybaczcie to pewnie dziecinne, że zniknie ten skrót GPEC czytany przez niektórych GuPeK no bo tak nieszczęsliwie się kojarzył...
21 lipca 2006, 19:20 / piątek
odnośnik
Jednak będą śmigać w pasiakach?
21 lipca 2006, 19:43 / piątek
no własnie wiec jak to bedzie z tymi strojami na poczatku była gadka ze pasiaki odpadają bo słabo sponsorów widac czy cos takiego a z drugiej strony do sesji fotograficznej wyszli w pasiakach wiec cos w tym musi byc
21 lipca 2006, 20:24 / piątek
Prawie jak celtic tylko jeszcze tak technika jak mają i OE NASZA
21 lipca 2006, 22:39 / piątek
Niezłe te stroje.Trzeba przyznać że na zawodnikach wyglądają lepiej niż wcześniej prezentowane w ofercie firmy.
21 lipca 2006, 23:45 / piątek
Stroje zajebiste, jak będą grali tak jak wyglądają to awansujemy w tym sezonie.
Ps. pomijam pana z ostatnich 3 zdjęc
22 lipca 2006, 20:43 / sobota
Gorące pozdrowienia dla tego Pana :D hehe

Marsz oranżystów zbliża sie nieubłaganie......
23 lipca 2006, 01:15 / niedziela
osobiscie to mi ten rozowy bramkarski sie nie podoba...a to ze wzgledu wlasnie na ten roz ....
23 lipca 2006, 03:30 / niedziela
Prawie jak Palermo :) sycylijski klimat :D........obozów pracy hehe
23 lipca 2006, 21:57 / niedziela
Stroje super. Niestety wszystkie, prócz różowego bramkarza. Do tego koloru pasują najbardziej obcisłe spodnie do jazdy konnej, a za ucho proponuję, żeby sobie włożył kwiatek. Albo może wogóle wianek na głowę?? Biedny Bączek. Kurde, przecież ten kolor dobrał jakiś palant!!
24 lipca 2006, 01:52 / poniedziałek
A znacie bramkaza Wisse(chyba najlepszy niemiecki bramkarz)?? z Werderu Brema ?? ROwniez gra w rozowej koszulce tyle ze firmy Kappa..wczesniej kra w FCK i rowniez mial rozowa koszulke, jak dla mnie Baczek moze isc w jego slady.
24 lipca 2006, 02:32 / poniedziałek
Dobra - z całym szacunkiem dla umiejętności wszystkich bramkarzy świata - według mnie granie w różowych koszulkach to jest obciach na maksa. Współczuję każdemu bramkarzowi jeśli nie ma wyboru i w takiej pedalskiej kolorystyce musi wystąpić. Ja bym nie zagrał w różu za nic. Zapomniałem dodać, że do wianka na głowie i różowej koszuli na bank będą pasować korki na obcasach. Jeny..... czy Lechia na prawdę musi mieć bramkarza w różowej koszuli?? Jeśli tak, to niech mu zrobią taką siateczkową na ramiączkach i jeszcze taką skórzaną czapkę gestapowską z daszkiem a'la "Błękitna Ostryga". Jakoś nie przekonuje mnie, że w FCK bramkarz jest różowy. Obrzydliwość.
24 lipca 2006, 02:47 / poniedziałek
nie powiem zeby mi sie podobala ta rozowa koszulka,ogolnie to jestem przeciwny rozowemu kolorowi na meskich koszulkach i to nie tylko na stadionie...zastanawia mnie kto wybieral ten kolor i czym sie kierowal...na miejscu Baka jesli jest to mozliwe zmienilbym kolorystyke...w rozowej koszulce moze sobie nawet grac mistrz swiata...i co z tego?kogo to obchodzi?nie gra w Lechii to niech sobie biega nawet w rozowych spodenkach...ale jesli juz trzeba cos kopiowac to kopiujmy to co jest dobre...np stroj dobrego bramkarza ktory nie jest rozowy...na pewno znajdzie sie dobry bramkarz na swiecie co nie gra w rozowym....
24 lipca 2006, 12:51 / poniedziałek
Czy wiadomo moze, kiedy stroje beda dostepne w sklepie do kupna przez kibicow?
24 lipca 2006, 14:57 / poniedziałek
EEEEEEE tam uczepiliście się tej bluzy .. Nie ważne w czym będzie bronić ważne że dobrze, ale fakt faktem napastnicy przeciwników mogą mieć niezła polewke z niego :D No ale cóż może ich kuło w oczy będzie i beda pudłowali :)
25 lipca 2006, 20:18 / wtorek
Przyznam ze kolorystyka nowych strojow a szczegolnie tego kompletu bardzo mi sie podoba odnośnik w prawie identycznych strojach gra Celtic Glasgow u siebie. Dobrze by bylo jak by w takich kolorach Lechia grala zawsze na Traugutta. Dobrze bedzie to kontrastowalo z tlumami kibicow na trybunach, szczegolnie ze wielu sympatykow zapewne zakupi nowe koszulki Lechii jak i posiada koszulki Celticu.

A MY SWOJE!!!
25 lipca 2006, 20:48 / wtorek
niech mi ktos powie w koncu kto dobieral kolorystyke tej kontrowersyjnej bluzy bramkarskiej i czemu wsrod tylu kolorow zostal wybrany wlasnie ten ktory najbardziej nie pasuje...tylko ona tak mi sie strasznie rzuca w oczy, reszta jest wporzadku
26 lipca 2006, 22:20 / środa
Czy kto sie orientuje kiedy bedzie mozna nabyc nowy model koszulek Lechii ?
26 lipca 2006, 22:51 / środa
Widziałem dziś na prezentacji jednego kibica w nowej koszulce, więc pewnie już można kupować. Niestety nie wiem gdzie.
31 lipca 2006, 21:58 / poniedziałek
Czy ktoś ma jakieś info na temat nowych koszulek Lechii?Możne je już gdzieś dostać ?Pisałem do klubu na maila,ale niestety bez skutku :(
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.621