Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Turniej dla każdego

strona 1/1

28 czerwca 2006, 15:43 / środa
Turniej dla każdego
Stowarzyszenie kibiców "Lechiści" ma w planach zorganizowanie turnieju piłki noznej dla kibiców Lechii. Impreza miałaby odbyć się jesienią na obiektach gdańskiej AWF. Założeniem jest start w turnieju drużyn złożonych z amatorów reprezentujących poszczególne dzielnice Gdańska, ale mile widziane będą równiez inne drużyny nie związane z konkretnymi dzialnicami. Celem imprezy jest promowanie zdrowego trybu życia, polepszenie kondycji fizycznej oraz integracja kibiców Lechii. Docelowo chcielibyśmy zorganizować regularne rozgrywki ligi dzielnic Gdańska. Powodzenie całego przedsięwzięcia zależy w głównej mierze od ilości uczestników, dlatego już dziś zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby pomóc w organizacji turnieju do kontaktu ze Stowarzyszeniem. Prosimy też o kontakt osoby zainteresowane uczestnictwem w turnieju. Mail: lechisci@lechia.net
28 czerwca 2006, 15:57 / środa
ja jestem z Pruszcza mozemy tez wziasc udział?
28 czerwca 2006, 16:18 / środa
Oczywiście że wasza drużyna może wystapić
28 czerwca 2006, 21:45 / środa
a do gdzie i do kiedy trzeba składac te zgłoszenia\??
28 czerwca 2006, 23:02 / środa
W tej chwili oczekujemy na zgłoszenia zainteresowane drużyny.Ma to na celu zorientowanie się ile drużyn będzie chętnych do gry.Zgłoszenia trzeba przesłać na adres:
lechisci@lechia.net
i podać tam namiary na siebie.
29 czerwca 2006, 08:21 / czwartek
namiary tzn skad jestesmy itp
29 czerwca 2006, 08:43 / czwartek
W zgłoszeniu podaj skąd jesteście i maila swojego aby był z wami kontakt.
29 czerwca 2006, 08:54 / czwartek
Z miłą chęcią bym sobie zagrał. Interesuje mnie tylko zwycięstwo!
29 czerwca 2006, 09:11 / czwartek
a moze udalo by sie zmontowac druzyne z Lechistow z Gdyni? Ja w kazdym razie zglaszam swoj akces.
29 czerwca 2006, 09:40 / czwartek
tylko zeby duzo dróznym było ale nie kazdy ma neta i moze sie dowiedziec;/
29 czerwca 2006, 09:43 / czwartek
tylko zeby było duzo druzyn.Anie kazdy ma neta i ma mozliwosc dowiedzenia sie
29 czerwca 2006, 09:49 / czwartek
a bedzie jakis przydział wiekowy??
29 czerwca 2006, 12:05 / czwartek
Co do składów drużyn ideą przewodnią miały być drużyny dzielnicowe , bez ograniczenia liczby drużyn z każdej dzielnicy.Ale nie we wszystkich drużynach grają ludzie tylko z danej dzielnicy więc drużyny mogą być nie tylko dzielnicowe.Zapraszamy do turnieju drużyny firmowe. Narazie zbieramy wstepne informacje o ilosci drużyn chętnych aby ustalić formułe i zasady turnieju.Z tego co się orientuje niebędzie podziału na kategorie wiekowe.
Wszelkie informacje o turnieju będą podawane na stronie odnośnik
A szczegółowe info będziemy rozsyłali na maile zainteresowanych osób.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
29 czerwca 2006, 12:56 / czwartek
Kiedy ten turniej miał by się mniej więcej zacząć , w jakich dniach miały by być mecze rorgrywane i z ilu osób ma składać się dróżyna??
29 czerwca 2006, 13:21 / czwartek
Turniej planowany jest po wakacjach na wrzesień, październik w zalezności od ilości chetnych turniej może byc 1 max 2 dniowy, no chyba że drużyn będzie sporo to niewykluczone że potrwa dłużej. Ale jak narazie na konkretne deklaracje jest jeszcze za wczesnie. Mecze najprawdopodobniej rozgrywane beda w sobote - niedziele.Drużyny w planach maja się składać z 10 zawodników (bramkarz,6 w polu i 3 rezerwowych).Narazie jest to ogólny zarys aby ustalić zasady, terminy, formułe w jakiej ma się odbywać turniej musimy znać liczbe uczestników. Jak pisałem w poście wcześniej wszystkie szczegóły bedą podawane na stronie www.lechia.net .Jak wszystko bedzie dograne napewno jako Stowarzyszenie zoorganizujemy spotkanie z kapitanami drużyn i podamy wszystkie szczegóły turnieju.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
29 czerwca 2006, 17:39 / czwartek
mysle ze jak duzo druzyn sie zglosi to bedzie ciekawie:) a jakas nagroda bedzie??:)
29 czerwca 2006, 21:40 / czwartek
bardzo dobRy pomysl napewno bedzie mozna znalezsc jakies talenty do naszej 'LECHI
29 czerwca 2006, 22:44 / czwartek
to ja zgłaszam moja druzyne z Pruszcza Gdańskiego moj email adekprg@interia.pl pozdro;0
29 czerwca 2006, 22:58 / czwartek
Adek czytaj dokładnie podaj swoje namiary na maila lechisci@lechia.net .Tam są zapisy.Pozdro.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
30 czerwca 2006, 10:12 / piątek
wysłałęm zgłoszenie pozdrawiam
30 czerwca 2006, 11:41 / piątek
moze byc ciekawie warto pograc
31 lipca 2006, 00:27 / poniedziałek
Są jakieś nowiny? Będzie ten turniej czy nie?
31 lipca 2006, 08:00 / poniedziałek
Turniej będzie. Aktualnie skupiamy się na pierwszych wyjazdach, dlatego nic nie piszemy o turnieju. Jak trochę ochłoniemy, przedstawimy szczegóły tej jesiennej imprezy. W razie pytań proszę się kontaktować na: lechisci@lechia.net
Pozdrawiam
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.429