Gdańsk: poniedziałek, 23 września 2019
FORUM
Podstrony:

Klasa okręgowa (V liga - rezerwy)

strona 4/4

29 kwietnia 2007, 14:08 / niedziela
Wygrana rezerw 2-0 z Radunia
29 kwietnia 2007, 23:13 / niedziela
krótka relacja z Lechia II - Radunia tu :
odnośnik
30 kwietnia 2007, 15:23 / poniedziałek
FC Lechii w Sierakowicach, zaprasza na mecz na szczycie V ligi: GKS Sierakowice - Lechia II Gdańsk. Spotkanie odbędzie się 3 maja 2007r o godz.14.00
A My swoje....Lechia Gdańsk!
3 maja 2007, 17:10 / czwartek
Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.
Bramki dla Lechii strzelili Osewski i Dziengielewicz.
Lechia przez pewien okres wygrywała 2:0
4 maja 2007, 10:12 / piątek
Kurna ten Dziengielewicz strzela bramki w każdym meczu a gra tylko w rezerwach Moze wreście trener da mu szanse bo nasza pierwsza drużyna coś nie może strzelić gola od 5 meczy.Panie trenerze niech Pan zwróci na to uwage!!!
4 maja 2007, 19:15 / piątek
dobrze dam Mu szanse !!
7 maja 2007, 19:07 / poniedziałek
Z tego co Borek ostatnio powiedział, to Dziengiel ma spore szanse..
7 maja 2007, 19:20 / poniedziałek
Lela- raczej bym na to nie liczył. O zawodników z rezerw dostał pytanie na konferencji prasowej. Niestety Borek dał do zrozumienia, że raczej nie wie co się dzieje w drugiej drużynie.

A ja uważam, że zarówno Gacek jak i Dzięgiel zasługują przynajmniej na 30 minut. Przy takim wyniku jak wczoraj, ich debiutancki entuzjazm, mógłby spokojnie w ostatnich 30 minutach ponieść drużynę.
Po ostatnim meczu, mam jednak nieodparte wrażenie, że Borek z jednej strony przyzwyczaił się do pewnych nazwisk, z których nie ma zamiaru zrezygnować. Z drugiej zaś strony, odpala zawodników z charyzmą, którzy potrafią powiedzieć co myślą i w szatni i na boisku.

W sumie to jego sprawa, bo on bierze odpowiedzialność za wyniki. Ale powinien też pamiętać, że Lechia to przede wszystkim kibice, dla których te wyniki mają być.
7 maja 2007, 20:03 / poniedziałek
Nie licze na to ;). Wg mnie Dzięgiel nie jest jeszcze przygotowany na 2ligę. Tylko jakby miał kogoś Borek brać pod uwagę to m.in jego. Zwłaszcza w takiej sytuacji pierwszego zespołu.
Wszyscy tutaj ciągle o Gacku i Dziegielu.
W ostatnich meczach dobrze zaprezentował się Osłowski, a jeszcze nikt nic dobrego o nim nie powiedział ;)
7 maja 2007, 20:14 / poniedziałek
Osłowski to talent, ale przy obecnej polityce kadrowej szanse na II- gą ligę ma marne. Na lewej obronie "musi" grać Kosznik, choć wyraźnie zgubił formę z poprzedniej rundy. Potem w kolejce stoi Fechner, który już dawno powinien wygryść Kosę ze składu. Trzeci z koleji jest Łożyński, który podobnie jak Rogalski zasługuje na miano największej porażki transferowej obecnej zimy. Tak więc marne szanse, aby Borek na niego postawił.

Jeśli zaś chodzi o Dzięgiela i Gacka, to aby się dobrze rozwijali, trzeba dawać im grać w I-szej drużynie. W rezerwach conajwyżej będą się cofać.
Mówisz że nie są gotowi, to wytłumacz mi co robią w składzie Rogalski, Szałęga, czy Buzała, którzy nie dość że nie mają pojęcia o piłce, to jeszcze zwyczajnie brakuje im umiejetności ???
7 maja 2007, 20:55 / poniedziałek
Nie będę niestety Ci tłumaczyć, bo zgadzam się z Tobą ;). Buzała pokazał "klasę" w ostatnim meczu. Rogalski jak dla mnie baaardzo nietrafiony transfer, a Szałęga... No cóż, za takie pieniądze powinnien więcej pokazać ;).
10 maja 2007, 16:43 / czwartek
Dodam że Łukasz Dziengielewicz w obecnym sezonie zdobył dla rezerw 21 bramek na 24 rozegrane spotkania przez Lechię II choć nie jestem pewien czy grał we wszystkich meczach.

Ze strony odnośnik :

W niedzielę na Kościuszki przyjedzie lider Lechia II Gdańsk, która ma już praktycznie zapewniony bezpośredni awans do 4 ligi. Jesienny pojedynek zakończył się zwycięstwem Lechii aż 7-0 więc będzie to okazja do rewanżu za to spotkanie. Początek meczu 13 maja o godzinie 14.30!
10 maja 2007, 17:34 / czwartek
Grał we wszystkich.
10 maja 2007, 17:56 / czwartek
Zeto - Ja uważam, że Łożyński ma potencjał, a jesli chodzi o Kosznika - od zawsze byłem pewien, że ma 0 talentu
13 maja 2007, 10:50 / niedziela
SANED.TY MASZ 0 TALENTU Z CAŁYM SZACUNKIEM DLA CIEBIE I Z NADZIEJĄ ŻE TYLKO DO BEZSENSOWNYCH WPISÓW
13 maja 2007, 11:08 / niedziela
Saned jęsli mówisz, że Kosznik ma zero talentu zaczynam się zastanawiac czy Ty rzeczywiście chodzisz na Lechie...W kraju, w którym ofensywnie grających skrajnych obrońców można policzyć na palcach jednej reki, powinnisy sie ciezyć, że mamy kogoś takiego jak Rafał. Bez niego gra skrzydłami, szczególnie lewą stroną by nie istniała. Przyznaje, że w obronie jest troszeczke słabszy, ale jęsli poprawi ten element to napewno będziemy mieli z niego jeszcze DUŻY pożytek...

Mam nadzieję Saned, że dziś na meczu będziesz sie uwaznie przygladał grze Rafała:P
18 maja 2007, 12:55 / piątek
o ktorej i gdzie jest sobotni mecz rezerw. Prosze o odpowiedz bo chetnie sie wybiore bo nie jade ŁKS.
19 maja 2007, 15:14 / sobota
Ponawiam prośbę przedmówcy.
19 maja 2007, 19:12 / sobota
Ponoć niedziela o 11 na MRKS
20 maja 2007, 13:42 / niedziela
3:1 było w 86 minucie, więc chyba się tak skończyło. Derby Gdańska raczej słabe, a Polonia miała duże szanse na wygraną. Chłopaki walczą o baraż do IV ligi czego im szczerze życzę. W Lechii zagrał m.in. Karol Piątek.
20 maja 2007, 13:54 / niedziela
Nie wiem czemu piszesz, że słaby meczyk ? Dzięki determinacji Polonii ciekawy mecz moim skromnym zdaniem. No i nie tylko Piątek w składzie ale i Hirsz i Pietrowski i Szałęga który zaliczył znowu jakąś kontuzję. A Dziengielewicz wszedł przy stanie 1:1 i jak zwykle zrobił swoje strzelając dwie bramki na wagę zwycięstwa. Już prawie witamy w 4 lidze.
20 maja 2007, 14:35 / niedziela
Sprecyzuję zatem, słaby sędzia, który w większości przypadków gwizdał tylko przewinienia Polonii, ale to już i tak nieważne. Lechia awansuje, a Polonia niech się bije dalej o baraże.
20 maja 2007, 14:42 / niedziela
Precyzując jeszcze bardziej, wynik końcowy: 4:1.
20 maja 2007, 16:48 / niedziela
Super Dziengiel znowu robi całą robote .Chwała mu za to widać że chłopak bardzo chce grać tylko że nie w V lidze .Sztab szkoleniowy albo na mecze przychodzi w okularach albo są niewidomi!!!.
Wracając do meczu nie wiem kto ustala w V lidze skład czy Trener Czajka , Czy pan Borkowski bo występ Kazubowskiego bije o pomstwę do nieba .Brawo LECHIJKA BLISKO IV LIGI .TAK TRZYMAJCIE CHŁOPAKI!!!!
26 maja 2007, 19:50 / sobota
STOLEM GNIEWINO-LECHIA2 GDAŃSK 0-2
26 maja 2007, 20:14 / sobota
i mamy 4 lige :)
11 czerwca 2007, 14:14 / poniedziałek
zna Ktos wyniki ostatnich dwóch meczy rezerw i skład w jakim grali ?
11 czerwca 2007, 15:50 / poniedziałek
Kolejka 29 - 7 czerwca

Grunke Somonino 1-0 Lechia II Gdańsk 7 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 10 czerwca

Lechia II Gdańsk 1-0 Motława Suchy Dąb 10 czerwca, 11:00

za 90miut.pl, polecam stronke na przyszlosc ;]
11 czerwca 2007, 22:53 / poniedziałek
Na przyszłość to polecam ta strone odnośnik :)
13 czerwca 2007, 22:00 / środa
Co z rezerwami ???.Podobno mastąpi zmiana na stanowisku trenera.Jeśli ktoś ma jakieś info to pisać !!!!
1 lipca 2007, 10:21 / niedziela
Komunikat nr 7
Komisji d/s Licencji Klubowych
Pomorskiego Związku Piłki Nożnej

1.W dniu 27.06.2007r. na kolejnym posiedzeniu Komisja podsumowała rozpoznanie wniosków klubów, na udział w rozgrywkach poszczególnych lig i klas rozgrywkowych w sezonie 2007/08, i informuje, które kluby otrzymały licencję lub którym klubom licencji nie przyznano i z jakiego powodu:

38) Lechia II SA Gdańsk - brak realizacji zobowiązań finansowych wobec Związku,

odnośnik

ciekawie (:
1 lipca 2007, 10:33 / niedziela
Ztego co szłyszałem z lechi2 mają wyrzucić wszystkich piłkarzy którzy grali tam do tej pory??czy to prawda ??może ktoś to potwierdzić??
1 lipca 2007, 16:26 / niedziela
LECHII jak już,co będzie to będzie,wszystkich nie wyrzucą na pewno a na pewno będą grali w rezerwAch ci co będą za słabi na II ligę a będą zarejstrowani jako drugoligowcy
1 lipca 2007, 17:05 / niedziela
Bandzior z tego co SZłyszałem lech 2 został wycofany z rozgrywek III ligi, ponieważ od sierpnia rusza "młoda ekstraklasa". Nie wiem tylko, dlaczego temat rezerw lecha poruszasz na tym forum. Tu wszyscy wiedzą- lech zdech!!!
1 lipca 2007, 21:06 / niedziela
A to ciekawe od kiedy Lechia II jest S.A.
albo mi coś umkneło albo o czymś nie wiemy
od kiedy jesteśmy S.A.
wie ktoś coś więcej pozdrawiam i czekam na odpowiedz
lub w tym związku jest taki burdel że sami nie wiedzą co piszą i dlatego mamy zaległości wobec nich
2 lipca 2007, 09:34 / poniedziałek
ty kontratak a kto tu mówi o lechu wes sie naucz czytac a potem dodawaj swoje przemyślane wpisy
2 lipca 2007, 11:56 / poniedziałek
Bandzior, jak zaczniesz pisać po POLSKU, a nie po polskiemu, może łatwiej będzie zrozumieć, o co tobie chodzi. Wiem że są wakacje, ale może warto popracować nad pisownią ojczystego języka? ;-)
2 lipca 2007, 22:13 / poniedziałek
Do wszystkich nie uswiadomionych;
Lechii,Lechia,Lechijka -PISZEMY ZAWSZE WIELKA LITERA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 lipca 2007, 22:55 / poniedziałek
kontratak nie bądz głupio mądry i nie rób tu takich wywodów każdy wie że chodziło tu o Lechie a nie o lech i tylko ty masz z tym problemy
2 lipca 2007, 23:23 / poniedziałek
Nie każdy, nie każdy. Nie tylko ja pomyślałem, że chodzi o lecha. Tylko mi jednak, chciało się tobie odpowiedzieć. Czasami ciężko jest się domyśleć, o co chodzi, jak ktoś nie zna podstaw języka polskiego.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044