Gdańsk: środa, 23 października 2019
FORUM
Podstrony:

Niemcy aufwiedersehen

strona 2/2

10 lipca 2006, 12:19 / poniedziałek
Allure_cK - nie daj się wciągać w prymitywne gadki. Jedyne co koleś potrafi to dopierdalać i stosowac argumentacje ad parsonam co jest przyznaniem racji. Sam sobie wymalował portret.
Swięte słowa Roody poruszyłeś tyle wątkow, że można pisac i pisac. Nie wiadomo od czego zacząć.
Niestety żyjemy wtakiej części świata (Euro), że jakiekolwiek przejawy postaw patriotycznych, wolnościowych kojażone są, przez mass media, z faszyzmem.
10 lipca 2006, 12:37 / poniedziałek
cieple przyjecie gosci i wprost imponujace stadiony. Dlatego czytajac wypociny moich rodakow chuj mnie strzela. Dlaczego czepiam sie pisania oddzielnie? Bo takie sa zasady pisowni i nawet jesli wbijam w nie to denerwuje mnie gdy ktos kto mnie poucza , a sam nie potrafi ich stosowac. Rozumiesz? HAHAHA

CHŁOPIE co ty za bzdury wypisujesz !!!!!
ciepłe przyjęcie cofneli nas bezpodstawnie na granicy jako żekomo obecnego na liście
Hols (sprawdziłem nie ma mie tam dla 100% pewności)
Stadiony mogą ci imponowac bo zapewne nie widzałeś tych w Japonii i Koreii rzecz gustu dla mie 3 nowe i odgrzane (zmodernizowane) kotlety. :)
Byłem na Ekwadorze i poza fajnym klimatem na mieście to bieda zero punktów informacyjnycy jak są to nie mają nawet map!!!
Ogólnie beka z organizacji pazernych Niemców i z tych co się tym podniecają :)
Kimat na MŚ to nie zasługa Niemców hehe
10 lipca 2006, 13:07 / poniedziałek
Poziom dyskusji jest słabszy niż Szymkowiak na MŚ. Jednego jestem pewien: i tak najgłośniejszy będą kolesie wietrzący wszędzie spisek, czy to Żydów, czy to pedofilów, czy też Marsjan. Wystarczy spojrzeć na tego (autocenzura) Wierzejskiego, którego poglądy może i były popularne jakieś 100 lat temu, czy Kaczora, który obraża się cały świat po artykule jakiegoś chorego Szwaba. Niemcy częściowo odpokutowali swoje czyny przyjmując tysiące Polaków w latach 80'tych. Skutkiem tego są Podolscy czy inni Orlowski. Niektórzy Ojczyznę kojarzą nie z miejscem urodzenia ale miejscem wychowania. Tak pewnie jest z Podolskim. A to że facet gra w reprezentacji Niemiec ? Jest piłkarzem, to jak ma się promować ? Ma dać anons na allegro ?

PS. Wiem, że wpis częściowo nie na temat. Pozdrawiam wszystkich, nawet tych którzy nazwą mnie Żydem albo innym Volksdeutschem :)
10 lipca 2006, 17:10 / poniedziałek
Dulli- " czy Kaczora, który obraża się cały świat po artykule jakiegoś chorego Szwaba."

Czegoś tutaj nie rozumiem. Jakiś Kaczor ma się nie obrażać, że jakiś chory szwab w niemieckim szmatławcu nazywa go kurduplowatym kartoflem. Ten Kaczor to Prezydent kraju, którego jesteś obywatelem. tego szmatławca przeczytało kilka (kilkanaście) tysięcy ludzi, a usłyszało o nim dzięki tym wypocinym miliony na całym świecie. I to wedłóg ciebie jest nic.

Ale jak na forum Lechii, jakiś nikomu nieznany Zeto napisał że podolski to ścierwo, i przeczytało to max 200 osób, to jest to obraza majestatu i wogóle "słoma z butów", zaściankowość i zacofanie.

Ciekawe, jak twoje chore poglądy działają na ocenę sytuacji. Nieprawadaż ?????
10 lipca 2006, 17:26 / poniedziałek
Trzeba przyznać że takie teksty obrażają nie tylko Kaczyńskiego obrażają także nas - POLAKÓW. Pamiętajcie oni się naśmiewają z prezydenta Polski a jak wiemy prezydent jest przedstawicielem Polski na całym świecie. I oni nie śmieją się z Kaczyńskiego tylko z Polski.
10 lipca 2006, 18:21 / poniedziałek
czy się prezydenta akceptuje czy nie to został wybrabrany wiekszościa głosów i reprezentuje nasz kraj. Mnie tam wali opinia szkopów ale jak ktoś wspomni o krzykliwych turystach niemieckich we Włoszech to Szreder od razu odwołuje wakacje w Italii
10 lipca 2006, 19:06 / poniedziałek
@zeto, piszesz o Podolskim "Kasa, kasa, kasa.... jednym słowem szmata"

Gdybyś miał wpływ na transfery w Lechii, to wtedy witaj V ligo, bo tam się gra dla przyjemności, chociaż też nie zawsze.
@zeto, ty chory człowiek jesteś, chory i zakompleksiony.

smacznej kartoflanki życze ;)
10 lipca 2006, 19:13 / poniedziałek
cal - a co ma piernik do wiatraka? Rzeczywiscie, Podolski głoduje i gra w niemieckiej drużynie narodowej to jedyny środek utrzymania.
10 lipca 2006, 19:58 / poniedziałek
cal- czytając takie głupoty jak chociażby twój wpis, chodzą mi po głowie myśli że w V lidze nie musiałem zwracać uywagi na takie wynalazki. Po prostu was wtedy nie było.

Nie chce mi się domyślać, jakie stadiony wtedy odwiedzałeś i jakie barwy nosiłeś na szyji. Ale proszę ciebie, wracaj tam jak najszybciej.

Co ma reprezentacja do gry w klubie ??????
11 lipca 2006, 10:09 / wtorek
Zeto, Niemiec piszący artykuł w TAZ jest lekko pierdolnięty i nikt tego nie neguje. Niemcy zawsze mieli siermiężny humor. Nie czuję się natomiast obrażony albowiem nie obraża on mojego kraju tylko sprawujących władzę PISiorów, którzy chcą mieć władzę absolutną i za pomocą rządów z faszyzującym LPR i przedstępczo-buraczaną Samoobroną, chcą m.in. zabronić emisji reklamy Durexa w TV, umieścić w każdej szkole dzieła JPII i zakazać finansowania z NFZ sztucznego zapładniania dla ludzi, którzy od lat nie mogą mieć dzieci, itd itp (wiem, wybiegam poza wątek). Nazwanie Kaczora kartoflem wynika właśnie z wyżej opisanych kwestii. Wcale się nie dziwię, że tak go nazwano.

Myślę, ż moje poglądy nie są chore Zeto. Chorą nazwałbym histeryczną reakcję moich rodaków po w/w publikacji i nazywanie Bogu ducha winnego Podolskiego ścierwem. Różnimy się tym, że szafowanie słowem "ścierwo" przychodzi Ci tak łatwo jak splunięcie a ja muszę mieć ku temu naprawdę ważny powód, tj. inny niż żałosne rozżalenie, że jakiś naprawdę dobry piłkarz wybrał sobie reprezentację kraju, w której się urodził.
11 lipca 2006, 12:15 / wtorek
W końcu jakiś czytelny post a nie bełkot. Aby była jasność Podolski mając 18 lat zgłosił chęć gry w reprezentacji Polski, trenerem był Zbysiu Boniek, powiedział że Podolski ma jeszcze czas na kadrę, i teraz go nie powoła. Minął miesiąc i o nic nie proszony Voeller powołał młodego Polaka do swojej kadry. Więc pisząc o Podolskim że to ścierwo trzeba naprawdę mieć zerową wiedzę na jego temat, do tego trzeba być strasznym leniem, bo jak już pisać o kimś takie rzeczy to najpierw można troche się na temat "ścierwa" dowiedzieć, bo bluzgać na kogoś o kim się nic nie wie, kogo się zna to największa głupota, to pewne zacofanie, to brak jakiegokolwiek wyczucia, wychowania i oceny świata zewnętrznego. Żal patrzeć na takie wpisy kibiców mojego ukochanego klubu, żal patrzeć.
11 lipca 2006, 12:25 / wtorek
no i oczywiście miało być "wychował" a nie "urodził" :)
15 lipca 2006, 18:09 / sobota
Dulli dobrze piszesz , u mnie 100 procent poparcia za spojrzenie na cały wątek tego tematu

Pozdrawiam
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.037