Gdańsk: środa, 21 października 2020
FORUM
Podstrony:

Odra Opole

strona 1/1

1

28 czerwca 2006, 13:02 / środa
Co sądzicie o tym klubie??
28 czerwca 2006, 13:18 / środa
OPOLE OPOLE PIEKNA OKOLICA GDYBY NIE TA KÓRWA BYLABA STOLICA !!
TYLE NA TEN TEMAT SLASK SLASK WKS.
28 czerwca 2006, 15:44 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
28 czerwca 2006, 19:57 / środa
Hmm no skoro jest taki temat to się wpisze, liczyłem bardziej na awans Odry niż spadek Arki, już od dawna marzy mi się wyjazd do Opola na tą całą Odrę i to właśnie jest mój główny cel tego sezonu (nie Warszawa nie KSZO, ani żadne inne Ruchy tylko właśnie Odra), najważniejszy mecz, oby tylko nic ważnego mi nie wypadło, no i szkoda że to ostatni mecz sezonu – k..... to dopiero za rok . A tak wogule to W DUPE PIERDOLE ODRE OPOLE!!
28 czerwca 2006, 20:24 / środa
a dla mnie wyjazd nr. 1 to wyjazd na Śląska :D tak jak rok temu ;) a Odra to wiem ze rzeka jest ;] a w Opolu to festiwal :P
4 lipca 2006, 20:12 / wtorek
Do Tych " Napinaczy "
ciekaw jestem czy jezdzicie na wyjazdy
ciekaw tez jestem czy byscie tak nam powiedzieli to osobiscie
to ziomka ktory pisze ze " chce " przyjechac do nas na mecz - zawsze tak jest ze jak sie cos chce to jest male " ale "
do calej reszty " normalnych " Kibicow Lechii Gdansk
powiedzcie sobie sami jestescie dobra ekipa ale malo jezdzicie na nasze rejony
ile was bylo w Bytomiu i pare lat temu w Opolu ? no ilu !!!.co do meczu Odra O v Lechia pewnie bedzie wiecej waszej zgody z Wroclawia niz was wiec nie sie tak nie spinajcie !
pozdro dla Normalnych Kibicow
4 lipca 2006, 21:31 / wtorek
Słuchaj OdraOpole:
Gdzie ty tu widzisz napinke??????????? Bo ja jakoś czytam, czytam i nie mogę dostrzec takowej. Jedyne co widzę to „opinie”, wyrażane w taki a nie inny sposób, na wasz temat. Nie zapominaj również, że to jest forum kibiców Lechii Gdańsk, a nie Odry Opole, a więc posty pisane tutaj, skierowane są do KIBICÓW LECHII a nie Odry ( dlatego nie rozumiem dlaczego piszesz o napince).
Mecz jest dopiero za rok, a przez ten czas może się wiele zmienić i być może nie będę mógł jechać-oby do tego nie doszło. A dla czego tak bardzo chcę jechać akurat tam? To już moja sprawa!
4 lipca 2006, 23:04 / wtorek
Hehe Panie Odra Opole .To chyba logiczne ze w Bytomiu bedzie liczniej przedstawial sie Slask :] a pochwal sie w jakich liczbach wy szarzujecie na wyjazdach ? wiec lepiej malolat idz szoruj na swoje forum niz tu pyszczysz.Radze tobie odczepienia sie od monitorka bo moze ci sie mloda lepetyna przegzac.Pozdrawiam Lechistow.Odro opole ja ciebie pierdole ! :]
4 lipca 2006, 23:49 / wtorek
ta odra to slabiutka ekipa w porównaniu do Lechijki. Zobaczymy ilu was do nas przyjedzie, a ile Lechii do opola i wtedy możesz porównywać.
odra opole ja tych pe**łów pierdole!
4 lipca 2006, 23:56 / wtorek
Z tego co pamietam to strasznie kozaczyliscie do paru kibicow Arki w Opolu a w Gdyni sie nie pojawiliscie (mozesz powiedziec czemu?), a czekał na Was naprawde fajny komitet powitalny.
5 lipca 2006, 00:10 / środa
Mówili w "Golu" że Lechia rządzi w Opolu...
5 lipca 2006, 00:19 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 lipca 2006, 00:38 / środa
Każdy ponad każdym ! ; )

A co do Bytomia to przypomnij sobie OdraOpole jaka ekipa Lechii była dzień później w Manchesterze z okazji meczu Anglia - Polska !
3 sierpnia 2006, 11:13 / czwartek
3 sierpnia 2006, 12:37 / czwartek
wole odre wodzislaw :] cos tam po prostu o niej slyszalem graja w 1 lidze czy cos
3 sierpnia 2006, 12:54 / czwartek
LG ZASPA napisal co wasza druzyna prezentuje sportowo czyt.(anty)powinni was spuscic na same dno A co do kibicow to kiedys bardzo dawno temu na mecz odry w Gdansku przyjechalo kibicow tamtej druzyny az 1 (JEDEN)I za to ze sie ujawnil w szaliku nikt mu krzywdy nie zrobil nawet go na gorzalke zaprosilismy poprostu zostal ugoszczony za swoj charakter ALE nagle wtedy tak go fantazja poniosla poprzewracalo mu sie w dupie i zeby chlopa na ziemie sprowadzic musial zaliczyc K.O. W tamtych latach mielismy taka ilosc kiboli na wyjazdach ze bilismy- ale nigdy u siebie.Takze ostygnij popierdółko z opola bo jak LECHIA zacznie sie piąć w gore to na waszym klepisku moze zabraknac miejsca z tym ze dla was
3 sierpnia 2006, 14:31 / czwartek
jeszcze przywroca Radomiaka do II ligi =) Ole Ole Radomiak !!! pozdro
3 sierpnia 2006, 15:54 / czwartek
"ole ole radomiak" zes mi przypomnial ta zjebana przyspiewke ktora spiewali przez caly mecz :D pozniej mi to nie dawalo spokoju przez tydzien bo mi po bani jezdzilo
25 sierpnia 2006, 18:43 / piątek
Co z wyjazdem do Opola, czy jest takowy wogule organizowany?

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.249